• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

I R

Registered User
لایک‌ها
58
چطوری میشه کانال تلگرام رو به یه شماره دیگه انتقال داد ؟ :(

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
تنها راهی که هست تلگرام پلاس رو باید نصبب کنی و در اون جا انتقال شماره رو بزنی به شماره دیگه

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
مدیر این سایت popupearn اینجا هست یانه؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
بعضی از کامنتا واقعا اشک آدمو درمیارن از خنده :D
مشاهده پیوست 895023
امروز برادران وارنر طی بیانیه‌ای اعلام نمود که فیلم بعدی کارگردان محبوب و مشهور، کریستوفر نولان، یک اکشن هیجانی جنگی تحت عنوان دانکرک (Dunkirk) خواهد بود که فیلم‌نامه اصیل آن نیز برعهده این کارگردان است :
"ادامه همکاری با کریستوفر نولان، فیلمسازی که چند عنوان بسیار موفق تجاری داشته و نظر منتقدین بسیاری را جلب کرده است، برای ما بسیار لذت‌بخش می‌باشد. دانکرک یک داستان جذاب و قدرتمند دارد و برای اثری که کریس و اِما خلق خواهند کرد لحظه‌شماری می‌کنیم"

دانکرک یکی از وقایع جنگ جهانی دوم در سال 1940 را به تصویر می‌کشد. این واقعه به تخلیه و نجات 300 هزار سرباز خودی که تحت محاصره ارتش آلمان در شهر فرانسوی دانکرک بودند، مربوط می‌شود. اطلاعاتی از بازیگران این عنوان دردسترس نیست، اما مذاکرات با مارک رایلنس، کنث برانگ و تام هاردی آغاز شده است.

فیلم‌برداری در ماه می در مکان‌ها و لوکیشن‌های واقعی این رویداد تاریخی که پس‌زمینه داستان را شکل می‌دهند، آغاز خواهد شد.

طبق گفته برادران وارنر، دانکرک در تاریخ 21 جولای سال 2017 بر روی تمامی صفحه‌های نمایش ازجمله آیمکس 70mm و 35mm اکران می‌شود.
مشاهده پیوست 895022
با اون کامنته که گفته بود "بالاخره دادن نولان بسازه" خیلی حال کردم :D

I R

Registered User
لایک‌ها
58
اون شماره دیگه رو مدیر کن:D
مدیر جدید فقط میتونه مطلب ارسال کنه به چیزی دسترسی نداره
تنها راهی که هست تلگرام پلاس رو باید نصبب کنی و در اون جا انتقال شماره رو بزنی به شماره دیگه
اینجوری که تمام اطلاعات من برای شماره جدید ارسال میشه

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
اهان
اونوقت سعی کن یه نامی اانتخاب کنی که در یاد کاربرا بمونه
بنظر من دامنه تو به کم مبهم هست
این سایت منه اسمش گرین مگ هستش یعنی مجله سبز
www.greenmag.ir
ایشون میخواد برای کوتاه کننده لینک استقاده کنه و معمولا کوتاه کننده ها معنی خاصی ندارند و فقط کوتاه کننده لینک هستند.

I R

Registered User
لایک‌ها
58
اینجوری شماره دومی به شماره اول متصل میشه و به صورت همون تلگرام دکستاپ هست که با حذف اکانت شماره دوم شماره اول هم حذف میشه و مثل من یه کانال 12 هزار تایی رو از دستت میدید

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
ولی بنظر من دیگه تو تلگرام زیاد تمرکز نکنین چون به زودی فیلتر میشه

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
یعنی روانی این سیاوشم با سوالای خوبش :D
تو تلگرام دیدمش ترسیدم
@siavashx چرا انقد بزرگی نسبتبه سنت :(

حالا نمیدونم یا من بد متوجه شدم یا تجربه من چیز دیگه بوده پس اینو ادامه نمیدم
حالا اگر خواستی یه کم واضح تر بگو شاید متوجه شدم یه کم ماهی کم میخورم جدیدا فسفرا کم شده دیر میگیرم ِ:D

مایه داری ؟

بیشتر از 50 تومن در میاری ماهی حتما :D

دقیقا من فوق العاده رکم پس دوس دارم همه باهام رک باشن :D

نمیدونم چطور اینو میگمی اما من که اینطوری دیدم
99% به خاطر درآمدش میرن سمت کاری خب وقتی تو هر کاری راهشو پیدا کنی پس فرقی نمیکنه تو ایران باشه یا اونور

اگه تونستی کاربر بفروشی و آه پدر و مادری پشتت باشه بهم بگو تا واست اوکی کنم برو سایت پ.و.ر.ن بزن با دامنه آی آر و هیچکی هم بهت هیچی نگه :)

پس اگه نت ایران داغونه ولی راهی هم داره

بعدم اینکه دوست داشتی تو پ.خ آدرس یه عکاسو میدم اسمش ثمینه بردنشو خودم ثبت کردم ماهیانه بالای 300 تومن داره فقط از عکاسی در میاره هنوزم لیسانسشو نگرفته

ولی به هرکی بگی عکاس بهت میخنده میگه درامد نداره که

در کل من به این نتیجه واقعا رسیدم که فرقی نمیکنه تو ایران چه شغلی داشته باشی کافیه فقط کمی زرنگ باشی

ایران بهترین جا برای درآمده اما شرایطی داره که ...

یه مثال کوچیکش اینکه میری برای یه سایت مجوز بگیری تا بتونی حمایت دولتو بگیری که سرمایه بده یا .... اولین چیزی که ازت میخوای دسترسی کامل به اطلاعات کاربرانه :)

هنر هم که میگی وضعش بده یکی از پردرآمدترین شغل هاست اما نه برای هر کسی !

پرفسور جهانی ، پرفسور مقدم رئیس بخش خون ایران و bmt بیمارستان شریعتی و فوق تخصص ایروانی و ... که بزرگای خون و آنکولوژی تو ایران هستن همینکارو کردن :)

بازم میگم هر بیماری ای نه آزمون و خطا نداره اما خیلی ها دارن

یه کم در مورد پیوند جستجو کن به نظرم اطلاعاتت پایینه تو این مورد چون 90% درمان ها متفاوته و با آزمون و خطاست تو این 9 سالی که دارم میرم همین بوده !

کلا حرفای منو تیکه برداشت میکنی
داداش با ما مهربون باش ما دوست داریم :D

اسپمرای منو یادته ؟
یکی از سایتام اومد 62 ایران که بالای 90 هزارتا ورودی از گوگل داشتم سورس سایتو ببینی خندت میگیره حتی تگ هایی مثل h1 هم نداشتم

طرف پیشنهاد 20 میلیونی واس خرید سیستم میداد میگفت 40 تومنم میدم واسم سئو کن مثل مال خودت :|

هرکی ندونه فک میکنه من آره سئو بلدم و ... اما به جرات میگم 1 هزارم درصد از سئو نمیدونم هیچوقتم ادعایی نکردم با هرکی هم که دم از سئو میزنه همیشه مخالفت کردم و گفتم کلاه برداریه

همه فک مکینن سئوی بالا برای سایت خوبه اما من میگم مضره
حالا اینو اگر خواستی میتونم برات ثابت کنم حضوری یا ... :

فک کنم با این مثالی که زدی متوجه شده باشی کاملا که شکوری چرا الآن رسیده اولین شرکت ایران بدون هیچ مشکلی :)

نه محمد جون اون بالا هم گفتم نه با کسی تارف دارم و اینکه خیلی رکم
من خیلی مبتدی ام اگر هم بلد باشم چیزی در حدی نیست که اسم برنامه نویس بزاری روش کافیه 2 تا برنامه نویس حرفه ای ببینی خودتو بسنجی اونوقت متوجه میشی

من الآن هر سیستمی بخوای برات مینویسم هر نوع بات و اسپمری که تضمینی 1 سال گوگل نفهمه هر مدله راه دور زدن بخوای تو برنامه نوشتن بلدم ولی باز ادعام نمیشه

خیلی چیزا تو این مدت دیدم که واقعا از خودم ناامید شدم که چرا تو این چند ساله یه جا میخکوب موندم و پیشرفت نکردم :)

ایمان فخار که جای خود نوکرشم هستم و اینکه میزنه متوسط واقعا از روی شکسته نفسیشه

اون اوایل که من زده بودم متوسط همه چیو تو تاپیک مدیرا بحث شد که چرا وقتی بلدید میزنید متوسط چون وقتی کاربر میبینه متوسط زدید فک میکنه پاسختون اشتباهه

من الآن وردپرس رو میتونم بگم خط به خط کدهاشو حفظ شدم اما زدم متوسط اونجا !

چون هر روز که بیشتر یاد میگیرم میبینم دونسته های قبلیم چقد کم بوده

نه اونی که مثال زدم احسان نبود

در مورد احسان هم که اون جیگر منه با اون لهجه زیبای اصفهانیش :D من از 9 سالگی احسانو میشناسمش موقعی که تو پرشین اسکریپت بودیم

درسته همه جا میگه از من یاد گرفته وردپرس و یا ... حتی تو همایش وردپرس ازش پرسیدن برگشت گفت من از کسری یاد گرفتم و اونو استاد خودم میدونم یعنی ترکیده بودم روم نمیشد سرمو بالا بگیرم

فرض کنیم من بهش یاد دادم اما الآن اون کجا و من کجا !

میشه همون مثالی که در مورد وکیل به @l3est زدم

دقیقا من چون فک کردم خیلی بارمه و به خودم و علمم مغرور شدم بزرگتری ضربرو از همونجا خوردم که الآن دارم حسرتشو میخورم

شاگرد داشتم که بهش php یاد میدادم اما اون الآن پایتون رو هم فوله اما من تازه دارم با پایتون آشنا میشم !

مغرور شدن من از وقتی شروع شد که تو پی سی ول اسکریپت نال میکردیم ... :(

هعی دنیا ...

فعلا که نشده ولی وجدانن کم نمیارم خود پرفسورای ایران میگن چه جونی داری تو :D

نه احتمالا اخبار رو دنبال نمیکنی
داروهای پیوندی گرونه تو بعضی موارد یه آمپول ساده بالای 5 تومنه که بیمه نمیده پس میمونه دولت
دولت قبلی همینش خوب بود که کاملا ساپورت میکرد اما الان کافیه بری بخش bmt شریعی تا ببینی چه خونواده های کلیه میفروشن تا هزینه داروی بچشونو جور کنن :(

شنیدن کی بود مانند دیدن
آره رزیدنت و کاراموز و ... آره اما اونجا به پزشک به عنوان مسئول جون بیمار نگاه میکنن و ازش انتظار فوق بالایی دارن
چون مثل ایران نیست که هرکاری خواستن بکنن یا مثال همین کندن بخیه بچهه که خبرساز شد کاری نکنن

اونجا حتی اگه تایم ویزیت بیمار کم باشه میتونی شکایت کنی و ثابت کنی تا بیکارش کنن !

اینجا تو آی سیو خدمه کار پرستارو میکنن کار پزشکم میکنن گاهی

اما اونجا پزشک تو هر ثانیه چشمش بهته پرستار کار خودشو میکنه بهیار کار خودشو و خدمه کار خودشو

هیچ پرستاری اجازه نداره بدون ماسک باشه و قبل ضد عفونی کردن وارد اتاق بیمار بشه اما تو ایران کافیه بری ببینی ...

اونجا خوبیش اینه پزشکاشون خودشونو نمیگیرن که ما پزشکیم و مثل یه خدمه رفتار میکنن

پرستاراشون چون یه کم حجابشون درست نبود من بابامینا رفتن گفتن از فرداش دیدم با حجاب کامل اومدن فقط مو باز
یعنی دعوا بود که با بابام میکردم چرا رفتی این کارو کردی :D
یعنی در این حد اهمیت میدن
خدا نکنه مثل من برای بیماری بری اما انشاالله برای تفریح بری تا از نزدیک ببینی فهنگشونو

بزرگای ما میگن ما بچه بودیم جرات نداشتیم جلوی پدرو مادر پامونو دراز کنیم
این مثالو الآن همتون حتما شنیدین

ولی کافیه برین تا ببینید اگر ما یه روزی همچین فرهنگی داشتیم اونور الآن هنوزه که هنوزه دارن همچین چیزیو !

ولی متاسفانه دیدی که تو ذهن ملت از اونور ساختن کاملا متفاوته !

فرهنگ و شعور و احترام و انسانیتی که اونا الآن دارن برای ما شده خاطره پدرو مادرمانون و کوروش 2500 سال پیش !

اینکه میگی یه جای کار میلنگه هم برمیگرده به همین دیدی که ما داریم
ملت ما میگن فلانی دشمنه مرگ بر فلانی اما داریم کسایی مثل من که با چشمکای خودم دیدم و میگم اون کسی که ما مرگ میفرستیم واسش خیلی درست تر از منو توی مثلا مسلمونه !

آره اسطوره میدونن چون نیمه منفیو که میبینو اونا نمیبینن و میگن هرجا خوب و بد داره ما خوبشو دیدیم نمیتونیم در مورد بدش حرفی بزنیم !

در مرود تروریست دونستن هم همون عده ای هستن که مثل ریش به صورتای ایران خودمونن که میگن اسرائل دشمنه و آمریکا نمیدونم شیطانه و ...

یعنی میگی من برم پزشکیو ادامه بدم ؟ :D

تا حالا کلاس اسمش دقیق یادم نیست تشریح چی بود اما جنازرو که میارن دلشو بشکافی دیدن اینکه میزنه بیرون هرچی داره واااای تا یه هفته نمیتونستم هیچ غذایی بخورم بخدا با شیرموز مونده بودم :|

تو بگو ماهی یه میلیارد من بازم نمیرم سمت پزشکی :D

دید بقیه هم که اصلا مهم نیست بگن شغل من چیه یا ...

یه زمون اینطوری بود

بعد طوریه که هیشکی یادت نمیکنه کارش افتادنی یادت میکنه

منم یه مدت عصابم خورد شد تو محل و فامیل و ... طرف رزولیشن مانیتورو کوچیکو بزرگ میکرد میگفت بالا نمیاد بیا درست کن :|

بعدش هرکی زنگ زد احوالپرسی که میکردیم میگفتم فک کنم کارت افتاده یاد ما کردی

بنده خدا خودش دیگه کارشو نمیگفت میگفت نه خواستم حالتو بپرسم

این شد که دیگه کسی واس این کارا نمیاد سراغ من :D

جدی ؟
من فک کردم واس من بود شرمنده

نه باوا من با گوشی مینویسم جان من رقابتو نگو که میرم پشت کام که دیگه خود دانی :D

پست اول که پشت کام بودم برات نوشتم کیبورد رو انگلیسی بود حدودای آخرش بود که نیگا کردم دیدم فارسی ننوشته :|

یعنی حیف کیبرد رو تازه خریده بودم وگرنه تیکه تیکش میکردم :(

ارجاعت میدم به پست برادرمون که بسیار زیبا گفت :

پ.ن : میگم کاربرا ناراحت نشن یه موقع از زیاد شدن این بحث :D

شرمنده از دوستان واس زیاد شدن این پست و بحث ...

:D
شوما مطمینی آلمان بودی ؟ یا بهشت ؟!!!
۳ سال تو المان بود نتیجش در یک کلام برای این تاپیک فقط یه چیز :
ایرانی باشی احترام میزارن بهتت ( اما نه در این خد )
کدوم شهر و کدوم بیمارستان بودی ؟!

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ولی بنظر من دیگه تو تلگرام زیاد تمرکز نکنین چون به زودی فیلتر میشه
حاجی؟ بیخیال
بعضی از کامنتا واقعا اشک آدمو درمیارن از خنده :D
مشاهده پیوست 895023
امروز برادران وارنر طی بیانیه‌ای اعلام نمود که فیلم بعدی کارگردان محبوب و مشهور، کریستوفر نولان، یک اکشن هیجانی جنگی تحت عنوان دانکرک (Dunkirk) خواهد بود که فیلم‌نامه اصیل آن نیز برعهده این کارگردان است :
"ادامه همکاری با کریستوفر نولان، فیلمسازی که چند عنوان بسیار موفق تجاری داشته و نظر منتقدین بسیاری را جلب کرده است، برای ما بسیار لذت‌بخش می‌باشد. دانکرک یک داستان جذاب و قدرتمند دارد و برای اثری که کریس و اِما خلق خواهند کرد لحظه‌شماری می‌کنیم"

دانکرک یکی از وقایع جنگ جهانی دوم در سال 1940 را به تصویر می‌کشد. این واقعه به تخلیه و نجات 300 هزار سرباز خودی که تحت محاصره ارتش آلمان در شهر فرانسوی دانکرک بودند، مربوط می‌شود. اطلاعاتی از بازیگران این عنوان دردسترس نیست، اما مذاکرات با مارک رایلنس، کنث برانگ و تام هاردی آغاز شده است.

فیلم‌برداری در ماه می در مکان‌ها و لوکیشن‌های واقعی این رویداد تاریخی که پس‌زمینه داستان را شکل می‌دهند، آغاز خواهد شد.

طبق گفته برادران وارنر، دانکرک در تاریخ 21 جولای سال 2017 بر روی تمامی صفحه‌های نمایش ازجمله آیمکس 70mm و 35mm اکران می‌شود.
مشاهده پیوست 895022
یعنی نشد ما یه فیلم هندی یا آفریقایی مراکشی رو توی تاینی ببینیم و زیرش ننوشته باشن بدین نولان بسازه
بعضی ها اصلا یه جوری میگن انگاری تاینی داره کارگردان انتخاب میکنه برای پروژه های بزرگ
اینم شده یک جوک واسه سایت های فیلم :))
فکر نکنم بشه
من خودم خواستم اینکار رو بکنم نشد
تلگرامم ندیدم صفحه ی تماسی چیزی داشته باشه باهاشون ارتباط برقرار کرد و ...
در کل نمیدونم چطوریه ولی فکر نکنم نشد نداشته باشه

I R

Registered User
لایک‌ها
58
فکر نکنم بشه
من خودم خواستم اینکار رو بکنم نشد
تلگرامم ندیدم صفحه ی تماسی چیزی داشته باشه باهاشون ارتباط برقرار کرد و ...
در کل نمیدونم چطوریه ولی فکر نکنم نشد نداشته باشه
دیگه مهم نیست چون کانالم حذف شد
البته میتونم بازم تو ده روز جمع کنم

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
شما هم مثل من افزایش بازدید 1.5 برابری داشتید؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
:android17::android17:
1.JPG
بعد این گزارش پاپ باز شده
2.JPG
یعنی همش پاپ اپ دوم باز میشده؟:android07:

بالا