• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
دیگه اخرای 2014 شد هنوز هم میگین شاید این آخرا بیاید ؟ :D
در نا امیدی بسی امید است...
ما رو سال 2018 هم امید داریم:دی
مدارک جدیدی ارائه شده که نشان دهنده بازگشت استاد،در سال 2018 است:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
در نا امیدی بسی امید است...
ما رو سال 2018 هم امید داریم:دی
مدارک جدیدی ارائه شده که نشان دهنده بازگشت استاد،در سال 2018 است:D
اون موقع رو ویلچر باید بیاد :D

irmelody.in

Registered User
لایک‌ها
369
شاید صاحب این هاستینگ خودتون باشید ولی عیبی نداره جلوی خودتون میگم! دلقک تر از این هاستینگ وجود نداره توی دنیا!!!
هاست پربازدید، تاکید میکنم پربازدید خریده بودم، اونم روی هارد SSD سریع میخواستم کارامو انجام بدم رفتم وردپرس رو نصب کردم بعدش یکی دو هفته ای گذشتو هیچ کار نکردمو فقط وردپرس خالی نصب شده بود، به همین برکت قسم که فقط یک پست سلام دنیای وردپرس توی سایت بود، دوسه هفته ای گذشت بعدش روزی دو بار ایمیل میداد مصرف منابع شما زیاده سریعا ارتقا دهید سرویس خود را!!!!!!!!
منم که سریع فهمیدم این یک تکنیک بازاریابی الکیه که اتوماتیک تنطیم کردن الکی بگه مصرف شما زیاده دیگه اصلا سرویس رو تمدید نکردم و جوابشون رو هم ندادم، الانم که لیست ایمیلشون رو فروختن و یک شرکت هاستینگ دیگه همش داره واسم اسپم تبلیغاتی ارسال میکنه!!! شایدم مال خودش باشه اون هاستینگ دیگه هم! چون اون ایمیل رو فقط به همین سایت داده بودم
این بود review ما از این هاستینگ :)

سلام دادا صاحب هاستینگ که بنده نیستم این سایت رو از وب هاستینگ تالک آشنا شدم باهاش و خیلیا تایید کردن

سایت خودم meloody.i n که از هاست پرسرعت 500 میگ ssd استفاده میکنم چند وقته و هیچ ایمیلی ندادن که مصرف منابع زیاده
چرا سرویس 200 میگ رو داشتم فکر میکنم که خودم خواستم ارتقا دادم اگر خواستید از پشتیبانی هم عکس میزارم سرعت پاسخ رو ببینن دوستان
بازم نمیدونم هرجور که دوستان صلاح میدونن ما که داریم استفاده میکنیم و راضی هستیم

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
دوستان كسي با پوسته مجله هوشمند كار كرده؟ تنظيماتش رو بلد هست ندا بده

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
دوستان وبمستر ،
برای درس شبکه های کامپیوتری 1 باید یه مقاله آماده کنم با موضوع :

بررسی اصول و الگوریتم های رمز نگاری متقارن ( Private Key Cryptography )

کسی مطلبی در این مورد داره ؟

لطفا در تاپیک زیر راهنمایی کنید :
http://forum.persiantools.com/threads/درخواست-مقاله-برای-بررسی-اصول-و-الگوریتم-های-رمز-نگاری-متقارن-private-key-cryptography.643493/

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
فک کنم کد verify رو تو وبسایتت نذاشتی

گوگل وبمستر کلا یه کد تکس به من داد اون اوایل که تو سایت گذاشتمش . دیگه چیزی نذاشتم
میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟
البته مال من انجمنه ها

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
گوگل وبمستر کلا یه کد تکس به من داد اون اوایل که تو سایت گذاشتمش . دیگه چیزی نذاشتم
البته مال من انجمنه ها
یک بار دیگه کد verify رو بگیر و بزار تو سایتت احتمالا حل میشه شاید قالبت رو عوض کردی یا به هر دلیل دیگه ای کد verify حذف شده

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان این چیه تو گوگل وبمستر ؟
چی میگه ؟

مشاهده پیوست 717673

موضوع بعدی وضعیت ایندکسامه !! چرا این صفحه اینجوریه ؟ عادیه ؟
من این ایندکس رو آخر سر درنیوردم چی بود قضیش
مشاهده پیوست 717674
نوشته که ، ربات گوگل نمی تونه به سایت شما دسترسی داشته باشه ، مشکل از سرور میزبانی سایتتون هست.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یک سوال ، شما وقتی با پول نقد خرید میکنید ، بیشتر خرج میکنید یا وقتی از کارت های اعتباری استفاده میکنید ؟
نتیجه یک تحقیق نشون داده ، اکثر مردم وقتی با کارت های اعتباری خرید میکنن بیشتر خرج میکنن بین 15 تا 30 درصد ، دلیلش هم اینه کارت اعتباري حس پول واقعي را نداره.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یک سوال ، شما وقتی با پول نقد خرید میکنید ، بیشتر خرج میکنید یا وقتی از کارت های اعتباری استفاده میکنید ؟
نتیجه یک تحقیق نشون داده ، اکثر مردم وقتی با کارت های اعتباری خرید میکنن بیشتر خرج میکنن بین 15 تا 30 درصد ، دلیلش هم اینه کارت اعتباري حس پول واقعي را نداره.
اره درسته منم همینطورم

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
من عادت دارم برم دم عابر بانک پول بگیرم و دستی پرداخت کنم . الان جزو کدوم دستم؟ :دی

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
البته مال من انجمنه ها
باید اون کد رو بذاری تو قالب و بعد دکمه وریفای رو بزنی تا گوگل چک کنه ببینه گذاشتی یا نه. فکر کنم دکمرو نزدی :دی

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من عادت دارم برم دم عابر بانک پول بگیرم و دستی پرداخت کنم . الان جزو کدوم دستم؟ :دی
مهم زمان خریده که شما دوست داری پول رو تو دستت لمس کنی ، هنگام پرداخت اینطوری وقتی به صورت زنده میبینی پول ات کم میشه ، یادت میافته به چه بدبختی پول رو درآوردی ، بعدش هرچی دیگه ای که میخواهی بخری به نظرت بی مورد و غیر ضروری جلوه میده :دی

پ.ن: امروز درمورد بازاریابی ، فروش و رفتار مردم هنگام خرید تحقیق میکردم ، یکسری چیزهای خیلی ساده ای اما خیلی موثری وجود داره ، که باعث فروش بیشتر میشن ، برای من که خیلی جالب بوده.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
یک بار دیگه کد verify رو بگیر و بزار تو سایتت احتمالا حل میشه شاید قالبت رو عوض کردی یا به هر دلیل دیگه ای کد verify حذف شده

نوشته که ، ربات گوگل نمی تونه به سایت شما دسترسی داشته باشه ، مشکل از سرور میزبانی سایتتون هست.

باید اون کد رو بذاری تو قالب و بعد دکمه وریفای رو بزنی تا گوگل چک کنه ببینه گذاشتی یا نه. فکر کنم دکمرو نزدی :دی

والا من وریفای کردم یادمه . الان اینو ببینید
66.jpg

بالا