• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
شب بخیر

سئوال وردپرسی :
توی وردپرس آیا پلاگین یا افزونه ای رو داریم که بتونم توی ویرایشگر اخبار و موقع ارسال پست ، متن ها رو توی اینطور کادرهای رنگی قرار بدم ؟
افزونه نمیدونم ولی با زمینه دلخواه میشه! فقط نیاز به کدنویسی داره!

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
الان دیگه سایتا ازت نمیپرسن میخوای بری تو این سایت یا نه . همه هم میرن تو سایتای آموزش ج ن سی :general211: نمیگن ما خودمون این درسو تدریس میکنیم:general705:
بد نیس ک در اصل ، یِ سریا کنجاون ، یِ سریا میخوان دانششون بره بالاتر ، یِ سریا اصن اطلاعات ندارن ، بلاخره میخرن یارو سازندش یه چیزی میره تهِ جیبش دیگه چِ ایرادی داره ؟ ولی شورشو درآوردن عکسای ... میذارن اگه من خودم و خانواده باشیم مشکلی نیست ولی آبرو آدمو جلو فامیل میبرن ( اتفاقا همین هفته پیش رفته بودم خونه عمم به دختر عمم یاد بدم واسه تحقیقای دانشگاش چیکار کنه این اومد بالا من:( دختر عمم o_O :general410: بعد عمم هم اومد دید :mad::general211: :general312:بعد من :general107: دختر عمم :general306::general612: ):D

دیجی کالا هم مجله اینترنتی زده که
http://mag.digikala.com

خجالت نمیکشه دیجی کالا با این همه هیکل و درآمد قالب 59 دلاری تم فارست گذاشته واس خودش ؟

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138

contact_mehdi

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
138
اینو میتونی به چندین روش پیاده سازی کنی
دو تا شو برات میگم
1- توی قالب هات آخر فایل single.php یه سری کد اضافه کنی و بهشون css بدی. که خب اینطوری میفته پایین نوشته ها
2- با شورت کد میتونی انجامش بدی و بعد به شورت کد کلاس بدی

روش ساده تر و بدون نیاز به کد نویسی باشه

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
بد نیس ک در اصل ، یِ سریا کنجاون ، یِ سریا میخوان دانششون بره بالاتر ، یِ سریا اصن اطلاعات ندارن ، بلاخره میخرن یارو سازندش یه چیزی میره تهِ جیبش دیگه چِ ایرادی داره ؟ ولی شورشو درآوردن عکسای ... میذارن اگه من خودم و خانواده باشیم مشکلی نیست ولی آبرو آدمو جلو فامیل میبرن ( اتفاقا همین هفته پیش رفته بودم خونه عمم به دختر عمم یاد بدم واسه تحقیقای دانشگاش چیکار کنه این اومد بالا من:( دختر عمم o_O :general410: بعد عمم هم اومد دید :mad::general211: :general312:بعد من :general107: دختر عمم :general306::general612: ):D

خجالت نمیکشه دیجی کالا با این همه هیکل و درآمد قالب 59 دلاری تم فارست گذاشته واس خودش ؟
حالا این 59 دلارو داده؟:D

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
تا حالا کسی براش همچین ایمیلی اومده ؟
برای من دومین باره میاد .

بسمه تعالی

مدیر محترم سایت ***

سلام علیکم

در اجرای مصوبه مورخ 10/04/94 کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و در اجرای ماده 13 قانون جرائم رایانه ای و ماده 67 قانون تجارت الکترونیکی سوء استفاده از کلمات کلیدی نامرتبط با محتوای سایت و توسل به اعمالی که منجر به فریب و اتلاف وقت و هزینه کاربران و افزایش متقلبانه بازدید و رتبه سایت گردد مصداق محتوای مجرمانه بوده و کلاهبرداری رایانه ای محسوب می شود. در صورت عدم تغییر رویه سایت های متخلف دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اقدام به صدور دستور فیلتر سایت های متخلف و اعلام جرم علیه مدیر سایت خواهد نمود.

مقتضی است با توجه به اینکه سایت شما دارای محتوای مشروحه فوق می باشد، فوراً نسبت به حذف کلیه کلمات کلیدی نامرتبط و سایر ابزارهای متقلبانه ای که برای افزایش بازدید ناخواسته سایت استفاده شده اند اقدام و رویه خود را اصلاح نمایید. بدیهی است در صورت عدم توجه به تذکر ارسالی بر اساس مصوبه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اقدام قانونی لازم به عمل خواهد آمد.

دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
حالا این 59 دلارو داده؟:D
فِک کُن نداده باشه :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304: یعنی باید برم ببامفش بهم :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
روش ساده تر و بدون نیاز به کد نویسی باشه
ادیتور wp edit رو نصب کن
برو تنظیماتش اول دکمه های مورد نیازت رو به ادیتور وردپرس اضافه کن بخصوص دکمه format
بعد تو همون بخش تنظیمات به تب editor برو و گزینه Adds predefined styles to the "Formats" dropdown button تیک بزن
ذخیره کن و برو یه پست بزن
حالا گزینه فرمت رو که بزنی یه سری زیر منو داره که خودت باید تستشون کنی چیزای بدرد بخوری توش هست همه دنه عالی !!!
بخصوص از همین کادرهای css که نیاز داری پیش ساخته داخلش هست با یه کلیک ایجاد میشه
برو حالشو ببر

یه ترفند: ابجکتهای پیش ساخته در سه رنگ هستن که در صورت نیاز به رنگ دلخواه ادیتور زو در حالت html قرار بده و کدهای رنگ مربوط به کادرت رو عوض کن.
نفر بعدی لطفا![emoji6]

Last edited:

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
اخِــــــــــــی:(:general509:
وقتی اطلاعات بسیار بسیار بسیار بسیار مهم (مثل اکانت کلش:D) دارید مواظب باشید هک نشید ، دوران طفولیت یه وبلاگ داشتم و یه ایمیل تو یاهو بعد هکش کردن(خنگ بازی خودم بود البته) یه یارو پیدا شد مفتکی ایمیلمو برگردوند و ایمیل یارو رو هک کرد داد بهم :general707: کِ من حتی تونستم با اطلاعاتش برم تو سایت طرف ولی ازونجایی ک من بچه خوبی بودم خراب کاری نکردم بر عکس اون کِ گند زد بِ وبلاگ من :general304: یادش بخیر :general711: ، حالا مهم نیس ولی اگه تونستم یارو رو پیداش کنم بهت خبر میدم
جناب خان دستم به دامن کمکم کن :(:(:general208::general208:

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
دوستان میخوام یک اعترافی بکنم
من میتونم کدهای پی اچ پی رو دستکاری کنم، مرور کنم، بعضی از خطاها رو پیدا کنم... ولی... ولی....
پی اچ پی از پایه بلد نیستم سالهاست میخوام یاد بگیرم کلی اموزش دوره کردم ولی اصلا تو مخم نمیره نمبدونم چرا نمیتونم درک کنم!؟ بخصوص این علامات()؛"" '' &$ رو نمیفهمم چه جاهایی باید گذاشت
کمکم کنییییییییید از قافله عقب موندمممم

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دوستان میخوام یک اعترافی بکنم
من میتونم کدهای پی اچ پی رو دستکاری کنم، مرور کنم، بعضی از خطاها رو پیدا کنم... ولی... ولی....
پی اچ پی از پایه بلد نیستم سالهاست میخوام یاد بگیرم کلی اموزش دوره کردم ولی اصلا تو مخم نمیره نمبدونم چرا نمیتونم درک کنم!؟ بخصوص این علامات()؛"" '' &$ رو نمیفهمم چه جاهایی باید گذاشت
کمکم کنییییییییید از قافله عقب موندمممم
تمرین تمرین تمرین
اگه تمرین نکنی اصلا فایده نداره
باید تمرین زیاد داشته باشی به مشکل بخوری با مشکل کلنجار بری و مشکل رو حل کنی تا خوب بفهمی و درک کنی مطلب رو
کلا برای یاد گیری یه موضوعی فقط و فقط تمرین چاره سازه

بالا