• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان ممکنه چن تا سایت خارجی خوب جهت ترجمه برنامه و بازی های اندروید معرفی کنید ؟؟

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
دوستان کمک
می خوام درخواست برنامه نویسی و دریافت قیمت ازطرف برنامه نویسان اندروید بدم ، تو کدوم قسمت ایجاد کنم؟

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
برنامه مشابه app دیوار میخوام با امکانات بیشتر و اوپن سورس

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
آقا من نمی دونم مانیتور می خوای بخری یا تی وی ولی من الان مانیتور ال جی دارم اشغال تمامه از بالا سیاه نشون می ده از پایین سفید ، فقط از جلو مثل آدم نشون می ده
تی وی هم ما سامسونگ داریم عالیه

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان من حدود 25 تا vps دارم از آلمان برای کار متفرقه ، به نظرتون چجوری ازشون کسب درامد کنم؟
مثلا سایت دانلود بزنم ؟ یا روشی هست مخصوص کسب درامد از vps ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
کسی پایه زدن یه بیزنس هست؟
یکم ممکنه خلاف باشه ولی چیز خاصی نیس یعنی مال مردم خوردن و این جور حروم خوریا نیستا
فقط پلیس فتا حواسش به همه چی هست:p:general108:
اگه کسی بود بیاد پی وی تا صحبت کنیم

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
یه LCD میخام بگیرم یعنی کلا گیج شدم :| به نظر شما تا 2500 چی بهترینه ؟ بدونه تعصب

برای چه کاری میخوای من تحقیقات مفصل کردم بگو چه انتظار هایی داری و می خوای چیکار کنی تا بت بگم چی برداری

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سمت سرور رو خودمون می نویسیم تحت کلاینت app اندروید رو سورس بازشم می خوایم که پس فردا مشکل پیش اومد یا شرکته جمع شد یا فرد در دسترس نبود خودمون توسعه بدیم.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
برای چه کاری میخوای من تحقیقات مفصل کردم بگو چه انتظار هایی داری و می خوای چیکار کنی تا بت بگم چی برداری
دمت گرم

انتظارات کلی م ازش اینه که اولا کیفیت نمایش بالا باشه و سرعت تغییر تصاویر کند و لگ نشه (یکی گفن 200 هرتز بگیری سرعتش بالاس)
دوم هم کیفیت هست که زرتی خراب نشه و پنل و..ش مشکل دار نشه . یه چندسالی عمر کنه حداقل

بقیش هم اینکه اصلا برام مهم نیست 3بعدی باشه یا نه . مهم نیست به نت وصل شه یا نه چون به دردم نمیخوره .
اگه وای فای برای اتصال و شیرینگ با گوشی داشته باشه که عالی میشه

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
یه دامنه زیر 700 ایران بیکار دارم
بهترین ایده های شما رو خریداریم
پیام بدید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان بک لینک با کیفیت از کی بگیرم ؟
پ.ن: یه بنده خدایی بود (خارج از این فروم) میگرفتم ازش خیلی خوب بود ولی چند روزه واسه وب جدید یکی از دوستام میخواستم ازش بگیرم هرچی زنگ میزدم ج نمیداد اخر سر فهمیدم زندانه ! :( پسر خوبی بود بسته به موضوع سایت و بودجه پیشنهادای خوبی میداد ولی حیف :general509:
از هرجا میگیری ببین اتوریتیش بالا باشه و سایتش قدمت داشته یاشه اینا خیلی مهم هستند در بک لینک.

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دمت گرم

انتظارات کلی م ازش اینه که اولا کیفیت نمایش بالا باشه و سرعت تغییر تصاویر کند و لگ نشه (یکی گفن 200 هرتز بگیری سرعتش بالاس)
دوم هم کیفیت هست که زرتی خراب نشه و پنل و..ش مشکل دار نشه . یه چندسالی عمر کنه حداقل

بقیش هم اینکه اصلا برام مهم نیست 3بعدی باشه یا نه . مهم نیست به نت وصل شه یا نه چون به دردم نمیخوره .
اگه وای فای برای اتصال و شیرینگ با گوشی داشته باشه که عالی میشه

قربونت
اینی که گفتی مشخص می کنه برای چی می خوای ، برای گیم میخوای یا برای طراحی فتو شاپ این ها و یا سه بعدی و ......

لاگ بستگی داره به مین بورد و کارت گرافیک . مانیتور با هم ، برای رزولیشن های 4K باید یه دونه کارت گرافیک با 4 مگ رم هم برداری

سایزی که مد نظرته چقدره و .............

یه درصد SRGB هست توی کیفیت مانیتور و ........

یه سری مبحث پنل داریم که براق و مات و ... داره وو بسته به سسلیقه و نرز کارت هستش ANTI GLARE هم مبحث مهمی هستش تو این جریان و...

دقیقا کارت رو بگو و هزینه و .......

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
قربونت
اینی که گفتی مشخص می کنه برای چی می خوای ، برای گیم میخوای یا برای طراحی فتو شاپ این ها و یا سه بعدی و ......

لاگ بستگی داره به مین بورد و کارت گرافیک . مانیتور با هم ، برای رزولیشن های 4K باید یه دونه کارت گرافیک با 4 مگ رم هم برداری

یه سری مبحث پنل داریم که براق و مات و ... داره وو بسته به سسلیقه و نرز کارت هستش ANTI GLARE هم مبحث مهمی هستش تو این جریان و...

چیزی که من فهیمدم اینه که حاج آقا تکش میخواد TV بگیره. حالا شایدم من بد متوجه شدم و منظورش چیزه دیگه ای بوده

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
کسی پایه زدن یه بیزنس هست؟
یکم ممکنه خلاف باشه ولی چیز خاصی نیس یعنی مال مردم خوردن و این جور حروم خوریا نیستا
فقط پلیس فتا حواسش به همه چی هست[emoji14]:general108:
اگه کسی بود بیاد پی وی تا صحبت کنیم
الگوریتم خفن برای شیلتر فکنی میخای بنویسی؟!! :/

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
قربونت

:Dمن TV منظورم بود البته نه مانیتور . اینچش هم بین 44 تا 48 فکر کنم خوبه

@EmpireWorld
دقیقا:D

بالا