• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
تنظیمات باتری روی power balance هست
تنظیمات گرافیک amd هم گزاشتم رو های ...
بازم نشد
http://8pic.ir/images/kuc777lvlvhmnzvhe0r5.png
اینجا فقط قسمت تنظیمات بازی pes رو گذاشتی روی high ! باید فایل اجرایی بازی رو هم high بزاری ها
بعد نمیتونی کلا از intel به amd تغییر بدی ؟ برای همه برنامه ها ؟ این امکان رو نداره؟ اونجوری بود عالی میشد. من همیشه میزارم روی high خیالم راحته :D

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
http://8pic.ir/images/kuc777lvlvhmnzvhe0r5.png
اینجا فقط قسمت تنظیمات بازی pes رو گذاشتی روی high ! باید فایل اجرایی بازی رو هم high بزاری ها
بعد نمیتونی کلا از intel به amd تغییر بدی ؟ برای همه برنامه ها ؟ این امکان رو نداره؟ اونجوری بود عالی میشد. من همیشه میزارم روی high خیالم راحته :D
اونا ریسنت شن فایل اجراییهم رو های هست .... والا روی این لب تاب فقط پی اس میخوام بریزم باقی بازی ها مهم نیس... الکمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
برای ادامه کار یه افزونه انتخاب کن، پرش کن. نیازی نیست قبلی ها رو تکمیل کنی. در بعضی موارد دیده شده بعد از تکمیل بقیه پست ها اثر منفی داشته
پس یواست نصب میکنم و ادامه میدم
حرف @ali-tahmasb تائید میشه! منم یکی از سایتام اینطوری داغون شد
پست های قبلی رو دوباره دستکاری کردی داغون شد؟
خودت که اذیت نشدی، ها ؟ :D

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
پس یواست نصب میکنم و ادامه میدم

پست های قبلی رو دوباره دستکاری کردی داغون شد؟
خودت که اذیت نشدی، ها ؟ :D
اره پست هارو ادیت کردم! چرا خودم ک خیلی اذیت شدم : ))

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
اونا ریسنت شن فایل اجراییهم رو های هست .... والا روی این لب تاب فقط پی اس میخوام بریزم باقی بازی ها مهم نیس... الکمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://support.amd.com/en-us/download
مطمئنی ورژن آخر رو نصب داری؟
عدد ورژن هارو یه نگا کن اگه هماهنگ نیست آخرین ورژن رو دانلود کن.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
Last edited:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان کسی میدونه این سرویس شرکت بیان قبل ها دارای باگ بوده یا نه ؟
hod.ir

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان توی وردپرس میخوام که اخرین پست ها رو به صورت عنوان لینک دار توسط شرت کد نشون بدم
افزونه یا کدی برای اینکار دارید ؟
الان ابزار اخرین مطالب هستش ولی من برای خود قالب میخوام

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دوستان توی وردپرس میخوام که اخرین پست ها رو به صورت عنوان لینک دار توسط شرت کد نشون بدم
افزونه یا کدی برای اینکار دارید ؟
الان ابزار اخرین مطالب هستش ولی من برای خود قالب میخوام
فکر کنم این کد به دردت بخوره
کد:
         <?php query_posts('showposts=10'); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>

<li><a href="<?php the_permalink() ?>"  title="<?php the_title(); ?>">
            <?php the_title(); ?></a></li>
            <?php endwhile;?>

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
نظرتون درباره ی همچین اسکریپتی چیه ؟
کاملا با جاوا اسکرپت و html طراحی شده :D
مشاهده پیوست 672813
قبلنا یه چیزی شبیه به این با asp , سی شارپ نوشتیم 2 نفری برای پروژه :general707:
کارش این بود، هر چند تا محصول انتخاب میکنی وزنشون رو حساب میکرد و هزینه پستی رو معلوم میکرد

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
به گزارش ایسنا معاون اول قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای به وزیر ارتباطات ضمن این‌که خواستار فرآهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های اجتماعی نظیر وآتس آپ، وایبر و تانگو ظرف یک ماه آینده شد، اعلام کرد که در غیر این صورت قوه قضائیه نسبت به این امر اقدام خواهد کرد.

در نامه قوه قضاییه به وزیر ارتباطات آمده است:

«نظر به انتشار گسترده محتوای مجرمانه و ارتکاب انواع جرائم علیه عفت و اخلاق اسلامی و امنیت عمومی و ... بالاخص انتشار وسیع مطالب موهن علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام ***** (ره) در هفته های اخیر از طریق برخی شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، وایبر و تانگو که بعضا توسط دولت های معاند **** جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مدیریت فنی و محتوایی می شود و با عنابت به این که علی رغم استمهال سه ماهه جنابعالی و همکاران محترم مبنی بر اعلام آمادگی در خصوص فرآهم آوری امکان مسدود سازی و پالایش هوشمند محتوای مجرمانه در شبکه های موصوف و ارائه شبکه های اجتماعی داخلی هم سطح با شبکه های مذکور، مع الاسف تا کنون اقدام موثری به عمل نیامده است.لذا در اجرای دستور ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی {صادق لاریجانی آملی} ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به فرآهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های یاد شده اقدام عاجل صورت پذیرد، در غیر این صورت قوه قضائیه در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به مسدودسازی شبکه های اجتماعی دارای محتوای مجرمانه اقدام مقتضی به عمل آورده و با متخلفین از دستورات قضایی در هر رده ای طبق قانون برخورد خواهد نمود.»

http://goo.gl/xKc22j
http://goo.gl/c1Kn42

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
به گزارش ایسنا معاون اول قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای به وزیر ارتباطات ضمن این‌که خواستار فرآهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های اجتماعی نظیر وآتس آپ، وایبر و تانگو ظرف یک ماه آینده شد، اعلام کرد که در غیر این صورت قوه قضائیه نسبت به این امر اقدام خواهد کرد.

در نامه قوه قضاییه به وزیر ارتباطات آمده است:

«نظر به انتشار گسترده محتوای مجرمانه و ارتکاب انواع جرائم علیه عفت و اخلاق اسلامی و امنیت عمومی و ... بالاخص انتشار وسیع مطالب موهن علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام ***** (ره) در هفته های اخیر از طریق برخی شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، وایبر و تانگو که بعضا توسط دولت های معاند **** جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مدیریت فنی و محتوایی می شود و با عنابت به این که علی رغم استمهال سه ماهه جنابعالی و همکاران محترم مبنی بر اعلام آمادگی در خصوص فرآهم آوری امکان مسدود سازی و پالایش هوشمند محتوای مجرمانه در شبکه های موصوف و ارائه شبکه های اجتماعی داخلی هم سطح با شبکه های مذکور، مع الاسف تا کنون اقدام موثری به عمل نیامده است.لذا در اجرای دستور ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله آملی {صادق لاریجانی آملی} ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به فرآهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های یاد شده اقدام عاجل صورت پذیرد، در غیر این صورت قوه قضائیه در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به مسدودسازی شبکه های اجتماعی دارای محتوای مجرمانه اقدام مقتضی به عمل آورده و با متخلفین از دستورات قضایی در هر رده ای طبق قانون برخورد خواهد نمود.»

http://goo.gl/xKc22j
http://goo.gl/c1Kn42
یهو اینترنت رو هم قطع کنن راحت بشیم بره :|

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
البته در جریان باشید من با واتس آپ و... مخالفم :D
همون فیسبوک و توییتر به اندازه کافی وقتمونو میگیره.
منم چون 2 3 تا از دوستای نزدیکم هستن سعی میکنم اینطوری ارتباطم رو باهاشون حفظ کنم. ;)
فیس رو هرشب نیم ساعت وقت میزارم فقط پست ها رو میخونم، بینشون چند تا لایک هم میزنم

بالا