• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
نه بابا ، سرعتش هی کم و زیاد میشه ، قطع و وصلم میشه

برو سایت http://mhktricks.net/hotspot-shield-elite-universal-crack/ اینو دانلود کن سرعتش خوبه ولی یکم سخت وصل میشه

برا پی سی هستش برا گوشی هم هست ، من از هر دوتاش استفاده می کنم
خیلی اوقات خوبه اما الان به هیچ سروریش نمیدونم چرا وصل نمیشه ، من کل چیلتراشو دارم اینو + باقی چیلتر های خنک کننده اش ولی اونی که کارمو راه بندازه و اذیت نکنه پیدا نکردم

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوباره !

-------------------------------
یه بازی پشمریزون گرافیکی برای آندروید میگید رو نوت5 + اس 6 پلاس اجرا کنیم ؟
یه بازی خوف هم بگین آنلاین بزنیم مثل کلش و ...
------------------------------

شرایط ، توضیحات & ... بیشتر
-----------------------------
بوت استرپ 4 راست چین اصل کارخونه ای داره آیا ؟ یا بازم باید منتظرشیم یکی بیاد RTL بزنه براش ؟!
-----------------------------

@007saeed با لایسنس ؟
با لایسنس و ...
یه فروم عالی

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
با سلام.لطفا یک برنامه نویس وب حرفه ای (البته یه برنامه نویس تازه کار هم میتونه مشکل منو رفع کنه) به یاهو بنده [email protected] پیام بده آنلاین هستم.
ببینید الان یه فرم ساختم به این صورت هست http://chatimity.ir/premium
فقط میخوام اطلاعاتی که درون کادر ها وارد میشه ذخیره بشه از طریق دیتابیس و لینک پرداخت کلا مجزا است الات کاری به اون ندارم فقط میخوام اطلاعات پرداخت کننده رو داشته باشم.
اگر اطلاعات رو بشه وریفای کرد برای مثال شماره تلفن طرف رو برای چند فرم میخوام هرکسی میتونه انجام بده اگر رایگان که چه بهتر و اگر هزینه داره بفرمایید.
با تشکر از همکاری دوستان
کاری نداره که
با لایسنس و ...
یه فروم عالی
خوب کاری میکنی ، فهمیدی لطفا به منم بگو میخوام بدونم ( صرفا جهت اطلاع )

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
API هیچ تغییری نکرده ، تفاوت تنها در کارایی هست (همه چی بهبود پیدا کرده)

بهترین جا برای فایل های استاتیک توی پوشه public هست ، (البته الزامی هم نیست ، اما بهتره همون جا باشه) برای لینک دادن هم میتونی مستقیم به خود فایل لینک بدی یا از کلاس html خود لاراول استفاده کنی ، لاراول 5 html جزو هسته نیست باید جدا اضافه بشه ، برای اینکار کافیه این رو به
PHP:
"illuminate/html": "5.*"
کمپوزر اضافه کنی.
و به این صورت فایل رو اضافه کنی (با فرض اینکه پوشه css رو تو پوشه public ایجاد کردی)
PHP:
{!! HTML::style('css/style.css') !!}
برا عکس ها چی؟مثلا هر مطلب یه عکس برا خودش داره اونا رو هم تو public بزارم؟و بعد چطوری بهش دسترسی داشته باشم؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
برا عکس ها چی؟مثلا هر مطلب یه عکس برا خودش داره اونا رو هم تو public بزارم؟و بعد چطوری بهش دسترسی داشته باشم؟
گفتم الزامی نیست ، توی Public بزاری ، در مورد اینکه مثلا مطلب ات یک عکس داره ، برای دسترسی به عکس کافیه مسیر فایل اون عکسی که موقع ایجاد مطلب اپلود کردی رو تو دیتابس ذخیره کنی.

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ای پی من الان رفته رو یه جای نامعلوم اونطرفای آفریقا و خیلی از سایت ها و سرورهای داخلی رو نمیتونم باز کنم
آسیاتک استفاده میکنم ، زنگ زدم میگن بله مشکل از ماست و 3 روزه این مشکل هست و معلوم نیست کی درست شه :general208::general208::general208: فقط تشکر کردم ازشون همینo_O

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
ای پی من الان رفته رو یه جای نامعلوم اونطرفای آفریقا و خیلی از سایت ها و سرورهای داخلی رو نمیتونم باز کنم
آسیاتک استفاده میکنم ، زنگ زدم میگن بله مشکل از ماست و 3 روزه این مشکل هست و معلوم نیست کی درست شه :general208::general208::general208: فقط تشکر کردم ازشون همینo_O
حالا واقعا اون طرفا نیستی ؟:general705::D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یکی از کارآمد ترین روش هایی که خیلی سریع می تونید Protection رو از روی فایل اکسل بردارید و من اون رو از سایتjsbi.blogspot.com پیداش کردم . جالبه بدونید که انواع نرم افزارهای مختلف حذف پسورد اکسل رو امتحان کردم و هیچ کدوم جواب ندادن الا همین Macro !

وارد منوی views --> Macros --> record Macro بشین و record macro رو انتخاب کنید و نامی را به ماکروتون اختصاص بدین و بعد دکمه ok رو فشار بدین . حالا دوباره از منوی view و macros گزینه view macros رو فشار بدین و stop recording رو انتخاب کنید . دوباره ازمسیر قبل view macros رو انتخاب کرده و اسم ماکرویی رو که درست کرده بودین رو پیدا کنید و دکمه edit رو فشار بدین .
حالا جای متن ماکرو متن زیر رو جایگزین کنید :

Sub Macro1()
'
' Breaks worksheet and workbook structure passwords. Jason S

'probablyoriginator ofbasecode algorithm modified for coverage

' of workbook structure /windowspasswords and for multiple passwords

' Jason S http://jsbi.blogspot.com

' Reveals hashed passwords NOT original passwords

Const DBLSPACE As String = vbNewLine & vbNewLine

Const AUTHORS As String = DBLSPACE & vbNewLine & "Adapted from Bob McCormick base code by" & "Jason S http://jsbi.blogspot.com"

Const HEADER As String = "AllInternalPasswords User Message"

Const VERSION As String = DBLSPACE & "Version 1.0 8 Sep 2008"

Const REPBACK As String = DBLSPACE & "Please report failure to [email protected] "

Const ALLCLEAR As String = DBLSPACE & "The workbook should be cleared"

Const MSGNOPWORDS1 As String = "There were no passwords on " & AUTHORS & VERSION

Const MSGNOPWORDS2 As String = "There was no protection to " & "workbook structure or windows." & DBLSPACE

Const MSGTAKETIME As String = "After pressing OK button this " & "will take some time." & DBLSPACE & "Amount of time " & "depends on how many different passwords, the "

Const MSGPWORDFOUND1 As String = "You had a Worksheet " & "Structure or Windows Password set." & DBLSPACE & "The password found was: " & DBLSPACE & "$$" & DBLSPACE & "Note it down for potential future use in other workbooks by " & "the same person who set this password." & DBLSPACE & "Now to check and clear other passwords." & AUTHORS & VERSION

Const MSGPWORDFOUND2 As String = "You had a Worksheet " & "password set." & DBLSPACE & "The password found was: " & DBLSPACE & "$$" & DBLSPACE & "Note it down for potential " & "future use in other workbooks by same person who " & "set this password." & DBLSPACE & "Now to check and clear " & "other passwords." & AUTHORS & VERSION

Const MSGONLYONE As String = "Only structure / windows " & "protected with the password that was just found." & ALLCLEAR & AUTHORS & VERSION & REPBACK

Dim w1 As Worksheet, w2 As Worksheet

Dim i As Integer, j As Integer, k As Integer, l As Integer

Dim m As Integer, n As Integer, i1 As Integer, i2 As Integer

Dim i3 As Integer, i4 As Integer, i5 As Integer, i6 As Integer

Dim PWord1 As String

Dim ShTag As Boolean, WinTag As Boolean

Application.ScreenUpdating = False

With ActiveWorkbook

WinTag = .ProtectStructure Or .ProtectWindows

End With

ShTag = False

For Each w1 In Worksheets

ShTag = ShTag Or w1.ProtectContents

Next w1

If Not ShTag And Not WinTag Then

MsgBox MSGNOPWORDS1, vbInformation, HEADER

Exit Sub

End If

MsgBox MSGTAKETIME, vbInformation, HEADER

If Not WinTag Then

MsgBox MSGNOPWORDS2, vbInformation, HEADER

Else

On Error Resume Next

Do 'dummy do loop

For i = 65 To 66: For j = 65 To 66: For k = 65 To 66

For l = 65 To 66: For m = 65 To 66: For i1 = 65 To 66

For i2 = 65 To 66: For i3 = 65 To 66: For i4 = 65 To 66

For i5 = 65 To 66: For i6 = 65 To 66: For n = 32 To 126

With ActiveWorkbook

.Unprotect Chr(i) & Chr(j) & Chr(k) & Chr(l) & Chr(m) & Chr(i1) & Chr(i2) & Chr(i3) & Chr(i4) & Chr(i5) & Chr(i6) & Chr(n)

If .ProtectStructure = False And .ProtectWindows = False Then

PWord1 = Chr(i) & Chr(j) & Chr(k) & Chr(l) & Chr(m) & Chr(i1) & Chr(i2) & Chr(i3) & Chr(i4) & Chr(i5) & Chr(i6) & Chr(n)

MsgBox Application.Substitute(MSGPWORDFOUND1, "$$", PWord1), vbInformation, HEADER

Exit Do 'Bypass all for...nexts

End If

End With

Next: Next: Next: Next: Next: Next

Loop Until True

On Error GoTo 0

End If

If WinTag And Not ShTag Then

MsgBox MSGONLYONE, vbInformation, HEADER

Exit Sub

End If

On Error Resume Next

'Attempt clearance with PWord1

w1.Unprotect PWord1

Next w1

On Error GoTo 0

ShTag = False

'Checks for all clear ShTag triggered to 1 if not.

ShTag = ShTag Or w1.ProtectContents

Next w1

If ShTag Then

With w1

If .ProtectContents Then

On Error Resume Next

Do 'Dummy do loop

For i = 65 To 66: For j = 65 To 66: For k = 65 To 66

For l = 65 To 66: For m = 65 To 66: For i1 = 65 To 66

For i2 = 65 To 66: For i3 = 65 To 66: For i4 = 65 To 66

For i5 = 65 To 66: For i6 = 65 To 66: For n = 32 To 126

.Unprotect Chr(i) & Chr(j) & Chr(k) & Chr(l) & Chr(m) & Chr(i1) & Chr(i2) & Chr(i3) & Chr(i4) & Chr(i5) & Chr(i6) & Chr(n)

If Not .ProtectContents Then

PWord1 = Chr(i) & Chr(j) & Chr(k) & Chr(l) & Chr(m) & Chr(i1) & Chr(i2) & Chr(i3) & Chr(i4) & Chr(i5) & Chr(i6) & Chr(n)

MsgBox Application.Substitute(MSGPWORDFOUND2, "$$", PWord1), vbInformation, HEADER

'leverage finding Pword by trying on other sheets

For Each w2 In Worksheets

w2.Unprotect PWord1

Next w2

Exit Do 'Bypass all for...nexts

End If

Loop Until True

On Error GoTo 0

End If

End With

Next w1

End If

MsgBox ALLCLEAR & AUTHORS & VERSION & REPBACK, vbInformation, HEADER
'
End Sub

در انتها هم دکمه run رو فشار بدین تا ماکرو اجرا بشه و تمام !

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام
به جز تور و وب فریر مرورگر دیگه ای با قابلیت عبور از فیلتر داریم ؟
یادمه یکی دیگه بود اسمش یادم نیست
اسمش AOL بود ولی خدا بیامرزتش چون خیلی وقته که کار نمیکنه
اپرا مینی و دولفین هم برای گوشی بودن که الان دیگه کار نمیکنن
پلاگین برا کروم و فایرفاکس هست ولی اسمش یادم نیست . اپرامینی گوشی هم خودش فیلترشکن ه
اون پلاگینه یکی دو ماه خوب کار میکردن ولی برادران زدن نونشو آجر کردن
حالا اگه چیز استیبلی داری بده ما هم استفاده کنیم
خیلی اوقات خوبه اما الان به هیچ سروریش نمیدونم چرا وصل نمیشه ، من کل چیلتراشو دارم اینو + باقی چیلتر های خنک کننده اش ولی اونی که کارمو راه بندازه و اذیت نکنه پیدا نکردم
هات اسپات خیلی نرم افزار بدیه و من هر وقت نصبش کردم تا چند روز به خودم فحش دادم از مشکل وارد سیستم میکنه
توی وی پی ان هایی که اون سایته گذاشته بهترینش همون Hide All IP بود که نمیدونم مشکل کرکش حل شد یا نه
البته یه برنامه دیگه هم داره به اسم VPNium که اونم واسه من بد نبود و یه سری کارای ضروری رو باهاش انجام میدادم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
چندتا هاستینگ معتبر خارجی برای تهیه سرور اختصاصی معرفی کنید (ایرانی هم بود مشکلی نیست )
@و_سایر_دوستان
البته میزان رای ملت است :D اما شخصا 8 ماهی هست که از OVH سرور اختصاصی دارم کاملا راضی ام (سرعت دسترسیش از داخل ایران خوبه پرت خوبی هم داره) توی این مدت یک دقیقه هم قطعی از طرف دیتایسنتر نداشتم
Hetzner رو پیشنهاد نمی کنم شدیدا چپ و راست Abuse می فرسته! از کیفیت پرتش هم راضی نبودم خیلی نواسان داشت

بالا