• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
@M+J
اقا روز های کاری که نوشته تو این نیک دقیقا چه روز هایی هست؟
این دامین ما تایید میشه؟

شنبه تا چهارشنبه
ولی بعضی موقعه ها پنچشنبه و جمعه ها هم هستند و تایید میکنند

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
شنبه تا چهارشنبه
ولی بعضی موقعه ها پنچشنبه و جمعه ها هم هستند و تایید میکنند
والا خوبه نصف هفته رو دارن استراحت می کنن
من موندم چرا این ستاد فیلترینگ و سامندهی یه چند روز نمی رن استراحت کنن ، که 24 ساعت وب فارسی رو مورد عنایت قرار می دن

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
@M+J
اقا روز های کاری که نوشته تو این نیک دقیقا چه روز هایی هست؟
این دامین ما تایید میشه؟
من توی این سه روز تعطبی هفته قبل روز رحلت پیامبر که 5 شنبه بود دامنه ثبت کردم پس فرداش که روز شهادت امام رضا بود تایید شد!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
پ.ن این سالار عقیلی وقتی از این آهنگ های وطنی میخونه یجور احساس غرور به آدم دست میده که فکر میکنه مردم دنیا دوست دارن ایرانی باشن! ولی خب وقتی این مسائل رو میبینیم متوجه میشم که مردم دنیا در مورد ما احتمالا حتی فکر هم نمیکنن! (در حالت خوشبینانش نسبت به این که بخوان فکر خوب نکنن!);)
به نظر شما مردم دنیا در مورد ما چه فکری میکنن؟! خیلی دوست دارم یه بار برم تو این انجمناشون بپرسم این موضوع رو ببینم مارو در کنار چه کشورهایی میبینن!
سوپر شاهکارش " آواز کَرَک " هست
jump.gif

elco

Registered User
لایک‌ها
211
منظور شما ازین جمله چه بود؟o_O

بعضیا که اصلا نمیدونن ایران کجاس
اونایی هم که میدونن به حامی تروریست میشناسن:D
دوست گرامی کمی دقت کنید متوجه خواهید شد

elco

Registered User
لایک‌ها
211
اقا این نیک چقدر طول می ده تا تایید کنه دامین رو؟
الان یک ساعت هست دامین خریدم هنوز تایید نشده :|
:general208:
بستگی داره اونی که دکمه تایید رو میزنه حال داشته باشه بشینه پای سیستم و چک کنه یا نه چون خیلی از اوغات جمعه هم دامنه تایید شده (فکر کنم اون روز مسئولش گردش و تفریح نرفته بوده تایید کره )

پ.ن: متنفرم از نصب کردن وردپرس :general208:
ساده ترین نصب رو وردپرس داره که !

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
nic معمولا تو ساعات اداری خودش که نیم ساعت در روز کار می کنن :D:D (آخه زده بین 9 تا 12 . خب رفیق یه ربع دستشویی بری یربع با موبایلت ور رفتن دو تا اتک کلش و نیم ساعت از پنجره بیرون نگاه کردن خودش نصف 9 تا 12 رو هدر میده.) امور مهم مثل ارسال و تایید مدارک و فکس ... بررسی می کنند.
ولی ساعات غیر اداری و برخا تعطیلات دامنه رو تایید می کنند.
ضمنا nic یک باگ/روال بد داره وقتی دامنه ir رو می خری تو تعطیلات وقتی ازپنل قبلی میاد به پنل خریدار ، dns هاش میپره و خریدار باید تیکت بزنه و دوباره درخواست بده. این برای کسی که دامنه و اطلاعات سایت رو باهم از فروشنده خریده خیلی بده. چون تا بره شنبه سایت فاتحه...

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
همونقدر بهت بگم که ما در مورد مردم رومانی و دولت و رهبرش و نظامش چه فکری می کنیم؟ باور کن آخرین فکری که کردم 10 سالگیم بود که با اون کارت های فوتبال بودن دهه 50 60 ها می دونن بازی می کردیم میمود رومانی حضور در جام جهانی .... گل زده .... دوثانیه رفتم تو فکر که رومانی کدوم قاره است در همون حد به ایران فکر می کنند. اولین گزینه هم که یادشون میاد تروریست و جنگ و بی فرهنگیه. طرز تفکرشون بده دیگه خبر ندارن که انقده خوبه اینجا. مخصوصا پینگ و سرعت اینترنت و رفتن به وبمسترتولز با آی پی ایران

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان بخواییم از یه جایی فیلم بگیریم و همون زمان بندازیم روی دیتا تا نمایش عمومی بشه چطوریه و چیا لازم داریم؟

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
سلام، دوستان کدوم سرویس پاپاپ برای هر IP بیشتر پول میده ؟

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
اسلایدره افکتاش ساده است ازین شاخ تراش هست که. این که نیاز به لود کردنش نیست با fadein fadeout میشه کد زد در حد ده خط.

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
nextpopup.com خوبه سرعت popkade عالیه و شمارشش دوست خوبمون paypop.org هم معتبره .
بنده هم تو امضام هست آی پی اول 4 دومی دو

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
بیشتر میده درصورتیکه پاپ آپ های دوم و سوم و چهارم باز بشه. اونم بستگی به سایت های کاربرا داره معمولا 60 تا 75 درصد کاربران پاپ آپ دوم براشون باز میشه و 25% کاربرا نهایتا پاپ آپ سوم و 5% چهارم البته سایت های دانلود فرق داره چون برای دریافت کرک و ادامه مطلب و ... کلیک زیاد میشه لرد پاپ آپ هم پرداختیش منظمه و تایید میشه

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
دوست گرامی در مورد duplicate شدن صفحه / با index.php می تونید یک تغییری در index.php بدید من برای سایت خودمو گذاشتم شما تغییرش بده.

PHP:
if($_SERVER['REQUEST_URI']=='/index.php'){//kill duplicated pages on homepage
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header('Location: http://www.boorsekala.com');
exit;
}

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
دوستان بخواییم از یه جایی فیلم بگیریم و همون زمان بندازیم روی دیتا تا نمایش عمومی بشه چطوریه و چیا لازم داریم؟

اشتباه نکنم شما باید دنبال video stream بگردی که یخورده داستانش با سرورهای وب فرق داره مگرینکه یه ترفند بزنی یه آی پی استاتیک بگیری وصل کنی dvr و دوربینش. البته قدیمیها انجام نمیده dvr دوسال قبلیهابه بعد تقریبا.
حالا نمی دونم شما Broadcast می خوای راه بندازی یا با Dvr می خوای آنلاین محیط سالن یا کارگاه رو نشون بدی یا یک ویدئو رو همزمان پخش آنلاین کنی به هزاران کاربر. گزینه آخر سخت ترین قسمته و سخت افزارهای خودشو می خواد.

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
چند تا پست قبلی @aalireza439 رو بخون تو یکیش همچین چیزی رو توضیح داده بود:general601:

بالا