• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
توبه کار شدم که دیگه از تو این پرشین تولز چیزی بخرم !
قابل توجه آقای مدیر محترم @M+J /
http://forum.persiantools.com/threads/لینک-بیلدینگ-لینک-سازی-طبیعی-افزایش-رتبه-و-رنک-گوگل.628359/page-2
جناب شهبازی چی شد جریان این لینک ها؟قرار بود نتیجش رو اعلام کنید؟
اگه اشتباه نکنم دو تا پست هم که زده بودید حذف شده

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
توبه کار شدم که دیگه از تو این پرشین تولز چیزی بخرم !
قابل توجه آقای مدیر محترم @M+J /
http://forum.persiantools.com/threads/لینک-بیلدینگ-لینک-سازی-طبیعی-افزایش-رتبه-و-رنک-گوگل.628359/page-2
خوب وقتی که اصل تاپیک خلاف قانون هست اصلا نباید کسی خرید کنه
باید آدرس سایت ها قرار میداد که نداد. کسی هم ریپورتش نکرد تا بررسی بشه. اگرچه خیلی از تاپیک ها رو چک میکنیم ولی همه ی تاپیک ها امکانش نیست و یکسری از زیر دست در میرن!
وقتی قانون گذاشته میشه که آدرس ها قرار داده بشه به خاطر همینه که خریدار قبلش سایتها و نمونه کارها رو چک کنه...

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
در مورد اون گروه هم اشتباه میکنی منظور ناصر اون شوخی هایی که تو تو فکرته نیس :general510:
کلی گفتم!:general601:
در ضمن اصلا خوب نیس وقتی با کسی حرف میزنی بذاری و بری حتی اگه طرف در حد تو نباشه:general602:
چی شده؟!:general210:
بابا من اصلا اهل یاهو نیستم! یاهومسنجر هم فقط برای تو نصب کردم وگرنه نصب نبود! دیشب داشتیم حرف میزدیم خودش یهو قطع شد و بعد من از دوباره کانکت شدم و دیدم که تو اون پنجره ای که پیامامون بود تو جوابی ندادی حالا نمیدونم چجوریه! من بلد نیستم یا اینکه چون من ارتباطم قطع شد گفتگومون هم برای تو قطع شد! اتفاقا من منتظر جوابت بودم که دیدم جوابی ندادی و بعدش آفلاین شدی! ولی در کل اصلا تقصیر من نبود!:general601:
بعد اگر طرف در حد تو نباشه چیه! طرف کیه؟! حدِ چی؟!:eek:

Last edited:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
جناب شهبازی چی شد جریان این لینک ها؟قرار بود نتیجش رو اعلام کنید؟
اگه اشتباه نکنم دو تا پست هم که زده بودید حذف شده
به هیچ دردی نمیخوره . از دم رنک صفر و شبکه های مجازی هست که احتمالا خودش راه اندازی کرده یا سراغ داره که بعضی ها حتی زیر 100 هزار ایندکس دارن .
خوب وقتی که اصل تاپیک خلاف قانون هست اصلا نباید کسی خرید کنه
باید آدرس سایت ها قرار میداد که نداد. کسی هم ریپورتش نکرد تا بررسی بشه. اگرچه خیلی از تاپیک ها رو چک میکنیم ولی همه ی تاپیک ها امکانش نیست و یکسری از زیر دست در میرن!
وقتی قانون گذاشته میشه که آدرس ها قرار داده بشه به خاطر همینه که خریدار قبلش سایتها و نمونه کارها رو چک کنه...
قبول دارم که من قبل از تبیین قوانین جاری ازش خرید کردم و اشتباه بوده . ولی آیا حتی بعد از اون هم برخوردی شد ؟
فقط پست های من که سعی در درخواست توضیح از فروشنده داشتم پاک شد . در انتها هم سعی داشتم محصول ارایه شده را توضیح بدم که باز هم پاک شد . ولی طرف کماکان پست میداد و مشتری میگرفت ! در ضمن درسته تاپیک های زیادی هست . ولی چه جوری فرصت میشه پست ها رو پاک کنن . ولی فرصت نمیشه تاپیک رو بررسی کنن !؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خداییش سایت مضخرف تر از آپارات هم داریم ، حیف امکاناتی که دست ایناست.
داریم :D سایت cast.ir رو بروبچ تازه دادن آدرسشو . خیلی داغون تره . باز هم آپارات یه سری امکانات فنی داره که کسی نمیدونه ولی در حد تیم ملی پیشرفته است . مثل جستجوی صفجه به صفحه تو api !

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
به هیچ دردی نمیخوره . از دم رنک صفر و شبکه های مجازی هست که احتمالا خودش راه اندازی کرده یا سراغ داره که بعضی ها حتی زیر 100 هزار ایندکس دارن .

قبول دارم که من قبل از تبیین قوانین جاری ازش خرید کردم و اشتباه بوده . ولی آیا حتی بعد از اون هم برخوردی شد ؟
فقط پست های من که سعی در درخواست توضیح از فروشنده داشتم پاک شد . در انتها هم سعی داشتم محصول ارایه شده را توضیح بدم که باز هم پاک شد . ولی طرف کماکان پست میداد و مشتری میگرفت ! در ضمن درسته تاپیک های زیادی هست . ولی چه جوری فرصت میشه پست ها رو پاک کنن . ولی فرصت نمیشه تاپیک رو بررسی کنن !؟
پست ها رو خودش پاک کرده نه مدیران!
تاپیک بسته شد...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
داریم :D سایت cast.ir رو بروبچ تازه دادن آدرسشو . خیلی داغون تره . باز هم آپارات یه سری امکانات فنی داره که کسی نمیدونه ولی در حد تیم ملی پیشرفته است . مثل جستجوی صفجه به صفحه تو api !
اینو cast.ir که خودم اون روز مورد ستایش قرار دادم :D
در مورد آپارت به خودشون زحمت ندادن یک پلیر اختصاصی براش بنویسن ، یا مشکلات دیگه داره ، مثلا داری یک ویدئو رو میبینی یحویی قطع میشه ، برای پخش مجددش باید صفحه رو رفرش کنی ، امکانات خود سایتهم خیلی ناچیزهه یک لیست پخش ساده نداره ! برای مدیریت شبکه ها هم هیج ابزاری نداری.
آدم میره سایت یوتیوب حال میکنه.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

اینو cast.ir که خودم اون روز مورد ستایش قرار دادم :D
در مورد آپارت به خودشون زحمت ندادن یک پلیر اختصاصی براش بنویسن ، یا مشکلات دیگه داره ، مثلا داری یک ویدئو رو میبینی یحویی قطع میشه ، برای پخش مجددش باید صفحه رو رفرش کنی ، امکانات خود سایتهم خیلی ناچیزهه یک لیست پخش ساده نداره ! برای مدیریت شبکه ها هم هیج ابزاری نداری.
آدم میره سایت یوتیوب حال میکنه.
این cast.ir خوب چیزیه :general711: من خیلی وقته توش وبلاگ پادکست دارم چند سالی میشه ، اما تا حالا چیزی توش آپلود نکردم ، گه گداری به برخی وبلاگ های بروزش سر میزنم
علیرضا نظرت چیه با گوگل صحبت کنیم ، یه نسخه از یوتیوب رو بده ما تو ایران راه اندازیش کنیم:general711: شنیدم تو گوگل آشنا داری :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این cast.ir خوب چیزیه :general711: من خیلی وقته توش وبلاگ پادکست دارم چند سالی میشه ، اما تا حالا چیزی توش آپلود نکردم ، گه گداری به برخی وبلاگ های بروزش سر میزنم
علیرضا نظرت چیه با گوگل صحبت کنیم ، یه نسخه از یوتیوب رو بده ما تو ایران راه اندازیش کنیم:general711: شنیدم تو گوگل آشنا داری :D
من اگه تو گوگل آشنا داشتم ، بهشون میگفتم همین سرچشون رو هم جمع کنن :D
سایت ویدئو خیلی دوست دارم ، اما تا زمانی که مشکل سرعت و پهنای باند تو ایران حل نشه فایده ای نداره.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
تو دوشمنی با من میخوای هکم کنی :android30::android30::android30::android30:
دمت گل گل
هر چند تا اسکریپت و پلاگینو اینا میخوای ازین سایت.لیستشو پخ کن ببینم کدومشو دارم بت ندم :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
پست ها رو خودش پاک کرده نه مدیران!
تاپیک بسته شد...
حالا که بعد از مدت ها پیدات شده بزار پس 2تا سوال دیگه هم بکنم .
1 - مگه تو اون بخش استارتر میتونه پست های تاپیک خودش رو پاک کنه ؟ اگه میشه که ما هم تاپیک بزنیم :D
2 - این نوتیفیکیشن های فیسبوکی که اضافه کردن رو نمیشه یه جایی غیرفعال کرد ؟
3 - برجی چه قد پی تی حقوق میده ؟ :D

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
1 - مگه تو اون بخش استارتر میتونه پست های تاپیک خودش رو پاک کنه ؟ اگه میشه که ما هم تاپیک بزنیم :D
اینا که سه سواله:general705::general705::general705:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
با اجازه @M+J عزیز، من سوال 1 رو جواب بدم :D
با خرید بسته امکانات بازارچه، میتونی تایپیک خودتو کاملا مدیریت کنی :)

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اگه توی ایران نبودم یه سیستم کسب درامد از شبکه های اجتماع راه مینداختم
کاربر میومد اکانتش رو ثبت میکرد اکانتش بررسی میشد و یه قیمتی برای ارسال تویت یا پست توی فیس بوک و لینکداینش قرار میگرفت

مطالب رو با شرت کد توی سایت ارسال میکرد و به ازای هر ارسال درامدش رو میگرفت

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
اگه توی ایران نبودم یه سیستم کسب درامد از شبکه های اجتماع راه مینداختم
کاربر میومد اکانتش رو ثبت میکرد اکانتش بررسی میشد و یه قیمتی برای ارسال تویت یا پست توی فیس بوک و لینکداینش قرار میگرفت

مطالب رو با شرت کد توی سایت ارسال میکرد و به ازای هر ارسال درامدش رو میگرفت
اسکریپت خرید وفروش پست تو فیسبوک رو دارم.مثه همینیه که تو میگی

بالا