• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه سری سایت بالا اومده از رو سایت خودم :|
کاملا مشابه سایت خودم هست ، حتی لینک ها هم ماله سایت من هست ، اینا رو باید ریپورت داد به گوگل؟ با افزونه پروکسی این کار رو می کنن؟نمونش دو تا سایت زیر هست
جالب تر این که سایت دوم دقیقا از همون هاستینگی که من یه مدت ازش هاست داشتم سرویس گرفته و دامین هم گویا به نام خود صاحب هاستینگ هست ( حداقل اسم دو تاشون یکی هست )
https://masoudnajafi.ir/
http://starplan.ir/

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
@aalirezaa1376 این آموزش PHP مال کلیک سایتِ چیِ کِ یِ قسمتشو دادی باقیشم برسون بِ دستمون :D;).
کاملا مشابه سایت خودم هست ، حتی لینک ها هم ماله سایت من هست ، اینا رو باید ریپورت داد به گوگل؟ با افزونه پروکسی این کار رو می کنن؟نمونش دو تا سایت زیر هست
جالب تر این که سایت دوم دقیقا از همون هاستینگی که من یه مدت ازش هاست داشتم سرویس گرفته و دامین هم گویا به نام خود صاحب هاستینگ هست ( حداقل اسم دو تاشون یکی هست )
هیشکدوم بالا نیومدن دادا :(
شاید
ولی از وقتی آپدیت کردم اینطور شد اینستا
منُم آپدیت کردم پَ چرا مُ اینطوری نشدم ! :) ، حتما مُ یِ ایطوچی هایی تو خودمون دارم ک نداریشون ;)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یه لحظه احساس "اصحاب کهف" بهم دست داد.
زمان ما node.js ورژن 0.12.7 بود
یهو شد 4 :general611:

https://nodejs.org/
یهو نشد 4 ، یک فورک دیگه ای Node.js وجود داشته به نام io.js که توسط تعداد عمده ای از توسعه دهنده های Node.js ایجاد شده بود ، که دسامبر 2014 درگیری هایی با Joyent (شرکت اصلی پشت Node.js) داشتن.
توسعه دهنده های io.js بر این عقیده بود که کد Node.js باید توسط یک کمیته فنی رسمی توسعه داده بشه ، نه فقط تحت نفوذ یک شرکت .
بعد از یک مدتی اینطور به نظر میرسید که io.js و node.js هر کدوم یک مسیر جدا رو از بگیرند ، تا اینکه Joyent موافقت کرد که پروژه Node.js رو به یک بنیاد مستقل که توسط تعداد زیادی از شرکت های فعال تو این بخش هستن واگذار کنه.
تو ژوئن همین امسال هم اعلام کردن که قرار پروژه های Node.js و io.js با هم یکی بشن ، تا اینکه 2 روز پیش به طور رسمی نسخه 4 معرفی شد.
دلیل اینکه نسخه 4 امد هم این بود که ، پروژه io.js برای اینکه با پروژه Node.js تداخل پیدا نکنه امد از سیستم نسخه گذاری Semantic Versioning استفاده کرد ، آخرین نسخه اش هم 3.3 بود ، بعد از ترکیب Node.js و io.js تصمیم گرفته شده از هم سیستم نسخه گذرای Semantic Versioning استفاده بشه ، نتیجه این شد که از نسخه 0.12 رسیدیم به نسخه 4 که بعد از نسخه 3.3 io.js بود.

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
سلام
تو این سامانه جدید ساماندهی قسمت جست و جوی سایتها یه چیزی رو متوجه شدم که خواستم ببینم قضیش چیه
الان برای سایته Smusic.ir سرچ کردم، این پیغام رو داد :
این دامنه در سامانه شناسایی است.
برای دیجی‎کالا سرچ کردم این پیغام رو داد:
این دامنه در سامانه ثبت نشده است.
و برای سایت آپارات این پیغام رو داد:
این دامنه در سامانه ثبت شده است.
این دو مورد آخر که کاملا مشخصه ولی مورد اول (سایت اس‎موزیک) رو نفهمیدم قضیش چیه!
منم ثبت کردم مورد اولی رو میاره(تو سامانه جدیدم ثبت کردم)

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان حرفه ای برنامه نویس @aalireza439 و ...
یِ سایت هست ک مُ ازش یه ایطوچی هایی میخوایمو وب سرویس داره واسه گرفتن یِ اطلاعاتی (حالا ممکنه این اطلاعات ثانیه ای عوض بشه یا اصن اضافه بشن یا هر 10 مین یِ بار معلوم نیس ) باید هر چند ثانیه برداریم بهش یه درخواستی رو پست کنیم اونم ج بده ، دسترسی بِ اون اطلاعاته هم فقط با همون وب سرویسِ فقط :( ، آیا راه حلی به جز ارسال ثانیه ای یِ درخواست پست بهش هست کِ انقدر هی زرتی زرتی بهش درخواست نفرستیم ؟! :( اینطوری هم سرور خودمونُ میکوپونیم هم سرور اونارو کِ:general410:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اولی بدون فیلشکن بازشد دقیقا سایت خودت بود
قبلا که علیرضا همه چی دون گفته بودن با پروکسی اینکارو میکنن
وقتی از هرجای زاقارتی هاست بگیری همین میشه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان حرفه ای برنامه نویس @aalireza439 و ...
یِ سایت هست ک مُ ازش یه ایطوچی هایی میخوایمو وب سرویس داره واسه گرفتن یِ اطلاعاتی (حالا ممکنه این اطلاعات ثانیه ای عوض بشه یا اصن اضافه بشن یا هر 10 مین یِ بار معلوم نیس ) باید هر چند ثانیه برداریم بهش یه درخواستی رو پست کنیم اونم ج بده ، دسترسی بِ اون اطلاعاته هم فقط با همون وب سرویسِ فقط :( ، آیا راه حلی به جز ارسال ثانیه ای یِ درخواست پست بهش هست کِ انقدر هی زرتی زرتی بهش درخواست نفرستیم ؟! :( اینطوری هم سرور خودمونُ میکوپونیم هم سرور اونارو کِ:general410:
این چه مدل نوشتنی هست ؟ افغانی دری هست ؟
تنها راهش همونه که درخواست بدی ، مگر اینکه خود وب سرویس ات یک قابلیتی داشته باشه که زمان تغییر داده های یک درخواست برات بفرسته.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
وقتی که توی وردپرس یه مطلب میزاری عنوان آدرس مطلب میشه ولی وقتی عنوان طولانی باشه آدرس کوتاه میشه مثلا اگه عنوان عکس خنده دار باشه آدرس میشه site.com/عکس-خن و یه جورایی ناقص میشه.
چه جوری میتونم کاری کنم که هر عنوانی قرار دادم بدون محدودیت و کامل جزو آدرس کنه؟
:(

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
آقاااااااااااا این هاستینگ هایی که میزنن آپتایم 99% و ...
اینا همه ش حرف مفته
به شخصه میبینم در بعضی ساعت ها آی پی خارجی رو میبندن یا به شکلی دسترسی قطع میشه (حتی اون بهترین هاستینگ ها که همه میشناسیمشون)

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
این چه مدل نوشتنی هست ؟ افغانی دری هست ؟
تنها راهش همونه که درخواست بدی ، مگر اینکه خود وب سرویس ات یک قابلیتی داشته باشه که زمان تغییر داده های یک درخواست برات بفرسته.
ممنون ،اثرات دیدن خندوانه + یه ویروس ناشناخته اس :( نمیدونم چرا جدیدا به جای ه از ـــــِـــ استفاده میکنم ناخودآگاه ، مثلا به جای ((به)) مینویسم ((بِ)) یا ((که)) رو مینویسم ((کِ)) ، امروز 4-5 صفحه تایپ کردم آخر دیدم همرو اینجوری نوشتم نشستم ویرایشش کردم:general208: دارم آنتی ویروسمُ آپدیت میکنم درست میشه انشاءالله

عنوان طولانیه اون پایین خودت آدرسش رو عوض کن که مجبور نشه از سروتهش بزنه خب

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
آقاااااااااااا این هاستینگ هایی که میزنن آپتایم 99% و ...
اینا همه ش حرف مفته
به شخصه میبینم در بعضی ساعت ها آی پی خارجی رو میبندن یا به شکلی دسترسی قطع میشه (حتی اون بهترین هاستینگ ها که همه میشناسیمشون)
این کار رو دیتاسنترهای خارجی انجام نمی دن ( ایرانی هارو نمی دونم تجربه ایی ندارم از سرویس هاشون)
رفقای خودمون در شبکه زیرساخت محدود می کنن
یه زمانی یه کار جالب دیگه ام می کردن شما اگر طی یک بازه زمانی خاص با یک Ip خاص مقدار مشخصی تبادل دیتا می کردی Ip رو بلاک می کردن به مدت مثلا 2 ساعت
این کارو می کنن که فیل خشک کن ها از کار بیوفتن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام
ثبت کردن تو ساماندهی کلا چه فایده ای داره ؟ اصن چرا باید ثبت کنیم ؟
برای اینکه اگر فردا روزی محتوای مجرمانه! تولید و منتشر کردی الی الحساب یقه ات دستشون باشه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
برای اینکه اگر فردا روزی محتوای مجرمانه! تولید و منتشر کردی الی الحساب یقه ات دستشون باشه
شماره ثابت رو هم که دارن
موبایل رو هم که دارن
بقیه اطلاعاتم دارن
یه خطا ازت سر بزنه عین این نیروهای ویژه ی تو فیلما از درو دیوار میریزن سرت میبرنت یه جا یه نوشابه جلوت میزارن میگن یا تو باید بری تو این یا این ... :دی
(از جمله ت استفاده کردم حلال کن @EmpireWorld )

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
یهو نشد 4 ، یک فورک دیگه ای Node.js وجود داشته به نام io.js که توسط تعداد عمده ای از توسعه دهنده های Node.js ایجاد شده بود ، که دسامبر 2014 درگیری هایی با Joyent (شرکت اصلی پشت Node.js) داشتن.
توسعه دهنده های io.js بر این عقیده بود که کد Node.js باید توسط یک کمیته فنی رسمی توسعه داده بشه ، نه فقط تحت نفوذ یک شرکت .
بعد از یک مدتی اینطور به نظر میرسید که io.js و node.js هر کدوم یک مسیر جدا رو از بگیرند ، تا اینکه Joyent موافقت کرد که پروژه Node.js رو به یک بنیاد مستقل که توسط تعداد زیادی از شرکت های فعال تو این بخش هستن واگذار کنه.
تو ژوئن همین امسال هم اعلام کردن که قرار پروژه های Node.js و io.js با هم یکی بشن ، تا اینکه 2 روز پیش به طور رسمی نسخه 4 معرفی شد.
دلیل اینکه نسخه 4 امد هم این بود که ، پروژه io.js برای اینکه با پروژه Node.js تداخل پیدا نکنه امد از سیستم نسخه گذاری Semantic Versioning استفاده کرد ، آخرین نسخه اش هم 3.3 بود ، بعد از ترکیب Node.js و io.js تصمیم گرفته شده از هم سیستم نسخه گذرای Semantic Versioning استفاده بشه ، نتیجه این شد که از نسخه 0.12 رسیدیم به نسخه 4 که بعد از نسخه 3.3 io.js بود.
الان این نسخه با نسخه .12 فرقش زیاده؟
یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده.
اگه یکی یه دامنه ای رو ثبت کنه و dns رو هم روی dns های سایت نت افراز بذاره.(سایتش بالا باشه)
و من بیام یه هاست از نت افراز بگیرم و تو قسمت addon دامین دامنه طرف مقابل رو ثبت کنم؟دقیقا چه اتفاقی میفته؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستانی که زمان دارند برای خوندن یک سری مطالب در رابطه با سلامتی این سایت به نظرم جالب میتونه باشه
سلامت
در ضمن بنده هیچ ارتباطی ندارم با این سایت فقط ازش خوشم اومده نیایید بگید فلان و بیسار :دی

Antilaw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
124
آقایون داداشام
من یه وبلاگ در بلاگ بیان دارم که برخی از مطالب با آدرس https:// تو نتایج گوگل ایندکس میشند، من میخوام که با آدرس http:// ایندکس بشند تو گوگل وبمستر کجا باید تنظیمش کنم؟
لطفاً راهنمایی کنید:(

بالا