• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

elco

Registered User
لایک‌ها
211
@l3est تموم شد کارش و همه چی اوکی هست تست هم شد :

ch.jpg

اون افزودن شماره خودکار به کانال هم یه برنامه جدا اوکی میکنم
تو قسمت ارسال دستی عکس هم میشه گذاشت برای پست ها فقط یه مشکلی داره تلگرام محدودیت داره واس تعداد کلمه واس عکس
اینو راهی بلدی بشه محدودیت رو برداشت ؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
یه قسمت هم برای چک کردن شماره های تلگرامی بزاری خوبه. چند رشته ای کار کنه که چه بهتره.
آخه نمیدونم منو چقد میشناسی من یه اخلاقی دارم واسم اهمیت نداره کتابخونه چی باشه فریمورک چی باشه کدنویسی با چی باشه یا ...
مهم برام اینه که برنامه انجام بشه و کار کنه حالا میخواد با html باشه با vb باشه با php باشه یا همون node.js علاقه تو و یا حتی با css و ...

یه قسمت هم برای چک کردن شماره های تلگرامی بزاری خوبه. چند رشته ای کار کنه که چه بهتره.

تو اون یکی اپ آره خیلی هم خوبه مثل پنل های ارسال به تلگرام که شماره اگه تلگرام نباشه حذف میکنه
الآن فقط مشکل همون محدودیت تعداد کلمه برای تصاویر هست که داره عصابمو خورد میکنه :(
یه راهی پیدا کردم ( شبیه دور زدن کوکی تو مروگر ) که پست رو با فرمت پست معمولی میفرسته اما با عکس ( البته اینتو خود api های تلگرام هستش اما برای گروه های سوپر که نمیدونم چرا رو کانال کار کرد ) :D

elco

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان کسی اینجا تا حالا به هر مشکلی فتا اومده وسایلشو ببره ؟
حتی گوشی پلمپ و تبلت و سیم کارت رو هم میبرن :|
کسی اگه تجربه داره میدونه چقد طول میکشه وسایلو بدن ؟

پ.ن : اصــــــــــــــــــــــــــلا فکرشم نمیکردم فتا انقد پیگیر باشه حتی برای برچسب فیک :|

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406

پ.ن : اصــــــــــــــــــــــــــلا فکرشم نمیکردم فتا انقد پیگیر باشه حتی برای برچسب فیک :|
برچسب چی زدی؟ غیراخلاقی
سایت اسپم داشتی؟

I R

Registered User
لایک‌ها
58

یعنی تو این دوساعت فاصله بین پست هات اومدن بردن ؟ :eek:
دیگه به سیمکارت چیکار دارن ؟ خونه رو بازرسی کردن ؟ حتی گاوصندوق؟:rolleyes:
این نرم افزارو نمیفروشی؟ من الان ده روزه تو کانال چیزی ارسال نکردم :((طول روز ارسال میکنی تعداد لفت ها بیشتر تا وسطای شب ارسال میکنی ) یه زمان شروع هم براش بزار یا مثلا هر ده ساعت ده تا پست همزمان ارسال کنه

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام
دوستان سایتی که لینک های داده شده به سایت رو نشون بده سراغ ندارین ؟ به جز وب مسترتولز گوگل..

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-%DB%B0%DB%B1-%DB%B0%DB%B9-%DB%B1%DB%B7-%DB%B3%DB%B4-%DB%B4%DB%B5-1.png

این سریال اسمش چیه دوستان؟ کسی میداند؟

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یه افزونه مناسب برای انتقال تصاویر ازattachments زنفورو به هاست دانلود معرفی کنید (الان بالای 50 هزار تا فایله که هاستینگ گیر داده )
@mg6 فکر کنم شما کار کرده باشید

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اومدم تگ ها و دسته بندی ها رو noindex کنم ، نمی دونم چی کار کردم دیگه مطلب هم ایندکس نمیشه :general304::general506:
یه جور ر ی دم تو سئو سایت که فک کنم امیر حیدری هم نمی تونه جمعش کنه :| :general108::general610:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یه ID یاهو دارم رمزش یادم نیست . میزنم رمزش رو ریست کنم . خب رمز اکانت و ایدی یاهو یکیه به اکانت یاهو وارد نمیشه .
اکانت یاهوم ایمیل دومش جیمیلمه که اتفاقا رمز اونم یادم نیست . ایمیل دوم جیمیلم که میتونم باهاش رمزش رو ریست کنم ر پاک کردم :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
قوی هست؟ hbo کلا قوی میسازه (گات) ولی اینو نشنیده بودم تا به حال اسمش رو
از نظر فیلم نامه قوی هست؟
داستان در مورد 4 دختر که در اوایل 20 سالگی شون هستن و سعی بر این دارن که خودشونو بشناسند ، کی هست ، چی می خواهن و اینکه چطور تو بتونن توی نیویورک به صورت مستقلانه دوام بیارن ،
شخصیت سازی کاراکتر ها خیلی خوب کار شده ، باور پذیری خوبی داره ، که نتیجه اش میشه یک کمدی قوی و واقعی ، البته لحظات احساسی و دراماتیک هم کم نداره.
نویسنده این سریال Lena Dunham هست که خودش نقش اول (هانا) رو هم بازی میکنه ، خالق اصلی سریال هست ، خیلی ها با Louis C.K مقایسه اش میکنن .
در کل برای اینکه ببینی خوشت میاد یا بهتره چند اپیزود از سریال رو ببینی و زود قضاوت نکنی.

پ.ن: خیلی از سریال های امریکایی به این صورت بوده که یک نویسنده یک ایده خوب به ذهن اش میرسه و داستان رو مینویسه و بعد داستان اش رو به شکبه های تلوزیونی پیشنهاد میده ، اگر داستان خوب باشه در نهایت توسط یک شبکه ساخته میشه .
چیز جالبی هست اینکه شبکه های وقتی یک داستان خوب ببینن براشون مهم نیست که طرف معروفه یا نه ، سعی میکنن از موقعیت ها بهترین استفاده کنن و در نهایت نتیجه اش هم میبینن ، برای مثال
سریال هایی مثل بریکینک بد ، فیلادلفیا ، مستر روبوت ، همین دختر ها به همین صورت ساخته شدن ، خیلی از نویسنده ها هم به همین صورت معروف شدن.
حالا شبکه های خودمون بدون پارتی از همون در صدا سیما راهت نمیدن ، این همه سال دارن یک مشت سریال با موضوع های تکراری و کلیشه میسازن ، مطمئنا ما هم نویسنده خوب داریم ، اما مشکل اینجاست اونها نمیتونن کارهاشون رو ارائه بدن . با این کارهاشون زدن ریدن تو ذائقه مردم .

Last edited:
بالا