• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
عزیزم کاملا از تاریخچه این سایت با خبر هستم!بنده همه نگفتم که ترنجی رو پای خودش اومده بالا.بیشتر به عنوان مثال عرض کردم.
به نظرم هم تیم ترنجی دست کمی از نارنجی نداره!شاید در انتخاب اسم کمی غیر حرفه ای عمل کردن ولی تا الان کارشون خوب بوده.
دیجیاتو و زومیت هم بیشتر از روی حسادت یک سری کار ها می کنند.
و در این بین گویا ای تی با این هم سابقه سکوت اختیار می کنه:دی
در ضمن عزیزم کمیدر لحن صحبتتون تغییر ایجاد کنید.داریم بحث می کنیم نه دعوا!
دوست خوبم نمیدونم چجوری گفتم که ناراحت شدی!!! شاید زیادی دوستانه گفتم و نبایستی اینقدر خودمونی میگفتم!!! به هر حال من فقط نظرمو دادم هر جور مایلی! گفتم که بدونی وگرنه اگر با روند ترنجی آشنا باشی نباید رشد این سایتو مثال بزنی چراکه قضیش فرق میکنه! البته منم قبول دارم که سایت خوبیه و داره متفاوت عمل میکنه! ولی فقط خواستم بگم که انتظار نداشته باش مثل ترنجی رشد کنی و انتظاراتتو پایین تر بیار تا تو راهت ناامید نشی! و اگر میتونی تیمی رو تشکیل بدی که روزی 12 تا مطلب اختصاصی بزنه پس بسم الله شروع کن کارتو!!!
فکر کنم کلا نبایستی از همون اول نظر میدادم در این مورد!!! چون شما یه تعبیر دیگه میکنید!!!
به هر حال موفق باشی عزیز.

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@F A R Z A D @l3est @MR-S @ali-ahmari @MOHAMMAD026_1 @aalireza439 @Hamidreza23 @P R O @afshin313 @tissit
اگه کسی رو از قلم انداختم ببخشید!

دوستان نظرتون راجع به این نرم افزار چیه؟ به نظرتون کاربردی خواهد بود؟

نرم افزار تگ ساز هست،بیشتر بدرد سایت های موزیک، فیلم و سایت هایی که قالب تگ های خاصی دارن. با توجه به داده هایی که قبلا بهش دادی، تگ میسازه، برای بقیه افراد نیاز به یه قسمت آموزش هم داره که بعدا اضافه میکنم، ولی وبمسترا که دیگه خودشون استادن :)
در قسمت افزودن میشه تگ اضافه کرد بهش، یا در قسمت ویرایش ویرایششون کرد. ایده کلی همین هست، شاید چیز هایی اضافه بشه بهش و گرافیکش بهتر بشه. وقتی نرم افزار باز میشه از اینترنت لایسنس رو چک میکنه، شاید مقداری زمان بر باشه. اگر ارور داد مشکلی با ارتباط با فایل لایسنس پیدا کرده.

پیش نیاز ها: آفیس 2007 به بالا، .net framework 4 و اینترنت
آفیس که اصن نصب ندارم. وردپد جواب نمیده؟:general707:
اتفاقا یه همچین ایده ای رو داشتم پیاده میکردم که برگرفته یه قسمت کوچیکی از رباتهای استاد @alibozorg بود.(به خاطر یه سری مسائل منصرف شدم دلایلش رو نپرس که نمیگم :D)

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
@F A R Z A D @l3est @MR-S @ali-ahmari @MOHAMMAD026_1 @aalireza439 @Hamidreza23 @P R O @afshin313 @tissit

نرم افزار تگ ساز هست،بیشتر بدرد سایت های موزیک، فیلم و سایت هایی که قالب تگ های خاصی دارن. با توجه به داده هایی که قبلا بهش دادی، تگ میسازه، برای بقیه افراد نیاز به یه قسمت آموزش هم داره که بعدا اضافه میکنم، ولی وبمسترا که دیگه خودشون استادن :)
در قسمت افزودن میشه تگ اضافه کرد بهش، یا در قسمت ویرایش ویرایششون کرد. ایده کلی همین هست، شاید چیز هایی اضافه بشه بهش و گرافیکش بهتر بشه. وقتی نرم افزار باز میشه از اینترنت لایسنس رو چک میکنه، شاید مقداری زمان بر باشه. اگر ارور داد مشکلی با ارتباط با فایل لایسنس پیدا کرده.

واسه من این ارور میده :
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.InvalidOperationException: The 'microsoft.ace.oledb.12.0' provider is not registered on the local machine.
at System.Data.OleDb.OleDbServicesWrapper.GetDataSource(OleDbConnectionString constr, DataSourceWrapper& datasrcWrapper)
at System.Data.OleDb.OleDbConnectionInternal..ctor(OleDbConnectionString constr, OleDbConnection connection)
at System.Data.OleDb.OleDbConnectionFactory.CreateConnection(DbConnectionOptions options, DbConnectionPoolKey poolKey, Object poolGroupProviderInfo, DbConnectionPool pool, DbConnection owningObject)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.CreateNonPooledConnection(DbConnection owningConnection, DbConnectionPoolGroup poolGroup, DbConnectionOptions userOptions)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionClosed.TryOpenConnection(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.OpenConnection(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory)
at System.Data.OleDb.OleDbConnection.Open()
at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable[] dataTables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable dataTable)
at MyTag.Form1.Form1_Load(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 4.0.0.0
Win32 Version: 4.0.30319.17929 built by: FX45RTMREL
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
MyTag
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Users/Farzad/Desktop/MyTag.exe
System.Windows.Forms
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System.Drawing
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
System
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Configuration
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
System.Xml
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
System.Data
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_64/System.Data/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Data.dll
System.Core
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
System.Transactions
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_64/System.Transactions/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Transactions.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
واسه من این ارور میده :
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.InvalidOperationException: The 'microsoft.ace.oledb.12.0' provider is not registered on the local machine.
at System.Data.OleDb.OleDbServicesWrapper.GetDataSource(OleDbConnectionString constr, DataSourceWrapper& datasrcWrapper)
at System.Data.OleDb.OleDbConnectionInternal..ctor(OleDbConnectionString constr, OleDbConnection connection)
at System.Data.OleDb.OleDbConnectionFactory.CreateConnection(DbConnectionOptions options, DbConnectionPoolKey poolKey, Object poolGroupProviderInfo, DbConnectionPool pool, DbConnection owningObject)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.CreateNonPooledConnection(DbConnection owningConnection, DbConnectionPoolGroup poolGroup, DbConnectionOptions userOptions)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionClosed.TryOpenConnection(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions)
at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.OpenConnection(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory)
at System.Data.OleDb.OleDbConnection.Open()
at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable[] dataTables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, IDbCommand command, CommandBehavior behavior)
at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataTable dataTable)
at MyTag.Form1.Form1_Load(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework64/v4.0.30319/mscorlib.dll
MyTag
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Users/Farzad/Desktop/MyTag.exe
System.Windows.Forms
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System.Drawing
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
System
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Configuration
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
System.Xml
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
System.Data
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_64/System.Data/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Data.dll
System.Core
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
System.Transactions
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_64/System.Transactions/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Transactions.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.
آفیس دارید؟

آفیس که اصن نصب ندارم. وردپد جواب نمیده؟:general707:
اتفاقا یه همچین ایده ای رو داشتم پیاده میکردم که برگرفته یه قسمت کوچیکی از رباتهای استاد @alibozorg بود.(به خاطر یه سری مسائل منصرف شدم دلایلش رو نپرس که نمیگم :D)
نه، باید آفیس نصب باشه، چون فایل نصب نیست که خودش پیش نیاز ها رو نصب کنه، فایل اجرایی خام هست.
ربات های استاد @alibozorg چی هست؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

خیلی خوبه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
به لاغرا هم خوب میمونه :دی

دوستان یه نرم افزار بنچمارک رایتر معرفی کنید فکر کنم اون یکی سیستم هم سالمه فقط چون خیلی وقته باهاش رایت نمیکنم اینطوری شده. آب بندی نشده هنوز :D
والا من بعضی جاهای ایران رو گشتم دختر زیر 80 کم دیدم ، o_O
خوب معرفی کنید لطفا : /
خود من :D
الان دوستان میان میگن نویسندگی هم میکنی :D :general711:
خودم نویسندگی نمیکنم اما یه تیم نویسندگی کوچیک داریم من خودم به کارشون نظارت میکنم ، شرایط خودتون رو از طریق پ.خ اعلام کنید(چه سایتی ، چه موضوعی ، اختصاصی یا کپی و تعداد مطلب مورد نیاز مدت زمان انجام کار و ..... ) اگه امکان همکاری بود به توافق میرسیم
اما اینو اولش بگم ، من خودم به شخصه به کار تضمین میدم ،یعنی اگه نویسنده هم کوتاهی کرد نیاز باشه خودم هم مطلب میزارم اما کار مشتری رو لنگ نمیزارم
، اما به دلیل برخی مسائل بوجود آمده در بحث نویسندگی ،
کل مبلغ قرارداد اول کار گرفته میشه ،
تعداد کمی این شرط رو قبول میکنن اما اون تعداد کم مشتری واقعی هستن و برا ما کافی هست
به همین دلیل برای نویسندگی در هیچ فروم و جایی تبلیغ نکردیم ،
مام به نویسنده پول میدم فردا نویسنده منو میشناسه و منم باید پول نویسنده رو از جیبم بدم و بیفتم دنبال بدهکارا ، به همین دلیل شرایط مون کمی متفاوته
خواستین از طریق پ.خ در خدمتتون هستم

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
آفیس دارید؟

نه، باید آفیس نصب باشه، چون فایل نصب نیست که خودش پیش نیاز ها رو نصب کنه، فایل اجرایی خام هست.
ربات های استاد @alibozorg چی هست؟
آفیس دارم ...
ولی از توضیحات تا جایی که متوجه شدم برنامه کاربردی میشه ...
ایشالا که موفق (بشه/بشید/باشید) :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
تگ ساز که الان کلی هست . آنلاین هم هست حتی .
من نوشتم / پرشین اسکریپت نوشته / یه دونه هم فک کنم تو همین انجمن تو بخش خدمات وبمستری دیدم .
@hosein.blak هنوز فرصت نکردم بخونم لیست امکانات رو . ولی با اون بودجه ای که گفتین بعید میدونم بصرفه باشه کسی انجام بده .

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
تگ ساز که الان کلی هست . آنلاین هم هست حتی .
من نوشتم / پرشین اسکریپت نوشته / یه دونه هم فک کنم تو همین انجمن تو بخش خدمات وبمستری دیدم .
@hosein.blak هنوز فرصت نکردم بخونم لیست امکانات رو . ولی با اون بودجه ای که گفتین بعید میدونم بصرفه باشه کسی انجام بده .
بودجه افزایش پیدا کرده :دی
نه این با اون قبلیه که براتون فرستادم خیلی فرق داره:D:D:D

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
سرچ کن داخل همین انجمن فروش دارن.
ok

آفیس دارم ...
ولی از توضیحات تا جایی که متوجه شدم برنامه کاربردی میشه ...
ایشالا که موفق (بشه/بشید/باشید) :D

عکس گرفتم از محیط کار نرم افزار، برای کسانی که ممکنه با ارور مواجه بشن، چون این نسخه دمو هست ;)

فایل های ضمیمه

• Ax.zip
    865.9 KB · نمایش ها: 16

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
چندین ماهه که عنوان صفحه اصلی کنار عنوان تمام پست ها هست
اگه بردارمش اتفاق بدی میوفته ؟

تا حالا کسی تست کرده ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
بله.مهم ترین چیز به نظر خوده بنده هم داشتن یک تیم منسجم هست.
باید تحقیقات بیشتری داشته باشم.بعد همه جوانب رو بررسی کنم تا ببینیم ارزش داره یا نه!
ممنون علیرضا جان.

بفرمایید عزیزم:
http://toranji.ir/galaxy_note_4_spotted_on_samsung_mobile_site/

عزیزم کاملا از تاریخچه این سایت با خبر هستم!بنده همه نگفتم که ترنجی رو پای خودش اومده بالا.بیشتر به عنوان مثال عرض کردم.
به نظرم هم تیم ترنجی دست کمی از نارنجی نداره!شاید در انتخاب اسم کمی غیر حرفه ای عمل کردن ولی تا الان کارشون خوب بوده.
ممنون.

چیز جالبیه علی خان.
انشالله موفق باشید
سلام
خوب هستی استاد؟
اقا شما نویسنده داری؟ از همین انجمن پیداشون میکنین ؟ از نظر کار درستی و ... اینحرفا منظورم هست:general105:

Araz-Group

Registered User
لایک‌ها
32
پیوند یکتا فارسی یا انگلیش مسئله اینست ! ؟

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
دوست خوبم نمیدونم چجوری گفتم که ناراحت شدی!!! شاید زیادی دوستانه گفتم و نبایستی اینقدر خودمونی میگفتم!!! به هر حال من فقط نظرمو دادم هر جور مایلی! گفتم که بدونی وگرنه اگر با روند ترنجی آشنا باشی نباید رشد این سایتو مثال بزنی چراکه قضیش فرق میکنه! البته منم قبول دارم که سایت خوبیه و داره متفاوت عمل میکنه! ولی فقط خواستم بگم که انتظار نداشته باش مثل ترنجی رشد کنی و انتظاراتتو پایین تر بیار تا تو راهت ناامید نشی! و اگر میتونی تیمی رو تشکیل بدی که روزی 12 تا مطلب اختصاصی بزنه پس بسم الله شروع کن کارتو!!!
فکر کنم کلا نبایستی از همون اول نظر میدادم در این مورد!!! چون شما یه تعبیر دیگه میکنید!!!
به هر حال موفق باشی عزیز.
بنده بد متوجه شدم دوست من.
عذر می خوام.
موفق باشید.
سلام
خوب هستی استاد؟
اقا شما نویسنده داری؟ از همین انجمن پیداشون میکنین ؟ از نظر کار درستی و ... اینحرفا منظورم هست:general105:
سلام بزرگوار.
فدای شما.
خوب هستید؟اوقات به کام هست؟
برای سایت خودمون؟بله از اینجا اکثرا ار همین انجمن پیدا کردیم.ولی در برخی مواقع کیفیت کار خیلی پایین و خودم مجبور به ویرایش هستم.
اگر هم برای سایت فناوری منظورتون هست.با یکی از سایت های مطرح در این زمینه همکاری نزدیکی داریم.از لحاظ تامین نویسنده مطمئن هستم که به مشکل نمی خوریم.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بله.مهم ترین چیز به نظر خوده بنده هم داشتن یک تیم منسجم هست.
باید تحقیقات بیشتری داشته باشم.بعد همه جوانب رو بررسی کنم تا ببینیم ارزش داره یا نه!
ممنون علیرضا جان.

بفرمایید عزیزم:
http://toranji.ir/galaxy_note_4_spotted_on_samsung_mobile_site/

ممنون.

چیز جالبیه علی خان.
انشالله موفق باشید
میگم نویسنده IT خوب سراغ داری ، به ما هم یکم بده :دی

بالا