• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
داداش این قسمت نمی دونم منظورش چیه در مورد اونی هم که گفتی تو خود صفحه اصلی این گزینه ایی که گفتی بود زدم هم ولی هیچ تغییری نکرد
مشاهده پیوست 774632

واسه من که نشون میده اون گزینه رو! از امروز من دارم ریدارکت میشم به گوگل امارات! شاید گوگل میخواد ایرانیا از دومین .com استفاده نکنن، قبلا اگر اشتباه نکنم توی دامنه .ae که برای امارات بود گزینه زبان فارسی هم نداشت ولی الان داره! اگر میخواین از .com استفاده کنید از https://www.google.com/ncr استفاده کنید.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
هیچ رپریو مثل یاس قبول ندارم

این سایته فیلتره میشه لینک دانلودشو بهم بدی ؟
آهنگ بد شدم رو میخوام
:general210:
من :|
اینترنت o_O
یاس o_O
اونترنت :/
گوگل O-O
X lmgtfy.com:
فیلترینک :)
@miladgraph :(
از دوباره X lmgtfy:

یعنی واقعا نمیدونستید که میشه تو گوگل جستجو کرد!!! هرچند این سایتش فیلتر نیست ولی چون یه زمانی فیلتر شد پرشین تولز در زمان ریدایرکت به مشکل برمیخوره!!! ولی میشد همون url رو تو آدرس بار کپی کرد و رفت تو سایت!!! و یا سلکتش کرد و راست کلیک و بعد ... Go to
http://lmgtfy.com/?q=دانلود+آهنگ+بد+شدم+یاس

alireza2567

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چجوری میشه rss پربیننده ترین مطالب 24 ساعت گذشته را بدست آورد ؟
فقط rss آخرین مطالب دارم...
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟

alireza.nh

Registered User
لایک‌ها
17
:general210:
من :|
اینترنت o_O
یاس o_O
اونترنت :/
گوگل O-O
X lmgtfy.com:
فیلترینک :)
@miladgraph :(
از دوباره X lmgtfy:

یعنی واقعا نمیدونستید که میشه تو گوگل جستجو کرد!!! هرچند این سایتش فیلتر نیست ولی چون یه زمانی فیلتر شد پرشین تولز در زمان ریدایرکت به مشکل برمیخوره!!! ولی میشد همون url رو تو آدرس بار کپی کرد و رفت تو سایت!!! و یا سلکتش کرد و راست کلیک و بعد ... Go to
http://lmgtfy.com/?q=دانلود+آهنگ+بد+شدم+یاس
کاش قبلش میگفتم با موبایل هستم نمیتونم سرچ کنم که این همه قضاوت .... نکنی

در هر صورت تشکر

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کاش قبلش میگفتم با موبایل هستم نمیتونم سرچ کنم که این همه قضاوت .... نکنی

در هر صورت تشکر
شوخی بود عزیز! آخه برام جای تعجب بود حرفی که زدین!!!
در هر صورت امیدوارم به دل نگیرید و اگر غیر این است من از شما عذرخواهی می کنم!:general601:

alireza.nh

Registered User
لایک‌ها
17

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
درگاه پی لاین مشکل پیدا کرده. اول که سایتشون لود نمی شد. الان هم وارد اکانت که شوید ، به صورن نصفه و نمیشه لود میشه بدون استایل!

@M+J
بنده یک دامنه تمدید کردم (از سایت شما) ، علیرغم پرداخت، دامنه تمدید نشد... رابط مالی را هم قبلش تنظیم کردم اما مثل اینکه سایتتون با مشکل مواجه هست
من بدون ثبت نام تمدید کردم... شماره رهگیری پرداخت هم ضمیمه شد. لطف کنید پیگیری کنید:D
والا من امروز صبح تیکت هم زدم، نه جوابی دادن تا حالا و نه دامنه ما را تمدید کردن، خداییش سایت بسیار ضعیفی هست این دامنه دات نت، خرید که کردم و ایمیلم را وارد کردم حتی یک ایمیل هم برام به عنوان رسید پرداخت نیومد. تمدید دامنه همه جا آنی هست و من دیگه حوصله پیگیری دیگه ای هم ندارم، تا شنبه تمدید نکردن رابط مالی را عوض میکنم از یک جا دیگه تمدید میکنم! گوربابای چند تومن ضرر:D
این مسائل لطفا همیشه تیکت بزنید داخل انجمن تعدادی زیادی تگ و پخ برای بنده ارسال میشه اصلا فرصت رسیدگی ندارم و بی پاسخ می ماند!
وقتی شما دامنه را بدون عضویت اقدام به ثبت یا تمدید کنید، ایمیل ثبت یا تمدید به همراه شناسه ارسال می شود عزیز
تمدید دامنه انی هست. یا مشکل از رابط های مجاز بوده و یا ...که ارتباط برقرار نشده در بازگشت. از همان طریق تیکت، دنبال بفرمایید

معمولا تمدید 24 ساعته هست (فکر میکنم بخاطر جلوگیری از بروز مشکل، دستی تایید میکنن. رابط و این مسائل)
بهتره تو سایتشون تیکت بزنید یا پ.خ بدید
تمدید آنی هست
ممنونم

حالا که اینجا تگ شدید :D @M+J
قضیه چیه من هرسری باید عضو سایتتون بشم ؟:دی همیشه هم ایمیلم ازاده :D
لطفا آدرس ایمیل تیکت کنید
همچنین مشکلی نداریم

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان
وبلاگ توی رزبلاگ با 2000 ای پی چقدر می ارزه ؟؟؟
همچنین وبسایت با 5000 ای پی ؟؟
ممنون

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
http://nex1music.com/دانلود-آهنگ-یاس-به-نام-بد-شدم/
منتظر مسافر بودیم که یهو اینطوری شدیم »»» :general410:
این بشر آخه چرا نمیتونه بد بخونه؟!! عجیب کلماتش با آدم بازی میکنه! حاجیمون خیلی به قول بعضیا coolه! البته آهنگ (beat) حدودا شبیه باید بتونیم بود ولی یه ریتم ساده و آروم داشت که خودش خیلی میتونه میون موزیک های ضربه ای و ناآرام هیپ هاپ قابل توجه باشه!
فقط گوش کنید! هر کسی نمیتونه این کلمات عجیب و غریب رو به این شکل کنار هم بچینه!!!

@8song نظرم در مورد آلبوم زدبازی تو این چند وقت که گوش میکردم عوض شد!!! در کل آلبوم خیلی خوبی بود ولی وجود مهراد هیدن بود که تونست این آلبومو تا این حد حرفه ای کنه به نظرم! این پست یاس تو توییتر هم جالب بود که از همین آلبوم زدبازی آورده بود و یه جورایی حمایت کرده!
https://twitter.com/YAStunes/status/572948006896570368

این دیگه از اون سوالا بودا!!!! چه منظورتون از ترجمه شدن، rtl کردن استایل باشه و یا فارسی کردن عبارات! هیچ فرقی نمیکنه برای گوگل! و اگر هم قرار باشه یک کدوم بهتر باشه اون ترجمه شدش هست چون شما داری برای فارسی زبان ها سایت میزنی و بهتر هم هست که تو تگ html از lang="fa-IR" و dir="rtl" استفاده شه و در قسمت زیر head از <meta charset="UTF-8"> استفاده شه که کاملا به گوگل بفهمونید این یک سایت فارسی برای کشور ایران با ساختار فارسی هست! و از طرفی کاربران در یک سایت با عبارات فارسی راحتی بیشتری دارند و در نتیجه زمان موندن بازدیدکننده در سایتتون بیشتر میشه که در نهایت به نفعتون هست!

http://bit.ly/1MwsSXY

فقط شما اینو تا بخون ببینی چقدر یک آدم میتونه وقیح و بی وجدان باشه که از ندانسته های چندتا وبمستر تازه وارد که برای خودشون دنیا و رویایی رو دارن میسازن اینطوری سوءاستفاده کنه!!! و در نتیجه این تازه کارهای ناوارد که دنیاشون همین اینترنته میان زیر مطلب کامنت میدن که مطالب سایت مارو هم تو وبلاگ خودت بذار!!!!
فعلا کمی شما صبر کن این وبلاگ هم از دور خارج میشه!!! فعلا فقط گزارش بدید هم به گوگل هم به فتا و internet.ir و هرجا که میتونید!!!
والاا من سیستمم خرابه از نت دورم..
اما وقتی دیدم آهنگ یاس اومد زود زدمش و اصن هنگ کردم..خیلی خوشم اومد ازش
در این حد که این تک آهنگ یاس برابر یا حتی سر تر از بزرگ بود

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
درگاه پی لاین مشکل پیدا کرده. اول که سایتشون لود نمی شد. الان هم وارد اکانت که شوید ، به صورن نصفه و نمیشه لود میشه بدون استایل!

این مسائل لطفا همیشه تیکت بزنید داخل انجمن تعدادی زیادی تگ و پخ برای بنده ارسال میشه اصلا فرصت رسیدگی ندارم و بی پاسخ می ماند!
وقتی شما دامنه را بدون عضویت اقدام به ثبت یا تمدید کنید، ایمیل ثبت یا تمدید به همراه شناسه ارسال می شود عزیز
تمدید دامنه انی هست. یا مشکل از رابط های مجاز بوده و یا ...که ارتباط برقرار نشده در بازگشت. از همان طریق تیکت، دنبال بفرمایید

تمدید آنی هست
ممنونم

لطفا آدرس ایمیل تیکت کنید
همچنین مشکلی نداریم

خیر قربان! هیچ ایمیلی برای من نیومد! چرا حاضر نیستید قبول کنید؟ نه دامنه تمدید شده نه ایمیل اومده! رابط هم درست بوده، الان هم هنوز دامنه من تمدید نشده با اینکه اونجا تیکت زدم... پشتیبان از من اطلاعات بیشتر میخواد! وقتی اطلاعات بیشتری ایمیل نشده چه طور باید برای شما بفرستم:D صفحه CALLBACK هم فقط عدد 1 را نشون داد!!
فقط کد رهگیری بانک هست که فرستادم

Last edited:

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
خیر قربان! هیچ ایمیلی برای من نیومد! چرا حاضر نیستید قبول کنید؟ نه دامنه تمدید شده نه ایمیل اومده! رابط هم درست بوده، الان هم هنوز دامنه من تمدید نشده با اینکه اونجا تیکت زدم... پشتیبان از من اطلاعات بیشتر میخواد! وقتی اطلاعات بیشتری ایمیل نشده چه طور باید برای شما بفرستم:D صفحه CALLBACK هم فقط عدد 1 را نشون داد!!
فقط کد رهگیری بانک هست که فرستادم
عزیز عرض کردم خدمت شما از طریق سایت پیگیری کنید!

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان یه پیج اینستا +7 کا موجود قیمت پایین میفروشم عجیب پول لازمم :|
فالوینگش هزارو خوردی هست

alireza.nh

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان یه پیج اینستا +7 کا موجود قیمت پایین میفروشم عجیب پول لازمم :|
فالوینگش هزارو خوردی هست

سلام
یک سوال دارم این که میگن پیج با 7K این یعنی چی ؟

ممنون میشم جواب بدی جستجو کردم چیزی پیدا نشد

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام
یک سوال دارم این که میگن پیج با 7K این یعنی چی ؟

ممنون میشم جواب بدی جستجو کردم چیزی پیدا نشد
7000 فالور
-------
دوستان پیج رو 140 هزار میفروشم یعنی هر هزار فالور 20 هزارتومن که واقعا ارزون میدم

بالا