• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
امروز فردا گوگل پاپ اپ نذاره صلوات :دی
ngtvh6qk6slyilxe91ic.jpg

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان نرم افزار رایگانی وجود داره که بعضی از امکانات سایت Koding مثل ترمینال تحت وب و فایل منیجر (با قابلیت edit/delete/add فایل) رو به سرور لینوکس اضافه کنه ؟

@aalireza439
@mg6
و بقیه استاتید

نیازمند زیرمجموعه هم هستم :D فضایی که میده 2.8 گیگ هست که بیشترش برای سیستم عامل پر شده.
https://koding.com/R/azmode

ماشین مجازی Ubuntu 14.04 رایگان با رم 1 میده.
مشاهده پیوست 871461
اینجور سرویس ها نحوه کارشون به این صورت هست ، بر پایه سرویس های ابری IaaS (حالا هر پلتفرمی که میخواهی استفاده کنن) ، برات یک ماشین مجازی ایجاد میکنن ، بعد بر اساس api که خودشون برای اون سیستم شون تعریف کردن ، امکان دسترسی از طریق وب به کاربرها رو میدن ، در حقیقت اونها میان یک لایه نرم افزار بین اون ماشین مجازی و رابط کاربری کاربر ایجاد میکنن که این امکان رو به کاربر میده ، تا از طریق مرورگر با سرور تعامل داشته باشه.

برای راه اندازی چیزی مشابه این ، اون مرحله ماشین مجازی رو که بخواهیم حذف کنیم (به خاطر اینکه شما الان خودتون سرور مجازی دارید) ، بسته به امکاناتی که میخواهید ، برای مثال همین koding یک ide بهت میده ، یک کنسول خط فرمان و یک فایل منیجر ، برای ide که اکثرا از جاوا اسکریپت سمت کاربر استفاده میشه ، یک نمونه عالی تو این زمینه https://github.com/ajaxorg/ace فکر کنم 120 تا زبان رو پشتیبانی میکنه !
برای خط فرمان و فایل منجیر هم دیگه بسته به زبان برنام نویسی که سمت سرور استفاده میکنی فرق داره ، برای مثال تو Node.js دسترسی به خط فرمان از طریق api ی child_process خیلی راحته ، برای اینکه ارتباط بلادرنگ هم داشته باشی میتونی از socket.io استفاده کنی ، برای فایل منجیر هم fs دسترسی api کامل برای دسترسی به فایل ها بهت میده (نوشتن ، خوندن ، پاک کردن و..)

دوستان برنامه نویس، IDE برای پایتون بهتر از این هست آیا:
http://ninja-ide.org
؟؟؟
برای پایتون این IDE که گقتی رو تا بجال کار نکردم ، اما من از PyCharm استفاده میکنم ، امکانات خوبی داره.

در مورد کتابخانه خوب برای پایتون هم راهنمایی کنید؟ این چطوره:
https://fa.wikipedia.org/wiki/کیوت
برای انتخاب کتابخانه GUI ، اول اینو بگم من برنامه با رابط کاربری برای محیط های غیر تحت وب خیلی کار نمیکنم ، اما با این حال برای پایتون بین گزینه های متفاوتی که داره ، کتابخانه tkinter گزینه مورد انتخابم بوده ، بعد از اون هم کتابخانه wxPython
پ.ن: این رو هم باید بگم اینکه من مثلا tkinter رو انتخاب کردم ، به این معنی نیست که این کتابخانه بهتره از QT یا wxPython هست ، دلیل اش این هست که من باهاش راحت ترم ، همین !
سعی کنی هر کدوم یکبار تست کنی و هر کدوم که راحت بودی رو استفاده کن .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سخت کار کردن مهم نیست هوشمندانه کار کردن مهمه.
41o4hotwbpz0fqy2ib77.jpg

اینستاگرام گلزار

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان نظرتون راجع به این تبلت چیه ؟
Asus TF700T

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
والا برای خودم نمیخوام
یکی از دوستان میخواد
فک میکنم 1150 هست .
با این قیمت نمیصرفه. اندروییدش هم یکم پایینه، حداقل چند تا آپدیت میدادن تا 4.3 4.4 میومد بالا بهتر بود.
کیفیت صفحه اش هم عالی نیست، خوبه حدودا متوسط
بیشتر بستگی داره به کارایی ای که ازش انتظار داره

یکی دو هفتست کل شیلتر شکن ها برای منم مشکل داره.
Sایفون که 60-100 ثانیه طول میکشه وصل بشه اونم پنج دقیقه ای قطع میشه.
کرYو هم فیسبوق و یوتیوب رو باز نمیکنه.
0pen vpl\l هم یکی در میون وصل میشه.
جدیدا برا من سایت های فیل که ssl دارن باز نمیشه.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یکی دو هفتست کل شیلتر شکن ها برای منم مشکل داره.
Sایفون که 60-100 ثانیه طول میکشه وصل بشه اونم پنج دقیقه ای قطع میشه.
کرYو هم فیسبوق و یوتیوب رو باز نمیکنه.
0pen vpl\l هم یکی در میون وصل میشه.
برای من دقیقا از اول محرم ، هیج یک از سرویس هایی عبور از محدودیتی که دارم ، کار نمیکنه.
مثل اینکه تو این مدت قراره به گناه آلوده نشیم و به جاش بریم مسجد ، بلکن از گناهامون کم بشه.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
برای من دقیقا از اول محرم ، هیج یک از سرویس هایی عبور از محدودیتی که دارم ، کار نمیکنه.
مثل اینکه تو این مدت قراره به گناه آلوده نشیم و به جاش بریم مسجد ، بلکن از گناهامون کم بشه.
ولی سرویس عبور محدودیتی که برای تلفن همراهم تهییه نموده ام.از محدودیت ها عبور کرده و مرا به گناه مورد نظر میرساند.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کریو که خیلی وقته از کار افتاده
ولی برای من فعلا سرویس ssl tunnel کار میکنه
البته در حالت عادی سایت هایی که با ssl هستن باز نمیشه ولی با فیل شکن باز میشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دوستان عزیز ، که دستی به خیر دارند برای عمل یک پسر بچه 5 ساله به 6 میلیون تومان پول احتیاجه. خدا رو شکر با کمک شما دوستان دختر بچه 3 ساله که چندی قبل براش لینک زدم مشکلش تقریبا حل شد و با عمل جراحی صورت گرفته داره کم کم رو پا وایمیسه.
در کنار عزاداری هاتون ، از 1000 تومن تا هر چقدر که وسعتون میرسه میتونید کمک کنید . لطفا در صورت امکان در سایتهاتون منتشر کنید چون زمان کم هست برای این و تا دهم باید جمع بشه مبلغ تا عمل صورت بگیره
درگاه پرداخت موجوده.
در ضمن فرد مورد نظر که بانی امر هست مطمئن هست و کاملا آشنا و مورد اطمینان.
http://hardan.ir/?p=2117

دوستان عزیز به این پست توجه کنند ...

http://hardan.ir/?p=2117

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
من تو فاجعه منا بت سفارش دادم :/
یک ماه گذشت :/
بزار بعد عاشورا میام.

در آن لحظه عزادار آن نازنین شکوفه های پر پر شده بودم . :general707:

این سری باید بیای خونه ام بگیری کله ها رو :general703: