• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام
دوستان میخوام ویندوز 10 رو دانلود کنم
یکی یه لینک بده که ویندوزش سالم باشه و بهترین نسخه باشه :) (بدون دستکاری و حذف باشه)

میترسم از یه جا دانلود کنم 5 گیگ هدر بره :)

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
اگر کد نویس های ایران بخوان میتونن کاری کنن که مثل خارج بشه مشکل ایران فقط و فقط سوء مدیریت هست و بس
یکی از کارای که میشه کرد اینه که بری خارج کد بزنی این جوری آیندت تضمین هست. یا هم این که کد نویس ها یه جورای با هم متحد بشن و دولت هم حمایت کنه میتونن خیلی از کارا رو انجام بدم هم برای مردم و هم برای کد نویس ها. ولی کلا همه چیز به خودت بستگی داره.
و بهت قول میدم خیلی زودتر از 50 سال دیگه صاحیش میاد اون وقت نور علا نور میشه ...

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
آقا خداوکیلی یکم با اختصار بنویس ، من خودم خیلی دوست دارم پستهات رو بخونم اما وقتی طولانی میشن ناخودآگاه ایگنورشون میکنم.
:general710::general710::general710:
از وقتی .... شدی خودتو بدجور گرفتیا:general405:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
آقا یکی به من بگه هدف از آپدیت ویندوز چیست ؟:D :pمنم برم آپدیت کنم؟:rolleyes: آخه وین7 که کارو خوب را میندازه:general711:

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
لعنت هفت عالم به اینترنت و زیرساخت این مملکت باد...
از دیشب سرور منتقل کردیم دی ان اس عوض کردیم. هر پسوند عجیب و غریبی هم که بگید دی ان اس ها بروز شدن، IR مفلوک هنوزم که هنوزه بروز نشده...
یعنی شما در هر زمینه که فکرش بکنید از دنیا عقبیم

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
دوستان تاریخ ساخته شدن migration ها در هنگام ایجاد foreign key مهمه نه؟چون وقتی اول جدول posts رو ساختم و بعد جدول users رو تو هنگام ایجاد foreign key اررور میده راهکاری هست که این مشکل رو حل کنه؟
مثلا یه migration باشه که همیشه آخر سر اجرا بشه و تو اون foreign ها رو تعریف کنیم؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
:general710::general710::general710:
از وقتی .... شدی خودتو بدجور گرفتیا:general405:
چی شدم؟
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
من فکر میکنم برخی از این سرویس دهنده های وبلاگی برای وبلاگ ها و برخی صفحات از سایت های تبلیغاتی (پاپ اپ و ...) خارجی تبلیغ میگیرن.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
وقتی که توی وردپرس یه مطلب میزاری عنوان آدرس مطلب میشه ولی وقتی عنوان طولانی باشه آدرس کوتاه میشه مثلا اگه عنوان عکس خنده دار باشه آدرس میشه site.com/عکس-خن و یه جورایی ناقص میشه.
چه جوری میتونم کاری کنم که هر عنوانی قرار دادم بدون محدودیت و کامل جزو آدرس کنه؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
پیوند یکتا کدوم بهتره
نام نوشته یا تاریخ انتشار ؟
پیوند-یکتا.html
1394/06/20/پیوند-یکتا.html

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
دوستای php کار یه مشکل کوچیک دارم

من توی سایت وردپرسیم که فروش قالب هست، یک زمینه دلخواه ایجاد کردم که بتونم توش لینک دمو و خرید قالب رو قرار بدم.
بعد با استفاده از یه ابزارک php خوان، کدی که برای فیلد دلخواه نوشتم رو در این ابزارک وارد کردم. تا لینک خرید و دمو در قسمت سایدبار به نمایش در بیاد.
حالا مشکل اینجاست که کدی که نوشتم داخل پستها خوب کار میکنه و مشکلی نداره.
ولی داخل سایدبار بجای ادرس مثلا سایت تم فارست، ادرس سایت خودم رو میگیره.

نمونه پست: http://www.themenet.net/x-theme-for-wordpress

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستای php کار یه مشکل کوچیک دارم

من توی سایت وردپرسیم که فروش قالب هست، یک زمینه دلخواه ایجاد کردم که بتونم توش لینک دمو و خرید قالب رو قرار بدم.
بعد با استفاده از یه ابزارک php خوان، کدی که برای فیلد دلخواه نوشتم رو در این ابزارک وارد کردم. تا لینک خرید و دمو در قسمت سایدبار به نمایش در بیاد.
حالا مشکل اینجاست که کدی که نوشتم داخل پستها خوب کار میکنه و مشکلی نداره.
ولی داخل سایدبار بجای ادرس مثلا سایت تم فارست، ادرس سایت خودم رو میگیره.

نمونه پست: http://www.themenet.net/x-theme-for-wordpress

یِ مشکلی کِ الان واسِ این بِ ذهنم رسید اینِ کِ وقتی توی پست (داخل پست) ئِ و درست کار میکنِ واسِ اینِ کِ داخلِ حلقِ پستِ کِ اطلاعاتِ پست رو دارِ ولی وقتی تویِ ساید بارِ اطلاعاتِ پست رو نداره کِ ازش بخونِ چون حلقِ پست قبل یا بعدشِ و به اطلاعاتش دسترسی ندارِ

بالا