• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بله برخوردشون قابل مقایسه با نت افراز نیست.
آدم یاد ادارات دولتی می افته : )
ولی میدونی میشه حق داد بهشون
تیکت های زیاد + حجم کار بالا + مشکلات کاری و... همگی دست ب دست هم میدن و باعث بی اعصاب شدن میشه
حتی با حوصله و خونسرد ترین ادما هم بعضی مواقع از کوره در میرن

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
ولی میدونی میشه حق داد بهشون
تیکت های زیاد + حجم کار بالا + مشکلات کاری و... همگی دست ب دست هم میدن و باعث بی اعصاب شدن میشه
حتی با حوصله و خونسرد ترین ادما هم بعضی مواقع از کوره در میرن
به نظر من بیشتر به خاطر پشت گرمی و تکبرشون هست.
تا وقتی یه رقیب درست و حسابی نداشته باشن اوضاع فرقی نمی کنه. الان من چه دوست داشته باشم چه نداشته باشم از همین هاست دی ال سرویس می گیرم.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
آره
تو افزونه ها هم نگاه کردم هیچی نبود
از وقتی بلواستیک رو نصب کردم اینطوری شد الان حذفش هم کردم تغییر نکرد

اسمش چی بود ؟ بگو منم دانلود کنم شاید درست شد
Malwarebytes Anti-Malware

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام دوستان اینکه کسی ایده تاپیکی به این نام ایجاد کرده ازش ممنونم و امیدوارم موفق باشند چون پرشین تولز مابین وبمسترها عین آلکسا معروفه . ولی دوستان یه خواهشی داشتم اون هم اینکه واقعا به پیشرفت همدیگه کمک کنیم. و چیزهایی که تو اینترنت در هر زمینه ای تجربه دارن با همدیگه در میان بذاریم و به پیشرفت دیگه کمک کنیم مثلا من در زمینه بازاریابی و بازاریابی اینترنتی 8 ساله مشغولم هر کسی در این زمینه سوالی داشته باشه می تونه بپرسه و من هم خوشحال میشم که در خدمت دوستان باشم .این پیشنهاد توسط مدیر سایت مدیر آینده ارایه شده است.
اینی هم که شما از هر روشی برای تبلیغ سایتت استفاده میکنی نه تنها بازخورد مثبت نداره بلکه در آینده چوبشو میخوری

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دنیای نرم افزار دنیای خیلی باحالیه که یکیش اینه که خیلی جاها اصن عقلانی به نظر نمیرسه و دلیلشو پیدا نکردم شما میدونید :
1- خیلی اوقات نرم افزاری چیزی خراب میشه با یه ری استارت همه چیز درست میشه !:D
2-چن وقتیه تو کروم بعضی اوقات کیبردم قفل میکنه و بعد مثلا 1 دقیقه خودش درست میشه! این در حالیه که تو فایرفاکس ، ورد و ... کیبرد به درستی کار میکنه و فقط تو کروم اینجوریه :general210: بعد مدتی دیدم این اعصاب خوردیه رفتم سرچیدم تو نت یه مشکلی نسبتا مشابه پیدا کردم که نوشته بودن 2 بار پشت سر هم دکمه ویندوز کیبرد رو بزنی درست میشه منم امتحان کردمو واقعا ج داد :general601: در صورتی که اصلا عقلانی و منطقی نیست که چرا فقط کروم اینجوری میشه بعد چرا با 2 بار دکمه ویندوز درست میشه:general705:

3. خودتو یه جور برسون به حموم دوش آب گرم بگیر (شده تا حموم سینه خیز هم بری یا بخزی ولی اینکارو بکن )
1 و 2 ج میده ولی 3 که گفتی نه ، یه بار بلند شدم همینجور که گفتی سینه خیز خودمو رسوندم حموم ، آب گرمو باز کردم و داشتم دوش گرفتم بعد یه مدت دیدم در میزنن فهمیدم خوابم برده تو حموم :general304:

دوستانی که مایلن این پکیج رو باهم بخریم پ.خ بدن .
(البته خرید به صورت دانلودی هست)
+یک اشانتیون از طرف خودم:general705:
من جدی گفتما 5-6 نفر شدین 98% منم هستم ;)

------------------------------------------------------
پ.ن : تو ویندوز خفن تر و باحال تر از Brackets کد ادیتور داریم ؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
چند تا مرحله ساده داره :D
1. شام کم بخور
2. تایمر گوشیتو بزار رو اون حالتی که چند بار زنگ میزنه. (یا حتی جدا تنظیم کن مثلا 6 ، 6.15 و 6.30 من اینکارو میکنم :D ، حس خوبی داره انگار که صبح زود بیدار شدی نیم ساعت وقت داری برای خواب ارزش اون نیم ساعت خیلی زیاده :general707: )
3. خودتو یه جور برسون به حموم دوش آب گرم بگیر (شده تا حموم سینه خیز هم بری یا بخزی ولی اینکارو بکن )
من از 6 به صورت 5دقیقه ای تا 6:30 ست میکنم ولی وقتی زنگ میزنه یادم میره ساعتشو خودم تنظیم کردم :| ب باعث و بانیه اون مردم آزاری ک گوشیو گذاشته بالاسرم فوش میدم گوشیم یجا میذارم ک خفه شه و بعد میخوابم :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
2-چن وقتیه تو کروم بعضی اوقات کیبردم قفل میکنه و بعد مثلا 1 دقیقه خودش درست میشه! این در حالیه که تو فایرفاکس ، ورد و ... کیبرد به درستی کار میکنه و فقط تو کروم اینجوریه :general210: بعد مدتی دیدم این اعصاب خوردیه رفتم سرچیدم تو نت یه مشکلی نسبتا مشابه پیدا کردم که نوشته بودن 2 بار پشت سر هم دکمه ویندوز کیبرد رو بزنی درست میشه منم امتحان کردمو واقعا ج داد :general601: در صورتی که اصلا عقلانی و منطقی نیست که چرا فقط کروم اینجوری میشه بعد چرا با 2 بار دکمه ویندوز درست میشه:general705:
اوه! پس مشکل من نیس فخط o_O
احتمال میدادم از وین یا ... من باشه
قبلا اینطوری نمیشد، جدیدا اینطوری میشه

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
2-چن وقتیه تو کروم بعضی اوقات کیبردم قفل میکنه و بعد مثلا 1 دقیقه خودش درست میشه! این در حالیه که تو فایرفاکس ، ورد و ... کیبرد به درستی کار میکنه و فقط تو کروم اینجوریه :general210: بعد مدتی دیدم این اعصاب خوردیه رفتم سرچیدم تو نت یه مشکلی نسبتا مشابه پیدا کردم که نوشته بودن 2 بار پشت سر هم دکمه ویندوز کیبرد رو بزنی درست میشه منم امتحان کردمو واقعا ج داد :general601: در صورتی که اصلا عقلانی و منطقی نیست که چرا فقط کروم اینجوری میشه بعد چرا با 2 بار دکمه ویندوز درست میشه
خیلی جالبه . این قفل شدن کیبور برا منم اتفاق افتاد . جالبترش اینه که خیلی شانسی دستم رفت رو دکمه ویندوز کیبور و دیدم درست شد:general609: و همیشه همیکارو میکنم
----
پس تا الان 3نفر شدیم برا خرید پکیج :general601: دیگر دوستان هم به طور جدی اعلام کنن:general609:(ترجیحا پ.خ بدین)

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اوه! پس مشکل من نیس فخط o_O
احتمال میدادم از وین یا ... من باشه
قبلا اینطوری نمیشد، جدیدا اینطوری میشه
این اپدیت جدید کروم یه جوریه
یه مدت که باز میمونه سیستم تو حالت هنگ قرار میگیره:general210:
240-240.gif :angrybirds13::angrybirds13::angrybirds13::angrybirds13:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان یه افزونه خوب برا واترمارک پیشنهاد میدید

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582

hamed1980

Registered User
لایک‌ها
88
سلام
Untitled.png

فروشگاه با ووکامرس راه اندازی شده.
برای اینکه به جای product دسته بندی مربوط به محصول قرار بگیره چی کار باید بکنم؟
یعنی این شکلی بشه :
sss.ir/طلق/طلق-چراغ-صنوق
تنظیمات مربوط به Meta ها توی yoast هم درسته! ولی اینطوری نشون میده!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
به نظر من بیشتر به خاطر پشت گرمی و تکبرشون هست.
تا وقتی یه رقیب درست و حسابی نداشته باشن اوضاع فرقی نمی کنه. الان من چه دوست داشته باشم چه نداشته باشم از همین هاست دی ال سرویس می گیرم.
دلیل معروف شدن شرکت هایی مثل هاست دی ال ، خود مدیر های سایت های ایرانی هستن.
مدیر سایت ها ایرانی این انتظار رو دارن که هر سایتی با هر بازدید روی هاست های اشترکی میزبانی کنن.
تو همه جای دنیا سرویس های میزبانی هاستینگ برای سایت های با بازدید متوسط و کم هست و برای سایت ها پربازدید از سرورهای مجازی ، ابری یا اختصاصی استفاده میشه.
شما وقتی از یک سرویس اختصاصی برای میزبانی سایت تون استفاده میکنید ، میتونید اون سرور و مطابق با نیازهاتون کانفیگ کنید و حداکثر استفاده رو ازش ببرید.
برای مثال شما میایید برای اینکه کارایی اپلیکشن تو افزایش پیدا کنه تصمیم میگیرید از یک نرم افزار دیتابس متفاوت استفاده کنید یا هر نرم افزارهای دیگه ای ، تو هاست های اشتراکی به خاطر اینکه یک سرور برای چندین سایت مختلف با نرم افزارهای متفاوت به اشتراک گذاشته میشه ، نمیتونن فقط به خاطر شما بیاین تنظیمات سرورشون رو تغییر بدین و شما حق اعتراض ندارید.
اما تو سرویس اختصاصی خودتون میتونید هر تغییری که میخواهید اعمال کنید و لزوما نیازی نداشته باشید که برای میزبانی سایتتون هزینه بیشتری کنید.
تنها نکته منفی از سرویس های اختصاصی این هست که باید سرویس تون رو خودتون کانفیگ کنید یا هزینه کنید البته این هزینه هم همیشگی نیست ،( فقط یکبار برای تنظیم اولیه و برای مواردی که مشکلی پیش بیاد )

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خیلیا از اینکه وردپرس رو آپدیت کنن میترسن (که سایت به هم بریزه :D )
اپلیکیشن ؟ دیتابیس متفاوت ؟ :general707::general208:
حالا این مثال بود :android06:

یک راهنمایی در مورد بروزرسانی وردپرس :
اول از همه به محض اینکه یک بروزرسانی امد سایت تون رو اپدیت نکنید (مگر اینکه اپدیت امنیتی باشه)، یک چند روزی صبر کنید و فروم های وردپرسی چک کنید که اگر کسی مشکلی گزارش داده باشه.
همیشه قبل از بروزرسانی از فایل ها و دیتابس یک بک آپ بگیرید.
اینکه بعضی اوقات وردپرس رو اپدیت میکنید و سایت به هم میریزه ، اول از همه مشکل از هسته ورپرس نیست .
اکثر اوقات مشکل از افزونه ها هست ، بعضی از بروزسانی یکسری تغییرات ایجاد میشه که ممکنه با اون افزونه فعلی شما تداخل داشته باشه ، همیشه قبل از اینکه بخواهید هسته رو بروزرسانی کنید اول افزونه های یکی یکی بروز کنید و مطمئن شید هر کدومشون درست کار میکنن ،
یکی دیگه از دلایل هم میتونه قالب سایتتون باشه ، این مورد کمتر اتفاق می افته ، بستگی به این داره که از چه توابعی تو قالبتون استفاده کردید ، اگر از فریمورک های معروف وردپرسی استفاده میکنید ، بهتره اپدت اشون کنید (اگر تغییر خاصی باشه خودشون اپدیت براش میدن)

در آخر هم استفاده از ابزار WP-CLI برای کارهایی مثل اپدیت پیشنهاد میشه.(برای نصب و استفادش باید به SSH دسترسی داشته باشید)

بالا