• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Abool7

Registered User
لایک‌ها
36
میدونم میخواستم چیکار کنم دارم یه چند تا روش تست میکنم سایتم داغون نشه چند ماه بشینم پاش بازدید نداشته باشه
راستی رتبه الکسا به چه دردی میخوره؟ بیاد پایین چی میشه
زیاد به خودت فشار نیار

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان برای ووکامرس درگاه وبمانی و پرفکت مانی موجوده ؟

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
با تبلیغ در ف×ی×س بوک موافقید؟ به نظر شما تبلیغات هدفمند و بر اساس مخاطبان پیج‌های پرطرفدار چقدر جواب می‌ده؟ از گوگل ادوردز ( که حالا فیلتر شده ) بهتر جواب می‌ده؟ اگر بخواهید تبلیغ بدید کدوم یکی رو انتخاب می‌کنید؟
۱- ف×ی×س بوک
۲- Adchoices ( سرویسی که بامیلو برای تبلیغ از اون استفاده می‌کنه ).

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
با تبلیغ در ف×ی×س بوک موافقید؟ به نظر شما تبلیغات هدفمند و بر اساس مخاطبان پیج‌های پرطرفدار چقدر جواب می‌ده؟ از گوگل ادوردز ( که حالا فیلتر شده ) بهتر جواب می‌ده؟ اگر بخواهید تبلیغ بدید کدوم یکی رو انتخاب می‌کنید؟
۱- ف×ی×س بوک
۲- Adchoices ( سرویسی که بامیلو برای تبلیغ از اون استفاده می‌کنه ).

بستگی داره چه تبلیغی باشه انگلیش باشه یا پارسی

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
تبلیغ فارسی برای فروش محصولی که قابل دانلوده و بعد از پرداخت پول دانلود میشه. این محصول هم پرداخت بانکی داخلی و هم پرداخت ارزی با پی پل داره. نظر شما چیه؟ برای استارت تبلیغ این محصول که در حوزه سرگرمی هست کدوم گزینه تبلیغات بهتر جواب میده ( غیر از سایتهای سرگرمی که هزینه هنگفتی برای هر بنر ماهانه دریافت می‌کنند.)

در ضمن این محصول قابلیت همکاری در فروش رو هم داره. آیا استفاده از سیستم همکاری در فروش با حضور ادمین سایتهایی که رنک پایینی دارند اصلا به دردسر اون می‌ارزه؟ ممنون.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یکی از ساده ترین راه های لینک سازی که تاثیر کوتاه مدت خیلی خوبی داره
- نتیجه تاثیر بلند مدتش رو ندیدم -

شما چند وبلاگ میسازید و مطلب اصلی که در سایت اصلی ارسال کردید در سایت وبلاگ ها به صورت خلاصه کپی میکنید و عنوان مطلب رو در اخر مطلب اورده و به مطلب در وبسایت اصلی لینک میکنید

ho3ein-7

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان
چه جوری قسمت اسلایدر این سایت رو مدیریت کنم؟
مثلا برای تب اخبار یه دسته بندی مشخص کنم. قالب تنظیمات خاصی نداره.
یه سوال دیگه الان مطالب قبلی این سایت کامل کپی هست. الان می خوام پست اختصاصی بزارم به نظرتون مطالب قبلی رو حذف کنم؟ بازدید خاصی از مطالب قبلی ندارم...
ممنون

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
دوستان
چه جوری قسمت اسلایدر این سایت رو مدیریت کنم؟
مثلا برای تب اخبار یه دسته بندی مشخص کنم. قالب تنظیمات خاصی نداره.
یه سوال دیگه الان مطالب قبلی این سایت کامل کپی هست. الان می خوام پست اختصاصی بزارم به نظرتون مطالب قبلی رو حذف کنم؟ بازدید خاصی از مطالب قبلی ندارم...
ممنون
سلام
وبسایت خوبی دارید و خودم یکی از طرفدارای انیمیشن هستم
در مورد اسلاید نظری ندارم
اما در مورد مطالب قدیمیت٬ به هیچ عنوان مطالب رو حذف نکن و اگه مطالب قبلیت خیلی برات مهمه میتونی ویرایش کنی چون در صورت حذف توسط گوگل نمره منفی میگیری.

چندتا پیشنهاد بهت میکنم
  • 1- از طریق وبسایت imdb میتونی لیست آخرین انیمیشن هایی که قراره رلیزه شن رو پیدا کنی (تا سال ۲۰۲۰ هم داره) و داستان و اطلاعات اون انیمیشن رو بذاری توی سایتت که در آینده نزدیک که اون انیمیشن توی بورسه٬ بازدید خوبی بهت بده و اولین نفری باشی که در رابطه با اون انیمیشن اطلاعاتی رو منتشر میکنی
میتونی یه کتگوری با موضوع انیمیشن های آینده یا توی همین مایه ها برای چنین مواردی درست کنی
  • 2- یه دسته یا یه سابدامین با موضوع زیرنویس فارسی ایجاد کن و تمامی زیرنویس های انیمیشنهای موجود رو بزار اونجا و در قسمت دانلود انیمیشن٬ کاربر رو هدایت کن به بخش دانلود زیرنویس که با این کار میتونی page view رو هم بالا ببری و وبسایتت رو جامع تر کنی .
  • 3- من وبسایتت رو زیاد بررسی نکردم و متوجه نشدم که آیا بخش انیمیشن کوتاه هم داری و یا خیر٬ اما اگه نداری میتونی انیمیشن کوتاه هم قرار بدی که جامع تر بشه
  • 4- انیمیشن های مطرح و موفقی که قرار میدی رو سعی کن نقدهای موجود در نت رو جمع کنی و و در یک کتگوری به نام نقد انیمیشن قرار بدی و لینک کنی توی قسمت دانلود همون انیمیشن
  • 5- انیمیشن های بلند ژاپنی مخصوصا استاد هایائو میازاکی رو قرار بده که طرفدار بیشتری دارن

ho3ein-7

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
وبسایت خوبی دارید و خودم یکی از طرفدارای انیمیشن هستم
در مورد اسلاید نظری ندارم
اما در مورد مطالب قدیمیت٬ به هیچ عنوان مطالب رو حذف نکن و اگه مطالب قبلیت خیلی برات مهمه میتونی ویرایش کنی چون در صورت حذف توسط گوگل نمره منفی میگیری.

چندتا پیشنهاد بهت میکنم
  • 1- از طریق وبسایت imdb میتونی لیست آخرین انیمیشن هایی که قراره رلیزه شن رو پیدا کنی (تا سال ۲۰۲۰ هم داره) و داستان و اطلاعات اون انیمیشن رو بذاری توی سایتت که در آینده نزدیک که اون انیمیشن توی بورسه٬ بازدید خوبی بهت بده و اولین نفری باشی که در رابطه با اون انیمیشن اطلاعاتی رو منتشر میکنی
میتونی یه کتگوری با موضوع انیمیشن های آینده یا توی همین مایه ها برای چنین مواردی درست کنی
  • 2- یه دسته یا یه سابدامین با موضوع زیرنویس فارسی ایجاد کن و تمامی زیرنویس های انیمیشنهای موجود رو بزار اونجا و در قسمت دانلود انیمیشن٬ کاربر رو هدایت کن به بخش دانلود زیرنویس که با این کار میتونی page view رو هم بالا ببری و وبسایتت رو جامع تر کنی .
  • 3- من وبسایتت رو زیاد بررسی نکردم و متوجه نشدم که آیا بخش انیمیشن کوتاه هم داری و یا خیر٬ اما اگه نداری میتونی انیمیشن کوتاه هم قرار بدی که جامع تر بشه
  • 4- انیمیشن های مطرح و موفقی که قرار میدی رو سعی کن نقدهای موجود در نت رو جمع کنی و و در یک کتگوری به نام نقد انیمیشن قرار بدی و لینک کنی توی قسمت دانلود همون انیمیشن
  • 5- انیمیشن های بلند ژاپنی مخصوصا استاد هایائو میازاکی رو قرار بده که طرفدار بیشتری دارن
ممنون از پیشنهاداتت حتما انجام میدم...

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یکی از ساده ترین راه های لینک سازی که تاثیر کوتاه مدت خیلی خوبی داره
- نتیجه تاثیر بلند مدتش رو ندیدم -

شما چند وبلاگ میسازید و مطلب اصلی که در سایت اصلی ارسال کردید در سایت وبلاگ ها به صورت خلاصه کپی میکنید و عنوان مطلب رو در اخر مطلب اورده و به مطلب در وبسایت اصلی لینک میکنید
وقتی گوگل میبینه یک وبلاگ فقط برای همین کار هست ( خلاصه مطلب و لینک به خود مطلب ) طبیعتا ارزشی قائل نمیشه و نمره منفی برای اون سایت داره چون یک تقلب هست

توی کنفرانس 2009 یا 10 بود فک کنم که گفتن شما راه هاییرو که میرید رو ما همرو در نظر میگیریم پس فکر نکنید گوگل با هزاران مهندس .....

اگر توجه کنی سایت هایی که به هر نوعی زود میان بالا نمونش اسپم ها ون سایت های پر از تگ و لینک و ... بلاخره حذف میشن و همشون موقتی هستن

این راهی هم که گفتی خیلی سال ها پیش استفاده میشه اگر جستجو کنی مطالبی تو فروم های آلمانی و کره ای میبینی که این روش رو گفتن تو حوالی سال 2006 که آخر همه به این نتیجه میرسن که بهتره درست کار کنیم چون حداقل درست کار میکنی همیشه هستی ولی بوای بیراهه بری بلاخره دستت خونده میشه

من از گوگل خیلی خوشم میاد سیاستی داره که راه تقلب کردن رو خیلی راحت باز میزاره تا افرادی که اهل این چیزا هستن رو راحت بشناسه و حذف کنه وگرنه مطمعن باش این قدرت و علم مهندسیشو داره که توی یک هفته میتونه کاری کنه که حتی 1% هم امکان تقلب کسی نداشته باشه ... !

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
وقتی گوگل میبینه یک وبلاگ فقط برای همین کار هست ( خلاصه مطلب و لینک به خود مطلب ) طبیعتا ارزشی قائل نمیشه و نمره منفی برای اون سایت داره چون یک تقلب هست

توی کنفرانس 2009 یا 10 بود فک کنم که گفتن شما راه هاییرو که میرید رو ما همرو در نظر میگیریم پس فکر نکنید گوگل با هزاران مهندس .....

اگر توجه کنی سایت هایی که به هر نوعی زود میان بالا نمونش اسپم ها ون سایت های پر از تگ و لینک و ... بلاخره حذف میشن و همشون موقتی هستن

این راهی هم که گفتی خیلی سال ها پیش استفاده میشه اگر جستجو کنی مطالبی تو فروم های آلمانی و کره ای میبینی که این روش رو گفتن تو حوالی سال 2006 که آخر همه به این نتیجه میرسن که بهتره درست کار کنیم چون حداقل درست کار میکنی همیشه هستی ولی بوای بیراهه بری بلاخره دستت خونده میشه

من از گوگل خیلی خوشم میاد سیاستی داره که راه تقلب کردن رو خیلی راحت باز میزاره تا افرادی که اهل این چیزا هستن رو راحت بشناسه و حذف کنه وگرنه مطمعن باش این قدرت و علم مهندسیشو داره که توی یک هفته میتونه کاری کنه که حتی 1% هم امکان تقلب کسی نداشته باشه ... !
حرف من رو که قبول نداره که:D
یکی از معدود سایتهایی که با این روش بالا اومد و بعد از 2-3 ماه به فنا نرفت سایت پلان-ها بود وگرنه اکثرا خیلی زود محو میشن.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

اره goede oude tijd 좋은 시간 무엇인가

یکی از معدود سایتهایی که با این روش بالا اومد و بعد از 2-3 ماه به فنا نرفت سایت پلان-ها بود وگرنه اکثرا خیلی زود محو میشن.

میگن حرف راستو باید از بچه شنید

خب تا همون زمانم درامدش رو کسبید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بقبولون خو :D

من همیشه واس کسایی که من درآوردی حرف میزنن ( منظورم این دوستمون نیست کلی میگم ) مستقیم میرم ببینم تو کدوم کنفرانس گوگل چیزی گفته معرفی میکنم تا از گمراهی در بیاد چون فک نکنم کسی عقل داشته باشه بعد از دیدن کنفرانس خود گوگل و صحبت های مهندسینش بازم از شرو ورهای من در آوردی استفاده کنه ...

توی انجمن یکی بود که دامین میخرید پیج رنکشو تو یه ماه میرسوند به 6 یا 7 بعد میفروخت چند بار تو تاپیکاش خراب کردم طرف هنوزم هست زنگ میزنه تهدید میکنه که بازارمو کساد نکن :))

کلا روش واس دور زدن گوگل خیلی هست بعضی ها فک میکنن زرنگن که این روشارو پیدا کردن ولی نمیدونن خود گوگل همیشه چاه میزاره که کاربراشو بشناسه :)

peymanfm7

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان این هاست چطوره؟
لینک
راستی من تو هاست رایگان نتونستم فارسی بنویسم امکان داره این مشکل دوباره پیش بیاد؟

ممنون

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
سلام دوستان
دارم یک پرتال میزنم که در مرحله طراحیه . الان تو فکر اینم که چه طوری تولید محتوا کنم . 2 تا نویسنده بگیرم مطالب دسته اول کپی کنن بزارن کنارش خودم یه مقدار ترکی بلدم از سایت های ترکی زبان مطلب ترجمه کنم بزارم و یه نویسنده دیگه هم بگیرم مطلب اختصاصی بزاره . یا چند ماه اول فقط مطلب اختصاصی بزنم ؟
چند سایت خوب که مطلب در مورد سئو هم میزارن لطفا معرفی کنید .

بالا