• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
از اساتید کسی این آموزش 7 لرن رو نداره؟من دموشو دیدم خیلی خوشم اومد

http://www.7learn.com/class?id=3790

یا کسی نیست با هم بخریم؟

@l3est تو نداری؟:Dبازم یه طرح شریکی بریزیم..
جنابان مدیر لطفا زحمت بکشید تو سر در این تاپیک بنویسید @l3est با 7learn رابطه خوبی ندارد:D
همه هم میان از l3est میپرسن:general509:

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
بابا من از کجا بدونم..حالا تو خودت نداری؟[emoji28]
نه بابا مارو چه به این حرفا:D
پ.ن:من اگه بودم از منابع خارجی استفاده میکردم.(زبانم هم اصلا خوب نیست ولی بازم برام بهتر از ویدئو های فارسی بودند.)
http://p30download.com/fa/entry/48075/
یک سایت هم که چند روز پیش @aalireza439 معرفی کرده بود.خیلی خوب بود.(ویدئو نیست ولی جالبه:general601:)
http://www.codecademy.com/en/tracks/php

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان یه بانک ایمیل 10 هزارتایی میخوام
کسی هست داشته باشه ؟
از کجا دانلود کنم ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
خود apk هم میشه با ایکلیپس؟
سرچ کردم اموزشی ندیدم
فکر کنم فقط با سورس بشه

دوست عزیز دقیقا مخوای چیکار کنی ؟!
اول اینکه اندروید توسعه یافته جاواست ! خب شما فایلتو از پسونده apk به jar تغییر بده حالا کلیک راست و exteract اش کن ! حالا یه فولدر داری که توی اون فولدر چندتا فولدر و فایله ، اگر تغییر توی عکس
برنامه میخوای بدی یا به عکسا و انیمیشن های برنامه نیاز داری برو به فولدر res اگه فونت و دیتابیسو میخوای assets اگرم کدها رو میخوای فایل classes.dex باید تبدیل به jar کنی و دوباره اکسترکت کنی و به یه برنامه مثه class editor یا java decompiler فایل کدهارو باز کن
در ضمن کرک برنامه ها هم همینجوری انجام میشه

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
دوست عزیز دقیقا مخوای چیکار کنی ؟!
اول اینکه اندروید توسعه یافته جاواست ! خب شما فایلتو از پسونده apk به jar تغییر بده حالا کلیک راست و exteract اش کن ! حالا یه فولدر داری که توی اون فولدر چندتا فولدر و فایله ، اگر تغییر توی عکس
برنامه میخوای بدی یا به عکسا و انیمیشن های برنامه نیاز داری برو به فولدر res اگه فونت و دیتابیسو میخوای assets اگرم کدها رو میخوای فایل classes.dex باید تبدیل به jar کنی و دوباره اکسترکت کنی و به یه برنامه مثه class editor یا java decompiler فایل کدهارو باز کن
در ضمن کرک برنامه ها هم همینجوری انجام میشه
قصد فارسی سازیش رو داریم و همچنین میخوایم داخل ایکیلیپس یسری چیزای جزیی دیگه مثل سایز باکس ها و رنگ تم رو هم عوض کنیم
با این روش که گفتید میشه؟

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
بله باید بشه ! چون با این روش به همه کدها دسترسی دارین
ولی در مورد فارسی سازی شما باید توی xml ها هم تغییر ایجاد کنید که با این کار xml ها هم توی فولدرها هست ولی موقع اجرا کردنشون کدهاش درست نشون نمیده که من یادم میاد
از یک برنامه دیگه واسه دیکامپایلش استفاده میکردم که متاسفانه الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد !
در مورد کدها این روشی که گفت جواب میده ونباید مشکلی داشته باشه
در مورد مثل عکس یه بکگراند عوض کردن که دیگه نیازی به این کارا هم نیست ! کافیه apk رو بکنی jar بری تو فولدر عکسا و عکس دلخواه خودتو به همون نامی که بکگراند قبلی بوده جاگذاری کنید ! البته اینو بخاطر
این گفتم که بدونید دسستتون خیلی بازه واسه تغییرات ! و به قولی اوپن سورسه اوپن سورس این اندروید D:
سایت خارجی هم زیاده که فایل apk رو تبدیل میکنه ولی فکر نکنم بهتر از دستی انجام بده

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
بله باید بشه ! چون با این روش به همه کدها دسترسی دارین
ولی در مورد فارسی سازی شما باید توی xml ها هم تغییر ایجاد کنید که با این کار xml ها هم توی فولدرها هست ولی موقع اجرا کردنشون کدهاش درست نشون نمیده که من یادم میاد
از یک برنامه دیگه واسه دیکامپایلش استفاده میکردم که متاسفانه الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد !
در مورد کدها این روشی که گفت جواب میده ونباید مشکلی داشته باشه
در مورد مثل عکس یه بکگراند عوض کردن که دیگه نیازی به این کارا هم نیست ! کافیه apk رو بکنی jar بری تو فولدر عکسا و عکس دلخواه خودتو به همون نامی که بکگراند قبلی بوده جاگذاری کنید ! البته اینو بخاطر
این گفتم که بدونید دسستتون خیلی بازه واسه تغییرات ! و به قولی اوپن سورسه اوپن سورس این اندروید D:
سایت خارجی هم زیاده که فایل apk رو تبدیل میکنه ولی فکر نکنم بهتر از دستی انجام بده

الان مشکل ما همین دیکامپایله
فایل های xml رو میخوایم ادیت کنیم بهم ریخته و نافهوم میشه با اون روش

البته سورسش رو هم داریم اما داخل ایکیلیپس موقع خروجی ارور میده

یه چیز دیگه هم اینکه وقتی با اون روش که گفتید اکسترکت میکنم وقتی میخوام از ایکیلیپس پروژه رو ایمپورت کنم نمیشناسه

مشکل از کجاست؟

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
شما دارید راهی رو میرید که من 1 سال پیش رفتم :دی
آره واسه منم نامفهوم بود ! شما باید از یک برنامه دیگه واسه دیکامپایل استفاده کنید زمانی که میخواید روی xml ها کار کنید ! خودمم همین کارو میکردم ولی هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
چه برنامه ای بود فقط تا این حد رو بگم که یادم میاد با نصبش به کلیک راستم چند گزینه دیگه اضاف میشد و وقتی روی یه فایل apk کلیک راست میکردم یه همچین چیزی میومد decompile apk for ...
البته امکانش هم هست توی هاردم باشه
ولی در مورد موضوع بعدی اینکه با ایکلیپس می تونید ادامه کار رو با ایمپورت کردن ادامه بدین یادم نمیاد ! ولی فکر کنم خودمم نتونستم ! پس باید کلاس با پسوند .dex رو تبدیل کنید به jar و با یه
ادیتور فایل های کلاس رو باز کنید و ویرایش و دوبار کامپایل ....

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
شما دارید راهی رو میرید که من 1 سال پیش رفتم :دی
آره واسه منم نامفهوم بود ! شما باید از یک برنامه دیگه واسه دیکامپایل استفاده کنید زمانی که میخواید روی xml ها کار کنید ! خودمم همین کارو میکردم ولی هر چی فکر میکنم یادم نمیاد
چه برنامه ای بود فقط تا این حد رو بگم که یادم میاد با نصبش به کلیک راستم چند گزینه دیگه اضاف میشد و وقتی روی یه فایل apk کلیک راست میکردم یه همچین چیزی میومد decompile apk for ...
البته امکانش هم هست توی هاردم باشه
ولی در مورد موضوع بعدی اینکه با ایکلیپس می تونید ادامه کار رو با ایمپورت کردن ادامه بدین یادم نمیاد ! ولی فکر کنم خودمم نتونستم ! پس باید کلاس با پسوند .dex رو تبدیل کنید به jar و با یه
ادیتور فایل های کلاس رو باز کنید و ویرایش و دوبار کامپایل ....
خب شما که یک سال پیش همین راهو رفتید راه رو برای ما هموار کنید :)
بنده میگردم تا برنامه دیکمپایل رو پیدا کنم اگر شما هم پیدا کردید اینج بزارید

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
حتما دوست عزيز پيدا كردم ميزارم

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
البته ديگه اينجا كه گفتم پسوند dex بايد تبديل به jar بشه منظورم مثه اون قبليه كه با تغيير پسوند apk رو به jar تبديل ميكنيم و اكستركت ميكنيم نيستا !! اين تبديل dex به jar با يه برنامه انجام ميشه كه با تبديلش يه فولدر پر از فايل با پسونده class بهمون ميده

Tikweb

Registered User
لایک‌ها
136
حتما دوست عزيز پيدا كردم ميزارم
تونستیم دیکمپایل کنیم :)
یک ایدی یاهو یا هر مسنجر دیگه ای میدید در ارتباط باشم باهاتون؟
یسری سوالات جزیی و ریز هست که اگر فرصت داشته باشید ازتون بپرسم

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
مگه سرعت دانلود سرویس 1 مگش تو ساعات رایگان چقدره که میشه تو 3 ساعت 3 گیگ دانلود کرد؟! بعد اینطور نیست که سرعتش تو ساعات رایگان کم بشه؟!

8 گیگ تا 112 گیگ هر شب؟!!!!!!!!!!!:confused::general112::general210: پارس آنلاین که اصلا رایگان نداره تو تعرفه هاش!!!! http://www.parsonline.com/fa/services/adsl
مخابرات شبی 15-20 گیگ ؟!!!!!!!!!!! تو ساعات رایگان؟!!!!!!!!o_O
دوستان دیگه از های وب و مخابرات و آسیاتک سرویس ندارید ؟!!!
یه کوچولو اشتباه تایپی شد :|
8 گیگ تا 12 گیگ
من که دارم الان
البته صحبتش هست که عین صبانت قراره 1/3 حساب کنن اما فعلا خری نیست...
بله مخابرات مورد داشتم 15-20 گیگ شبی دانلود میکنن

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
هرسایتی باز میکنی 40 تا پاپ آپ باز میشه !! مراعات کنید .. یکی دوتا نه چهل تا

Mohammad_Vazin

Registered User
لایک‌ها
1,190
بالا