• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان باتجربه برای میزبانی وب کدام شرکتهای زیر رو کار کردین و پیشنهاد می دین؟برای ایران و خارج از ایران
پارس پک - سرور پارس - هاست دی ال

من میتونم پیشنهاد بدم که کدوم ها رو استفاده نکنید : پارس پک - سرور پارس

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان باتجربه برای میزبانی وب کدام شرکتهای زیر رو کار کردین و پیشنهاد می دین؟برای ایران و خارج از ایران
اگر بحث هزینه مطرح نیست مسلما هاست دی ال - من هاست دانلود داخل کشور ازشون دارم کیفیت واقعا عالی
از برتینا لینوکس آلمان هم داشتم بد نبود. اپتایمش به نظر خودم خیلی خوب بود. الان هم vip برتینا - لینوکس iweb کانادا دارم که توی پست بالاتر سوال کردم.

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اگر بحث هزینه مطرح نیست مسلما هاست دی ال - من هاست دانلود داخل کشور ازشون دارم کیفیت واقعا عالی
از برتینا لینوکس آلمان هم داشتم بد نبود. اپتایمش به نظر خودم خیلی خوب بود. الان هم vip برتینا - لینوکس iweb کانادا دارم که توی پست بالاتر سوال کردم.

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
راه هایی که درامد کسب میکیردی رو هم بگو :| من با 10000 ایپی ایرانی نصف اینم در نمیارم :|
دوست عزیز تبلیغاتت رو هدف مند کن ببین بازدیدکننده هات معمولاً تو چه رنج سنی هستن
به این دلیل و درنظر گرفتن فاکتورهای دیگه نحوه کسب درآمد خودتو پیدا کن :general601:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
سلام آقایون خسته نباشید
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره یه راهنمایی بکنه
من یه سایت دارم با حدود 17 هزارتا بازدید روزانه و 5 هزارتا ورودی گوگل +8 iهزار آی پی و درآمد ماهانه حدود 1 تومن البته قبلا حدود 2.5 بود که متاسفانه به خاطر دلایلی کم شد
به نظرتون چقد میخرن این سایتو ؟
اگه قیمت دستتون اومد و خواستین بفروشید به من اطلاع بدین
موضوع سایت و کلماتی که بیشترین ورودی رو میگرید رو هم ذکر کنید

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
اگه قیمت دستتون اومد و خواستین بفروشید به من اطلاع بدین
موضوع سایت و کلماتی که بیشترین ورودی رو میگرید رو هم ذکر کنید
اگه تصمیم به فروش گرفتم حتماً بهتون اطلاع میدم .

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
برا سایت فیلم البته از نوع مجاز و ثبت شده در ساماندهی ، دامین ای ار بهتره یا دات کام؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
دوست عزیز تبلیغاتت رو هدف مند کن ببین بازدیدکننده هات معمولاً تو چه رنج سنی هستن
به این دلیل و درنظر گرفتن فاکتورهای دیگه نحوه کسب درآمد خودتو پیدا کن :general601:

موضوع سایتت چیه ؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@l3est و @aalireza439 , ...
برای کار با meteor حتما باید به خود node.js مسلط باشم؟
یکم با node کار کرده بودم بدون استفاده از فریمورک حتی نتونستم عین آدم یه درخواست(post, get , ...) دریافت کنم.
و یه سوال دیگه اینکه نرم افزاری که با meteor نوشته بشه میتونه رو موبایل اجرا بشه؟چطوری؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بازدید کندده ها بیشتر با موبایل هستن و جوان

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
بازدید کندده ها بیشتر با موبایل هستن و جوان
دقیقاً همینطوره
حالا که مشتری هامون رو شناختیم باید بسته به نوع سلیقه اونا بهشون خدمات بدیم
حالا هرطوری میتونه باشه
همکاری در فروش ، فروش فایل یا هزاران روش دیگه ...:general705:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
4bz9mjy0sxat05ztkczr.jpg

اینو چجوری نصب کنم من اخه
همونی که نوشته پریمیر بعد آخرش 7z داره رو میزنم با وینرر باز میکنه و یه سری متن میاد فقط بقیه هم که فکر کنم پچ هستن.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@l3est و @aalireza439 , ...
برای کار با meteor حتما باید به خود node.js مسلط باشم؟
یکم با node کار کرده بودم بدون استفاده از فریمورک حتی نتونستم عین آدم یه درخواست(post, get , ...) دریافت کنم.
و یه سوال دیگه اینکه نرم افزاری که با meteor نوشته بشه میتونه رو موبایل اجرا بشه؟چطوری؟
باید با زبان جاوا اسکریپت آشنا باشی و مفاهیم مثل برنامه نویسی رویداد محور ، بدون بلاک ، نا همزمان (asynchronous) ، تک رشته ای رو بهفمی (این مفاهیم ، مفاهیم خیلی آسونی هستن ، اما اکثر جاها بد توضیح دادن ، اینم بگم اگر اول درست متوجه نشدی ، مشکلی نداره ، در حین کار کردن وقتی عملی انجام بدی ، همه چی رو متوجه میشی ).
در مورد Meteor هم همین موارد صدق میکنه ، با این تفاوت که بیشتر کارها آسون تر شده و نیازی نیست خیلی از چیزها رو بدونی.
من خودم به شخصه استفاده از فریمورک هایی مثل اکسپرس و نوشتن اپ از ابتدا رو به پکیج هایی مثل Meteor ترجیح میدم ، اینطوری خودم میدونم چیکار کردم ، کنترل بهتری رو کل ساختار اپ ام دارم (من برای نوشتن اپ های ایزومورفیک از این ترکیب استفاده میکنم express ، react.js ، browserify ، flux ، تنها بدیش اینکه اگر تازه کار باشی ، یکم گیج کننده میشه ، اما نتیجه پایانی عالی هست)

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
به جای اون برنامه ذره بین میتونی کل صفحه رو بزرگ کنی. با کلیک راست تو دسکتاپ و گزینه Display setting تنظیماتش میاد. بزاری رو 125 فکر کنم برات خوب باشه.
+ یه راه دیگه هم پایین آوردن رزولیشن هست.
متشکرم از اینکه راهای دیگه رو نیشان میدهی:general704::D ولی مثلن یه سری فیلم ها هستن که باید توشون زوم کنم و یا بعضی جاهای دیگه .. و اینکه رزولوشن رو بزرگگ کنم کلن ظاهر رو از ریخت میندازه و با این ابزاره هروقت و هرجا خواستم میتونم زوم میکنم :general206:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
چطوری میشه گردش آخر گرفت؟ بانک ملی
میزنم میگه باید بری شعبه و ...