• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
حساب کردم دیدم یه چیز پی ان خارجی عالی که الان دارم دموشو استفاده میکنم ، 1 سالش میشه 110-115 هزار تومن به نظرتون می ارزه بگیرم ؟
سلام کسی اطلاعاتی در مورد سایت www.pikore.com داره و این که به غیر از نمایش موضوعات و عکس ها و... کارایی دیگه ای داره اگر دارد در چه زمینه هایی هست ؟ ممنون
و چه فرقی بین پیکور و اینستاگرام هست ؟
مانند :
https://instagram.com/ronniecoleman8
http://www.pikore.com/ronniecoleman8
همون کار میکنه فقط امکاناتش تو بعضی جاها بیشتره مثلا توی اینستا وب نمیشه فالوورا رو دید که تو این مثل این که میشه
کسی کد این مطلب پیشنهادی که بعد از اسکرول ظاهر میشه رو داره؟
یا افزونه ای هستش در این باره؟
http://sohait.com/Article/اینتل-به-دنبال-تبدیل-رویای-لپ-تاپ-بدون-سیم-به-حقیقت/
افزونه اش واسه وردپرس هست ولی اسمش یادم نمیاد ، چند وقت پیش یه افزونه همین شکلی دیدم که پرمیوم هم بود ولی نال شدشو استفاده میکردم:D الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم :( باز میگردم برات;) اگه وردپرس بود سایتی که دادی میتونستم پیداش کنم افزونه هه رو ولی سایته با ASP.net ئه :confused:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
انتخاب واحدمون از امروز ساعت 8 شروع شد .
در حالیکه از دیروز ظرفیت بعضی از کدها پر شده بود .
اینه وض دانشگاه ازاد .
15 واحد فعلن برداشتم .

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
دوستان عزیز.
برای دریافت نماد اعتماد اقدام کرده بودم و مراحل اولیه شامل رفع ایراد وبسایت و غیره رو انجام دادم.
و بعد رسیدیم به بخش تایید آدرس پستی و غیره...
که دیدم 35000 تومن هزینه نیازه برای اینکار و سوالی برام پیش اومد...!!
تقریبا تمم قوانین و اصلاحیه و هرچی که بود در اینماد زیر و رو کردم و هیچ اثری از اینکه دریافت نماد چقدر هزینه داره پیدا نکردم.
و در چند سایت دیگه هم تحقیق کردم و دیدم کسی دل خوشی نداره از این مرکز.
و باز سوال پیش اومد برام... مرکزی که هدفش شفاف سازی عملکرد یک فروشگاه اینترنتیه... چرا خودش به هیچکدوم از اون 15 بند درخواست شده عمل نکرده؟!!!!؟
چرا بعد از دریافت کلیه مشخصات شخصی و غیر شخصی کاربر تازه اولین میزان هزینه مشخص میشه؟
35000 تومن برای چی؟؟؟ مگه ارسال یک قطعه کد چقدر هزینه داره؟
----------------------------------
و یکیتون بمن بگه کلا دریافت نماد چه مقدار هزینه داره؟؟؟(البته من اگر شده کلا نت رو کنار بزارم میزارم اما یک ریال به اینا نمیدم.)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلاااام
اوووووووووف ببینید چی قراره بیاد!!(MAFIA III)
http://dump.ir/B
این که گذاشتی برای دانلود صدا نداره. بیخودی 20 مگ دانلود کردم
برو تو سایت اصلیش و تاریخ تولدتو بالای 18 سال بزن اونوقت خودش تریلر سالم رو برات میاره

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
@mg6 و @aalireza439
جایی رو سراغ دارید که کانفیگ همه ی ماژول های مربوط به سرعت nginx رو توضیح داده باشه ؟ اگه درست یادم باشه یکی از ماژول ها نیاز به ssl داره درسته ؟
اگه سراغ ندارید اسم و لینک ماژول هایی که باید نصب بشه رو بزارید. سیستم عامل هم ubuntu هست.

اگه بشه از تنظیمات و ماژول های nginx که استفاده میکنید هم یه بکاپ یا فایل کامپایل شده بهم بدید که دیگه عالی میشه :general707::general711:
NginxTips.com نکات کاربردی زیادی رو به صورت عملی توضیح داده
اگر از ssl استفاده می کنی حتما ماژول SPDY رو نصب کن که تاثیرش حدود 40% یا بیشتره :general707: PageSpeed هم که گفتن نداره دیگه از واجباته
کلا Nginx + SPDY + PageSpeed تمام!
توضیحات و مستندات کاملشون هم توی خود Google Developers هست
https://developers.google.com/speed/pagespeed/
https://developers.google.com/speed/spdy//
باقی موارد بهینه سازی خود nginx هست که باید انجام بدی براساس سخت افزاری که داری کانفیگ سرور من ممکنه روی سرور تو خوب عمل نکنه
باید بهترین حالت سرور خودت رو پیدا کنی

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
دوستان عزیز.
برای دریافت نماد اعتماد اقدام کرده بودم و مراحل اولیه شامل رفع ایراد وبسایت و غیره رو انجام دادم.
و بعد رسیدیم به بخش تایید آدرس پستی و غیره...
که دیدم 35000 تومن هزینه نیازه برای اینکار و سوالی برام پیش اومد...!!
تقریبا تمم قوانین و اصلاحیه و هرچی که بود در اینماد زیر و رو کردم و هیچ اثری از اینکه دریافت نماد چقدر هزینه داره پیدا نکردم.
و در چند سایت دیگه هم تحقیق کردم و دیدم کسی دل خوشی نداره از این مرکز.
و باز سوال پیش اومد برام... مرکزی که هدفش شفاف سازی عملکرد یک فروشگاه اینترنتیه... چرا خودش به هیچکدوم از اون 15 بند درخواست شده عمل نکرده؟!!!!؟
چرا بعد از دریافت کلیه مشخصات شخصی و غیر شخصی کاربر تازه اولین میزان هزینه مشخص میشه؟
35000 تومن برای چی؟؟؟ مگه ارسال یک قطعه کد چقدر هزینه داره؟
----------------------------------
و یکیتون بمن بگه کلا دریافت نماد چه مقدار هزینه داره؟؟؟(البته من اگر شده کلا نت رو کنار بزارم میزارم اما یک ریال به اینا نمیدم.)
به زبان ساده یه نوع کسب در آمد براشون هست ما هم برای سایت های قبلیمون گرفتیم که متعصفانه برای تجارت یه امر ضروری شده و مردم هم ببخشید عقلشون به چششون هست میگن اگه نداشته باشی یعنی .... بیشتر کاربر ها هم راضی نیستند البته محاسنی هم داره ولی در کل فقط یه پولی میخوان بگیرن و اگر شما حساب کنید چند هزار و ... شاید هم بیشتر پول پرداخت کردند متوجه میشید که میلیاردی پول در آوردن برای یه عکس که کارایی زیادی هم نداره.شما اگر میخواهید تجارت کنید مجبور هستید که این نماد را بگیرید

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
این که گذاشتی برای دانلود صدا نداره. بیخودی 20 مگ دانلود کردم
برو تو سایت اصلیش و تاریخ تولدتو بالای 18 سال بزن اونوقت خودش تریلر سالم رو برات میاره
عه اره شرمنده. اینو مثکه برا پس زمینه گذاشتن بیصداست. تازه دیدمش

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
به زبان ساده یه نوع کسب در آمد براشون هست ما هم برای سایت های قبلیمون گرفتیم که متعصفانه برای تجارت یه امر ضروری شده و مردم هم ببخشید عقلشون به چششون هست میگن اگه نداشته باشی یعنی .... بیشتر کاربر ها هم راضی نیستند البته محاسنی هم داره ولی در کل فقط یه پولی میخوان بگیرن و اگر شما حساب کنید چند هزار و ... شاید هم بیشتر پول پرداخت کردند متوجه میشید که میلیاردی پول در آوردن برای یه عکس که کارایی زیادی هم نداره.شما اگر میخواهید تجارت کنید مجبور هستید که این نماد را بگیرید
بابت نماد یک ستاره چقدر هزینه کردید دوست من؟
دارم از این میسوزم من و امثال ما اینترنت رو رونق دادیم زحمت کشیدیم و هنوزم داریم شب بیداری میشکیم که به جایی برسیم.
اونوقت یه سری آدم میخوان همینجوری بدون هیچ تلاشی صرفا با تکیه بر قدرت و نفوذ از من و شمایی که زحمت کشیدیم خیلی آسون به پول برسن. واقعا تا ماتحتم داره میسوزه سر این قضیه.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام
یک سوال داشتم : بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی (فقط مکالمه) چیه؟ یک زمون آموزش زبان نصرت مد شده بود اون به درد میبخوره؟
و اینکه بهترین راه یادگیری html5 و css3 چیه؟در حد حرفه ای
و اینکه یه طراح لوگوی حرفه ای معرفی میکنید ؟ ( ارزونم باشه )

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
دارم از این میسوزم من و امثال ما اینترنت رو رونق دادیم زحمت کشیدیم و هنوزم داریم شب بیداری میشکیم که به جایی برسیم.
اونوقت یه سری آدم میخوان همینجوری بدون هیچ تلاشی صرفا با تکیه بر قدرت و نفوذ از من و شمایی که زحمت کشیدیم خیلی آسون به پول برسن. واقعا تا ماتحتم داره میسوزه سر این قضیه.
خودتو ناراحت نکن اینترنت ایران همینه
یک سریا که هیچی بارشون نیست دارن میلیونی پول در میارن یکی سری ها هم که همه چی بلدن ماهی 50 تومن هم درامد ندارن

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام والا ما نماد را برای یکی از سایت هامون چند سال پیش گرفتیم حدود 2 سال نیم پیش و اون موقع یادم نمیاد چه قدر هزینه شد الان برای این جدیده مدارک را ارسال کردیم تا خبرش را بدن و الان یک هفته ارسال شده که هنوز خبری نشده .سخت نگیر این پول ها در میاد .متعصفانه اینطور هست .شما اگر میخواهید موفق باشید هم باید بیرون تجارت کنید و هم فضای مجازی دوست عزیز.

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
خودتو ناراحت نکن اینترنت ایران همینه
یک سریا که هیچی بارشون نیست دارن میلیونی پول در میارن یکی سری ها هم که همه چی بلدن ماهی 50 تومن هم درامد ندارن
هر که درکش بیش , دردش بیشتر :(

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
دوستای عزیز
توی ووکامرس هر درگاهی میزارم کار نمیکنه و توی صفحه checkout فقط رفرش میشه
همه چیز رو چک کردم دوباره نصب کردم، توابع سرور رو چک کردم. با قالبهای دیگه تست زدم. پلاگینهای اضافی رو کلا غیرفعال کردم.
اما همچنان مشکل برقراره
کسی به این مورد برنخورده؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
اها شد
مرسی دستت درد نکنه
ولی گشتم توی افزونه قابلیت نمایش رندوم یک دسته یا حتی رندوم مطالب رو نداشت
ولی بازم مرسی :)
برای نمایش تصادفی مطلب
اول کد زیر را به فایل function.php اضافه کن
کد:
function stf_random_posts( $post_count = 5, $template = 'loop' ){

// Generate query
    $query_arguments = array(
        'ignore_sticky_posts'=>1,
        'posts_per_page' => $post_count,
        'orderby'=>'rand'
    );

// Query posts
    query_posts( $query_arguments );

// Loop posts
    if ( have_posts() ) :
        $post_index = 1;
        while ( have_posts() ) : the_post();
            get_template_part( $template , get_post_format() );
            $post_index = $post_index + 1;
        endwhile;
    endif;

// Reset to default query
    wp_reset_query(); 
}
function stf_random_posts_shortcode( $atts, $content = null ){
    extract(shortcode_atts( array(
        'count' => 5,
        'template' => 'loop'
    ), $atts));

stf_random_posts( $count, $template );
}
add_shortcode('randomposts', 'stf_random_posts_shortcode');
بعد فایلی به نام loop.php بساز کد زیر را توش اضافه کن
کد:
<li class="entry-<?php the_ID(); ?>">
    <a href="<?php the_permalink(); ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a>
</li>
بعد داخل افزونه قسمت add new box
از شورت کد زیر استفاده کن:
[randomposts count=1 template='loop']
مقدار count را به دلخواه تنظیم کن

• Like
Reactions: mg6
بالا