• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
برای اون دسته از کاربر ها هم میشه یه پیام نمایش داد با عنوان "برای نمایش صحیح مطالب سایت از مرورگر x استفاده کنید. لینک دانلود x.y/z.exe"
به نظر من طراح وظیفه داره برای مرورگر های به روز (حالا نهایتا برا 4-5 سال قبل) طراحی کنه. به جاش کاربر ها آموزش یه سری مسایل ساده رو ببینن مفاهیمی مثل "مرورگر" ٬ "دانلود" و...
+ فریمورکی مثل بوت استرپ که خیلیا ازش استفاده میکنن با IE8+ خیلی مشکلی نداره یعنی طراح کار خاصی نیاز نیست انجام بده.
وقتی یکی با مرورگر ie میخواد از یه سایت خوب استفاده کنه مثل این میمونه بری گوشی فروشی بگی رو گوشیم که رمش 512ه آسفالت 8 نصب کن (مطلب سنگین بود :| )

درباره آموزش ٬ ICDL هم آموزشاش همه جا هست ولی الان کلی موسسه هستن که بالای 100 میگیرن برای ICDL با طرز فکری که داری کل مراکز آموزشی داخل ایران کلاهبردار هستن.
برنامه نویسی => اینترنت پر از منابع آموزشی
بازی سازی => اینترنت پر از منابع آموزشی
طراحی وب => اینترنت پر از منابع آموزشی
گرافیک => اینترنت پر از منابع آموزشی
آهنگسازی => اینترنت پر از منابع آموزشی
کلا فنی => اینترنت پر از منابع آموزشی

بریم همه کلاس های آموزشی رو ببندیم٬‌ تو اینترنت ایران همه چی مجانیه کلاس لازم نیست.
به نظرم داری دور میزنی! دور هم باطله! (فلسفی شد)
چیزایی که تو سه چهار خطر اول گفتی یجوری حرفای خودم بود که به خودم داری میگی غیر از یکی دو قسمتش!
برای شما پافشاری روی حرفت مهمه که کاربر باید طبق میل شما رفتار کنه برای من کاربر مهمه که حتی یدونش هم ارزشمنده! با کاربر که نمیشه جنگید! پیام هم بذاریم براش فایده ای نداره! کار خودشو میکنه! من دارم از تجربم میگم و رفتاری که باید با هزاران کاربر داشت شما داری از ایده آل هات میگی و احتمالا رفتاری که با هیچ کاربری نداری و یا با تعداد خیلی کمی داری!!!
و جالب اینجاست که باز هم میگی کلاه بردار در صورتیکه تو پست قبل برات توضیح دادم که کلاه برداری و کلاه گذاشتن با هم فرق دارن! و این نشون میده داری سعی میکنی با یک قالب ذهنی بدون انعطاف حرف خودت رو به کرسی بنشونی!
هر چیزی ارزش خودش رو داره! کسی که یه نرم افزار میاد میزنه و احتمالا مطالب رو کپی میکنه و یجورایی کتاب اندروید میده، این اسمش آموزش (به معنای صحیحش که انتقال علم، فن و یا تخصص هست در حالیکه خودت کاملا بر اون چیزی که آموزش میدی مسلط هستی!) نیست که بخواد براش پول دریافت کنه! این اسمش یک گنجینه منظم از مطالب آموزشی (با احتمال بسیار زیاد کپی شده از سطح اینترنت یا از روی یک کتابه!) حتی اگر خودش ترجمه کرده باشه خوبه! ولی بالای 95 درصد مطمئنم که ترجمه ای هم در کار نبوده! و حتی مطالب رو بالای 90 درصد مطمئنم خود طرف همشو نخونده!
من به شخصه آموزش برنامه نویسی که رایگان باشه و درست درمون باشه ندیدم! البته دیدما ولی باز هم در سطحو استانداردی که میخواستم نبوده!
اما موسسات حداقل چیزی که دارن اینه که چندین نفر دارن وقت میذارن و مکانی رو خریدن یا اجاره کردن و امکاناتی خریداری کردن و خود مدرس هم به چیزی که آموزش میده مسلطه و هزارتا چیز دیگر! و اینکه هیچوقت آموزش عملی با آموزش فیلم یکی نیست و بدتر از اون آموزش فیلم با آموزش نوشتاریی مثل همین اپلیکیشن کدهای مخفی اندروید یکی نیست! مسائل رو نباید با هم قاطی کرد! هر چیزی جایگاه خودش رو داره!
باور کن اگر قیمتش هزار تومن بود و یک میلیون نفر هم میخریدنش اینقدر در موردش بحث نمیکردم چون میگفتم قیمتی که گذاشته برای زحمتیه که جمع آوری و دسته بندی مطالبش داشته! ولی قیمتی که گذاشته واقعا بپذیرید که بی اساسه! و اصلا هم نمیخوام کسی رو متهم کنم! طرف دوست داشته این قیمتو بذاره یکی هم اونو دوست داشته بخره پس خریده!!! نوش جون هر دوشون! وقتی معیاری برای قیمت گذاری وجود نداره و رقابت خاصی هم وجود نداره، اون شخص هم دوست داره بذاره 100 هزارتومن خب بذاره اگر فکر میکنه خریدار داره بذاره ولی انصاف هم خوب چیزیه و همچین تعادل بین کیفیت محصول و قیمتش! اما بحث سر تفاوت های تفکر مردم اینجا با مردم کشورهای پیشرفتس! و کلاهی که میشه خیلی راحت برای این مردم دوخت! (البته زیاد تقصیر مردم نیست! جو و اتمسفر باعث شده این مسائل به وجود بیاد!)

Last edited:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
من حرفی رو که میدونم درسته میزنم. من فیلسوف نیستم ٬ من برنامه نویس هستم (دوستان با لحن روحانی بخوانید :D )
من زیاد به مذخرفات ادبیاتی کاری ندارم. آخرین نمره ادبیاتی که گرفتم 10 بوده اونم به زور. اون اپلیکیشنی هم که لینکشو دادم آموزش های عملی داده و یه چیز تئوری (مثل چیزایی که تو دانشگاه یاد میدن و کلی بابتش پول میگیرن)‌ نیست. و به نظر من آموزش عملی باید هزینش از تئوری بیشتر هم باشه.
یعنی هرکس یه جا اجاره کرد 4 تا آدم گذاشت باید پول بگیره حتی اگه آموزشش میده 20 درصد کاری که برای بازار میخوای انجام بدی هم نباشه ؟ آموزش های ساده ای (ساده برای کاربرای معمولی به بالا منظورم هست) مثل تنظیمات اندروید نیازی به فیلم نداره با متن خیلی بهتر میشه توضیحشون داد.
بازم میگم یه آموزش نصب ویندوز میتونه همون 7000 تومان و بلکم بیشتر ارزش داشته باشه.
اگر شما هم میتونی برو 4 تا آدم بذار یه جا هم اجاره کن و آموزش بده و ببین آیا برات میصرفه! فرض رو هم بر این میگیریم بهتون مجوز میدن که کار خیلی ساده ای هم نیست!
در کل بیخیال، من به شما هر چی نیاز بود بگم رو گفتم! بیشتر از این ادامه دادن معقولانه نیست! پس همینجا به این بحث پایان میدم (مگر خلافش ثابت بشه!:D)
راستی مرگ بر آمریکا!
.
.
.
(ربط داره آقا ربط داره! اصلا مسبب همه این بحث ها این جهان خوار آدم خوار هست!:cool:)

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
به نظرم داری دور میزنی! دور هم باطله! (فلسفی شد)
چیزایی که تو سه چهار خطر اول گفتی یجوری حرفای خودم بود که به خودم داری میگی غیر از یکی دو قسمتش!
برای شما پافشاری روی حرفت مهمه که کاربر باید طبق میل شما رفتار کنه برای من کاربر مهمه که حتی یدونش هم ارزشمنده! با کاربر که نمیشه جنگید! پیام هم بذاریم براش فایده ای نداره! کار خودشو میکنه! من دارم از تجربم میگم و رفتاری که باید با هزاران کاربر داشت شما داری از ایده آل هات میگی و احتمالا رفتاری که با هیچ کاربری نداری و یا با تعداد خیلی کمی داری!!!
و جالب اینجاست که باز هم میگی کلاه بردار در صورتیکه تو پست قبل برات توضیح دادم که کلاه برداری و کلاه گذاشتن با هم فرق دارن! و این نشون میده داری سعی میکنی با یک قالب ذهنی بدون انعطاف حرف خودت رو به کرسی بنشونی!
هر چیزی ارزش خودش رو داره! کسی که یه نرم افزار میاد میزنه و احتمالا مطالب رو کپی میکنه و یجورایی کتاب اندروید میده، این اسمش آموزش (به معنای صحیحش که انتقال علم، فن و یا تخصص هست در حالیکه خودت کاملا بر اون چیزی که آموزش میدی مسلط هستی!) نیست که بخواد براش پول دریافت کنه! این اسمش یک گنجینه منظم از مطالب آموزشی (با احتمال بسیار زیاد کپی شده از سطح اینترنت یا از روی یک کتابه!) حتی اگر خودش ترجمه کرده باشه خوبه! ولی بالای 95 درصد مطمئنم که ترجمه ای هم در کار نبوده! و حتی مطالب رو بالای 90 درصد مطمئنم خود طرف همشو نخونده!
من به شخصه آموزش برنامه نویسی که رایگان باشه و درست درمون باشه ندیدم! البته دیدما ولی باز هم در سطحو استانداردی که میخواستم نبوده!
اما موسسات حداقل چیزی که دارن اینه که چندین نفر دارن وقت میذارن و مکانی رو خریدن یا اجاره کردن و امکاناتی خریداری کردن و خود مدرس هم به چیزی که آموزش میده مسلطه و هزارتا چیز دیگر! و اینکه هیچوقت آموزش عملی با آموزش فیلم یکی نیست و بدتر از اون آموزش فیلم با آموزش نوشتاریی مثل همین اپلیکیشن کدهای مخفی اندروید یکی نیست! مسائل رو نباید با هم قاطی کرد! هر چیزی جایگاه خودش رو داره!
باور کن اگر قیمتش هزار تومن بود و یک میلیون نفر هم میخریدنش اینقدر در موردش بحث نمیکردم چون میگفتم قیمتی که گذاشته برای زحمتیه که جمع آوری و دسته بندی مطالبش داشته! ولی قیمتی که گذاشته واقعا بپذیرید که بی اساسه! و اصلا هم نمیخوام کسی رو متهم کنم! طرف دوست داشته این قیمتو بذاره یکی هم اونو دوست داشته بخره پس خریده!!! نوش جون هر دوشون! وقتی معیاری برای قیمت گذاری وجود نداره و رقابت خاصی هم وجود نداره، اون شخص هم دوست داره بذاره 100 هزارتومن خب بذاره اگر فکر میکنه خریدار داره بذاره ولی انصاف هم خوب چیزیه و همچین تعادل بین کیفیت محصول و قیمتش! اما بحث سر تفاوت های تفکر مردم اینجا با مردم کشورهای پیشرفتس! و کلاهی که میشه خیلی راحت برای این مردم دوخت! (البته زیاد تقصیر مردم نیست! جو و اتمسفر باعث شده این مسائل به وجود بیاد!)
با قسمتی که گفتی 4 تا آدم یه جا رو اجاره کردن موافق نیستم چرا؟
چون بر اساس تجربه ای که از موسسات آموزشی دارم یه اصولی دارن اونم اینه که به زور نگه دار طرف رو ولش هم نکن : یعنی که یه مسئله ای رو میارن اینقدر کشش میدن که خودت میگی ای بابا ول کن دیگه یکم پیش برو .
مثلا یه مثال میزنم , طرف میخواد آموزش یه قسمت فوتوشاپ رو یاد بده , میاره اینقدر روی مسائل بی اساس حرف میزنه که مخت هنگ میکنه و میگی اقا ول کن تو رو خدا برو توی بحث.
همون مسئله ای که توی یه فیلم 10 دقیقه ای خودت یاد میگیری و بعد میایی یکم آزمون و خطا به بهترین نحو ممکن یاد میگیری رو باید براش 100 جلسه کلاس بری که به نظرم واقعا درست نیست این حرکت. (که البته اونا هم مجبورن همین کار رو بکنن تا دخل و خرج بخونه)
در مورد اونی هم که توی اپلیکیشن های امروزی هست به نظرم این کافه بازار و ... دارن به نا کجا آباد میرن , طرف یه استایل نرم افزاری داره صد میلیون نرم افزار از روش زده
آموزش پخت خورش قیمه , آموزش تهیه دسر فلان و بیسار
خوب عزیزم اینا توی نت پره
برو یه نرم افزار خوب بساز حداقل یه فید خوان بساز ملت آموزش آشپزی بگیرن صد تا آموزش دیگه هم کنارش باشه. (این فقط یک نمونه ش بود)
ولی گوگل پلی به نظرم یکم وضعش بهتره میری توش حداقل میدونی 4 تا نرم افزار هست نه مثل این سایت های اسپم پره مطالب به درد نخور.
آخه ادم میاد برای آموزش آشپزی فلان یه اپلیکیشن نصب میکنه؟ (خیلی ها میکنن)

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
با قسمتی که گفتی 4 تا آدم یه جا رو اجاره کردن موافق نیستم چرا؟
چون بر اساس تجربه ای که از موسسات آموزشی دارم یه اصولی دارن اونم اینه که به زور نگه دار طرف رو ولش هم نکن : یعنی که یه مسئله ای رو میارن اینقدر کشش میدن که خودت میگی ای بابا ول کن دیگه یکم پیش برو .
مثلا یه مثال میزنم , طرف میخواد آموزش یه قسمت فوتوشاپ رو یاد بده , میاره اینقدر روی مسائل بی اساس حرف میزنه که مخت هنگ میکنه و میگی اقا ول کن تو رو خدا برو توی بحث.
همون مسئله ای که توی یه فیلم 10 دقیقه ای خودت یاد میگیری و بعد میایی یکم آزمون و خطا به بهترین نحو ممکن یاد میگیری رو باید براش 100 جلسه کلاس بری که به نظرم واقعا درست نیست این حرکت. (که البته اونا هم مجبورن همین کار رو بکنن تا دخل و خرج بخونه)
در مورد اونی هم که توی اپلیکیشن های امروزی هست به نظرم این کافه بازار و ... دارن به نا کجا آباد میرن , طرف یه استایل نرم افزاری داره صد میلیون نرم افزار از روش زده
آموزش پخت خورش قیمه , آموزش تهیه دسر فلان و بیسار
خوب عزیزم اینا توی نت پره
برو یه نرم افزار خوب بساز حداقل یه فید خوان بساز ملت آموزش آشپزی بگیرن صد تا آموزش دیگه هم کنارش باشه. (این فقط یک نمونه ش بود)
ولی گوگل پلی به نظرم یکم وضعش بهتره میری توش حداقل میدونی 4 تا نرم افزار هست نه مثل این سایت های اسپم پره مطالب به درد نخور.
آخه ادم میاد برای آموزش آشپزی فلان یه اپلیکیشن نصب میکنه؟ (خیلی ها میکنن)
با حرفات کاملا موافقم ولی من طرفداری نکردم از موسسات! بحث من سر اینه که موسسات رو نمیشه با این اپلیکیشن با مطالبِ کپی شده ی 95 درصد بلا استفاده ایِ 7000 تومنی مقایسه کرد!!
بحث این که من میتونم مجوز بگیرم یا نه نیست.
بحث اینه که امثال شما فکر میکنن هرکی یه جای اجاره ای داره و منشی داره و یه مدرکی هم میده داره آموزش درست میده و کارش هیچ مشکلی نداره. (چقدر مردم ایران ازین موسسات کار یاد گرفتن واقعا هر روز داریم پیشرفت میکنیم)
یه آموزش مجازی میتونه خیلی بیشتر از این موسسات تاثیر داشته باشه نمونه های خارجی که زیاده. udemy , lynda , infiniteskills , pluralsight, و... حالا در باره مزایای آموزشگاه مجازی چیزی نمیگم فردا میام میبینم 10 نفر تو امضاشون سایت آموزشی زدن‌ مثل قضیه پاپ آپ و سایت خبرخوان و...
نمونه ایرانی هم بزودی میاد :D
بحث رو به حاشیه نکشون من اصلا در مورد درست بودن این موسسات هیچ حرفی نزدم! و منظور من هم هر موسسه ای نیست! آدم عاقل خودش میره تحقیق میکنه و متوجه میشه موسسه خوب هم وجود داره که بشه توش کار یاد گرفت! مثلا همین مجموعه مجید آنلاین باید کارشون خوب باشه! اصلا من خودم برای مسائل کامپیوتر تا بحال فقط تو گرفتن مدرک همین icdl رفتم موسسه و اونم تو سن پایین بوده و دیگه هم کلاس بیرون نرفتم برای مسائل مربوط به کامپیوتر! برای خود من آموزشای توی نت خیلی بهتره تا موسسات! بحث خوب تر و بدتر بودن هم نیست بحث راحتی منه!
در کل شما فکر کن من و امثال من که نمیدونم کیارو میگی(!) اینطوری فکر می کنیم که هرکی یه جایی اجاره کرد و منشی داشت و مدرک هم میداد (که البته مدرک داشتن صرفا چیز بدی نیست البته اگر معتبر باشه!) پس آموزشش خوبه! فقط جمله ای که خودت به کنایه، گفتی رو نقل قول می کنم تا متوجه بشی کی اینطوری فکر می کنه! من یا شما؟!;)
درباره آموزش ٬ ICDL هم آموزشاش همه جا هست ولی الان کلی موسسه هستن که بالای 100 میگیرن برای ICDL با طرز فکری که داری کل مراکز آموزشی داخل ایران کلاهبردار هستن.
برنامه نویسی => اینترنت پر از منابع آموزشی
بازی سازی => اینترنت پر از منابع آموزشی
طراحی وب => اینترنت پر از منابع آموزشی
گرافیک => اینترنت پر از منابع آموزشی
آهنگسازی => اینترنت پر از منابع آموزشی
کلا فنی => اینترنت پر از منابع آموزشی

بریم همه کلاس های آموزشی رو ببندیم٬‌ تو اینترنت ایران همه چی مجانیه کلاس لازم نیست.
راستی نمونه ایرانی موسسه مجازی رو شما میخوای بزنی؟! روی آزموده؟! اقدامیست بس پسندیده! امیدوارم که بتونی موفق بشی! ولی نمونش تو ایران هست ولی چون پولی هستن و خیلی غنی نیستن به حقشون نرسیدن! این سایتای اینچنینی هم هر کسی نمیتونه بزنه که بخوای بترسی مثل اسپمرها و سایتای آهنگو غیره همه یکی داشته باشن! چون خیلی چیزا میخواد برای رشدش! ولی امیدوارم شما موفق بشی و ما هم بتونیم از آموزشایی که میذارید بهره مند بشیم و یه چیزی به داشته هامون اضافه کنیم!:general601:

Last edited:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
باو خلاصه بنویسید بخونیم دیگه :/
اسکرول کردنشم سخته
0rGtG.gif
چقدر شما غر میزنید!:general210:
-------------
خداییش خودمم خسته شدم از بس نوشتم! آخه نوشتنش باز سخت تر از خوندن و اسکرولشه! مخصوصا که احساس مسئولیت هم کنی نسبت به نوشتت!
آقا یه وقت به دل نگیریدا شوخی بود! غر نمی زنید دارید پند کنایه آمیز میدید!:D این عکسه هم فقط برای عوض کردن جو بود!:general509: در کل شرمنده!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان کی چیز پی ان و اینها داره برای فروش ؟ :eek:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
مشاهده پیوست 890047
چقدر شما غر میزنید!:general210:
-------------
خداییش خودمم خسته شدم از بس نوشتم! آخه نوشتنش باز سخت تر از خوندن و اسکرولشه! مخصوصا که احساس مسئولیت هم کنی نسبت به نوشتت!
آقا یه وقت به دل نگیریدا شوخی بود! غر نمی زنید دارید پند کنایه آمیز میدید!:D این عکسه هم فقط برای عوض کردن جو بود!:general509: در کل شرمنده!
ماشاالله به این تایپ کردنت. ما یه خط میخوایم بنویسیم عزا میگیریم.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
چه عجب یکی پیدا شد جلو پادشاه سایت های اسپمر؛ tnews ؛ وایسته...!
2015-12-14_21-57-51.png

Last edited:

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
کد ریدایرکت نمیشه براش گذاشت ؟ :دی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیوار مهربانی
@MR-S بیا دوباره امیدوار شو :D
http://www.parsine.com/fa/news/262231/بانی-دیوار-مهربانی-را-بشناسید

http://www.bbc.com/persian/iran/2015/12/151213_l26_wall_of_kindness_charity_iran
نه باو کلا از ریشه زده :| نمیخاد یک درصد هم مدیون tnews باشه.. :دی
مجبور شدم برم از تو خود سایت خبر رو پیدا کنم...

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیوار مهربانی
@MR-S بیا دوباره امیدوار شو :D
http://www.parsine.com/fa/news/262231/بانی-دیوار-مهربانی-را-بشناسید

http://www.bbc.com/persian/iran/2015/12/151213_l26_wall_of_kindness_charity_iran
به گفته سپهر، اكثر كساني كه لباس‌ها را مي‌برند نيازمند هستند؛ اما اين وسط بعضي‌ها هم مي‌خواهند از اين موقعيت سوءاستفاده كنند؛ «چند روز پيش ديدم كه خانواده‌اي با ماشين پژو 405آمدند و همه لباس‌ها را داخل صندوق عقب ريختند و بُردند. من اعتراض كردم و گفتم شما كه نيازمند نيستيد چرا اين لباس‌ها را مي‌بريد. آنها توجهي نكردند و خنديدند و رفتند.»
همیشه مردمانی از سرزمین پارس هستند که گند بزنن به امیدواری ما:D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده بهم گفتن یه مودم از این سیمکارتیا گرفتن و با سیمکارت ایرانسل بسته gprs گرفتن و از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل میشه.
سرعتی که به من گفتن دریافت میکنند بیش از 500 کیلوبایت در ثانیه برای دانلود فایل هست.
خواستم بدونم کسی اطلاع خاصی راجع به این مورد داره چون من هرچی سایت ایرانسل رو گشتم همچین سرعتی ...
بستگی به منطقه داره . یک مگ هم میره . در ضمن اون دیگه gprs نیست .3جی یا 4 جی هست
ایده هست ولی برنامه نویسی سنگینی میخواد .
ولی
تو ایران احتیاجی به این چیزا نیس که ازین اپای حالت کتاب متابی هم خیلی خوب میفروشه
اون اپ رو با ظاهری بهتر ، با مطالب جذابتر بزنی از اونم بیشتر میفروشه
اگر پایه ای ب پخ با هم یه حرکتی بزنیم همکاری بکنیم یه اپ ازین کتابا بدیم بیرون
منم شرییک کنید :general709::general707::D

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
@Ehsan_king99
جاوا کار میکنه آبمون تو یه جوب نمیره :D
برا اون قضیه ٬روال٬ بگو اگه پایه تحقیقات میدانی بود سه نفر میشیم :D
مگه نمیشه تو b4a با جاوا هم نوشت ؟ شنیدم تو نسخه ی جدیدش میشه:D البته من که اطلاعات زیاد در مورد b4a ندارم :D ، حالا یه کاریش میکنیم دیگه :general705:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سلام بر همه
کانال تلگرام ثبت کردم به اسم نمک!
telegram.me/namak
ی حسی دارم انگار دامنه تک کلمه معنی دار نمک رو ثبتیدم !!!

به نظرتون به درد کانال تفریحی می خوره یا بفروشم به کارخونه نمک ?
حالا جدا از شوخی چه موضوعی براش مناسبه
نون خشک بگیر نمک بده

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
باز باران ، بی طراوت ، کو ترانه؟! سوگواری ست ،رنگ غصه ، خیسی غم ،
می خورد بر بام خانه ، طعم ماتم . یاد می آرم که غصه ، قصه را می کرد کابوس ، بوسه می زد بر دو چشمم گریه با لبهای خیسش…
:oops:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
بخای همچین چیزی پیاده کنی زیاد سخت نیس :D
موقعی ک آیفریم میشی، تو هدر referrer ست میشه. میتونی چک کنی در صورتی ک ارجاع دهنده tnews بود ریدایرکت بشه
البته فک کنم ریدایرکت رو با جاوا اسکریپت باید اوکی کنی. چون اگه تو هدر ریدایرکت ست کنی تو همون پنجره آیفریم ریدایرکت میخوره
تو تگ iframe هم معمولا سند باکس میکنن تا جاوا اجرا نشه :general405:

بالا