• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

آیدیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
149
این روش بالا رو بخوای انجام بدی 5 درصدی هم باید بدی به این سیستم واسطه که از سودت کم میشه مشتری هم ناراضی میشه
من ای نماد رو دو هفته ای گرفتم البته از قبل کاراشو کرده بودم

خوب اگه از قبل پول محصول رو میدن یه هزینه ارسال هم روش بگیر مرغ و ماهی رو تو یه بسته (کارتنی) قرار بده بعد بسته بندیش کن حواستم باشه مسئول پست برات بسته بزنه نه پاکت بهش بگو خدمات اضافی رو برات نزنه مثل آگهی تحویل ، حق اکسپرس ، شناسه الکترونیک،
اینجوری هزینه ات کمتر میشه من یه بسته سفارشی با این شرایط ارسال کردم قبلا 6500 شده بود این دفعه3500 شد (البته برای من کمتر از 200 گرم بود ) تو این روش باید حتما خودت ببری واحد پستی برات پست کنن ممکنه بخوان بسته رو باز کنن که نزار بعضا هم میزارن تو کارتن خودشون که پول کارتن رو ازت بگیرن اگه تونستی کارتون های استاندار خودشون رو پیدا کن قیمت کارتن ها رو ندارم

هزینه ارسال رو هم میتونی از تو سایت اداره پست پیدا کنی
http://parcelprice.post.ir
هزینه ارسال زمینی و اینم به یه استان دورتر از محل ارسال فرستنده بیشتر از ارسال به استان های مجاور هست
پست پیشتاز با سفارشی فرقی نمیکنه چون همشون تو یه ماشین میرن .تو شهر های مثل تهران که تعداد سفارش زیاده شاید یه روز فرق کنه

ای قربون تو دهنت با این پاسخ هایی که میدی ..
دقیقا من دنبال بهترین راه برای کم کردن هزینه پستی هستم.
حالا یه جور یا خودم هزینه رو حساب میکنم یا ازشون میگیرم یه طوری کنار میایم فقط این وسط هزینه پستیش زیاد نشه.

من آخه زنگ زدم فروتل برگشت گفت اگه با شرکت های COD و تحویل درب منزل کار کنی هزینه پستی کمتر از ارسال خودت به پست درمیاد !!
البته رو حرف اینا اعتباری نیست . عقل سلیم هم میگه که نباید کمتر بشه . چون مامور پست پامیشه میاد در منزل بسته رو میگیره که خودش یه کارمزدی همین اومدن در خونه داره .

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
طرف راست گفته منم با cod کار می کنم شده بعضی موقع طرف پول تو کارتم ریخته مجبور شدم دستی پست کنم و دیدم از اون قیمت xod بیشتر شده.
یک شرکتی زنگ زد بهم پارسال پیشنهاد جالبی داد گفت برای اولین بسته برای شهر x همون مقدار پست رو می گیریم و لی برای دومین بسته قیمت پایین تر سوم . و.. هرچی بسته هایی که به شهر یکسان می فرستی بیشتر بشه هزینه از ضرب کردن تعداد بسته ها به قیمت ارسال کمتر در میومد ایرادش cod نبودن بود . خخخ. یعنی مشتری اول باید پول بریزه تو کارتت.

I R

Registered User
لایک‌ها
58
ای قربون تو دهنت با این پاسخ هایی که میدی ..
دقیقا من دنبال بهترین راه برای کم کردن هزینه پستی هستم.
حالا یه جور یا خودم هزینه رو حساب میکنم یا ازشون میگیرم یه طوری کنار میایم فقط این وسط هزینه پستیش زیاد نشه.

من آخه زنگ زدم فروتل برگشت گفت اگه با شرکت های COD و تحویل درب منزل کار کنی هزینه پستی کمتر از ارسال خودت به پست درمیاد !!
البته رو حرف اینا اعتباری نیست . عقل سلیم هم میگه که نباید کمتر بشه . چون مامور پست پامیشه میاد در منزل بسته رو میگیره که خودش یه کارمزدی همین اومدن در خونه داره .
اره تو حالت عادی ببری پست بفرستی زیاد میشه ولی با اون شرایطی که گفتم کمتر میشه (اکثرا که سفارشی ارسال نمیکنن پیشتاز هست برای همین گرون تر در میاد )
قرار نیست مامور بیاد دم در اصلا نمیاد باید خودت ببری اداره پست من از هرکی که شنیدم اینو گفتن .

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام وبمسترون :D
یه یک برنامه نویس مسلط XenForo از نوع خوش ذوق و خوش قول (مگه داریم اصن؟ :eek: ) جهت توسعه و نوشتن پلاگین نیازمندیم
برای جزئیات پخ بنمایید :general601:

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
برنامه نویس اندروید کمک بی زحمت خصوصی ممنون

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
خارجیا وزارت فرهنگ و ارشاد دارن یانه؟:angrybirds8:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
شبکه 3 استاد رائفی پور در مورد کلش اف کلنز صحبت می کنند! :general509:
البته کاری با شخص شخیص ایشون ندارم ولی حرفاش به نظرم درسته!

ویرایش: الان کلا داره در مورد بازی صحبت می کنه!
ویرایش دوم: کلا در مورد همه چی داره صحبت می کنه! ;)

Last edited:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

ویرایش سوم : کی تلوزیون نگاه میکنه!

پ.ن: اینجا رو ببینید ، یک نمودار در مورد فیلترینگ بین کشورهای جهان ، ایران دوم هست ، چین اول
https://infogr.am/copy_fotn_2014_ranks

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

پ.ن: اینجا رو ببینید ، یک نمودار در مورد فیلترینگ بین کشورهای جهان ، ایران دوم هست ، چین اول
انشالله اول میشیم :rolleyes:

بشین صحبتاشو گوش کن خیلی خوبه :|

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
یه چیزی رو از دیتابیس میگیریم اینجوری میشه . دلیلش چیه ؟ چه کنم ؟
کد:
8☻1☻سلام دنیا!☻به وردپرس خوش آمدید.‌این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن وبلاگ نویسی را آغاز کنید!☻1☻4☻تست اول☻تست میکنم☻0☻6☻تست دوم☻تست دوم متن☻0☻8☻تست سوم☻متن سوم☻0☻10☻تست چهارم☻متن چهارم☻0☻12☻تست پنجم☻متن پنجم☻0☻14☻تست ششم☻متن ششم☻0☻16☻jjjj☻تتتت☻0☻

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067

http://www.telewebion.com/fa/1384292/قسمت-۱۴۳/مردم-چی-میگن.html
والا الان به هرکی میگی تلویزیون ایران هنوز بقیه جملت تموم نشده یجور میگن " تلویزیون ایران؟!!! ما اصلا تلویزیون ایران نمیبینیم " که انگار داری فحش میدی بهشون! کاری با این ندارم که تلویزیون ایران چرت و پرته ولی یکی دو درصدش خوبه! :D

http://www.huffingtonpost.com/2015/04/21/most-censored-countries-cpj-top-ten_n_7109932.html
آمارش برای 2015س که ایران توش هفتمه! البته هر موسسه ای آمارش رو بر اساس معیارهای خودش می سنجه! تو اون نمودار هم که گذاشتی طرفی که که ایجادش کرده نگفته منبعش کجاست ولی در کل آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب! مهم اینه که ایران در کنار کشورهای صدر و اول نمودار عرض اندام کرده!
انشالله اول میشیم :rolleyes:

بشین صحبتاشو گوش کن خیلی خوبه :|
لینکشو گذاشتم بالا، همتون بشینید گوش بدید:general304:
البته خودم اولشو ندیدم!
ولی اون قسمتی که من داشتم گوش میدادم حرفاش درست بود! بالاخره هر کسی حرفای خوب میزنه و باید پذیرفت هرچند مشکل برخی از اینها افراط و تفریط هست!

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
http://www.telewebion.com/fa/1384292/قسمت-۱۴۳/مردم-چی-میگن.html
والا الان به هرکی میگی تلویزیون ایران هنوز بقیه جملت تموم نشده یجور میگن " تلویزیون ایران؟!!! ما اصلا تلویزیون ایران نمیبینیم " که انگار داری فحش میدی بهشون! کاری با این ندارم که تلویزیون ایران چرت و پرته ولی یکی دو درصدش خوبه! :D

http://www.huffingtonpost.com/2015/04/21/most-censored-countries-cpj-top-ten_n_7109932.html
آمارش برای 2015س که ایران توش هفتمه! البته هر موسسه ای آمارش رو بر اساس معیارهای خودش می سنجه! تو اون نمودار هم که گذاشتی طرفی که که ایجادش کرده نگفته منبعش کجاست ولی در کل آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب! مهم اینه که ایران در کنار کشورهای صدر و اول نمودار عرض اندام کرده!
اون خبرگزاری Huffington Post که یک روده راست تو شکمش نیست.
منبع من اینجا بود https://freedomhouse.org/report/freedom-net/freedom-net-2015
این یک موسسه آزاد هست که کارش بررسی همینجور چیزهاست .

پ.ن : تلوزیون تا زمانی که در انحصار لاشخورهای صدا سیما باشه ، مفت نمی ارزه.

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
اون خبرگزاری Huffington Post که یک روده راست تو شکمش نیست.
منبع من اینجا بود https://freedomhouse.org/report/freedom-net/freedom-net-2015
این یک موسسه آزاد هست که کارش بررسی همینجور چیزهاست .

پ.ن : تلوزیون تا زمانی که در انحصار لاشخورهای صدا سیما باشه ، مفت نمی ارزه.
من از اینکه رودش راسته یا چپه خبری ندارم!:D
ولی مطمئنم که به طرفداری از ایران پست نمیزنن! و از اونطرف خود این سایت از یک منبع دیگه (cpj) نقل کرده!
در کل همونطور که گفتم مهم در صدر بودنه! که شکر خدا مسئولین ما از روی دلسوزی اینترنت رو سانسور می کنن تا در این زمینه پیش قراول باشن! خدا خیرشون بده که نمیذارن کشور از راه اصلیش که راه علم و پیشرفت و مقابله با رانت و فساد هست منحرف بشه!;)

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
سلام دوستان.من یه دامنه قبلا از یکی خریدم که تو پنل سایت سرویس فا ثبت شده. که این سایتم تعطیل شده. حالا من میدونم چیکار کنم؟ چه جوری دامنه رو باید تمدید کنم؟ کسی هست کمک ما کنه؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام دوستان.من یه دامنه قبلا از یکی خریدم که تو پنل سایت سرویس فا ثبت شده. که این سایتم تعطیل شده. حالا من میدونم چیکار کنم؟ چه جوری دامنه رو باید تمدید کنم؟ کسی هست کمک ما کنه؟
دامنه آی آر بوده یا بین المللی؟

afshinasadollahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
افشین اسدالهی هستم

مدیر سایت های سخا موزیک سال ۸۴ تا ۸۶ که بعدش دیگه هک شد . و ادامه داستانش که اونایی که سخاموزیک رو میشناختن میدونن.
مدیر سایت هم قدم که یه سایتی هستش که کارش پشتیبانی و نویسندگی مطالب سایت شما هستش.
مدیر سایت فیس نما سال ۸۹ ۹۰ بودم.
که فروختمش
مدیر سایت رکس هاست از سال ۹۰ تا ۹۲ بودم که از سال ۹۲ به بعد به میزبان دیجیتال ییا فناوران میزبان دیجیتال تبدیل شد .
میدر سایت شخصی خودم هم هستم خخخخ
و یه سایت تفریحی با کلی دوست خوب داریم که شراکتی داریم روش کار میکنیم و بسیار دور همی های خوبی رو داریم. به اسم سیستم فارسی

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
توجه:
لازم میدونم به عرض شما عزیزان برسونم که شرکت Envato که دارای زیر مجموعه های نام آشنایی چون Themeforest و Codecanyon می باشد، در آخرین اقدام خود روز گذشته با نهایت گستاخی و از روی بچگی زد کشور با اقتدار و عزتمندمان را، تحریم کرد و رسما ایرانیان را مورد لطف خویش قرار داد! شما کافیست به یکی از سایت های این مجموعه رفته تا به دامنه زیر انتقال یابید:
sorry.envato.com
لازم به ذکر است که این مجموعه ایران را به همراه کشورهای بسیار قدرتمندی چون کوبا، سوریه، سودان شمالی و کریمه در لیست خود جای داده است. و این اقتدار ما را می رساند که در کنار این کشورهای بزرگ قرار گرفته ایم. نکته حائز اهمیت این است که ما در این لیست نیز در جایگاه اول قرار داریم، همچون سایر جایگاه ها که اصولا بسته به موضوع اون جایگاه، همیشه اولیم! حالا بعضی مواقع از اول و بیشتر مواقع از آخر.:general601:
https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/206208390-What-Countries-Can-I-Not-Use-Envato-From-
-----------
البته بحث بسته شدن حساب ها قبل تر اعلام شده بود ولی این بار کلا سایت رو بستند برای ما!
-----------
فقط این کوبا مگه با آمریکا خوب نشده بود؟! بعد مگه قرار نیست تا چند وقت دیگه تحریم های ایران لغو شن و 5+1 قول بدن که دست از پا خطا نکنن؟! چی شد پس؟! این انواتو تازه یادش اومده آمریکا همچین قوانینی داره؟! یا اینکه میخواد مثلا بگه به قوانین آمریکا پایبنده و چند روز دیگه با لغو تحریم ها باز برگرده به روال سابق؟! نکنه این آمریکاییا دیتابیس سیاسی یک سال گذشتشون حذف شده؟! میترسم فکتوری ریست کرده باشن و به طبعش به تنظیمات کارخونه برگردن و از اونجا که تنظبمات کارخونه ای اونا به صورت پیش فرض ایران رو دشمن حساب می کنه:general509:، تازه فردا بیان بگن مذاکرت هسته ای در وین ادامه داره! حالا روز از نو روزی از نو! البته این تحریم ها احتمالا ربطی به مسائل هسته ای نداره ولی خب اونا باید صداقت خودشون رو نشون بدن تا مورد غضب و خشم ما قرار نگیرن!:general601:
به نظر من که باید مسئولان ما آمریکارو تحریم کنن تا حساب کار دستشون بیاد! و فقط نباید به ممنوع کردن ورود کاغذ توالت، نخ دندان، پوشه و ... و همچنین تانک (!) به ایران بسنده کنن!:general707:
-----------
بعضی مواقع با خودم فکر می کنم واقعا اونور آبی ها در مورد ایران چی فکر می کنند؟! یعنی ایران رو در کنار و همرده همچین کشورهایی میدونن؟!! من که بعید میدونم! ولی اگر اینطوریه که پس به قول عادل فردوسی پور:
چقدر خوبیم ما!

پ.ن این سالار عقیلی وقتی از این آهنگ های وطنی میخونه یجور احساس غرور به آدم دست میده که فکر میکنه مردم دنیا دوست دارن ایرانی باشن! ولی خب وقتی این مسائل رو میبینیم متوجه میشم که مردم دنیا در مورد ما احتمالا حتی فکر هم نمیکنن! (در حالت خوشبینانش نسبت به این که بخوان فکر خوب نکنن!);)
به نظر شما مردم دنیا در مورد ما چه فکری میکنن؟! خیلی دوست دارم یه بار برم تو این انجمناشون بپرسم این موضوع رو ببینم مارو در کنار چه کشورهایی میبینن!o_O

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
افشین اسدالهی هستم

مدیر سایت های سخا موزیک سال ۸۴ تا ۸۶ که بعدش دیگه هک شد . و ادامه داستانش که اونایی که سخاموزیک رو میشناختن میدونن.
مدیر سایت هم قدم که یه سایتی هستش که کارش پشتیبانی و نویسندگی مطالب سایت شما هستش.
مدیر سایت فیس نما سال ۸۹ ۹۰ بودم.
که فروختمش
مدیر سایت رکس هاست از سال ۹۰ تا ۹۲ بودم که از سال ۹۲ به بعد به میزبان دیجیتال ییا فناوران میزبان دیجیتال تبدیل شد .
میدر سایت شخصی خودم هم هستم خخخخ
و یه سایت تفریحی با کلی دوست خوب داریم که شراکتی داریم روش کار میکنیم و بسیار دور همی های خوبی رو داریم. به اسم سیستم فارسی
خوب؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
توجه:
لازم میدونم به عرض شما عزیزان برسونم که شرکت Envato که دارای زیر مجموعه های نام آشنایی چون Themeforest و Codecanyon می باشد، در آخرین اقدام خود روز گذشته با نهایت گستاخی و از روی بچگی زد کشور با اقتدار و عزتمندمان را، تحریم کرد و رسما ایرانیان را مورد لطف خویش قرار داد! شما کافیست به یکی از سایت های این مجموعه رفته تا به دامنه زیر انتقال یابید:
sorry.envato.com
لازم به ذکر است که این مجموعه ایران را به همراه کشورهای بسیار قدرتمندی چون کوبا، سوریه، سودان شمالی و کریمه در لیست خود جای داده است. و این اقتدار ما را می رساند که در کنار این کشورهای بزرگ قرار گرفته ایم. نکته حائز اهمیت این است که ما در این لیست نیز در جایگاه اول قرار داریم، همچون سایر جایگاه ها که اصولا بسته به موضوع اون جایگاه، همیشه اولیم! حالا بعضی مواقع از اول و بیشتر مواقع از آخر.:general601:
https://help.market.envato.com/hc/en-us/articles/206208390-What-Countries-Can-I-Not-Use-Envato-From-
-----------
البته بحث بسته شدن حساب ها قبل تر اعلام شده بود ولی این بار کلا سایت رو بستند برای ما!
-----------
فقط این کوبا مگه با آمریکا خوب نشده بود؟! بعد مگه قرار نیست تا چند وقت دیگه تحریم های ایران لغو شن و 5+1 قول بدن که دست از پا خطا نکنن؟! چی شد پس؟! این انواتو تازه یادش اومده آمریکا همچین قوانینی داره؟! یا اینکه میخواد مثلا بگه به قوانین آمریکا پایبنده و چند روز دیگه با لغو تحریم ها باز برگرده به روال سابق؟! نکنه این آمریکاییا دیتابیس سیاسی یک سال گذشتشون حذف شده؟! میترسم فکتوری ریست کرده باشن و به طبعش به تنظیمات کارخونه برگردن و از اونجا که تنظبمات کارخونه ای اونا به صورت پیش فرض ایران رو دشمن حساب می کنه:general509:، تازه فردا بیان بگن مذاکرت هسته ای در وین ادامه داره! حالا روز از نو روزی از نو! البته این تحریم ها احتمالا ربطی به مسائل هسته ای نداره ولی خب اونا باید صداقت خودشون رو نشون بدن تا مورد غضب و خشم ما قرار نگیرن!:general601:
به نظر من که باید مسئولان ما آمریکارو تحریم کنن تا حساب کار دستشون بیاد! و فقط نباید به ممنوع کردن ورود کاغذ توالت، نخ دندان، پوشه و ... و همچنین تانک (!) به ایران بسنده کنن!:general707:
-----------
بعضی مواقع با خودم فکر می کنم واقعا اونور آبی ها در مورد ایران چی فکر می کنند؟! یعنی ایران رو در کنار و همرده همچین کشورهایی میدونن؟!! من که بعید میدونم! ولی اگر اینطوریه که پس به قول عادل فردوسی پور:
چقدر خوبیم ما!

پ.ن این سالار عقیلی وقتی از این آهنگ های وطنی میخونه یجور احساس غرور به آدم دست میده که فکر میکنه مردم دنیا دوست دارن ایرانی باشن! ولی خب وقتی این مسائل رو میبینیم متوجه میشم که مردم دنیا در مورد ما احتمالا حتی فکر هم نمیکنن! (در حالت خوشبینانش نسبت به این که بخوان فکر خوب نکنن!);)
به نظر شما مردم دنیا در مورد ما چه فکری میکنن؟! خیلی دوست دارم یه بار برم تو این انجمناشون بپرسم این موضوع رو ببینم مارو در کنار چه کشورهایی میبینن!o_O
همه کشورهای دنیا وقتی میبینن از دور که یه سری ادم دارن برای 50 هزار سال پیش گریه میکنن و گل رو سرو صورت خودشون میمالن
و وقتی میبینن که ملت خودش داره از گرسنگی میمیره اما برای کشته شدن 2 شیعه در یک کشور دیگه تظاهرات میکنه
و هزاران مورد دیگه از این دست ،
بله باید هم این چنین فکر کنن ...

بالا