• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
راهی هستش 1000 تا شماره رو به تلگرام اضافه کرد یا به کانتکت های (مخاطبان:D) گوشی؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
شاید یه راهی باشه که فایل exe بده ولی چرا عاقل کند کاری ؟‌ :D
برنامه ویندوزی رو با سی شارپ بزنی خیلی بهتره.
اخه نوی گروه فیسبوک یارو اومده بود nodeJS رو با meteor مقایسه کرده بود ! بعد یکی از نقاط قوتش رو این گفته بود !
این حرف وقتی درسته که درامد مردم هم افزایش پیدا کنه
نگاه نکن مثلا تو کشورهای دیگه کپی رایت رعایت میشه اونجا چون درامدشون هم بالاست
کپی رایت وقتی معنی پیدا میکنه که همه چی سر اصول باشه نه اینکه تنه درخت خراب باشه انتظار میوه سالم داشته باشی !
موافقم تا یه حدودی ولی این که بیای حق یه برنامه نویس ایرانی رو بخوری هم درست نیس برنامه نویسو از نون خوردن بندازی ، این که کپی رایت محصولات خارجی رو نمیتونیم رعایت کنیم یه چیزه ولی کپی رایت محصولات ایرانی رو رعایت نکنی یه چیز دیگس ، همین قانونو برای محصولات خارجی هم بزارن من شاکی میشم:D

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
اخه نوی گروه فیسبوک یارو اومده بود nodeJS رو با meteor مقایسه کرده بود ! بعد یکی از نقاط قوتش رو این گفته بود !

موافقم تا یه حدودی ولی این که بیای حق یه برنامه نویس ایرانی رو بخوری هم درست نیس برنامه نویسو از نون خوردن بندازی ، این که کپی رایت محصولات خارجی رو نمیتونیم رعایت کنیم یه چیزه ولی کپی رایت محصولات ایرانی رو رعایت نکنی یه چیز دیگس ، همین قانونو برای محصولات خارجی هم بزارن من شاکی میشم:D
خوب این خودش یه نوع بیشعوریه
مگه برنامه نویس خارجی آدم نیست
اینا چیشون درسته که کپی رایتشون درست بشه:|
بهش میگم این نرم افزار حسابداری از سمت برنامه نویسش رایگان منتشر شده میگه اون رایگان داده درست اما قانون جدید میگه باید بخری
یه لحظه سکوت کردیم زدم زیر خنده اونم فهمید چی گفته قطع کرد :|

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@l3est
یه سوال دیگه داشتم آها meteor مثل node.js نمیشه واس اپ دسکتاپ ازش استفاده کرد ؟
Meteor یک فریمورک برای ایجاد اپلیکیشن های تحت وب هست ، برای ایجاد آپ های تحت وبندوز فریمورک های بخصوص توسعه داده شدن ، که محبوب ترین های شون این دو هستن
NW.js و Electron نحوه کارشون هم به این صورت هست که میاد Webkit Engine (همونی که تو مروگر کروم هست) و Node.js رو با هم ترکیب میکنن ، از وبکیت به عنوان ران تایم استفاده میشه ، وبکیت برای سیستم های مختلف (چه 32 بیتی و 64) توسعه داده شده ، به همین دلیل شما میتونید برنامه ای (با دسترسی کامل به API ویندوز ، لینوکس و مک) بنویسید که تو ویندوز ، لینوکس و مک فقط با یکبار نوشتن کد اجرا بشه ، اون هم فقط با جاوا اسکریپت.
همونطور که گفتم ، این فریمورک های بهتون اجاز اجرای Node.js رو میدن ، حالا شما میتونی اپلیکیشن دسکتاپی که توسعه میدی ، از هر پکیج Node.js ای استفاده کنی ، میتونی از API که توی اپلیکیشن Meteor ات ایجاد کردی استفاده کنی حتی میتونی از خود Meteor (خودش تحت Node.js اجرا میشه) هم استفاده کنی .

این هم چند نمونه اپلیکیشن معروف با استفاده از Node.js
نسخه دسکتاپ واتس آپ (از NW.js استفاده میکنه) http://whatsapp-desktop.com/
ادیتور Atom (از Electron استفاده میکنه) https://atom.io/
ادیتور Visual Studio Code مایکروسافت (از Electron استفاده میکنه) https://code.visualstudio.com/

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
راهی هستش 1000 تا شماره رو به تلگرام اضافه کرد یا به کانتکت های (مخاطبان:D) گوشی؟
یه راه بهت میگم (خودم تست زدم ولی با مشکل مواجه شدم.) اگه موفق شدی بهم خبر بده.
اول تمام شماره هارو باید به یک فایل vcf تبدیل کنی بعد تو گوشی یا بلواستک وارد مخاطبینت کنی (زود انجام میشه) بعد تلگرام رو نصب کن و لذت ببر
من مشکلم شماره ها هست. همه رو تو فایل تکست دارم اما نمیتونم به فایل vcf تبدیل کنم. هزار تا برنامه گرفتم اما چون شماره ها پشت سر هم و با فاصله هستن (تو نوت پد ++ تو هر خط یه شماره نشون میده اما جای دیگه نه) فایل ایجاد نمیشه.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یه سایت تبلیغات پاپ آپی درست و حسابی تو ایران نداریم

• Like
Reactions: ap3

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
دوستان کسی راه حلی برای اینجور مواقع داره ؟ رو خط هم نویز گیر هست.
فقط با چیلتر شکن میتونم سایت ها رو باز کنم. خیلی هم وضع خرابه پینگ dns ها یکی در میون
هر رفرشی که میکنم تقریبا 500-1000 تا به CRC اضافه میشه :|
مشاهده پیوست 887470

پ.ن :‌ اگه دوروبر 50 تومن جایی سراغ دارید که حداقل 30 گیگ روزانه داشته باشه +‌ شبی حداقل 3 گیگ بشه دانلود کرد خوشحال میشم منم در جریان بزارید!
برای کار با meteor همیشه باید آنلاین باشم این وضع نت سرعت کار رو میاره پایین :|
مخابرات تهران :|
کلا وضع اینترنت داغونه ، این مشکل از طرف مخابراته
تاپیک زیر مفیده
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=617035

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان کسی راه حلی برای اینجور مواقع داره ؟ رو خط هم نویز گیر هست.
فقط با چیلتر شکن میتونم سایت ها رو باز کنم. خیلی هم وضع خرابه پینگ dns ها یکی در میون
هر رفرشی که میکنم تقریبا 500-1000 تا به CRC اضافه میشه :|
مشاهده پیوست 887470

پ.ن :‌ اگه دوروبر 50 تومن جایی سراغ دارید که حداقل 30 گیگ روزانه داشته باشه +‌ شبی حداقل 3 گیگ بشه دانلود کرد خوشحال میشم منم در جریان بزارید!
برای کار با meteor همیشه باید آنلاین باشم این وضع نت سرعت کار رو میاره پایین :|
مخابرات تهران :|
سعی کن کلا از اینترنت مخابرات بکشی بیرون به درد نمیخوره.

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
کارگزار موقتاً در دسترس نمی‌باشد nic :general507:

مشکل از نیک نیست امشب من میخواستم به دامنه ثبت کنم به همین خاطر در دسترس نیست .یه دامنه ای هست دو ساله دنبالشم دست یه نفر دیگه بود طرف هم نمیفروخت الان هویز گرفتم دامنه ازاد هست نیک در دسترس نیست رابط رو تغییر بدم برای ثبت کردنش

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
مشکل از نیک نیست امشب من میخواستم به دامنه ثبت کنم به همین خاطر در دسترس نیست .یه دامنه ای هست دو ساله دنبالشم دست یه نفر دیگه بود طرف هم نمیفروخت الان هویز گرفتم دامنه ازاد هست نیک در دسترس نیست رابط رو تغییر بدم برای ثبت کردنش
درست شده به خاطر شما :)

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
دو سه روزی هست که نیک اختلال داره.
دیروز به پشتیبان آنلاینش گفتم. گفتند که: نه مشکلی نیست. ارور را بهش دادم. اینطور جواب داد: plz wait
انگار چت باهو هست اینطوری جواب میدند. یه asl هم میگفت اولش :||
چند ثانیه بعدش کلا دان شد سایتشون :|

پ.ن: جالبه اول سایتشون مختل میشه، بعدش در همان روز اطلاعیه میزنن که در روز یک شنبه ما اختلال خواهیم داشت!!!

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اپل همین چند روز پیش زبان برنامه نویسی Swift رو متن باز کرد ، یا به طور دقیق تر بخواهیم بگیم ،الان کامپایلرش متن باز شده.
فایده اش چیه ؟ تا قبل از این برای نوشتن برنامه های IOS و OSX تنها راه استفاده از سیستم اپل بود ، شما میتونستید کدتون رو روی سیستم های عامل هایی مثل ویندوز و لینوکس بنویسید ، اما نمیتونستید کامپایل اش کنید .
اما الان به دلیل کامپایلر سوئیف به صورت متن باز در دسترس عموم هست ، شرکت های ثالت میتونن بیان ، یک کامپایلر مشابه نمونه اصلی (خود سیستم عامل مک) رو بنویسن و این امکان رو بهتون بدن که بتونین روی سیستم عامل های مثل لینوکس و ویندوز هم برای IOS و OSX اپلیکیشن توسعه بدید.
اینکار اپل دو تا منفعت داره براش ، یکی اینکه استفاده بیشتر از زبان Swift و دوم هم اینکه افزایش توسعه اپلیکیشن های برای سیستم عامل های IOS و OSX.

پ.ن : مشابه همین اتفاق برای .Net مایکروسافت ، سال قبل انجام شد.

bigane087

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان من میخوام برای سایتم هاست دانلود بخرم 2 ترابایت حجم لازم دارم
داشتم تو سایت ها میگشتم بعضی افر ها عالی بود مثلا 2 ترابایت 100 هزارتومن با پهنای باند محدود که زیاد برام مهم نیست
الان چشمم خورده به 4upld که اکانت ویژه داره برای مستقیم کردن لینک ها و ماهی 150 هزار تئمن برای 2.5 ترابیت میگیره ولی سرعتش بالاست و پهنای باندشم نامحدوده
لطفا راهنمایی کنید از کجا هاست دانلود بخرم بودجه هم 120 تومن ماهانه هست

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
سایتهای
ای نتورک . اد نگاه . اپا نت . کلیک یاب با وبلاگ ها کار نمی کنند ؟
البته کلیک یاب هنوز در حال بررسی هست 2 روز

بالا