• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
میخوام یه بخش پشتیبانی زیبا و آفلاین باشه زوپیم با اینکه معروفه من باهاش کار نکردم o_O
بوکون خوبه ‎;)
توی سایتا بگرد اگه افزونه خوبی پیدا کردی به مام بگو
پ ن سایتای خارجی رو بگرد ترجمشون میکنم نهایتش ‎:)

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
بوکون خوبه ‎;)
توی سایتا بگرد اگه افزونه خوبی پیدا کردی به مام بگو
پ ن سایتای خارجی رو بگرد ترجمشون میکنم نهایتش ‎:)
:general309:مارو بگو از کی داریم میپرسیم تو مگه های تمت سیستم تیکت نداره ؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
من معذرت میخوام خودم خیلی از مسخره کردن بدم میاد ( سوژه باشم) فکر کنم امشب باعث شدم شما یه همچین فکری کنی ، پوزش
کلا من شوخی داشتم میکردم دیدی که پستاتو همه لایک میکردم و بحث نخود و ایناهم ک شد دیگه جواب ندادم
من که ادعایی ندارم و از شما معذرت میخوام @MOHAMMAD026_1 کهنه بده :general503:
بنده هم اگر سوء تفاهمی پیش اومد از شما و سایر دوستان @MOHAMMAD026_1 و @afshin313 و @nasser_a عذر خواهی می کنم! هدف ما رضایت کاربراست!!!:D
من نیستم همه اتفاقای مهم میفته همیشه ‎:/‎
بیایید جدا یه ذره تخصصی تر کار کنیم مخصوصا اینکه میدونم اکثرتون اونقدر بازیو بلدید که امثال من به راهنمایی هاتون گوش کنن
پ ن چی گفتم ‎:D
خخ نخندون منو! اینجا و بحث تخصصی؟!:general210: از اون حرفا بودا! اینجا باید بگی و بخندی و شوخی کنی! همین! بعضی مواقع هم دعوا میشه ولی خب دعوا نمک زندگیه!:general304:
سیستم تیکت با چی بسازم ؟
زیبا ، سبک ، سالم
برای وردپرس
http://codecanyon.net/item/supporte...Jockey&WT.trending=trending&WT.ac=search_list
اسکریپت PHP
http://codecanyon.net/item/skydesk-...rank=8&WT.z_author=ftornell&WT.ac=search_list
و سایر
http://codecanyon.net/tags/ticket system?category=php-scripts
البته پولی!

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
یغما گلرویی کتاب نداره؟ کسی داره کتابشو؟ مجازه عایا یا مرتده؟

ufont

لایک‌ها
4,086

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
:general309:مارو بگو از کی داریم میپرسیم تو مگه های تمت سیستم تیکت نداره ؟

بنده هم اگر سوء تفاهمی پیش اومد از شما و سایر دوستان @MOHAMMAD026_1 و @afshin313 و @nasser_a عذر خواهی می کنم! هدف ما رضایت کاربراست!!!:D

خخ نخندون! منو اینجا و بحث تخصصی؟!:general210: از اون حرفا بودا! اینجا باید بگی و بخندی و شوخی کنی! همین! بعضی مواقع هم دعوا میشه ولی خب دعوا نمک زندگیه!:general304:

برای وردپرس
http://codecanyon.net/item/supporte...Jockey&WT.trending=trending&WT.ac=search_list
اسکریپت PHP
http://codecanyon.net/item/skydesk-...rank=8&WT.z_author=ftornell&WT.ac=search_list
و سایر
http://codecanyon.net/tags/ticket system?category=php-scripts
البته پولی!
من فقط همون زوپیمو گزاشتم اونم چک نمیکنم ‎:D کاره واجب داشتن زنگ میزنن خودشون ‎:p
این افزونه اولیه نالش تو نت هست پیدا نکردی صبح پ خ بده تا بدم
پ ن ذهنه منحرف ‎:|‎

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
تو دوشمنی با من میخوای هکم کنی :android30::android30::android30::android30:
دمت گل گل
اوهوم!:cool:
ظرف جیک ثانیه اسکریپتا و افزونه هارو نوشتم و همین الان آپلودش کردمو codecanyon هم تاییدش کرد و منتظرم تو یکیشو بخری و من بکنمت تو گونی!:cool:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
ظرف جیک ثانیه اسکریپتا و افزونه هارو نوشتم و همین الان آپلودش کردمو codecanyon هم تاییدش کرد و منتظرم تو یکیشو بخری و من بکنمت تو گونی!:cool:
شایدم از قبل نوشته بودیشونو شماره مدیر اون سایترو داری و با هم شریکید؟!

ufont

لایک‌ها
4,086
کسی که بخواد یکاری رو کنه ها ، میکنه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@nasser_a بیا، بعد به من میگd خواب نداری :D :D

پ.ن: دامنه ir رنک 2 آزاد : ;)
bayaneandishe.ir
sepidehmit.ir
film30t5.ir

دوومی بک لینک های قویتر و بهتری داره :general106:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بگید کار کدومتونه؟
@nasser_a
@ufont
@MOHAMMAD026_1
@siavashx
@محمد هستم
نت شبانه دیگه وصل نمیشه
july2.gif
کی چشمش کرد؟ ایرانیا اینطور وقتا کلا میرن تو کاره گروهی وقتای دیگه تکی کار میکنن :D
شوخی هستا گریه نکنی @siavashx :general705:
من به نت تو چیکار دارم؟o_O
اَ اَ اَ اَ اَ چی باحال یعنی الان من هرچی میگم اینا نمیبینن؟!o_O یعنی اینقدر علم پیشرفت کرده؟!:general210: خب دوستان جدا از شوخی هر جور راحتید! ایگنور نمایید! واقعیتش اینه که نه خوشحال میشم و نه ناراحت!:general601:
ولی مطمئنا با عبارت شوخی شوخی جدی میشه روبرو شدید! خب این به کنار! بحث سر اینه که هر کسی سطح جنبش متفاوته و قرار نیست که بنده تمام حرکات شمارو شوخیانه در نظر بگیرم حتی اگر قرار باشه به شخصیتم توهین شه (هرچند این یک شخصیت کاملا مجازی و بیهودست!)!!! شما که ادعا می کنید همش شوخیه پس منم میتونم این ادعا رو کنم که اون شعر اولی که توش کلمه "ارزن" داشت یه شوخی بود! ولی شما کاملا جدیش گرفتید مخصوصا جناب @afshin313 ! ولی راستش اینه که اون شعر خیلیم جدی نبود که شما اونطوری در موردش قضاوت کردید ولی شوخی هم نبود!!! پس لطفا اگر کارای خودتونو مبناش رو شوخی میذارید کارای طرف مقابلتون رو هم بر مبنای شوخی بذارید! حالا چه برسه به اینکه به قول خودتون خارج از اینجا هم گروه دارید و با هم شوخی های بدتری می کنید و از هم شناخت بیشتری دارید! پس لطفا کمی دوطرفه نگاه کنید قضیه رو نه یک طرفه! منم زیاد اهل بحث کردن نیستم ولی وقتی ببینم قراره یه اتفاقات نادرستی بیفته اهل بحث کردن هم میشم! لطفا اگر کسی این پیامو میخونه به این دوستانی که من رو ایگنور کردن برسونه شاید کمی دیدشون نسبت به ماجرا بازتر شد! موفق باشید!:general601:
@nasser_a
@ufont
@MOHAMMAD026_1

من فقط تعجب کردم که چطوری با مخابرات به سرعتی رسیدی که اینقدر ذوق زده شدی! فقط همین!:(
در مورد اون گروه هم اشتباه میکنی منظور ناصر اون شوخی هایی که تو تو فکرته نیس :general510:
در ضمن اصلا خوب نیس وقتی با کسی حرف میزنی بذاری و بری حتی اگه طرف در حد تو نباشه:general602:
مهدی.ممد.سیاوش.اقا ناصر.حمید رضا
چرا من اینقدر شمارو دوس دارم ؟ :D
مهدی رو جدا یکم بیشتر ^_^ :D
ولی من اصلا تو رو دوست ندارم:general607:
اطلاعات لوگوتو بفرست تا عصر تحویلت بدم
هنوز عصر نشده؟:mad::general311:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
بگید کار کدومتونه؟
@nasser_a
@ufont
@MOHAMMAD026_1
@siavashx
@محمد هستم
نت شبانه دیگه وصل نمیشه
july2.gif
کی چشمش کرد؟ ایرانیا اینطور وقتا کلا میرن تو کاره گروهی وقتای دیگه تکی کار میکنن :D
شوخی هستا گریه نکنی @siavashx :general705:
یادته اون برنامه یوتیوب دانلودر رو دادم بهت؟:general703::D یکی از کارهاش همینه الان من دارم از نت تو استفاده میکنم:general705:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
الانم حالیت نیس :general601:
وقتی با 84 روش والیبالی خرگوش نشونت دادم میفهمی :D
مهدی.ممد.سیاوش.اقا ناصر.حمید رضا
چرا من اینقدر شمارو دوس دارم ؟ :D
مهدی رو جدا یکم بیشتر ^_^ :D
عجیجم! :general504: بیا بریم خرگوشم رو بهت نشون بدم از من بیشتر خوشت بیاد :general711:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خداییش سایت مضخرف تر از آپارات هم داریم ، حیف امکاناتی که دست ایناست.

بالا