• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان فروشگاه انلاین لوازم جانبی موبایل خوبه به نظرتون؟با وجود سایتی مثل janebi.ir
قیمت خیلی رقابتی.
کلا به نظرتون مردم چی نیاز دارن تو اینترنت.هرچی باشه باقیمت رقابتی جوره :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خب الان خودت هم یعنی فقط داری به پاس کردن درسا اکتفا می کنی؟! شاید مشکل از این باشه که کلا ما ایرانیا نمی تونیم با برنامه جلو بریم!
بلی . درسا خیلی سخته !!
@Ehsan_king99
الان یعنی شما دکتری ؟
یکی صدا میکنه دکتر میگی بله ؟
upload_2015-12-29_23-59-57-jpeg.894800
بلی . مگه من چمه ؟:general710:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان فروشگاه انلاین لوازم جانبی موبایل خوبه به نظرتون؟با وجود سایتی مثل janebi.ir
قیمت خیلی رقابتی.
چرا که نه چون درآمد بیشتر از لوازمه گوشیه تا خود گوشی
بتونی ارزونتر بدی مشتریت با من !

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
یعنی روانی این سیاوشم با سوالای خوبش :D
تو تلگرام دیدمش ترسیدم
@siavashx چرا انقد بزرگی نسبتبه سنت :(
پسر خوبیه فقط بعضی مواقع یه سوالایی میکنه که آدم دوست داره زمینو گاز بگیره!:D

حالا نمیدونم یا من بد متوجه شدم یا تجربه من چیز دیگه بوده پس اینو ادامه نمیدم
حالا اگر خواستی یه کم واضح تر بگو شاید متوجه شدم یه کم ماهی کم میخورم جدیدا فسفرا کم شده دیر میگیرم ِ:D
بیخیال :|

مایه داری ؟

بیشتر از 50 تومن در میاری ماهی حتما :D
مایه چیه :| من دارم از این میگم که احترام برای کت و شلواری که با در آوردنشون از بین بره و با پوشیدنشون برگرده چیزه مسخره ایه! آدم باید چیزی داشته باشه که نشه ازش جدا کرد و بخاطر همون ارج نهاده بشه!
50 چی؟!

دقیقا من فوق العاده رکم پس دوس دارم همه باهام رک باشن :D

نمیدونم چطور اینو میگمی اما من که اینطوری دیدم
99% به خاطر درآمدش میرن سمت کاری خب وقتی تو هر کاری راهشو پیدا کنی پس فرقی نمیکنه تو ایران باشه یا اونور

اگه تونستی کاربر بفروشی و آه پدر و مادری پشتت باشه بهم بگو تا واست اوکی کنم برو سایت پ.و.ر.ن بزن با دامنه آی آر و هیچکی هم بهت هیچی نگه :)

پس اگه نت ایران داغونه ولی راهی هم داره

بعدم اینکه دوست داشتی تو پ.خ آدرس یه عکاسو میدم اسمش ثمینه بردنشو خودم ثبت کردم ماهیانه بالای 300 تومن داره فقط از عکاسی در میاره هنوزم لیسانسشو نگرفته

ولی به هرکی بگی عکاس بهت میخنده میگه درامد نداره که

در کل من به این نتیجه واقعا رسیدم که فرقی نمیکنه تو ایران چه شغلی داشته باشی کافیه فقط کمی زرنگ باشی

ایران بهترین جا برای درآمده اما شرایطی داره که ...

یه مثال کوچیکش اینکه میری برای یه سایت مجوز بگیری تا بتونی حمایت دولتو بگیری که سرمایه بده یا .... اولین چیزی که ازت میخوای دسترسی کامل به اطلاعات کاربرانه :)

هنر هم که میگی وضعش بده یکی از پردرآمدترین شغل هاست اما نه برای هر کسی !
خط چهارمو اصلا متوجه نشدم :|
300 چی؟!!! 300 هزار تومن ؟! :| یکی فتوشاپ بلد باشه بیشتر از اینا در میاره!
من نمیدونم چرا اصل حرفامو متوجه نمیشی :| من که نمیگم کلا آدمای موفق وجود ندارن! میگم تو این حوزه ها خیلی کمن و کار سختی هم هست تو ایران بری پی علاقه هایی مثل هنر!

پرفسور جهانی ، پرفسور مقدم رئیس بخش خون ایران و bmt بیمارستان شریعتی و فوق تخصص ایروانی و ... که بزرگای خون و آنکولوژی تو ایران هستن همینکارو کردن :)

بازم میگم هر بیماری ای نه آزمون و خطا نداره اما خیلی ها دارن

یه کم در مورد پیوند جستجو کن به نظرم اطلاعاتت پایینه تو این مورد چون 90% درمان ها متفاوته و با آزمون و خطاست تو این 9 سالی که دارم میرم همین بوده !
تو همه چیو شبیه روبات میبینی! آزمون و خطا پزشکی روی مسائلیه که یا هنوز چیز قطعی در موردش وجود نداره و علم کامل ندارن یا در زمانیه که ریسکی در کار نیست! در غیر اینصورت از ناشی بودن پزشک، ناشی میشه! اگر مشخص بشه یک بیمار بخاطر درمان نادرست یک پزشک وضعش بد شده میتونه شکایت کنه! حالا باز دیباگ کردن نرم افزارو با کار پزشکی یکسان بدون! واقعا این خیلی واضحه که اینا خیلی با هم فرق دارن! چرا نمی پذیری؟!

کلا حرفای منو تیکه برداشت میکنی
داداش با ما مهربون باش ما دوست داریم :D

اسپمرای منو یادته ؟
یکی از سایتام اومد 62 ایران که بالای 90 هزارتا ورودی از گوگل داشتم سورس سایتو ببینی خندت میگیره حتی تگ هایی مثل h1 هم نداشتم

طرف پیشنهاد 20 میلیونی واس خرید سیستم میداد میگفت 40 تومنم میدم واسم سئو کن مثل مال خودت :|

هرکی ندونه فک میکنه من آره سئو بلدم و ... اما به جرات میگم 1 هزارم درصد از سئو نمیدونم هیچوقتم ادعایی نکردم با هرکی هم که دم از سئو میزنه همیشه مخالفت کردم و گفتم کلاه برداریه

همه فک مکینن سئوی بالا برای سایت خوبه اما من میگم مضره
حالا اینو اگر خواستی میتونم برات ثابت کنم حضوری یا ... :
سایتی که یکسال دوسال بالا بمونه بعد بیاد پایین رو نمیگن سئو شده (البته سئو شده ولی به قول معروف سئو سیاه شده!)! سئو تکنیک هایی برای بالا اومدن و موندن هست نه بالا اومدن و نموندن! چرا فکر میکنی با اسپمر بالا اومدن یعنی نقض مسائل مربوط به سئو! سئو که فقط تگ h1 و این چیزا نیست! اصلا من معنی سئو بالا رو متوجه نمیشم! اصلا همچین چیزی معنی نداره! حالا برخی سایت ها میان رتبه و امتیاز میدن اونا توسط معیارهای خودشونه! ولی اصلا خیلی بی معنی هست اگر بخوایم بگیم سئو بالا! پس اصلا چیزی نیازی به اثبات نیست! هر سایتی هم بسته به شرابطش استراتژی های مختلفی برای خودش باید داشته باشه! اصلا بیخیال! این حوزه چیزی نیست که بشه این جا روش بحث کرد! بعد هم این اسپمرا تو وب انگلیسی هیچ عددی نیستن!

فک کنم با این مثالی که زدی متوجه شده باشی کاملا که شکوری چرا الآن رسیده اولین شرکت ایران بدون هیچ مشکلی :)
نه متوجه نشدم :|

نه محمد جون اون بالا هم گفتم نه با کسی تارف دارم و اینکه خیلی رکم
من خیلی مبتدی ام اگر هم بلد باشم چیزی در حدی نیست که اسم برنامه نویس بزاری روش کافیه 2 تا برنامه نویس حرفه ای ببینی خودتو بسنجی اونوقت متوجه میشی

من الآن هر سیستمی بخوای برات مینویسم هر نوع بات و اسپمری که تضمینی 1 سال گوگل نفهمه هر مدله راه دور زدن بخوای تو برنامه نوشتن بلدم ولی باز ادعام نمیشه

خیلی چیزا تو این مدت دیدم که واقعا از خودم ناامید شدم که چرا تو این چند ساله یه جا میخکوب موندم و پیشرفت نکردم :)

ایمان فخار که جای خود نوکرشم هستم و اینکه میزنه متوسط واقعا از روی شکسته نفسیشه

اون اوایل که من زده بودم متوسط همه چیو تو تاپیک مدیرا بحث شد که چرا وقتی بلدید میزنید متوسط چون وقتی کاربر میبینه متوسط زدید فک میکنه پاسختون اشتباهه

من الآن وردپرس رو میتونم بگم خط به خط کدهاشو حفظ شدم اما زدم متوسط اونجا !

چون هر روز که بیشتر یاد میگیرم میبینم دونسته های قبلیم چقد کم بوده

نه اونی که مثال زدم احسان نبود

در مورد احسان هم که اون جیگر منه با اون لهجه زیبای اصفهانیش :D من از 9 سالگی احسانو میشناسمش موقعی که تو پرشین اسکریپت بودیم

درسته همه جا میگه از من یاد گرفته وردپرس و یا ... حتی تو همایش وردپرس ازش پرسیدن برگشت گفت من از کسری یاد گرفتم و اونو استاد خودم میدونم یعنی ترکیده بودم روم نمیشد سرمو بالا بگیرم

فرض کنیم من بهش یاد دادم اما الآن اون کجا و من کجا !

میشه همون مثالی که در مورد وکیل به @l3est زدم

دقیقا من چون فک کردم خیلی بارمه و به خودم و علمم مغرور شدم بزرگتری ضربرو از همونجا خوردم که الآن دارم حسرتشو میخورم

شاگرد داشتم که بهش php یاد میدادم اما اون الآن پایتون رو هم فوله اما من تازه دارم با پایتون آشنا میشم !

مغرور شدن من از وقتی شروع شد که تو پی سی ول اسکریپت نال میکردیم ... :(

هعی دنیا ...
برای برنامه نویسی یادگرفتن فکر نکنم دیر باشه!

فعلا که نشده ولی وجدانن کم نمیارم خود پرفسورای ایران میگن چه جونی داری تو :D

نه احتمالا اخبار رو دنبال نمیکنی
داروهای پیوندی گرونه تو بعضی موارد یه آمپول ساده بالای 5 تومنه که بیمه نمیده پس میمونه دولت
دولت قبلی همینش خوب بود که کاملا ساپورت میکرد اما الان کافیه بری بخش bmt شریعی تا ببینی چه خونواده های کلیه میفروشن تا هزینه داروی بچشونو جور کنن :(
والا اکثرا اذعان دارن که این دولت و وزیر بهداشتش تو بهداشت کارای خیلی خوبی کردن! دیگه بقیشو نمیدونم!

شنیدن کی بود مانند دیدن
آره رزیدنت و کاراموز و ... آره اما اونجا به پزشک به عنوان مسئول جون بیمار نگاه میکنن و ازش انتظار فوق بالایی دارن
چون مثل ایران نیست که هرکاری خواستن بکنن یا مثال همین کندن بخیه بچهه که خبرساز شد کاری نکنن

اونجا حتی اگه تایم ویزیت بیمار کم باشه میتونی شکایت کنی و ثابت کنی تا بیکارش کنن !

اینجا تو آی سیو خدمه کار پرستارو میکنن کار پزشکم میکنن گاهی

اما اونجا پزشک تو هر ثانیه چشمش بهته پرستار کار خودشو میکنه بهیار کار خودشو و خدمه کار خودشو

هیچ پرستاری اجازه نداره بدون ماسک باشه و قبل ضد عفونی کردن وارد اتاق بیمار بشه اما تو ایران کافیه بری ببینی ...

اونجا خوبیش اینه پزشکاشون خودشونو نمیگیرن که ما پزشکیم و مثل یه خدمه رفتار میکنن

پرستاراشون چون یه کم حجابشون درست نبود من بابامینا رفتن گفتن از فرداش دیدم با حجاب کامل اومدن فقط مو باز
یعنی دعوا بود که با بابام میکردم چرا رفتی این کارو کردی :D
یعنی در این حد اهمیت میدن
خدا نکنه مثل من برای بیماری بری اما انشاالله برای تفریح بری تا از نزدیک ببینی فهنگشونو

بزرگای ما میگن ما بچه بودیم جرات نداشتیم جلوی پدرو مادر پامونو دراز کنیم
این مثالو الآن همتون حتما شنیدین

ولی کافیه برین تا ببینید اگر ما یه روزی همچین فرهنگی داشتیم اونور الآن هنوزه که هنوزه دارن همچین چیزیو !

ولی متاسفانه دیدی که تو ذهن ملت از اونور ساختن کاملا متفاوته !

فرهنگ و شعور و احترام و انسانیتی که اونا الآن دارن برای ما شده خاطره پدرو مادرمانون و کوروش 2500 سال پیش !

اینکه میگی یه جای کار میلنگه هم برمیگرده به همین دیدی که ما داریم
ملت ما میگن فلانی دشمنه مرگ بر فلانی اما داریم کسایی مثل من که با چشمکای خودم دیدم و میگم اون کسی که ما مرگ میفرستیم واسش خیلی درست تر از منو توی مثلا مسلمونه !

آره اسطوره میدونن چون نیمه منفیو که میبینو اونا نمیبینن و میگن هرجا خوب و بد داره ما خوبشو دیدیم نمیتونیم در مورد بدش حرفی بزنیم !

در مرود تروریست دونستن هم همون عده ای هستن که مثل ریش به صورتای ایران خودمونن که میگن اسرائل دشمنه و آمریکا نمیدونم شیطانه و ...
من بحثم این بود که اونی که تو میگی عین کارگر بود! اون بنده خدا در مرحله کارورزی احتمالا بوده! هیچ جا هیچ پزشکی دارای جایگاه پایین نیست و جایگاهش بالاست!
یعنی چی یه کم حجابشون درست نبود؟! یعنی مثلا بعدش روسری سر میکردن؟!!!! :general304:

یعنی میگی من برم پزشکیو ادامه بدم ؟ :D

تا حالا کلاس اسمش دقیق یادم نیست تشریح چی بود اما جنازرو که میارن دلشو بشکافی دیدن اینکه میزنه بیرون هرچی داره واااای تا یه هفته نمیتونستم هیچ غذایی بخورم بخدا با شیرموز مونده بودم :|

تو بگو ماهی یه میلیارد من بازم نمیرم سمت پزشکی :D

دید بقیه هم که اصلا مهم نیست بگن شغل من چیه یا ...
یعنی تو پزشکی داشتی میخوندی؟! چه دانشگاهی؟! تو که رشتت گفتی یه چیز دیگس!

یه زمون اینطوری بود

بعد طوریه که هیشکی یادت نمیکنه کارش افتادنی یادت میکنه

منم یه مدت عصابم خورد شد تو محل و فامیل و ... طرف رزولیشن مانیتورو کوچیکو بزرگ میکرد میگفت بالا نمیاد بیا درست کن :|

بعدش هرکی زنگ زد احوالپرسی که میکردیم میگفتم فک کنم کارت افتاده یاد ما کردی

بنده خدا خودش دیگه کارشو نمیگفت میگفت نه خواستم حالتو بپرسم

این شد که دیگه کسی واس این کارا نمیاد سراغ من :D
کار خوبی کردی!

جدی ؟
من فک کردم واس من بود شرمنده

نه باوا من با گوشی مینویسم جان من رقابتو نگو که میرم پشت کام که دیگه خود دانی :D
نوشتن هنر نیستن! حرفی برای گفتن داشتن هنره :D

پست اول که پشت کام بودم برات نوشتم کیبورد رو انگلیسی بود حدودای آخرش بود که نیگا کردم دیدم فارسی ننوشته :|

یعنی حیف کیبرد رو تازه خریده بودم وگرنه تیکه تیکش میکردم :(
خب میخواستی یه بار سرتو از رو کیبورد برداری به مانیتور نگاه کنی! مثل ما باش به کیبورد نگاه نکن فقط به مانیتور نگاه کن! :D

ارجاعت میدم به پست برادرمون که بسیار زیبا گفت :

پ.ن : میگم کاربرا ناراحت نشن یه موقع از زیاد شدن این بحث :D

شرمنده از دوستان واس زیاد شدن این پست و بحث ...

:D
از کار و زندگی انداختی مارو با این پستات امروز کلا زندگیمون پا پی تی طی شد! (عجب جمله ای! :general304:)

Last edited:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
به نام خدا

آفرین به سرعت عملت!:general601:
راستی آخر از اون آموزشه سر در نیاوردی حالا دنبال افزونه میگردی؟!!!:D

منو باید مدیر هم بکنن! به تنهایی دارم برای پرشین تولز تولید محتوا میکنم!:D

من نمیدونم یا شما منظور منو بد متوجه شدی یا من منظور @AhangCity.CoM رو بد متوجه شدم! اینی که شما میگی وقتیه که رفتی توی اون سایت! چیزی که من میگم اینه که اصولا سایت ها وقتی یه مطلب جدید میزنن روی برخی کلمات کلیدی در ابتدا در صفحات جلوتری قرار میگیرن و به مرور اون سایت به عقب تر میره تو گوگل تا به جایگاه اصلیش برسه! اینو من بارها تست کردم! مثلا یه مطلبی رو یه سایت پربازدید زده و تا چند ساعت روی یک کلمه کلیدی نسبتا خوب تو صفحه اول بوده بعد رفته عقب! حالا هر سایتی با توجه به قدمت و قدرتش روی کلمات کلیدی محدودتری در ابتدا میاد اول و بعد کم کم میره تو جایگاه واقعیش! اوکی؟! :D اینا هم فقط بر اساس تجربه ای که کردمه!

من که نگفتم تو ایران اینطوری نیست! من گفتم در مورد من حداقل این چیزا ارضام نمیکنه!

بذار رک بگم چون خودت بنظر آدم رکی هستی! حرفات بی ربطه! :D من هنوزم میگم اگر کسی عاشق موسیقی و نقاشی و هر هنر دیگه ای باشه تو ایران نمیتونه روش حساب باز کنه مگر یه عاشق رو به دیوانگی باشه که به هیچی جز اینا فکر نمیکنه و پول و جایگاه اجتماعی و درآمد براش مهم نیست! و اصولا یک فرد در حالت عادی باید این هارو به عنوان یک کار موازی با یک کاری که بشه از توش نون درآورد در نظر بگیره! مگه چند نفر هستن که نمایشگاه میزنن؟! مثل این میمونه که بگیم دیجیکالا رو میبینی؟! ببین چقدر حوزه وبمستری خوبه! (فکر کنم این مثال منظورو به خوبی مشخص کنه! حوزه هنر که دیگه خیلی وضعش بدتره!)

آزمون و خطا تو پزشکی رو با دیباگ کردن برنامه تو برنامه نویسی یکی میدونی؟؟؟! به نظرم اون پزشک بی وجدان یا بی علمیه که با آزمون و خطا روی بیمارش پیش میره!

نفهمیدم الان تعریف کردی یا تیکه انداختی؟! :D
قرار نیست که گوگل بیاد بگه الگوریتم من اینطوری کار میکنه! گوگل خودش یه سری چیزارو گفته مثلا تو این لینک و بالطبع یه سریا میگن الگوریتم گوگل اینطوریه! یه سریا هم بر اساس یک تجربه کلی حرف میزنن! مثلا شرکت moz از خودش چیزی رو در نمیاره مطمئنا! حالا اینکه 4 تا اسپمر یه مدت بازدید بگیرن که نمیشه دلیل برای اینکه مثلا گوگل الگوریتمشو کسی نمیدونه! (البته اینو شما نگفتی ولی کلی دارم میگم!) در کل یه سری چیزارو که گوگل خودشم تایید میکنه و یه سری چیزارو هم که هر کسی بر اساس تجربیات میگه! حالا بعضیا یجوری میگن که انگار الگوریتم گوگلو خودشون نوشتن! دیگه اینارو من کاری ندارم!

مدیرش پزشک هم بود :|
برنامه نویسی هم بلد بود!
شرکت هم داشت!
نمونه ای بود از بحث ما!
یک پزشک برنامه نویس وبمستر!

احتمالا اینو از جناب ایمان فخار تو انجمن وردپرس پارسی یاد گرفتی! که با اون همه حرفه ای بودنش آشنایی با وردپرس و برنامه نویسی و طراحیو زده متوسط!
اون پسری که میگی تو همون انجمن وردپرس نیست الان؟! یک کاربری اونجا هست به نام Ehsaan فکر کنم 15 16 سالشه ولی تو توسعه افزونه هاشون کمک میکنه و به نظر حرفه ای هست!

امیدوارم حل بشه مشکلاتت
یعنی الان این دولت نمیده این پولو برای بیماری های خاص؟!

ای وایِ من! ترکیدم از خنده! :general304: اونی که میدیدی مثل یک کارگر بود تو ایران هم همینه! اونا اینترنن یا همون کارورز هستن! این بنده خداها همه بار بیمارستانو رو دوش میکشن! مربوط میشه به یکی دو سال آخر پزشکیشون! که رزیدنت ها زیاد باهاشون خوب برخورد نمیکنن تا کارورزیده شن! هر اشتباهی هم اتفاق بیفته به گردن این بنده خداها میندازن! اینا باید مدام شرح حال بگیرن و بنویسن و مدام مراقب باشن و شیفت وایسن! چیزایی که من در موردشون از خودشون و در کل شنیدم اینا بود! وگرنه پزشک همه جا، جایگاه بالایی داره! از طرفی تا اونجایی که میدونم تو اونجا یه پزشک عمومی وقتی مدرکشو گرفت و دیگه وارد زندگی و کار شد اینطور نیست که مثل اینجا روزی 100 تا بیمار ویزیت کنه بلکه وقت بیشتر میذارن برای هر بیمار و تعداد کمتری هم بیمار میپذیرن و مردمشون برای یه سرماخوردگی نمیرن پیش متخصص اول در مورد بیماریاشون میرن پیش عمومی بعد اگر نیاز بود میرن پیش متخصص! "طبق یافته های من!"
در مورد اون قسمت ایرانیارو اسطوره میدونن احتمالا دوربین مخفی نبوده؟!!! پس اینا که میگن ایرانیا تروریستن کدوماشونن؟! من به این قضیه مشکوکم!!! احتمالا یه جای کار میلنگیده!

http://digiato.com/article/2014/09/28/مهندسین-نرم-افزار-در-شرکت-های-بزرگ-چقدر/
اینو میگی؟!!! همرو ول کردی رفتی به بهترینشون که گوگل باشه چسبیدی؟!!! :D که اونم 130 هزار دلار نیست 127.827 دلاره:general304: حالا بماند که این درآمد بهترین شرکتاشونه!
بازم میگم پزشکی وضعش بهتره! :D
اینو هم آمار میگه هم مردم عادیشون!

درود که همون که بایدو گفتی! دوروبریا فکر میکنن کار ما رفع مشکلات اینترنتو ویندوز نصب کردنه! بدتر اینه که طرف میاد میگه سیستمش ریخته به هم بعد میبینی سیستمش کلا نابوده! حالا درست کردنش اگر میداد بیرون 50 تومن راحت میگرفتن ولی تو باید مجانی درست کنی! تهش هم خیلی لطف کنن میگن عجب جوون با استعدادی! از کامپیوتر خیلی حالیته!:general601:

پ.ن: این چی بود دیگه؟! جواب جوابای من به کاربرای دیگرو هم دادی؟! فکر رقابت با مارو نکن یدفعه دیدی 500 صفحه نوشتما! :D

وبمستری که پرسرعت (در حد اینترنت مخابرات :D) نتونه بنویسه وبمستر نیست! من که بدون نگاه کردن به کیبورد مینویسم! ;) شما چطور؟!

پ.ن: دکمه اسکرولتون که خراب نشد؟!:general304:
اون قسمت لینک صفحه اول میاد به نظرم همینطوره که گفتی
بارها شده توی یک کلمه ی کلیدی خیلی عالی یهو رفتیم لینک یک , دو سه ساعت بعد یهو اصلا نیست و نابود شدیم که به نظرم باز بستگی به خیلی چیزا داره
مثلا در مورد یک رخ داد خبری که تا به حال اتفاق نیافتاده مثلا : طوفان تهران چند سال پیش
تقریبا جزو اولین سایت هایی بودم که خبر و عکس و ... ش رو منتشر کردم , تا تقریبا نزدیک یک روز هم پیج 1 بود و یک بازدیدی ازش گرفتم که خودم لحظه به لحظه داشتم به این ترسم اضافه میشد که الان هاست و ... میترکه الانه که بترکه :))
بعدشم دقیقا مطالب من پر بود از عکس و محتوا و ...
ولی سایت هایی مثل نیک صالحی دقیقا اومدن همون عکسای من رو با واترمارک من زدن توی سایتشون و اومدن اول (نشون میده قدیمی بودن سایت و ... خیلی تاثیر بسزایی داره حتی اگر مطلب کپی باشه) .
بیشتر به نظرم همون قضیه ی حال دادنه مطرحه
شده بارها توی یک کلمه ی کلیدی خیلی داغون خواستم بیام بالا ولی نشده چرا؟ چون سایت های داغون اینقدر مطلب زدن که دیگه جایی نمونده برای من
==========
خلاصه بعد از سال ها متوجه شدیم که گوگل یا خره , یا خودشو زده به خریت :))

signul

Registered User
لایک‌ها
938
قیمت خیلی رقابتی.
رفتی تو کار قاچاق آخرش :|
مردیکه قاچاقچی :D
اینجا ایران است اگه ارزون بدی می گن جنس آشغاله اگه گرون بدی می گن این گرون می ده هر غلطی بکنی یه چیزی می گن
کلا کاسبی می خوابه :D

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
آقا کسی پیج اینستا نمیخاد ؟
3/3 کیلو هستش و جوک هستش !

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خداییش جمله رو از بیخ نابود کردی :|
اما بهترین حرف اینه :
گوگل رو احمق فرض نکنید !
جدیدا فعالیتت زیاد شده ها
تو مگه مشق هاتو نوشتی که اومدی اینجا؟ :p:general711:

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
رفتی تو کار قاچاق آخرش :|
مردیکه قاچاقچی :D
اینجا ایران است اگه ارزون بدی می گن جنس آشغاله اگه گرون بدی می گن این گرون می ده هر غلطی بکنی یه چیزی می گن
کلا کاسبی می خوابه :D
پسته میفروشی میگن سوختس :D
خوب چکار کنیم پس؟ :(

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان دامنه kchk که مخفف کوچیک هست:D:D بدرد کوتاه کننده لینک میخوره ؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60

siavashx

کاربر فعال