• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@aalireza439 @mohsenshahbazi @l3est @P R O
و باقی دوستان به نظرتون ارزش داره بشینم تو عید جاوا رو یاد بگیرم حوصله دید و بازدیدای عید رو ندارم
با جاوا میشه واسه آندروید هم آپ نوشت؟ یا من اشتباه متوجه شدم
از اونجایی که گفتی میخوای جاوا رو برای نوشتن اپ اندرویدی یاد بگیری ، من یک راهنمای مسیر برات مینویسم ، امیدوارم کمک ات کنه.
1. اول از همه باید بری سراغ اصول پایه جاوا رو یاد بگیری ، کار با رشته ها ، متغیر ها ، دستور های شرطی ، حلقه ها ، رشته های چندگانه و...
بسته به این که چقدر با مفاهیم برنامه نویسی آشنا باشی ، این مرحله می تونه از طی چند روز نهایت 1 هفته تموم اش کنی.
2. دوم باید بری با جاوا آبجکت (شئی گرایی) نحوه تعریف ، استفاده از مدل ها ، تمرین نمونه های عملی و..
تو این مرحله هم اگر از قبل با برنامه نویسی شئ گرا آشنایی داشته باشی ، خیلی آسونه ، در هر حال این هم میتونه چند روز نهایت تا 10 روز تموم کنی.
3.تو مرحله باید دست ها تو کثیف کنی و یک آپ خیلی ساده رو ایجاد کنی ، تو این مرحله باید از ابزارهایی مثل Android Studio استفاده کنی و نحوه کار باهاش رو یاد بگیری
این مرحله به نسبت بقیه زمان بیشتری میبره ، تو این مرحله باید هرچی یاد گرفتی رو سر هم کنی و همچنین یک آشنایی کاملی با بخش مختلف اون SDK داشته باشی.
4.بعد از باید بری سراغ نمونه های کد های آماده بررسی شون کنی ، برای ساختن آپ هایی پیچیده تر ازشون ایده بگیری.
یکسری موارد دیگه هم وجود داره ، مثل طراحی اپ (طراحی بصری) ، ماندگاری داده ها ، لیست ها ، آداپتورها و.. ، جلوتر بری باهاشون کار میکنی.

ممکنه 3 مراحل اول چند هفته بیشتر طول نکشه ، اما شما برای اینکه بتونی هر ایده رو اجرا کنی ، نیاز به این داره که با شرایط مختلف آشنا بشی و تمرین کرده باشی ، مهم ترین بخش یادگیری یک زبان برنامه نویسی تمرین کردن هست .

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
جاوا سمت سرور برای کارای بزرگ استفاده میشه. اینترنت بانک ملت جاوا هست.
مثل خیلی کارای دیگه اگه پی جاوا رو هم بگیری به یه جایی میرسی!
اندروید یه بخش کوچیک از جاواست.
کی گفته اندروید یک بخش کوچیکی از جاواست :android34:

پ.ن : پاشید برید استارت آپ ویکند ، یک پروژه اسپمر رو استارت بزنید :android06:
ملتو اسکل کردن.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه مشکلی با کروم جدیدا پیش امده اونم اینکه جستجوگر پیش فرض به google.ru تغییر کرده گاهی اوقات به fr که فرانسه باشه و گاهی لهستان تغییر پیدا می کنه چه طوری می تونم همون دات کام رو پیش فرض کنم؟
در ضمن تا چند وقت پیش تو نرم افزار سای بر گو ست ای پی رو ایران نشون می داد ولی الان می زنه کویت !!!o_O
این دو مورد هم زمان با هم پیش امده بعد از اینکه یه مدت نت مشکل پیدا کرده بود الان نمی دونم دقیق مشکل از کجاست :(
ولی ای پی ماله ایرانه چون خیلی راحت از سایت های مثل سافت 98 دانلود می کنم و از چند جا ای پی لوکیشن گرفتم نوشت ایران
google error.JPG

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
بک لینک مرتبط با سایت موزیک کسی سراغ تداره؟

vitrinpro

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان متخصص
این تعداد استفاده از تگها رو تایید میکنید ؟ اگه اره پس سایت های نیازمندی که تو صفحه اصلی +100 تگ h3 و صفحات داخلی +15 تگ h3 دارن چجوریاست ؟
:general505:

sibmoz

Registered User
لایک‌ها
43
کمک کنید :(
اساتید و دوستان که اهل فن هستند خواهش میکنم کمک کنید این وبلاگ نابودم داره میکنه

c9gwnddv6kxyf8ff8ygh.jpg

تاپیک :

http://forum.persiantools.com/threa...-blogsky-com-بدبختم-کرد-اساتید-کم-کنن.674604/

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
دوستان یه مشکلی با کروم جدیدا پیش امده اونم اینکه جستجوگر پیش فرض به google.ru تغییر کرده گاهی اوقات به fr که فرانسه باشه و گاهی لهستان تغییر پیدا می کنه چه طوری می تونم همون دات کام رو پیش فرض کنم؟
در ضمن تا چند وقت پیش تو نرم افزار سای بر گو ست ای پی رو ایران نشون می داد ولی الان می زنه کویت !!!o_O
این دو مورد هم زمان با هم پیش امده بعد از اینکه یه مدت نت مشکل پیدا کرده بود الان نمی دونم دقیق مشکل از کجاست :(
ولی ای پی ماله ایرانه چون خیلی راحت از سایت های مثل سافت 98 دانلود می کنم و از چند جا ای پی لوکیشن گرفتم نوشت ایران
مشاهده پیوست 774522
بخش افزونه ها رو یه نگاه بنداز ببین چیز اضافه ای نیسo_O
ازین بخش هم میتونی ادرس رو به هرچی میخوای تغییر بدی:)
chrome://settings/searchEngines

aliwebgard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
عاقا سیستم پاپ اپ خارجی یا ایرانی که تبلیغ ضایع جنسی قرار نده کسی نمیشناسه برای ip ایرانی خوب پول بده؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
http://nex1music.com/دانلود-آهنگ-یاس-به-نام-بد-شدم/
منتظر مسافر بودیم که یهو اینطوری شدیم »»» :general410:
این بشر آخه چرا نمیتونه بد بخونه؟!! عجیب کلماتش با آدم بازی میکنه! حاجیمون خیلی به قول بعضیا coolه! البته آهنگ (beat) حدودا شبیه باید بتونیم بود ولی یه ریتم ساده و آروم داشت که خودش خیلی میتونه میون موزیک های ضربه ای و ناآرام هیپ هاپ قابل توجه باشه!
فقط گوش کنید! هر کسی نمیتونه این کلمات عجیب و غریب رو به این شکل کنار هم بچینه!!!

@8song نظرم در مورد آلبوم زدبازی تو این چند وقت که گوش میکردم عوض شد!!! در کل آلبوم خیلی خوبی بود ولی وجود مهراد هیدن بود که تونست این آلبومو تا این حد حرفه ای کنه به نظرم! این پست یاس تو توییتر هم جالب بود که از همین آلبوم زدبازی آورده بود و یه جورایی حمایت کرده!
https://twitter.com/YAStunes/status/572948006896570368

سلام
یه سوال حضرات:
قالب (مثلا قالب وردپرس) ترجمه شدش بهتره یا ترجمه نشدش؟
از نظر گوگل و ....
این دیگه از اون سوالا بودا!!!! چه منظورتون از ترجمه شدن، rtl کردن استایل باشه و یا فارسی کردن عبارات! هیچ فرقی نمیکنه برای گوگل! و اگر هم قرار باشه یک کدوم بهتر باشه اون ترجمه شدش هست چون شما داری برای فارسی زبان ها سایت میزنی و بهتر هم هست که تو تگ html از lang="fa-IR" و dir="rtl" استفاده شه و در قسمت زیر head از <meta charset="UTF-8"> استفاده شه که کاملا به گوگل بفهمونید این یک سایت فارسی برای کشور ایران با ساختار فارسی هست! و از طرفی کاربران در یک سایت با عبارات فارسی راحتی بیشتری دارند و در نتیجه زمان موندن بازدیدکننده در سایتتون بیشتر میشه که در نهایت به نفعتون هست!

کمک کنید :(
اساتید و دوستان که اهل فن هستند خواهش میکنم کمک کنید این وبلاگ نابودم داره میکنه

c9gwnddv6kxyf8ff8ygh.jpg

تاپیک :

http://forum.persiantools.com/threads/اسپمرها-و-وبلاگ-downloadsoftha-blogsky-com-بدبختم-کرد-اساتید-کم-کنن.674604/

http://bit.ly/1MwsSXY

فقط شما اینو تا بخون ببینی چقدر یک آدم میتونه وقیح و بی وجدان باشه که از ندانسته های چندتا وبمستر تازه وارد که برای خودشون دنیا و رویایی رو دارن میسازن اینطوری سوءاستفاده کنه!!! و در نتیجه این تازه کارهای ناوارد که دنیاشون همین اینترنته میان زیر مطلب کامنت میدن که مطالب سایت مارو هم تو وبلاگ خودت بذار!!!!
فعلا کمی شما صبر کن این وبلاگ هم از دور خارج میشه!!! فعلا فقط گزارش بدید هم به گوگل هم به فتا و internet.ir و هرجا که میتونید!!!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بخش افزونه ها رو یه نگاه بنداز ببین چیز اضافه ای نیسo_O
ازین بخش هم میتونی ادرس رو به هرچی میخوای تغییر بدی:)
chrome://settings/searchEngines
افزونه ها رو نگاه کردم چیز خاصی نبود همه رو هم پاک کردم هیچ فرقی نکرد
در مورد اون بخش از تنظیمات هم قبلا انجام داده بودم اثر نمی کنه یعنی وقتی ru. رو پاک می کنمcom. رو می زارم قرمز میشه وقتی هم done میزنم تنظیمات سیو نمیشه. اینم بگم جدیدا گوگل کروم خیلی هنگ میکنه و کند شده همین الان که دارم تایپ می کنم انگار صحنه اهسته شده نمی دونم چش شده البته پی سی انتی ویروس نداره و با توجه به این که کروم پیش فرض هم بود احتمال ویرسی شدن هم می دم اکثرا وقتی گوگل کروم رو باز می کنم سی پی یو 100% میشه که تا چند وقت پیش اصلا نمی شد
همه اینا با هم شده الان امدم چک کردم دیدم با فایرفاکس هم که میرم میره تو google.ru

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
در مورد اون بخش از تنظیمات هم قبلا انجام داده بودم اثر نمی کنه یعنی وقتی ru. رو پاک می کنمcom. رو می زارم قرمز میشه وقتی هم done میزنم تنظیمات سیو نمیشه. اینم بگم جدیدا گوگل کروم خیلی هنگ میکنه و کند شده همین الان که دارم تایپ می کنم انگار صحنه اهسته شده نمی دونم چش شده البته پی سی انتی ویروس نداره و با توجه به این که کروم پیش فرض هم بود احتمال ویرسی شدن هم می دم اکثرا وقتی گوگل کروم رو باز می کنم سی پی یو 100% میشه که تا چند وقت پیش اصلا نمی شد
همه اینا با هم شده الان امدم چک کردم دیدم با فایرفاکس هم که میرم میره تو google.ru

اون پایین صفحه اول گوگل بزن use google.com رو

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
search engine را http://www.google.com/ncr بذارید
از این قسمت تنظیمات گوگل زبان را انگلیسی انتخاب کن
یا اینکه فایل Local State را از محل نصب کروم پیدا کنید و مقدار last_known_google_url و last_prompted_google_url را برابر http://www.google.com/ قرار بدید

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اون پایین صفحه اول گوگل بزن use google.com رو
داداش این قسمت نمی دونم منظورش چیه در مورد اونی هم که گفتی تو خود صفحه اصلی این گزینه ایی که گفتی بود زدم هم ولی هیچ تغییری نکرد
google.JPG

alireza.nh

Registered User
لایک‌ها
17
Last edited:

alireza.nh

Registered User
لایک‌ها
17
http://nex1music.com/دانلود-آهنگ-یاس-به-نام-بد-شدم/
منتظر مسافر بودیم که یهو اینطوری شدیم »»» :general410:
این بشر آخه چرا نمیتونه بد بخونه؟!! عجیب کلماتش با آدم بازی میکنه! حاجیمون خیلی به قول بعضیا coolه! البته آهنگ (beat) حدودا شبیه باید بتونیم بود ولی یه ریتم ساده و آروم داشت که خودش خیلی میتونه میون موزیک های ضربه ای و ناآرام هیپ هاپ قابل توجه باشه!
فقط گوش کنید! هر کسی نمیتونه این کلمات عجیب و غریب رو به این شکل کنار هم بچینه!!!

@8song نظرم در مورد آلبوم زدبازی تو این چند وقت که گوش میکردم عوض شد!!! در کل آلبوم خیلی خوبی بود ولی وجود مهراد هیدن بود که تونست این آلبومو تا این حد حرفه ای کنه به نظرم! این پست یاس تو توییتر هم جالب بود که از همین آلبوم زدبازی آورده بود و یه جورایی حمایت کرده!
https://twitter.com/YAStunes/status/572948006896570368

این دیگه از اون سوالا بودا!!!! چه منظورتون از ترجمه شدن، rtl کردن استایل باشه و یا فارسی کردن عبارات! هیچ فرقی نمیکنه برای گوگل! و اگر هم قرار باشه یک کدوم بهتر باشه اون ترجمه شدش هست چون شما داری برای فارسی زبان ها سایت میزنی و بهتر هم هست که تو تگ html از lang="fa-IR" و dir="rtl" استفاده شه و در قسمت زیر head از <meta charset="UTF-8"> استفاده شه که کاملا به گوگل بفهمونید این یک سایت فارسی برای کشور ایران با ساختار فارسی هست! و از طرفی کاربران در یک سایت با عبارات فارسی راحتی بیشتری دارند و در نتیجه زمان موندن بازدیدکننده در سایتتون بیشتر میشه که در نهایت به نفعتون هست!

http://bit.ly/1MwsSXY

فقط شما اینو تا بخون ببینی چقدر یک آدم میتونه وقیح و بی وجدان باشه که از ندانسته های چندتا وبمستر تازه وارد که برای خودشون دنیا و رویایی رو دارن میسازن اینطوری سوءاستفاده کنه!!! و در نتیجه این تازه کارهای ناوارد که دنیاشون همین اینترنته میان زیر مطلب کامنت میدن که مطالب سایت مارو هم تو وبلاگ خودت بذار!!!!
فعلا کمی شما صبر کن این وبلاگ هم از دور خارج میشه!!! فعلا فقط گزارش بدید هم به گوگل هم به فتا و internet.ir و هرجا که میتونید!!!
هیچ رپریو مثل یاس قبول ندارم

این سایته فیلتره میشه لینک دانلودشو بهم بدی ؟
آهنگ بد شدم رو میخوام

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
یکی 400 ازم بالا کشیده بگ سشاشه توش:general507::general509::general503::(:general108::general208::general207::general701::general602:

بالا