• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
میخوام با فلش بوت کنم ولی هرکاری میکنم سیستمم با فلش بوت نمیشه تنظیمات بایوس رو هم بهم ریختم ولی بازم نشد
شما راه حلی داری؟
راستی تحت ویندوز هم کار میکنه فکر کنم
فلشم رو تحت ویندوز با این نرم افزار scan and repair کردم حجمش شد 2 گیگ از 8 گیگ با کلی درگیری دوباره درستش کردم
خودش فلش بوتیبل درست میکنه.
بعد از بایوس باید هارد رو غیرفعال کنی و فلش رو به عنوان هارد انتخاب کنی. بعد از اتمام به حالت قبل برگردون.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
چند روز طول میکشه تا ی موضوع توی بازارچه مهم بشه؟ از بچه های بالا کسی خبر داره؟ :دی

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
نیازمند یک قالب ساده (خیلی ساده) و رسپانسیو برای سایت ویدئو .

Last edited:

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
روشی جالب برای کسب درآمد سریع ، البته همراه با لعن و نفرین
downloadsoftha blogsky.com
گوگل خر تو خره ، همین حالا وبلاگ اسپم خودتون رو راه اندازی کنید;)
پ ن 2 : بعد از ورود کلیک راست فراموش نشود ( پاپ آپ )

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
روشی جالب برای کسب درآمد سریع ، البته همراه با لعن و نفرین

گوگل خر تو خره ، همین حالا وبلاگ اسپم خودتون رو راه اندازی کنید;)
پ ن 2 : بعد از ورود کلیک راست فراموش نشود ( پاپ آپ )

این مطالب چطور وارد شده توی وبلاگ؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
خودش فلش بوتیبل درست میکنه.
بعد از بایوس باید هارد رو غیرفعال کنی و فلش رو به عنوان هارد انتخاب کنی. بعد از اتمام به حالت قبل برگردون.
با فلش نشد نهایتا با سی دی بوت شدم حدود 240 مگابایت رو که رفت جلو یهو اخطار داد و قطع شد میگفت باید sata از ahci به ide در تنظیمات بایوس تغییر کنه تنظیمات بایوس رو کخ ریختم ولی نشد که نشد نهایتا فهمیدم که اگه هارد ویندوز روش نصب نباشه میشه تحت ویندوز یک هارد دیگه اون یکی هارد رو با این نرم افزار تعمیر کرد واسه همین هارد جدید رو بالا آوردم و تحت ویندوز هارد جدید هارد قدیمی رو با این نرم افزار تعمیر کردم ولی حدودا 5 ساعت داشت نرم افزار کار میکرد ولی فقط حدود 150 سکتور بررسی کرد:general208: که 150 تاش بدسکتور بود:eek: هیچی دیگه الآن هم همچنان داره به فعالیتش ادامه میده چیکار کنم؟؟؟؟؟
البته بگم الآن 4 تا از درایو های هارد قدیمی باز میشن ولی نمیشه مطالبش رو تو هارد جدید کپی کرد . قبلا هیچ کدومشون حتی باز هم نمیشدن

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
احتمال 99 درصد به صورت دستی
دستی که سرویس میشه:eek::D
اگه دقت کنی واسه مثال این پست :
  1. فال روز (19 بهمن - 8 فوریه) - سیمرغ
    www.seemorgh.com/entertainment/2305/187476.html
    فروردین: شما امروز هر چیزی را که انتخاب کنید باز چیز دیگری می‌خواهید!! اگر تصمیم بگیرید که یک روز کامل را در خانه و با خانواده تان بگذرانید، بعد می‌گویید: "ای کاش ...

خط اول تایتل سایت مبدا داخل گوگل هست ، خط دوم لینک سایت و خط سوم دسکریپشن هست ( هرسه تا رو میشه با api از گوگل گرفت)
احتمالا یه کلمه خاصی داخل گوگل سرچ میکنه بعد این اطلاعات رو ازش میگیره و وارد وبلاگ میکنه.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
با فلش نشد نهایتا با سی دی بوت شدم حدود 240 مگابایت رو که رفت جلو یهو اخطار داد و قطع شد میگفت باید sata از ahci به ide در تنظیمات بایوس تغییر کنه تنظیمات بایوس رو کخ ریختم ولی نشد که نشد نهایتا فهمیدم که اگه هارد ویندوز روش نصب نباشه میشه تحت ویندوز یک هارد دیگه اون یکی هارد رو با این نرم افزار تعمیر کرد واسه همین هارد جدید رو بالا آوردم و تحت ویندوز هارد جدید هارد قدیمی رو با این نرم افزار تعمیر کردم ولی حدودا 5 ساعت داشت نرم افزار کار میکرد ولی فقط حدود 150 سکتور بررسی کرد:general208: که 150 تاش بدسکتور بود:eek: هیچی دیگه الآن هم همچنان داره به فعالیتش ادامه میده چیکار کنم؟؟؟؟؟
البته بگم الآن 4 تا از درایو های هارد قدیمی باز میشن ولی نمیشه مطالبش رو تو هارد جدید کپی کرد . قبلا هیچ کدومشون حتی باز هم نمیشدن
از بوت با اون برنامه کار کنی خیلی سریع تر هستا
به هرحال هاردت مشکل داره. یه بار دیگه بزار برنامه کار خودش رو انجام بده ببین بازم ارور میده یا نه
از این برنامه هم میتونی وضعیت سلامت هاردت رو ببینی:
Hard.Disk.Sentinel
HD.Tune
اینجا هم میتونی سوال کنی:
http://forum.persiantools.com/threads/پرسش-و-پاسخ-هاي-سوالات-و-مشكلهاي-سخت-افزار.48224/page-350

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دستی که سرویس میشه:eek::D
اگه دقت کنی واسه مثال این پست :
  1. فال روز (19 بهمن - 8 فوریه) - سیمرغ
    www.seemorgh.com/entertainment/2305/187476.html
    فروردین: شما امروز هر چیزی را که انتخاب کنید باز چیز دیگری می‌خواهید!! اگر تصمیم بگیرید که یک روز کامل را در خانه و با خانواده تان بگذرانید، بعد می‌گویید: "ای کاش ...

خط اول تایتل سایت مبدا داخل گوگل هست ، خط دوم لینک سایت و خط سوم دسکریپشن هست ( هرسه تا رو میشه با api از گوگل گرفت)
احتمالا یه کلمه خاصی داخل گوگل سرچ میکنه بعد این اطلاعات رو ازش میگیره و وارد وبلاگ میکنه.

بیا با هم یکی ازین اسپمرا درست کونیم july2.gif
نسخه تحت وبش رو نوشتم، فقط نمیتونم ایمپورت کونم تو وبلاگ
ی نرم افزار تحت ویندوز بنویسی ک نتایج رو از اسکریپت من بگیره، ایمپورت کونه تو وبلاگ :D
api گوگل یا ... لازم نیس

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
بیا با هم یکی ازین اسپمرا درست کونیم مشاهده پیوست 755237
نسخه تحت وبش رو نوشتم، فقط نمیتونم ایمپورت کونم تو وبلاگ
ی نرم افزار تحت ویندوز بنویسی ک نتایج رو از اسکریپت من بگیره، ایمپورت کونه تو وبلاگ :D
api گوگل یا ... لازم نیس
والا یکی دوبار که روی چنتا وبلاگ تست کردم جواب نگرفتم (به جز بلاگفا که مفت نمی ارزه:D)
وردپرس خیلی راحت تره که خرج هاست داره.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
والا یکی دوبار که روی چنتا وبلاگ تست کردم جواب نگرفتم (به جز بلاگفا که مفت نمی ارزه:D)
وردپرس خیلی راحت تره که خرج هاست داره.
اتفاقا بلاگفا سرعت ایندکس اش خوبه، اما سریع وبلاگ رو میبنده. امکانات وبلاگدهی زیاد مهم نیس :D

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
متاسفانه یکی دوتا هم نیستن ! اینم یکی دیگه ( توی آمار وبگذرم که نگاه میکنم همش این اسپمرها هستن ! )

downloadmoosic.blogsky.com

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
بهترین کار اینه که به مدیر blogsky گفته بشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
متاسفانه یکی دوتا هم نیستن ! اینم یکی دیگه ( توی آمار وبگذرم که نگاه میکنم همش این اسپمرها هستن ! )

downloadmoosic.blogsky.com
چند وقته این نوع وبلاگ ها زیاد شده
تو اکثر وبلاگدهی ها دیدم، مخصوصا بلاگ اسکای
خوبی وبلاگ اینه ک اسپم نمیشه! (شایدم بشه :| )

• Like
Reactions: ch6

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
چند وقته این نوع وبلاگ ها زیاد شده
تو اکثر وبلاگدهی ها دیدم، مخصوصا بلاگ اسکای
خوبی وبلاگ اینه ک اسپم نمیشه! (شایدم بشه :| )
تو و افشین اسکریپتش رو ندارین؟ پیر شدینا :D

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
بالا