• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
کسی مدیر فامو رو میشناسه ؟
یه قالب میخوام بخرم ولی جواب ایمیل و تیکت نمیده ! فکر کنم یکی دو هفته میشه

elco

Registered User
لایک‌ها
211
از تبلیغات تلگرام انقدر درمیاره هر تبلیغ رو 500 تومن میگیره و روزی هم حداقل دوتا تبلیغ میفروشه.
یه زمانی صبح تا شب توی همین پی تی بود اما توی مصاحبه هاش یه کلمه از پی تی نگفته!!!
یعنی باید بگه تو پی تی بود ؟
به نظر من که پی تی جز اینکه از اعتبارت کم کنه چیزی نداره :)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
این؟
IMG_0019.jpg

این همه مایه داری تو پی تی چیکا میکنی ؟ !

elco

Registered User
لایک‌ها
211
یه هفتس دنبال کانال تلگرام میگردم هیشکی نمیفروشه
اونی هم که میفروشه یه قیمتی میده که آدم دوس داره تلگرامو خفه کنه :|
یکی یه کانال به من بفروشه :(

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
یه هفتس دنبال کانال تلگرام میگردم هیشکی نمیفروشه
اونی هم که میفروشه یه قیمتی میده که آدم دوس داره تلگرامو خفه کنه :|
یکی یه کانال به من بفروشه :(
چند K مد نظرتون هست؟

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
پاپ آپ اول 4 تومن دومی 4 تومن سومی 3 تومن چهارمی 2 تومن لینک در امضا. در اولین تسویه حساب ذه هزار تومان جایزه بگیرید. لینک در امضا

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اینستاگرام ایرانو تحریم کرده قسمت API هاشو ؟! میخوام اکانت developer اشو بگیرم آدرس سایت میخواد با IR که مشکل داره ؟
=====================================================
@l3est
@aalireza439
یا باقی دوستان که اطلاع دارین :
ES6 / typescript / coffescript چیستند ؟ چیکاره اند ؟ کدومو باید یاد بگیریم ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
قبلا اگه ایمیل فیلتریگ می اومد باید حتما به ایمیل جواب میدادی که مطلب رو حذف کردی الان نیاز نیست ؟ (فقط لینک داده حذف کنیم )

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
البته اینا جایگاهشون واقعی هست اما هستند بعضی سایتهایی که رتبه زیر 100 ایران رو دارند و با پاپ آپ بالا اومدن.
اونا که با پاپ آپ اومدن بالا که از قسمت Upstream Sites کاملا مشخص میشه! ولی دیجیکالا با اون تبلیغات پاپ باکس و بنرای تبلیغاتی به شدت زیادی که میذاره اصلا فرقی با پاپ آپ نداره!!!
الکسارو از این جهت میگن کاملا دقیق نیست که چند فاکتور مختلف رو برای رتبه بندیش در نظر میگیره و نه فقط بازدید و این چند مورد در سایتای با بازدید کم تر خیلی خروجی درستی نمیده ولی حدودی درست میگه! ولی در کل به قول شما برای این سایتا با این بازدید اصولا رنک های درستی نشون میده!
عملا گاهی فکر میکنم
خوب ما 100 تا مطلب میفرستیم روی سایتمون بعد یه مدت از هر 100 تاش تقریبا بازدید میگیریم.
سایت هایی مثل فارس نیوز و سایت های خبری که روزانه هزاران مطلب ارسال میکنن و با اون قدرت ایندکس و ... احتمالا باید همه ی ورودی گوگل توی اکثر موارد خبری رو قبضه کنن ولی خوب در یک رنجی ثابت موندن.
تلگرام یکم به نظرم خیلی مشکوکه
تا به حال نشده بود یه نرم افزار اینطوری وارد بشه و همه هم بی ترس توی تمام سایت هاشون و ... قرار بدن.
من به این شک مشکوکم :دی
گوگل الگوریتمش طوریه که باید به همه بازدید برسونه! پس کاملا مشخصه که یک سایت نمیتونه نتایج رو درو کنه! از طرفی این سایت ها از لحاط سئو داخلی که به شدت ضعیفن! در مورد off page seo هم فکر نکنم اصلا روش مانور بدن و فقط همینکه مرجع خیلی از سایت ها هستن و خیلیا ازشون کپی میکنن و بهشون لینک میدن براشون کافیه! در کل این سایتا دنبال بالا اومدن تو کلمات نیستن (البته هستن ولی نه به مدل سایت های دیگه) و سئوی خوبی ندارن و همون برند بودن و تولید محتوا و قدیمی بودن براشون کافیه که تو خیلی از نتایج هم تو گوگل بالا هستن! (البته این نظر شخصی منه!) اما از همه مهمتر الگوریتم گوگل هست که خیلی مواظبه تا همه از سفره ای که پهنه سود ببرن! دیگه بر میگرده به استراتژی های مربوط به لینک بیلدینگ و محتوا و خیلی چیزای دیگه که مشخص میکنه کی بیشتر سود ببره!
یعنی میخوای بگی کار اسرائیله؟!
ولی اینستاگرام هم همه بدون هیچ ترسی میذارن! اینستاگرام که اصلا قبل از تلگرام محبوب شد! ولی فرق تلگرام با بقیه مسنجرهای قبلی از جمله واتس اپ، تعاملی بودنشه که اگر مورد توجه سایت ها قرار گرفت از موقع اومدن امکان ایجاد کانال بود!
اگر فیس بوک باز بود برای ایرانیا احتمالا تلگرام یه نام خیلی معمولی و شاید ناشناخته بود برای ما!
رتبه الکسا مهم نیست، درآمد مهمه
آره ولی اون یه بحثه، الکسا هم یه بحثه دیگه! الکسا متاسفانه تو ایران خیلی اهمیت داره طوری که اخبار میاد میگه yjc طبق آمار الکسا جای farsnews رو گرفته!
[

جالبه پیوندها 25 مه
تلگرام هم فعلا 32
پیوندها که تازه الان خوبه! یه زمانی رتبه 7-8 رو داشت! تا همین چند وقت پیش هم رتبه 20 فکر کنم بود!

Last edited:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
قبلا اگه ایمیل فیلتریگ می اومد باید حتما به ایمیل جواب میدادی که مطلب رو حذف کردی الان نیاز نیست ؟ (فقط لینک داده حذف کنیم )
باید جواب بدی که حذف کردم. برای ما روزی چندتا از این ایمیلها میاد یکی دوتاشو لینکو حذف کرده بودیم اما جواب نداده بودیم که دوباره بعد از چند روز برامون ایمیل فرستادن.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
منصور قیامت و گیزمیز در برابر بخوانیم و بخندیم یا bedandid چیزی نیست
https://telegram.me/bedandid

بِـدَنديد=بدانيد+بخنديد و ...
1124040 members

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@l3est
@aalireza439
یا باقی دوستان که اطلاع دارین :
ES6 / typescript / coffescript چیستند ؟ چیکاره اند ؟ کدومو باید یاد بگیریم ؟
این مواردی که اشاره کردی ، سه تا از محبوب ترین روش های برای کد نویسی مدرن جاوا اسکریپت هستند ، حالا هر کدوم رو توضیح میدم:
ES6 یا ECMAScript یک استاندارد هست که زبان هایی مثل جاوا اسکریپت و اکشن اسکریپت بر اساس اون پیاده سازی شدن ، آخرین نسخه همین ورژن 6 بود ، که اوایل 2015 امد.
coffescript یک زبان برنامه نویسی که کدهاش به زبان جاوا اسکریپت کامپایل میشه ، مهم ترین ویژگی اش هم اینکه نوشتن کد به زبان جاوا اسکریپت رو اسون تر میکنه ، شباهت زیادی به روبی داره.
typescript هم دقیقا همون کار coffescript انجام میده ، توسط مایکروسافت توسعه داده شده ، شباهت زیادی به C# داره ، برای اونهایی که با C# کار کردن راحت تره.

یک توضیح در مورد ، ES6 به دلیل اینکه تازه امده ، همه مرورگرها پشتیبانی نمیشه ، برای استفاده تو مرورگر ها از کتابخانه های جدایی استفاده میشه که میاد کد ES6 رو به ES5 ترجمه میکنه (محبوب ترین کتابخانه Babel هست.)

برای درک بهتر این تصویر رو میزارم (تو تصویر همه چیزهایی که گفتم کاملا مشخصه)
typescript-vs-coffeescript-vs-es6-12-638.jpg

حالا اینکه کدوم رو یادبگیری ، من ES6 رو پیشنهاد میکنم ، اولش یکم شاید سخت باشه ، بعد که بهش عادت کردی ، از کار باهاش لذت می بری ، برای مثال من خودم از ویژگی => یا Arrows خیلی خوشم امده.
لیست کامل ویژگی های ES6
https://github.com/lukehoban/es6features

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
باید جواب بدی که حذف کردم. برای ما روزی چندتا از این ایمیلها میاد یکی دوتاشو لینکو حذف کرده بودیم اما جواب نداده بودیم که دوباره بعد از چند روز برامون ایمیل فرستادن.
در جواب همون ایمیل؟

بالا