• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
توجه:
لازم میدونم به عرض شما عزیزان برسونم که شرکت Envato که دارای زیر مجموعه های نام آشنایی چون Themeforest و Codecanyon می باشد، در آخرین اقدام خود روز گذشته با نهایت گستاخی و از روی بچگی زد کشور با اقتدار و عزتمندمان را، تحریم کرد و رسما ایرانیان را مورد لطف خویش قرار داد! شما کافیست به یکی از سایت های این مجموعه رفته تا به دامنه زیر انتقال یابید:
sorry.envato.com
لازم به ذکر است که این مجموعه ایران را به همراه کشورهای بسیار قدرتمندی چون کوبا، سوریه، سودان شمالی و کریمه در لیست خود جای داده است. و این اقتدار ما را می رساند که در کنار این کشورهای بزرگ قرار گرفته ایم. نکته حائز اهمیت این است که ما در این لیست نیز در جایگاه اول قرار داریم، همچون سایر جایگاه ها که اصولا بسته به موضوع اون جایگاه، همیشه اولیم! حالا بعضی مواقع از اول و بیشتر مواقع از آخر.:general601:
https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/206208390-What-Countries-Can-I-Not-Use-Envato-From-
-----------
البته بحث بسته شدن حساب ها قبل تر اعلام شده بود ولی این بار کلا سایت رو بستند برای ما!
-----------
فقط این کوبا مگه با آمریکا خوب نشده بود؟! بعد مگه قرار نیست تا چند وقت دیگه تحریم های ایران لغو شن و 5+1 قول بدن که دست از پا خطا نکنن؟! چی شد پس؟! این انواتو تازه یادش اومده آمریکا همچین قوانینی داره؟! یا اینکه میخواد مثلا بگه به قوانین آمریکا پایبنده و چند روز دیگه با لغو تحریم ها باز برگرده به روال سابق؟! نکنه این آمریکاییا دیتابیس سیاسی یک سال گذشتشون حذف شده؟! میترسم فکتوری ریست کرده باشن و به طبعش به تنظیمات کارخونه برگردن و از اونجا که تنظبمات کارخونه ای اونا به صورت پیش فرض ایران رو دشمن حساب می کنه:general509:، تازه فردا بیان بگن مذاکرت هسته ای در وین ادامه داره! حالا روز از نو روزی از نو! البته این تحریم ها احتمالا ربطی به مسائل هسته ای نداره ولی خب اونا باید صداقت خودشون رو نشون بدن تا مورد غضب و خشم ما قرار نگیرن!:general601:
به نظر من که باید مسئولان ما آمریکارو تحریم کنن تا حساب کار دستشون بیاد! و فقط نباید به ممنوع کردن ورود کاغذ توالت، نخ دندان، پوشه و ... و همچنین تانک (!) به ایران بسنده کنن!:general707:
-----------
بعضی مواقع با خودم فکر می کنم واقعا اونور آبی ها در مورد ایران چی فکر می کنند؟! یعنی ایران رو در کنار و همرده همچین کشورهایی میدونن؟!! من که بعید میدونم! ولی اگر اینطوریه که پس به قول عادل فردوسی پور:
چقدر خوبیم ما!

پ.ن این سالار عقیلی وقتی از این آهنگ های وطنی میخونه یجور احساس غرور به آدم دست میده که فکر میکنه مردم دنیا دوست دارن ایرانی باشن! ولی خب وقتی این مسائل رو میبینیم متوجه میشم که مردم دنیا در مورد ما احتمالا حتی فکر هم نمیکنن! (در حالت خوشبینانش نسبت به این که بخوان فکر خوب نکنن!);)
به نظر شما مردم دنیا در مورد ما چه فکری میکنن؟! خیلی دوست دارم یه بار برم تو این انجمناشون بپرسم این موضوع رو ببینم مارو در کنار چه کشورهایی میبینن!o_O
تحریم های اصلی مربوط میشه به تسخیر سفارت آمریکا ، تولید موشک ، متهم شدن برای کمک به فلسطین و لبنان و سوریه و غیره ، متهم شدن به پایمال کردن حقوق بشر و .....
اینا رو هر وقت تونستن حل ش کنن ایران میتونه یه حرفی تازه برا گفتن داشته باشه
بعدم کدوم ک..لی به ما فکر میکنه آخه؟ تو هر وقت تو هفته چند بار به آنگولا فکر کردی مردم کشور های دیگه هم شاید در ماه یه بار به ما فک کنن البته اونم یه کشوری مثه ولز و لیتوانی و از این دس ک...را

ما بهش میگیم اینفو گرافی اونی هم که باید مطلب رو میگرفت گرفت .
یا حق
حالا مگه کسی اینو گرافی خواست که شما دادی؟
درسته که میگن دادنیا رو باید داد ولی این جزش نبودا

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
همه کشورهای دنیا وقتی میبینن از دور که یه سری ادم دارن برای 50 هزار سال پیش گریه میکنن و گل رو سرو صورت خودشون میمالن
و وقتی میبینن که ملت خودش داره از گرسنگی میمیره اما برای کشته شدن 2 شیعه در یک کشور دیگه تظاهرات میکنه
و هزاران مورد دیگه از این دست ،
بله باید هم این چنین فکر کنن ...
منظور شما ازین جمله چه بود؟o_O
توجه:
لازم میدونم به عرض شما عزیزان برسونم که شرکت Envato که دارای زیر مجموعه های نام آشنایی چون Themeforest و Codecanyon می باشد، در آخرین اقدام خود روز گذشته با نهایت گستاخی و از روی بچگی زد کشور با اقتدار و عزتمندمان را، تحریم کرد و رسما ایرانیان را مورد لطف خویش قرار داد! شما کافیست به یکی از سایت های این مجموعه رفته تا به دامنه زیر انتقال یابید:
sorry.envato.com
لازم به ذکر است که این مجموعه ایران را به همراه کشورهای بسیار قدرتمندی چون کوبا، سوریه، سودان شمالی و کریمه در لیست خود جای داده است. و این اقتدار ما را می رساند که در کنار این کشورهای بزرگ قرار گرفته ایم. نکته حائز اهمیت این است که ما در این لیست نیز در جایگاه اول قرار داریم، همچون سایر جایگاه ها که اصولا بسته به موضوع اون جایگاه، همیشه اولیم! حالا بعضی مواقع از اول و بیشتر مواقع از آخر.:general601:
https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/206208390-What-Countries-Can-I-Not-Use-Envato-From-
-----------
البته بحث بسته شدن حساب ها قبل تر اعلام شده بود ولی این بار کلا سایت رو بستند برای ما!
-----------
فقط این کوبا مگه با آمریکا خوب نشده بود؟! بعد مگه قرار نیست تا چند وقت دیگه تحریم های ایران لغو شن و 5+1 قول بدن که دست از پا خطا نکنن؟! چی شد پس؟! این انواتو تازه یادش اومده آمریکا همچین قوانینی داره؟! یا اینکه میخواد مثلا بگه به قوانین آمریکا پایبنده و چند روز دیگه با لغو تحریم ها باز برگرده به روال سابق؟! نکنه این آمریکاییا دیتابیس سیاسی یک سال گذشتشون حذف شده؟! میترسم فکتوری ریست کرده باشن و به طبعش به تنظیمات کارخونه برگردن و از اونجا که تنظبمات کارخونه ای اونا به صورت پیش فرض ایران رو دشمن حساب می کنه:general509:، تازه فردا بیان بگن مذاکرت هسته ای در وین ادامه داره! حالا روز از نو روزی از نو! البته این تحریم ها احتمالا ربطی به مسائل هسته ای نداره ولی خب اونا باید صداقت خودشون رو نشون بدن تا مورد غضب و خشم ما قرار نگیرن!:general601:
به نظر من که باید مسئولان ما آمریکارو تحریم کنن تا حساب کار دستشون بیاد! و فقط نباید به ممنوع کردن ورود کاغذ توالت، نخ دندان، پوشه و ... و همچنین تانک (!) به ایران بسنده کنن!:general707:
-----------
بعضی مواقع با خودم فکر می کنم واقعا اونور آبی ها در مورد ایران چی فکر می کنند؟! یعنی ایران رو در کنار و همرده همچین کشورهایی میدونن؟!! من که بعید میدونم! ولی اگر اینطوریه که پس به قول عادل فردوسی پور:
چقدر خوبیم ما!

پ.ن این سالار عقیلی وقتی از این آهنگ های وطنی میخونه یجور احساس غرور به آدم دست میده که فکر میکنه مردم دنیا دوست دارن ایرانی باشن! ولی خب وقتی این مسائل رو میبینیم متوجه میشم که مردم دنیا در مورد ما احتمالا حتی فکر هم نمیکنن! (در حالت خوشبینانش نسبت به این که بخوان فکر خوب نکنن!);)
به نظر شما مردم دنیا در مورد ما چه فکری میکنن؟! خیلی دوست دارم یه بار برم تو این انجمناشون بپرسم این موضوع رو ببینم مارو در کنار چه کشورهایی میبینن!o_O
بعضیا که اصلا نمیدونن ایران کجاس
اونایی هم که میدونن به حامی تروریست میشناسن:D

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
سلام دوستان.من یه دامنه قبلا از یکی خریدم که تو پنل سایت سرویس فا ثبت شده. که این سایتم تعطیل شده. حالا من میدونم چیکار کنم؟ چه جوری دامنه رو باید تمدید کنم؟ کسی هست کمک ما کنه؟
http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-بین-وبمسترها.440895/page-7166#post-11572582

signul

Registered User
لایک‌ها
938
افشین اسدالهی هستم

مدیر سایت های سخا موزیک سال ۸۴ تا ۸۶ که بعدش دیگه هک شد . و ادامه داستانش که اونایی که سخاموزیک رو میشناختن میدونن.
مدیر سایت هم قدم که یه سایتی هستش که کارش پشتیبانی و نویسندگی مطالب سایت شما هستش.
مدیر سایت فیس نما سال ۸۹ ۹۰ بودم.
که فروختمش
مدیر سایت رکس هاست از سال ۹۰ تا ۹۲ بودم که از سال ۹۲ به بعد به میزبان دیجیتال ییا فناوران میزبان دیجیتال تبدیل شد .
میدر سایت شخصی خودم هم هستم خخخخ
و یه سایت تفریحی با کلی دوست خوب داریم که شراکتی داریم روش کار میکنیم و بسیار دور همی های خوبی رو داریم. به اسم سیستم فارسی
باشه
شناختیمت

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
@محمد هستم
برنامه مردم چی میگن تو این یکی دو روز گذشته (دقیقا یادم نمیاد کدوم) یکیو آورده بودن بازیکن استارکرافت بود. یه انجمنی معرفی کرد برای بازی اونو یادت هست ؟‌ :D
قسمت برنامشم اگه بگی حله خودم دانلود میکنم.
والا من همین برنامشم شانسی دیدم! اولین بار بود که پای برنامش نشستم!
ولی اگر برای یکی دو روز گذشتس که احتمالا این پایینیه چون یکم زدم جلو دیدم مهمونشون همون بازیسازه ای هست که قبلا تو شبکه آموزش برنامه صفر و یک (برخط) آموزش میداد!
http://goo.gl/qiDzgn
پ.ن 1: زدم جلو دیدم داشتن در مورد GTA صحبت می کردن :|
پ.ن 2: این سایتی هم که دادم آرشیو کامل تلویزیون رو داره! اگه دنبال برنامه ای بودید بدردتون میخوره!
شاید تعدادی از تحریم رفع بشه ولی به هیچ وجه با 2 تا مذاکره مشکل ایران و امریکا حل نمیشه.و تحریم هی اصلی همیشه هستن.
اونکه صددرصد! خیلی از تحریم ها اصلا ربطی به مسائل هسته ای ندارن و مربوط به مسائل حقوق بشر و یه سری چیزای دیگس! ولی در کل این انواتو تا الان اون تحریم هارو نمیدونسته وجود دارن بعد همین الان که میخواد تحریم بانک ها و این چیزا برداشته شه یادش اومده تحریم کنه! اونم نه فقط حساب هارو کلا سایت رو به روی ایرانیان بسته! توهین بزرگیه! از دستش ناراحت شدم!
ویرایش: دیدم پاسختو پاک کردی! پاسختو پاک کنم یا باشه؟! :cool:
تحریم های اصلی مربوط میشه به تسخیر سفارت آمریکا ، تولید موشک ، متهم شدن برای کمک به فلسطین و لبنان و سوریه و غیره ، متهم شدن به پایمال کردن حقوق بشر و .....
اینا رو هر وقت تونستن حل ش کنن ایران میتونه یه حرفی تازه برا گفتن داشته باشه
بعدم کدوم ک..لی به ما فکر میکنه آخه؟ تو هر وقت تو هفته چند بار به آنگولا فکر کردی مردم کشور های دیگه هم شاید در ماه یه بار به ما فک کنن البته اونم یه کشوری مثه ولز و لیتوانی و از این دس ک...را
من فقط میترسم با این دل پرت کار دست خودت بدی! o_O
بعضیا که اصلا نمیدونن ایران کجاس
اونایی هم که میدونن به حامی تروریست میشناسن:D
من اینارو میشنیدم ولی نمیخواستم باور کنم :|

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

حالا مگه کسی اینو گرافی خواست که شما دادی؟
درسته که میگن دادنیا رو باید داد ولی این جزش نبودا

باشه
شناختیمت
این تاپیک از همون اول برای این بود که بچه ها بیان در مورد خودشون و کارهاشون توضیح بدن تا بیشتر با هم آشنا بشیم ، این بنده خدا هم همین کار رو کرده.

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا این نیک چقدر طول می ده تا تایید کنه دامین رو؟
الان یک ساعت هست دامین خریدم هنوز تایید نشده :|

پ.ن: متنفرم از نصب کردن وردپرس :general208:

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
@Hamid2day
باوا مدیر ارشد :D
(آقا مبارکه، ایشالا تو شادیا بپوشی :D)

شوخی میکنی 1 ساعت؟ :|

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335

یه بار 5 شنبه درخواست دادم => شنبه که چک کردم دیدم جمعه تاییدش کردن !
وردپرس که هلوئه ازش متنفری بخوای اونایی که به نسبت سخترن رو نصب کنی که هیچی از دنیای وبمستری بای بای میدی که

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
@M+J
اقا روز های کاری که نوشته تو این نیک دقیقا چه روز هایی هست؟
این دامین ما تایید میشه؟

• Like
Reactions: M+J
بالا