• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان این لینک های ad2up برای کسب درآمد فقط باید کلیک بشن یا فایل دانلود میکنه ؟
نرخش برای ایران چقدره ؟
برا ایران دیگه اصلا مناسب نیست و برا آی پی های ایران پولی نمیدن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
یه پرتال - مجله اینترنتی تر و تمیز با رتبه 700 رو به 600 شدن الکسای ایران با درآمد 1تومن ماهانه از پاپ آپ چقدر می ارزه؟:general210:

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
یه پرتال - مجله اینترنتی تر و تمیز با رتبه 700 رو به 600 شدن الکسای ایران با درآمد 1تومن ماهانه از پاپ آپ چقدر می ارزه؟

کامل گوگل ؟

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
سو استفاده از دیتابیس ایرانسل!

سنسور پیشرفته؟ :general502:
خخخ اینجوری نوشته

یه پرتال - مجله اینترنتی تر و تمیز با رتبه 700 رو به 600 شدن الکسای ایران با درآمد 1تومن ماهانه از پاپ آپ چقدر می ارزه؟:general210:
چقد خرجشه

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
خخخ اینجوری نوشته

چقد خرجشه
ماهی 114تومن هاست دی ال
پ . ن : یه ارتقاعی هم داشتیم این ماه که حساب کردم نزدیک 130 تومن باید میشد ولی فاکتور رو همون 114 تومن صادر کردن ماه تموم بشه ببینم شاید ارتقاع رو توی ماه بعد اعمال نکردن (ماه میلادی حساب میشه)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
@zgg123

مرد که پیدا نمیشــه پول داشته باشه بیاره تو کار. هرکی هم پول داره مغز نداره . نمونش همین بامیلو !

کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من !

مردم مغزشون باطلـه . ایرانی رو بزاری واسه کپی کردن و ریـ*ـدن در کار بقیه .
اخر نگفتی ایده ت چیه
پخ کن بینیم نترس به کسی نمیگم :D
اصلا ایده ای هست که پیاده نشده باشه ؟ :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
حالا دانلودی هست یا کلیکی ؟
حجی این اسسین کرید یونیتی رو نصب کردم ولی هی سریال نامبر میخواد نمیدونی چطوراس ؟ اون جدیده هم خریدم همینو میگهه :(

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
@zgg123 ایده من شاهکاره مرگ مهـرداد

جدی میگم دنیا به این ایده نیــاز داره . مردم دنیــا قدردان چنین ایده منحصر به فردی خواهند شد.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
@zgg123 ایده من شاهکاره مرگ مهـرداد

جدی میگم دنیا به این ایده نیــاز داره . مردم دنیــا قدردان چنین ایده منحصر به فردی خواهند شد.
مرگ خودت و بنچی مرتیکه یه وری :D
نکنه ختنه انلاینه؟ یا شماره گیری :دی

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
@zgg123 جان مهــرداد نباشه مرگ بنچقـاطر یه روز به یه پیرمرده ایده ام رو توضیح دادم نیم ساعت گیج بود میگفت این کار عجیب میگیره. این سایت رو بزنی عجیب میگیره.

تحولی میشه در اینترنت . مردم دنیــا رو به یک تحول جدید دعوت میکنم. ایده ای که دادم پشتش سالهــا تجربه داخل نت همراه با سختی های فرااون بوده.

فقط حسرت من اینه که چرا این با وجود این شاهکار نشد سرمایه گذار پیدا کنم.

واحســرتا :(

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
ماهی 114تومن هاست دی ال
پ . ن : یه ارتقاعی هم داشتیم این ماه که حساب کردم نزدیک 130 تومن باید میشد ولی فاکتور رو همون 114 تومن صادر کردن ماه تموم بشه ببینم شاید ارتقاع رو توی ماه بعد اعمال نکردن (ماه میلادی حساب میشه)

برای قیمت گذاری نمیشه از روی الکسا حرفی زد بستگی به بازدید و ورودی گوگل داره بیشتر
این سایت باید تقریبا 20 کیلو آپی داشته باشه اگر 15 کیلو گوگل داشته باشه طرفای 10 تا 15 میلیون باز بستگی به خیلی چیزا قیمت داره

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
@@zgg123 جان مهــرداد نباشه مرگ بنچقـاطر یه روز به یه پیرمرده ایده ام رو توضیح دادم نیم ساعت گیج بود میگفت این کار عجیب میگیره. این سایت رو بزنی عجیب میگیره.

تحولی میشه در اینترنت . مردم دنیــا رو به یک تحول جدید دعوت میکنم. ایده ای که دادم پشتش سالهــا تجربه داخل نت همراه با سختی های فرااون بوده.

فقط حسرت من اینه که چرا این با وجود این شاهکار نشد سرمایه گذار پیدا کنم.

واحســرتا

میشه یه چیز کلی بگی ازش ؟ برنامه نویس خوبم دارم

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
@babapooldar

به طور کلی چون گفتی به طور کلی پس باید بگم وجزئیات رو نگم:

1. نیازی به شدت به همچین چیزی در فضای نت وجود داره. ومردم تشــنه چنین سایتی هستند.
2. نزدیک 1/5 سال بابت طرح ریزی و پژوهشش وقت گذاشتم.
3. نیاز به یک برنامه نویس زبده داره.
4. ایده جدید هست و نمونه اش نبوده .
5. بلاشک بلاشک هر عقل سلیم وقتی یه چشمه اولیه از طرح رو ببینه متوجه موفقیت کار میشه . فلاذا از همین الان موفقیت کار رو تضمین میکنم.

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
@@babapooldar

به طور کلی چون گفتی به طور کلی پس باید بگم وجزئیات رو نگم:

1. نیازی به شدت به همچین چیزی در فضای نت وجود داره. ومردم تشــنه چنین سایتی هستند.
2. نزدیک 1/5 سال بابت طرح ریزی و پژوهشش وقت گذاشتم.
3. نیاز به یک برنامه نویس زبده داره.
4. ایده جدید هست و نمونه اش نبوده .
5. بلاشک بلاشک هر عقل سلیم وقتی یه چشمه اولیه از طرح رو ببینه متوجه موفقیت کار میشه . فلاذا از همین الان موفقیت کار رو تضمین میکنم.

خدماتی هست این ایده ؟

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
برای قیمت گذاری نمیشه از روی الکسا حرفی زد بستگی به بازدید و ورودی گوگل داره بیشتر
این سایت باید تقریبا 20 کیلو آپی داشته باشه اگر 15 کیلو گوگل داشته باشه طرفای 10 تا 15 میلیون باز بستگی به خیلی چیزا قیمت داره
قبل عید که 15-17 کیلو ip داشت بعد عید بازدیدها برگرده وبگذر رو بزارم ببینم (وبگذر که همش قطه سرعت سایت رو میاره پایین همون نباشه بهتره فوقش واسه تست برای مشتری 24 ساعت میزاریم)

بالا