• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
اگه یکی یه دامنه ای رو ثبت کنه و dns رو هم روی dns های سایت نت افراز بذاره.(سایتش بالا باشه)
و من بیام یه هاست از نت افراز بگیرم و تو قسمت addon دامین دامنه طرف مقابل رو ثبت کنم؟دقیقا چه اتفاقی میفته؟
دامنه ب هاست تو وصل نمیشه، چون از قبل تو روتر یا DNS SERVER نت افراز وصل شده ب هاست مالک

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@l3est , @aalireza439 تو لاراول عکس های مطالب رو تو کدوم پوشه آپلود کنم؟چجوری بهش دسترسی داشته باشم؟و یه سوال دیگه بهترین روش برای لینک دادن به یه فایل css تو blade laravel چیه؟
@MOHAMMAD026_1 یعنی اگه طرف dns رو ست کنه و دامنه رو ادد نکنه؟ما میتونیم اینکارو کنیم؟و یه چیز دیگه این دو دامنه رو نشه همزمان ادد کرد رو چی بررسی میکنه؟(خود نت افراز یا ..؟)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
مشکل بسته شدن بی دلیل یه نرم افزار بدون هیچ اروری از چی میتونه باشه ؟؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دوستانی که زمان دارند برای خوندن یک سری مطالب در رابطه با سلامتی این سایت به نظرم جالب میتونه باشه
سلامت
در ضمن بنده هیچ ارتباطی ندارم با این سایت فقط ازش خوشم اومده نیایید بگید فلان و بیسار :دی
فلان و بیسار

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستانی که زمان دارند برای خوندن یک سری مطالب در رابطه با سلامتی این سایت به نظرم جالب میتونه باشه
سلامت
در ضمن بنده هیچ ارتباطی ندارم با این سایت فقط ازش خوشم اومده نیایید بگید فلان و بیسار :دی
فلان و بیسار 2

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
تا دیر نشده زیرمجموعه بگیرید و 7 درصد از درآمد وبمسترهایی که عضو میشن و 7 درصد از پرداختی تبلیغ دهنده ها رو بدست بیارید!
http://popnetwork.ir/
اگر قصد کسب درآمد و برداشت پول رو دارید در بخش نمایش دهندگان تبلیغات عضو بشید

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
یه چیلتر خنک کننده معرفی کنید بی دردسر ، پر سرعت ، ترجیحا ارزان ، اگرم رو موبایلم ج بده ک عالی میشه!

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام
تو این سامانه جدید ساماندهی قسمت جست و جوی سایتها یه چیزی رو متوجه شدم که خواستم ببینم قضیش چیه
الان برای سایته Smusic.ir سرچ کردم، این پیغام رو داد :
این دامنه در سامانه شناسایی است.
برای دیجی‎کالا سرچ کردم این پیغام رو داد:
این دامنه در سامانه ثبت نشده است.
و برای سایت آپارات این پیغام رو داد:
این دامنه در سامانه ثبت شده است.
این دو مورد آخر که کاملا مشخصه ولی مورد اول (سایت اس‎موزیک) رو نفهمیدم قضیش چیه!
منم دو سه تا سایت ثبت کردم همینطوره
احتمالا یه سیستم جدید پیاده کردن که سایت ها رو حتی اگه ثبت هم بکنی بازم باید تایید بکنن
چون تو فاز اول نیاز داشتن که ملت هر سایتی که دارن ثبتش کنن تا ببین دنیا دسته کیه
حالا میخوان اون سری از سایت هایی که محتوای خلاف منتشر میکنن رو از دور خارج کنن
احتمالا بعدا هم از بین همونایی که موندن خوب و خوب تر میکنن و دوباره یه سری رو حذف میکنن
سلام
ثبت کردن تو ساماندهی کلا چه فایده ای داره ؟ اصن چرا باید ثبت کنیم ؟
از فواید ثبت کردن اینه که احتمال فیلتر شدنت کمتره و میتونی تا یه مدتی روی کسب و کار اینترنتیت حساب کنی
برای اینکه اگر فردا روزی محتوای مجرمانه! تولید و منتشر کردی الی الحساب یقه ات دستشون باشه
البته خوشبینانه ش اینه که اصن کلا نذارن محتوای مجرمانه تولید کنی و اگه هم کردی یه خبری بهت بدن قبل اینکه به فاکه عظما بری
الان این نسخه با نسخه .12 فرقش زیاده؟
یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده.
اگه یکی یه دامنه ای رو ثبت کنه و dns رو هم روی dns های سایت نت افراز بذاره.(سایتش بالا باشه)
و من بیام یه هاست از نت افراز بگیرم و تو قسمت addon دامین دامنه طرف مقابل رو ثبت کنم؟دقیقا چه اتفاقی میفته؟
اگه DNS اون هاستی که شما خریدی با DNSی که اون طرف ست کرده یکی باشه دامنه تحت کنترل شما میشه و از محتوای هاست شما استفاده میکنه
سلامت
فلان و بیسار

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@l3est , @aalireza439
@MOHAMMAD026_1 یعنی اگه طرف dns رو ست کنه و دامنه رو ادد نکنه؟ما میتونیم اینکارو کنیم؟و یه چیز دیگه این دو دامنه رو نشه همزمان ادد کرد رو چی بررسی میکنه؟(خود نت افراز یا ..؟)
اگه طرف دامنه رو ست کنه ولی اد نکنه، اره میتونی
دامنه تو هر دو تا هاست اد میشه (البته اگه هاست ها جدا باشن)، اما دامنه ب اون هاستی وصله ک اول dns براش ساخته شده
البته این مورد تو هاستینگ هایی مثل نت افراز، پارس پک و... ک DNS SERVER دارن صدق میکنه
اگر ns ها مستقیم باشه ب هاست، نمیشه 1 دامنه همزمان تو 2 تا پنل باشه

اگه تو اول اد کنی، مالک میبینه ک دامنه ش به هاست خودش وصل نیست. در این صورت با پشتیبانی تماس میگیره و اون ها هم با توجه ب یسری مسائل تایید هویت میکنن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اگه طرف دامنه رو ست کنه ولی اد نکنه، اره میتونی
دامنه تو هر دو تا هاست اد میشه (البته اگه هاست ها جدا باشن)، اما دامنه ب اون هاستی وصله ک اول dns براش ساخته شده
البته این مورد تو هاستینگ هایی مثل نت افراز، پارس پک و... ک DNS SERVER دارن صدق میکنه
اگر ns ها مستقیم باشه ب هاست، نمیشه 1 دامنه همزمان تو 2 تا پنل باشه

اگه تو اول اد کنی، مالک میبینه ک دامنه ش به هاست خودش وصل نیست. در این صورت با پشتیبانی تماس میگیره و اون ها هم با توجه ب یسری مسائل تایید هویت میکنن
اگه CPanel باشه همون اول که میخواد اد کنه اصن نمیذاره و میگه این دامنه قبلا به این سرور اضافه شده
ولی از اونجایی که نت افزار پنلش دایرکت ادمینه مورد بالا صدق نمیکنه و اگه همزمان به دو هاست توی یه سرور وصل بشه دامنه از هاست اول استفاده میکنه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه ماهه یه سایت موزیک اوردم بالا .
اتوریتی دامنه یکه .
چقدر طول میکشه اتوریتی بره بالا ؟
الان بک لینک بگیرم ؟
روزی 400 - 500 بازدید کننده داره

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
یه ماهه یه سایت موزیک اوردم بالا .
اتوریتی دامنه یکه .
چقدر طول میکشه اتوریتی بره بالا ؟
الان بک لینک بگیرم ؟
روزی 400 - 500 بازدید کننده داره
من دامین دارم که 1 ماه پیش ثبتش کردم هیچ محتوایی هم روش نیست صفحه دیفالت nginx رو بالا میاره
PA شده 16.62
DA شده 8.24
جالب تر از اون پسوند دیگه اش هم که همزمان ثبتش کردم PA و DA اش 1 هست
خیلی عجیبه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
یه فروم راه انداختن عین همین پی تی (فقط شروع از ابتدا)
چقدر هزینه داره دوستان تقریبی؟

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
من دامین دارم که 1 ماه پیش ثبتش کردم هیچ محتوایی هم روش نیست صفحه دیفالت nginx رو بالا میاره
PA شده 16.62
DA شده 8.24
جالب تر از اون پسوند دیگه اش هم که همزمان ثبتش کردم PA و DA اش 1 هست
خیلی عجیبه
یه دامنه دیگه دارم ریدایرکته این DA : 8 و PA : 21
اتوریتی بر چه اساسی محاسبه میشه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
الان این نسخه با نسخه .12 فرقش زیاده؟
یه سوالی ذهن منو خیلی مشغول کرده.
API هیچ تغییری نکرده ، تفاوت تنها در کارایی هست (همه چی بهبود پیدا کرده)
@l3est , @aalireza439 تو لاراول عکس های مطالب رو تو کدوم پوشه آپلود کنم؟چجوری بهش دسترسی داشته باشم؟و یه سوال دیگه بهترین روش برای لینک دادن به یه فایل css تو blade laravel چیه؟
بهترین جا برای فایل های استاتیک توی پوشه public هست ، (البته الزامی هم نیست ، اما بهتره همون جا باشه) برای لینک دادن هم میتونی مستقیم به خود فایل لینک بدی یا از کلاس html خود لاراول استفاده کنی ، لاراول 5 html جزو هسته نیست باید جدا اضافه بشه ، برای اینکار کافیه این رو به
PHP:
"illuminate/html": "5.*"
کمپوزر اضافه کنی.
و به این صورت فایل رو اضافه کنی (با فرض اینکه پوشه css رو تو پوشه public ایجاد کردی)
PHP:
{!! HTML::style('css/style.css') !!}

بالا