• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
لطفا تو این تاپیک خرید و فروش نداریم
رعایت کنید
با سلام

فروش سه تا پیج اینستا با مجموعه دوهزار و سیصد فالوور
فقط بیست تومن !! فروش فوری

http://forum.persiantools.com/threads/فروش-فوری-سه-پیج-اینستا-با-مجموع-بیش-از-دو-هزار-و-سیصد-فالوور-واقعی-فقط-۲۰-هزار-تومن.730910/

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
سیستم تبلیغات پاپ آپی نیست که بابت یک پاپ آپ حداقل 2تومن بده ،
و تبلیغاتی که دکمه ok داشته باشه باز نکنه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
هر وقت پستای شمارو میخونم انگار سرکلاس نشستم:general609:
فردا از صفحه 5000 تا 7000 امتحانه ، هر کی نمره کم بگیر باید ، با اولیاش بیاد دم پی تی.
پس دلیل اینکه میشه تو یوتیوب فیلم رو جلو زد همینه:general601::general405:
عقب جلو زدنو سایت های مثل آپارات هم دارن ، اینکار توسط قابلتی به نام Pseudo-streaming امکان پذیر هست ، این قابلیت امکان این رو میده که بدون بافر شدن ویدیو بتونید ویدیو رو عقب جلو ببرید ، برای انجام اینکار باید 2 کار انجام بشه ، اول بهینه سازی کدک ویدیو (اغلب از Mp4 با کدک H.264 استفاده میشه) و دوم هم تنظیم وب سرور .
البته همونطور که گفتم یوتیوب روش اختصاصی خودش رو داره ، (کلا بخش توسعه یوتبوب خیلی شاخه ، از نظر تکنولوژی نسبت به رقباش خیلی جلوتره)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
جدیدا آپارات یه فرمت من دراوردی درست کرده نمیشه دانلود کرد.IDM میگه اجازه ندارم دانلود کنم:D

خب فرمتش رو نیگا کن:D

آره ولی از سورس میشه پیداش کرد :دی کار سختی نیست :دی

فرمت من دراوردی نیست ، فرمت نگهدارنده TS برای استریم فایل های ویدیو استفاده میشه.
به صورت عادی شما مثلا یک فایل mp4 رو پلی میکنی ، پخش کننده ویدیو مرورگر میاد ویدیو رو از یک وب سرور توسط پروتکل HTTP میگیره و تو کامپیتوتون دانلود میکنه و بهتون امکان پخش اش رو میده ، به این روش میگن progressive download که توسط سایت های مثل اپارات استفاده میشه.
اما تو استریم ، فایل تکه تکه (chunk by chunk) توسط یک استریم سرور براتون فرستاده میشه ، (پیش پیش نمیتونی دانلود کنی) ، بعد امکان این رو هم داری که بیتریت ویدیوی رو تغییر بدی (برای حالت اول باید ویدیوی رو به فرمت های مختلف انکود کنی).
تو استریم به دلیل اینکه فایل ها به صورت تکه تکه میگیری ، سرعت پخش بهتره ، بعد این امکان رو هم دارید که ویدیو رو به صورت زنده ارسال کنید (تو حالت اول این کار ممکن نیست)
پ.ن : یوتیوب یک قابلیت داره ، که حالت استریم رو شبیه سازی میکنه ، پلیرش فایل رو تکه تکه برات ارسال میکنه (دلیل اینکه سرعت پخش ویدیوهای یوتیوب خیلی بهتر از سایت های دیگه هست همینه)

اینم بگم توضیحم کامل بشه ، یک روش دیگه هم به نام Adaptive Streaming تو این حالت وقتی ویدیو پخش میشه بر اساس سرعت اینترنت کیفیت ویدیو به صورت خودکار تنظیم میشه ، از نمونه هاش میشه به سایت نت فلیکس اشاره کرد. البته یوتیوب هم همچین چیزی داره ، اما فرق داره با این ها (یوتبوب روش اختصاصی خودشو ابداع کرده)
ممنون از دوستان عزیز + استاد علیرضا
از سوال اصلی خیلی دور شدیم یه سرویس داخلی یا خارجی که ما ویدیوهامون رو بندازیم توش بهمون این امکانو بده که ویدیو ها فقط از سایت من قابل دیدن باشن معرفی کنید لطفا ، سازنده اسکریپت فکر کنم گفته بود از vimeo استفاده کنید مثل این که این قابلیتارو داره ولی حیف که اینجا فیلتره :general208: ( اگه میشد از سرویسش که پولیه استفاده کرد خیلی خوب میشد )
استاد اطلاعات تخصصی میدی دمت گرم:general601:
این دوتا احتمالا لزبین هستن ، بهشون دل نبند.

استاد اسمشون چیه ؟

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ممنون از دوستان عزیز + استاد علیرضا
از سوال اصلی خیلی دور شدیم یه سرویس داخلی یا خارجی که ما ویدیوهامون رو بندازیم توش بهمون این امکانو بده که ویدیو ها فقط از سایت من قابل دیدن باشن معرفی کنید لطفا ، سازنده اسکریپت فکر کنم گفته بود از vimeo استفاده کنید مثل این که این قابلیتارو داره ولی حیف که اینجا فیلتره :general208: ( اگه میشد از سرویسش که پولیه استفاده کرد خیلی خوب میشد )
استاد اطلاعات تخصصی میدی دمت گرم:general601:

استاد اسمشون چیه ؟
اگر سرویس پولی میخواهی ، http://wistia.com/ خوبه ، سایت های معروفی مثل Tutsplus ازش استفاده میکنن.

اسمشون رو چیکار داری (میخواهی بری عکسشون رو سرچ کنی :دی) ، من بهشون میگم الکس (مو سیاهه) و پایپر (بلونده) ، این دوتا نقش های اصلی سریال orange is the new black دارن.
سریال خیلی قشنگیه ، (به خصوص صحنه های زندانش :دی) 2 ساله از نامزدهای اصلی گلدن گلاب هست.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اگر سرویس پولی میخواهی ، http://wistia.com/ خوبه ، سایت های معروفی مثل Tutsplus ازش استفاده میکنن.

اسمشون رو چیکار داری (میخواهی بری عکسشون رو سرچ کنی :دی) ، من بهشون میگم الکس (مو سیاهه) و پایپر (بلونده) ، این دوتا نقش های اصلی سریال orange is the new black دارن.
سریال خیلی قشنگیه ، (به خصوص صحنه های زندانش :دی) 2 ساله از نامزدهای اصلی گلدن گلاب هست.
دمت گرم استاد :general601: ، این هزینه اش بالا درمیاد ولی امکاناتش خیلی خوبه ;) باید ببینم اصن با این وضع و اوضاع میشه این سایت ویدیوییه رو راه انداخت یا نه
قیافه هاشون آشنا میزد میخواستم بدونم کجا دیدمشون که گفتی:D

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یادت میاد به من گفتی چیکار کن؟
گفتی از مدرسه امروز فرار کن.
فرار کردم من اون روز زنگ اخر.
نرفتم مدرسه تا سال دیگر.
http://www.dl.dostpersian.ir/audio/old/Other/Manouchehr Sakhaei - Kalagha_www.Dostpersian.ir.mp3
@aalireza439 @Hamidreza23
این موزیکو براتون از پشت میله ها اپ کردم.
تو که فرار از زندان دیدی ، به خاطر سارا (میشل) هم که شده باید فرار کنی
تو میتونی جوون

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یادت میاد به من گفتی چیکار کن؟
گفتی از مدرسه امروز فرار کن.
فرار کردم من اون روز زنگ اخر.
نرفتم مدرسه تا سال دیگر.
http://www.dl.dostpersian.ir/audio/old/Other/Manouchehr Sakhaei - Kalagha_www.Dostpersian.ir.mp3
@aalireza439 @Hamidreza23
این موزیکو براتون از پشت میله ها اپ کردم.
چه خبر از ریپ (بخوانید Rape) :android04:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
استاد @aalireza439 و باقی دوستان
بنر html5 چیه ؟ چجوریه ؟ کسی هس تو ایران انجام بده ؟ بخوایم یاد بگیریم بنر html5 بزنیم آموزشی چیزی سراغ دارین واسش ؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اسم اپ های ایرانی : آفتابه ، سیفون ، توالت و... :general210: من موندم کجا بودن که این اسم به فکرشون خورده :general609: هنر نزد ایرانیان است و بس :general311:
دشویی جایی برا فکر کردنه به همین خاطر داشتن به یه اپ فک میکردن که اولین چیزی که دیدنو واسه اسم اپشون انتخاب کردن(حالا خوب شد چیزای دیگه ای ندیدن :D) وگرنه کدوم آدمی که توی اتاقش داره فک میکنه اسم اپشو میزاره آفتابه ؟!:general304::general304::general304:

بالا