• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
مهم زمان خریده که شما دوست داری پول رو تو دستت لمس کنی ، هنگام پرداخت اینطوری وقتی به صورت زنده میبینی پول ات کم میشه ، یادت میافته به چه بدبختی پول رو درآوردی ، بعدش هرچی دیگه ای که میخواهی بخری به نظرت بی مورد و غیر ضروری جلوه میده :دی

پ.ن: امروز درمورد بازاریابی ، فروش و رفتار مردم هنگام خرید تحقیق میکردم ، یکسری چیزهای خیلی ساده ای اما خیلی موثری وجود داره ، که باعث فروش بیشتر میشن ، برای من که خیلی جالب بوده.
به مام بگو استفاده کنیم:)

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
مهم زمان خریده که شما دوست داری پول رو تو دستت لمس کنی ، هنگام پرداخت اینطوری وقتی به صورت زنده میبینی پول ات کم میشه ، یادت میافته به چه بدبختی پول رو درآوردی ، بعدش هرچی دیگه ای که میخواهی بخری به نظرت بی مورد و غیر ضروری جلوه میده :دی

پ.ن: امروز درمورد بازاریابی ، فروش و رفتار مردم هنگام خرید تحقیق میکردم ، یکسری چیزهای خیلی ساده ای اما خیلی موثری وجود داره ، که باعث فروش بیشتر میشن ، برای من که خیلی جالب بوده.
آره خب ولی از وقتی اس ام اسش برام میاد و میگه چقدر از حسابت کم شده و چقدر مونده حالم بدتر میشه :دی
مارم در جریان میذاری؟ :)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آره خب ولی از وقتی اس ام اسش برام میاد و میگه چقدر از حسابت کم شده و چقدر مونده حالم بدتر میشه :دی
به مام بگو استفاده کنیم:)
یکم مطلبش زیاده و وقت گیره، باید تمام مقالات و تحقیق ها رو جمع بندیش کرد و نتیجه گیری کرد و بعد به صورت یک مقاله جامع ارائه اش کرد.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
اقا آدیداس چقدر به عنوان مانکن بهتون میده ؟:general709:

PlayMaTe

Registered User
لایک‌ها
126
یکم مطلبش زیاده و وقت گیره، باید تمام مقالات و تحقیق ها رو جمع بندیش کرد و نتیجه گیری کرد و بعد به صورت یک مقاله جامع ارائه اش کرد.
الان دیگه رسما" پیچوندی قضیه رو داشی :D:D

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
دوستان این چیه تو گوگل وبمستر ؟
چی میگه ؟

مشاهده پیوست 717673

موضوع بعدی وضعیت ایندکسامه !! چرا این صفحه اینجوریه ؟ عادیه ؟
من این ایندکس رو آخر سر درنیوردم چی بود قضیش
مشاهده پیوست 717674

سایتت بدون www بالا میاد . ولی در وبمسترتولز با www واردش کردی

باید بدون www سایتت رو وارد کنی . مشکل حل میشه

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
یک سوال ، شما وقتی با پول نقد خرید میکنید ، بیشتر خرج میکنید یا وقتی از کارت های اعتباری استفاده میکنید ؟
نتیجه یک تحقیق نشون داده ، اکثر مردم وقتی با کارت های اعتباری خرید میکنن بیشتر خرج میکنن بین 15 تا 30 درصد ، دلیلش هم اینه کارت اعتباري حس پول واقعي را نداره.

خوشحال میشم منابعی که مطالعه کردی رو مطالعه کنم. زبان انگلیسی هست دیگه؟

من عادت دارم برم دم عابر بانک پول بگیرم و دستی پرداخت کنم . الان جزو کدوم دستم؟ :دی
احتمالا جزو افراد بیکار :D خب چرا کار خودتو سخت میکنی؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سایتت بدون www بالا میاد . ولی در وبمسترتولز با www واردش کردی

باید بدون www سایتت رو وارد کنی . مشکل حل میشه
ممنون آقا واقعا دمت گرم :)

چطور میتونم رینیم کنم ؟ گشتم ولی اصلا چیزی که بشه این آدرس رو اصلاح یا رینیم کرد نیافتم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
ممنون آقا واقعا دمت گرم :)

چطور میتونم رینیم کنم ؟ گشتم ولی اصلا چیزی که بشه این آدرس رو اصلاح یا رینیم کرد نیافتم
خوهش میکنم

تا جایی که من میدونم نمیشه رینیم کرد

باید به عنوان سایت جدید ثبت کنی و چند روز صبر کنی تا اطلاعاتش کم کم اضافه بشه

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
خوهش میکنم

تا جایی که من میدونم نمیشه رینیم کرد

باید به عنوان سایت جدید ثبت کنی و چند روز صبر کنی تا اطلاعاتش کم کم اضافه بشه

باید بازم مراحل قبلی رو برم ؟ مثلا باید بازم فایل تکس رو از اول بریزم و وریفای کنم ؟ یا نیازی نیست و خودش متوجه میشه؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان
یه سایت دانلود می خوام بزنم به نظر شما هاست دانلود بگیرم یا وی پی اس؟
در هر دو مورد اگه گزینه مناسبی می شناسید معرفی کنید

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
باید بازم مراحل قبلی رو برم ؟ مثلا باید بازم فایل تکس رو از اول بریزم و وریفای کنم ؟ یا نیازی نیست و خودش متوجه میشه؟

یه آزمایش کن اگه متوجه نشد دوباره فایل رو بریز یا کدش رو کپی کن تو هدر

در هر صورت باید اینکار رو انجام بدی ، مطمئن باش مشکل حل میشه
سایت خودم این مشکل رو داشت بعد مدت ها فهمیدم قضیه از این قراره

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
برو رو دکمه setting (علامت چرخ دنده گوشه وبمستر تولز) بعد برو رو گزینه site setting و حالت بدون www رو انتخاب کن. اگه ازون باشه بعد چند روز رفع میشه , اگه نشد یکشنبه بیا ببینم چ دستگلی ب آب دادی :دی

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
یه آزمایش کن اگه متوجه نشد دوباره فایل رو بریز یا کدش رو کپی کن تو هدر

در هر صورت باید اینکار رو انجام بدی ، مطمئن باش مشکل حل میشه
سایت خودم این مشکل رو داشت بعد مدت ها فهمیدم قضیه از این قراره
منم چند ماهه چند هزارتا ارسال داریم انجمن تکون نمیخوره خخخخخخخخ

آقا یه سوال آماتوری :
تو فیلد ساخت جدید خودش برای مثال www رو داده . حالا من بخام بدون اون بزنم دیگه ؟
بعد اینکه من سایت رو بدون http یزنم یا با http ؟ منظورم اینه diys.ir بزنم یا http://diys.ir/

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
برو رو دکمه setting (علامت چرخ دنده گوشه وبمستر تولز) بعد برو رو گزینه site setting و حالت بدون www رو انتخاب کن. اگه ازون باشه بعد چند روز رفع میشه , اگه نشد یکشنبه بیا ببینم چ دستگلی ب آب دادی :دی

رفتم زدم کامران اصلا عمل نمیکنه وختی اون گزینه رو میزنم و سیو میزنم این ارور رو میده بغلشم یه دکمه Dismiss میده
Part of the process of setting a preferred domain is to verify that you own http://diys.ir/. Please verify http://diys.ir/.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
درگاه اینترنتی ملت خوبه یا سامان؟ از لحاظ سرعت واریز تراکنش و عدم مشکلات عجیب غریب!

بالا