• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
:Dمن TV منظورم بود البته نه مانیتور . اینچش هم بین 44 تا 48 فکر کنم خوبه

@EmpireWorld
دقیقا:D

:general208: تی وی اگه بخوای بجای مانیتور استفاده کنی مفت نمی ارزه ها ، حواست باشه

تی وی هم من سر رشته ندارم چون بحث کیفیت و این ها هم مطرحه ولی من ازش سر رشته ایی ندارم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
تا یک ماه دیگه تحریم ها برداشته میشه و PayPal هم آزاد میشه... خودتون را آماده کنید برای پول درآوردن دلاری از نت!

من امروز رفتم بانک ملی برای باز کردن حساب ارزی و شرایطش را پرسیدم گفتن داریم شرایط را برای نقل و انتقالات ارز مهیا می کنیم... انصافا که خیلی خوب میشه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
افزونه ای برای کروم هست که یه کد جاوا اسکریپت بهش بدیم هر موقع خواستیم روش کلیک کنیم اجرا بشه ؟ یا بشینم خودم بنویسمش ؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
تا یک ماه دیگه تحریم ها برداشته میشه و PayPal هم آزاد میشه... خودتون را آماده کنید برای پول درآوردن دلاری از نت!

من امروز رفتم بانک ملی برای باز کردن حساب ارزی و شرایطش را پرسیدم گفتن داریم شرایط را برای نقل و انتقالات ارز مهیا می کنیم... انصافا که خیلی خوب میشه
یه آب باریکه ای از یه سایتی برای ما میومد برداشتن شرکترو آمریکاییش کردن همونم قطع شد !

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

اگه گوگل ادسنس هم تحریمش برداشته بشه واقعا خیلی خوب میشه و همه این سیستمهای کلیکی ایرانی باید جمع کنن برن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

تحریم های آمریکا از جمله سایت هایی مثل پی پال ارتباطی با تحریم های برجام نداره بلکه پس از تسخیر سفارت آمریکا اجرا شد و ادامه خواهد داشت...

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
واکنش من (طراح وب)‌ وقتی یه کاربر از مرورگر IE استفاده میکنه :
مشاهده پیوست 889489
مشاهده پیوست 889490
این عکس العمل شاید الان یذره منطقی باشه ولی تا همین چند سال پیش و در حالی که کاربرای سایت زیاد بودن، این عکس العمل یه چیز نادرست بود! چون یه سهمی از کاربرات از همون مرورگرهایی استفاده میکنن که نباید! در کل زمانی این مسئله برای طراح دشواره که کاربرا زیادن ولی وقتی کاربری نداشته باشی و یا کم باشن که خب اونوقت عکس العملت چیز عجیبی نیست!
600 میلیون
https://cafebazaar.ir/app/com.hid.raz/?l=fa

کسی ایده برنامه اندرویدی نداره ؟‌ :D
لطفا سطح کلمه ایده رو با این مثال مشحص نکنید! این اگر ایده بود که اونوقت ما الان آمریکا بودیم آمریکا هم ما بود! (جمله سنگینه! یه وقت نشکنید!:general304:) البته همین الانشم دست کمی از آمریکا نداریم! با اقتدار تحریمشون کردیم!
طرف (گروه) یه همچین بازی رو با این همه خلافیت و فکر و زحمت رایگان عرضه می کنه! حالا اینا!!!
البته از قدیم گفتن شهر که شلوغ بشه قورباغه هفت تیر کش می شه!
ولی
مردمی که به این راحتی سرشون کلا میره، حتما یه خیاطی هست که کلاه رو براشون بدوزه!

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان توی قالب hueman میخوام که توی صفحه ایندکس اصلی یه کد جدول قیمت بزارم
کسی از این قالب سر در میاره

کد index قالب اینه

کد:
<?php get_header(); ?>

<section class="content">

<?php get_template_part('inc/page-title'); ?>

<div class="pad group">

<?php get_template_part('inc/featured'); ?>

<?php if ( have_posts() ) : ?>

<?php if ( ot_get_option('blog-standard') == 'on' ): ?>
                <?php while ( have_posts() ): the_post(); ?>
                    <?php get_template_part('content-standard'); ?>
                <?php endwhile; ?>
            <?php else: ?>
            <div class="post-list group">
                <?php $i = 1; echo '<div class="post-row">'; while ( have_posts() ): the_post(); ?>
                    <?php get_template_part('content'); ?>
                <?php if($i % 2 == 0) { echo '</div><div class="post-row">'; } $i++; endwhile; echo '</div>'; ?>
            </div><!--/.post-list-->
            <?php endif; ?>

<?php get_template_part('inc/pagination'); ?>

<?php endif; ?>

</div><!--/.pad-->

</section><!--/.content-->

<?php get_sidebar(); ?>

<?php get_footer(); ?>

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
تحریم های آمریکا از جمله سایت هایی مثل پی پال ارتباطی با تحریم های برجام نداره بلکه پس از تسخیر سفارت آمریکا اجرا شد و ادامه خواهد داشت...

اصلا مهم نیست! همین بانک ملت و ملی میخوان درگاه ارزی بدن! وقتی تبادل ارز ممنوعیتش برداشته بشه و سویفت باز بشه گور بابای paypal
از یک درگاه دیگه استفاده کن...

مشابه ویزا و مستر کارت هم خواهیم داشت (کارت پرداخت ارزی)
مهم تبادل پول با بانکهاست که همه تحریمهاش برداشته میشه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
کسی ارشد ثبت نام کرده؟
تمدید شد تا چهارشنبه
ولی احتمالا ازاد بنویسم و دولتی رو ولش
هم باید زیاد درس بخونم و هم گیر و گور برام زیاد داره
همون آزاد میریم الله پناهمون :))

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اگه گوگل ادسنس هم تحریمش برداشته بشه واقعا خیلی خوب میشه و همه این سیستمهای کلیکی ایرانی باید جمع کنن برن.
گوگل ادسنس اگه تحریمشم برداشته بشه تو ایران فیلتر میمونه
چون تبلیغاتی که داره بعضیاش تصاویر سانسوری هم توش هست
تنها اتفاقی که ممکنه بیفته اینه که تبلیغاتشون رو برای کشور های اسلامی مثه ما دسته بندی کنن که بعید به نظر میرسه

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
سلام بر همه
کانال تلگرام ثبت کردم به اسم نمک!
telegram.me/namak
ی حسی دارم انگار دامنه تک کلمه معنی دار نمک رو ثبتیدم !!!

به نظرتون به درد کانال تفریحی می خوره یا بفروشم به کارخونه نمک ?
حالا جدا از شوخی چه موضوعی براش مناسبه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
گوگل ادسنس اگه تحریمشم برداشته بشه تو ایران فیلتر میمونه
چون تبلیغاتی که داره بعضیاش تصاویر سانسوری هم توش هست
تنها اتفاقی که ممکنه بیفته اینه که تبلیغاتشون رو برای کشور های اسلامی مثه ما دسته بندی کنن که بعید به نظر میرسه
فکر نکنم بقیه کشورهای اسلامی مشکلی داشته باشند, فقط یه دسته بندی باید برای ایران بزاره!

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کاربری که از ie قدیمی استفاده میکنه از نظر من و خیلیای دیگه کاربر حساب نمیشه. خیلی راحت میتونه یه مرورگر مدرن دانلود کنه که هم خودش راحت باشه هم طراح. با ie وقتی وارد گوگل میشی (اکثر مردم از گوگل استفاده میکنن) این پیام رو میده :
مشاهده پیوست 890016
اینم آمار استفاده از مرورگر ها که مطمٔنا IE خیلیاش برای ویندوز 8.1 و 10 هست که اونقدرا مشکل نداره.
http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

+ الان دیگه اکثرا گوشی با اندروید 4 به بالا دارن (طبق آمارگیر گوگل بالای 95 درصد کاربرا) و طراحی برای کروم اندروید هم خیلی راحت تر از IE هست.

درباره "ایده" هم منظور من یه ایده پولساز بود وگرنه ایده های خلاقانه اکثرا خرجشون بالاست. + چه کلاهبرداری ای کرده ؟ یه سری مساءل فنی آموزش داده پولش رو گرفته از دانشگاه و موسسات آموزشی که هیچ چیز به درد بخوری یاد نمیدن کلی پول هم میگیرن که بهتره.

ویرایش : به نظر من با 7 تومن به یه نفر نصب ویندوز هم آموزش بدی زیادیه چون میتونه برا یه نفر نصب کنه 15 تومن بگیره. خدمات کامپیوتری ها الان هستن دیگه نصب ویندوز هر قیمتی میخوان میدن.
اگر دقت کنی من گفتم الان یذره منطقیه عکس العملت ولی تاکید کنم که حرفای شما الان و اون هم یذره منطقیه از نظر من حداقل! ولی تا چند سال پیش این مسئله در حالیکه کاربرات زیاد بودن اصلا منطقی نبود! بعد از اون طرف شما آمار w3 رو برای ایران مدنظر میگیری؟!!!!!o_O یه چند وقتیه ایران داره به آمارهای جهانی نزدیک میشه که بخشیش به لطف اسمارت فون ها هست! ولی این تازه مدتیه! ولی اگر سایتی که بازدید خوبی داشته باشه تو ایران داشته باشی به حرفام میرسیدی! همین الانش تعداد زیادی کاربر دارم که با فایرفاکس 3 میان! (نسخه ای که اگه اشتباه نکنم خیلیا باهاش شروع کردن و آمار نشون میده هنوز توش موندن!) تعداد به نسبت زیادی هستن که هنوز با اینترنت اکسپلورر 6 و 7 و به خصوص 8 میان!
سال گذشته بازدیدا از کامپیوتر حدودا 2 برابر موبایل بوده! الان کاربرای موبایل حدودا 2 برابر کامپیوتر هستن! متوجهید چی میگم؟! پس تا همین چند سال پیش وقتی طراحی میکردی باید به مسائل compatibility یا همون سازگاری سایت با مرورگرهای مختلف و در ورژن های مختلف دقت زیادی میکردی چه بسا همین الان هم مهمن چون من کاربران زیادی دارم که از مرورگرهای قدیمی استفاده می کنن که اشاره کردم بالاتر!!!
باز بحث سر اینه که من دارم تجربمو میگم و سایتم هم از این سایتای تفریحی و این چیزا نیست! از این سایتایی که سر امتحانا بازدیدش کم شن و بعدش زیاد شن نیست! میخوام بگم که کاربرای سایتای تفریحی و این جور سایتا که وضعشون از لحاظ آپدیت بودن کاربران، بدتر هم هست احتمالا! چون افرادی میان توشون که شاید از کل اینترنت فقط همین جستجو تو گوگلشو بلدن!!!
--------------
در مورد ایده هم باید بگم دوباره بخون مطلبو! کلاه برداری با کلاه گذاشتن فرق میکنه! اولی فریب دادنه و یجور دزدی از نادانی و سادگیه! دومی فریب خوردن و یجور سوء استفاده از سادگیه! و اگر دقت کنی متوجه میشی که در جمله، من به کلاه گذاشتن دارم اشاره میکنم و خود جمله هم که مشخصه منظور فریب خوردن مردم سادست (رفتیم تو مسائل ادبیات ;)) که یه عده هم هستن که از سادگی سوء استفاده می کنن! اون مسائل فنی هم تو اینترنت میشه پیدا کرد! چیز خاصی نیستن!
یذره واقع بینانه نگاه کنیم این اپلیکیشن حتی ارزش صحبت کردن نداره حتی اگر رایگان بود چه برسه با این قیمت بخواهیم طرفداری هم بکنیم!;)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده بهم گفتن یه مودم از این سیمکارتیا گرفتن و با سیمکارت ایرانسل بسته gprs گرفتن و از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل میشه.
سرعتی که به من گفتن دریافت میکنند بیش از 500 کیلوبایت در ثانیه برای دانلود فایل هست.
خواستم بدونم کسی اطلاع خاصی راجع به این مورد داره چون من هرچی سایت ایرانسل رو گشتم همچین سرعتی ...

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
کسی ایده برنامه اندرویدی نداره ؟‌ :D
ایده هست ولی برنامه نویسی سنگینی میخواد .
ولی
تو ایران احتیاجی به این چیزا نیس که ازین اپای حالت کتاب متابی هم خیلی خوب میفروشه
اون اپ رو با ظاهری بهتر ، با مطالب جذابتر بزنی از اونم بیشتر میفروشه
اگر پایه ای ب پخ با هم یه حرکتی بزنیم همکاری بکنیم یه اپ ازین کتابا بدیم بیرون

بالا