• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
مگه دامنه رو رنک دار میکنن ؟ :general509:

خوبه فقط اون پروانه رو برداره بهتر نمیشه ؟ :android06:
رفیقم میگفت با سئو سیاه اینکار رو میکنن.نمیدونم والله این گفتش منم پست زدم:D

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
عزیز در جریان منطقه آزاد و ... هستی؟این روحانی اومده بود میگفت قراره منطقه آزاد بشه استانمون:general607:اگه بشه چه فایده هایی میتونه داشته باشه؟:general705:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
عزیز در جریان منطقه آزاد و ... هستی؟این روحانی اومده بود میگفت قراره منطقه آزاد بشه استانمون:general607:اگه بشه چه فایده هایی میتونه داشته باشه؟:general705:
والا منم تازه از شما شنیدم(الان از چند نفر دیگه پرسیدم ، تعجب کردن نمیدونم :D ، چیکار کنیم تلوزیون نمیبینیم ) ، برای کدوم منطقه هست(اینچه برونه ؟)

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
جون من از اون همه اینو دیدی ؟!خخخخخ
رنگبندیش چطوره؟
:android06: خب اصلا بهش نمیاد .رنگبندیش خوبه فقط اگه اون پایین فارس ترانه !
قسمت ترانه هم رنگش عوض بشه بهتره . البته نظر من اینه شاید از دید خودتون این رنگی قشنگ باشه

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
خیلی وقته بین مردم شهر حرفش هست . اول قرار بود گنبد بشه !
که اینگار نظرشون عوض شد , حتی ریل راه آهن هم گنبد نکشیدن :android06:
تصمیم گرفتن گرگان رو منطقه آزاد کنن . خب گرگان که داره خوب پیشرفت میکنه با اینکارم بیشتر بهش میرسن .
واسه بقیشه شهر ها فکر نکنم تاثیری داشته باشه اطلاعات من در این حد بود
والا منم تازه از شما شنیدم(الان از چند نفر دیگه پرسیدم ، تعجب کردن نمیدونم :D ، چیکار کنیم تلوزیون نمیبینیم ) ، برای کدوم منطقه هست(اینچه برونه ؟)
اره واسه مرز ترکمنستان ...

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656

خیلی وقته بین مردم شهر حرفش هست . اول قرار بود گنبد بشه !
که اینگار نظرشون عوض شد , حتی ریل راه آهن هم گنبد نکشیدن :android06:
تصمیم گرفتن گرگان رو منطقه آزاد کنن . خب گرگان که داره خوب پیشرفت میکنه با اینکارم بیشتر بهش میرسن .
واسه بقیشه شهر ها فکر نکنم تاثیری داشته باشه اطلاعات من در این حد بود

اره واسه مرز ترکمنستان ...
من شنیدم گنبد و گرگان و آق قلا و علی آباد قرارن منطقه آزاد بشن.:general601:اگه بشه چه فایده ای میتونه داشته باشه؟:confused:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من شنیدم گنبد و گرگان و آق قلا و علی آباد قرارن منطقه آزاد بشن.:general601:اگه بشه چه فایده ای میتونه داشته باشه؟:confused:
فایدش اینکه می تونیم نیسان GTR سوار شیم :android06:
الان یک جستجو که کردم مزایایی مثل معافیت بر درآمد و دارایی ۱۵ ساله و معافیت های و مزایای گمرکی و بازرگانی و سرمایه‌ای و.. داره ، اما مرز ترکمنستان که هیچی نداره ، با کی میخواهیم مبادله انجام بدیم ، خود ترکمنستان وضعش اینقدر داغونی که ایرانی هر جنس بنجل دارن بهشون غالب میکنن.

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
:android06: خب اصلا بهش نمیاد .رنگبندیش خوبه فقط اگه اون پایین فارس ترانه !
قسمت ترانه هم رنگش عوض بشه بهتره . البته نظر من اینه شاید از دید خودتون این رنگی قشنگ باشه
اینا وقت میبره که ندارم ایشالا تو لوگو جبران میشه :D

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
وی هم چنین در خصوص کاربران اینترنت گفت : با تلاش های انجام شده ، قرار است شرایطی فراهم شود که در حوزه اینترنت افراد پیش از ورود به فضای مجازی احراز هویت می‌شوند و کاربری با هویت نامشخص در این شبکه نداشته باشیم .

واعظی ادامه داد: متاسفانه گاهی در حوزه فضای مجازی جعل و سوء استفاده دیده می شود که با احراز هویت امکان پیگیری وجود خواهد داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: ما به حریم خصوصی افراد کاری نداریم بلکه تلاش بر آن است که تمام افرادی که از اینترنت استفاده می کنند با هویت مشخص وارد این فضا شوند.هم اکنون افراد وقتی که از تلفن استفاده می کنند با یک شماره مشخص این کار را می کنند که آن شماره معین و مشخص است و طرح ما این است که در فضای اینترنت نیز وضعیت به همین شکل باشد.
منبع: http://www.irinn.ir/news/74154/فروش-سیم‌کارت-به-زیر-۱۸-سال-ممنوع-کاربران-احراز-هویت-می‌شوند

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
وی هم چنین در خصوص کاربران اینترنت گفت : با تلاش های انجام شده ، قرار است شرایطی فراهم شود که در حوزه اینترنت افراد پیش از ورود به فضای مجازی احراز هویت می‌شوند و کاربری با هویت نامشخص در این شبکه نداشته باشیم .

واعظی ادامه داد: متاسفانه گاهی در حوزه فضای مجازی جعل و سوء استفاده دیده می شود که با احراز هویت امکان پیگیری وجود خواهد داشت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: ما به حریم خصوصی افراد کاری نداریم بلکه تلاش بر آن است که تمام افرادی که از اینترنت استفاده می کنند با هویت مشخص وارد این فضا شوند.هم اکنون افراد وقتی که از تلفن استفاده می کنند با یک شماره مشخص این کار را می کنند که آن شماره معین و مشخص است و طرح ما این است که در فضای اینترنت نیز وضعیت به همین شکل باشد.
منبع: http://www.irinn.ir/news/74154/فروش-سیم‌کارت-به-زیر-۱۸-سال-ممنوع-کاربران-احراز-هویت-می‌شوند
یجوری دارن میکنن انگار کشور های دیگه اینترنت ندارن!
بجای بهتر کردن، محدود میکنن
کره جنوبی هم اینترنت داره، مام اینترنت داریم :|

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یجوری دارن میکنن انگار کشور های دیگه اینترنت ندارن!
بجای بهتر کردن، محدود میکنن
کره جنوبی هم اینترنت داره، مام اینترنت داریم :|
گفت و گوی دو افغانی: دگر ایران جای زندگانی نیست

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
فایدش اینکه می تونیم نیسان GTR سوار شیم :android06:
الان یک جستجو که کردم مزایایی مثل معافیت بر درآمد و دارایی ۱۵ ساله و معافیت های و مزایای گمرکی و بازرگانی و سرمایه‌ای و.. داره ، اما مرز ترکمنستان که هیچی نداره ، با کی میخواهیم مبادله انجام بدیم ، خود ترکمنستان وضعش اینقدر داغونی که ایرانی هر جنس بنجل دارن بهشون غالب میکنن.
قیمت زمین اون ورا الان چنده ؟ :android06:

بالا