• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
بچه ها این شعر از کی هست؟ کسی میدونه؟

-----------------------------
کجایید ای شهیدان خدایی
بلاجویان دشت کربلایی
کجایید ای سبک روحان عاشق
پرنده‌تر ز مرغان هوایی
کجایید ای شهان آسمانی
بدانسته فلک را درگشایی
کجایید ای ز جان و جا رهیده
کسی مر عقل را گوید کجایی
کجایید ای در زندان شکسته
بداده وام داران را رهایی
کجایید ای در مخزن گشاده
کجایید ای نوای بی‌نوایی
در آن بحرید کاین عالم کف او است
زمانی بیش دارید آشنایی
کف دریاست صورت‌های عالم
ز کف بگذر اگر اهل صفایی
دلم کف کرد کاین نقش سخن شد
بهل نقش و به دل رو گر ز مایی
برآ ای شمس تبریزی ز مشرق
که اصل اصل اصل هر ضیایی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بچه ها این شعر از کی هست؟ کسی میدونه؟

-----------------------------
کجایید ای شهیدان خدایی
بلاجویان دشت کربلایی
کجایید ای سبک روحان عاشق
پرنده‌تر ز مرغان هوایی
کجایید ای شهان آسمانی
بدانسته فلک را درگشایی
کجایید ای ز جان و جا رهیده
کسی مر عقل را گوید کجایی
کجایید ای در زندان شکسته
بداده وام داران را رهایی
کجایید ای در مخزن گشاده
کجایید ای نوای بی‌نوایی
در آن بحرید کاین عالم کف او است
زمانی بیش دارید آشنایی
کف دریاست صورت‌های عالم
ز کف بگذر اگر اهل صفایی
دلم کف کرد کاین نقش سخن شد
بهل نقش و به دل رو گر ز مایی
برآ ای شمس تبریزی ز مشرق
که اصل اصل اصل هر ضیایی
شعر از مولوی

elco

Registered User
لایک‌ها
211
یعنی تو این دوساعت فاصله بین پست هات اومدن بردن ؟ :eek:
دیگه به سیمکارت چیکار دارن ؟ خونه رو بازرسی کردن ؟ حتی گاوصندوق؟:rolleyes:
این نرم افزارو نمیفروشی؟ من الان ده روزه تو کانال چیزی ارسال نکردم :((طول روز ارسال میکنی تعداد لفت ها بیشتر تا وسطای شب ارسال میکنی ) یه زمان شروع هم براش بزار یا مثلا هر ده ساعت ده تا پست همزمان ارسال کنه
نه 5 شنبه بردن وقتی اومدن خونه هیچ جارو نگشتن فقط هرچی اطراف کام بود حتی مودم
رفتم اونجا تو پرونده اسکرین شات از تک تک صفحاتی که منشکل داشته گرفتن منم گفتم بیا ببین اصن نیست گفت رفتی پاک کردی لاگ سرور میگیریم از هاستینگت :|
نرم افزارو بفروشم هم قسمت ارسال از فیدو غیر فعال میکنم و خب قیمت بالا میزارم که هرکسی نخره فردا پر شه تو نت الآنم که همه چیو بردن منتظرم ببینم چی میشه :(
یه قیمت بگو بهنظرت چقد خوبه واس فروش ؟
برچسب چی زدی؟ غیراخلاقی
سایت اسپم داشتی؟
والپیپیر ... !
یه دونه هم تبلیغ که خب همش تقصیر اون بود
به سایت اسپم گیر نمیدن !

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
567
چرا اینجا انقدر درهم شده؟
چند وقتیه سر نزدیما!!!

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
دوستان هرکی با سیستم های پستی کار کرده تجربشو بگه و اینکه کلا کدوما به درد بخورترن.

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام
مهندسان شریف یه سوال از افزونه سئو یوآست

این چرا اینجوریه !؟ :دی یه بار ارسال میکنم میگه همه چی اوکی و سبز . فردا ارسال میکنم یه چراغ قرمز میکنه میگه عکسات تگ آلت نداره ! در حالی که همشون درستن
و این رویه یکی در میون هی تکرار میشه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
وقتی حوصلم سر میره کامنتای تاینی موویز رو میخونم حالم خوب میشه :D
به شما هم توصیه میکنم بخونید :general601:
مشاهده پیوست 898126
درایو C/مرورگر رو بازکن/برو تو گوگل/سرچ کن دانلود فیلترشکن / برو تو گزینه ای که آدرس yjc.ir هست / بیاپایین صفحه / کامنت هارو بخون :D
عکست تو کانال شیر شد

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
جستجوگر فیسبوک خر است :general710:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
داستان در مورد 4 دختر که در اوایل 20 سالگی شون هستن و سعی بر این دارن که خودشونو بشناسند ، کی هست ، چی می خواهن و اینکه چطور تو بتونن توی نیویورک به صورت مستقلانه دوام بیارن ،
شخصیت سازی کاراکتر ها خیلی خوب کار شده ، باور پذیری خوبی داره ، که نتیجه اش میشه یک کمدی قوی و واقعی ، البته لحظات احساسی و دراماتیک هم کم نداره.
نویسنده این سریال Lena Dunham هست که خودش نقش اول (هانا) رو هم بازی میکنه ، خالق اصلی سریال هست ، خیلی ها با Louis C.K مقایسه اش میکنن .
در کل برای اینکه ببینی خوشت میاد یا بهتره چند اپیزود از سریال رو ببینی و زود قضاوت نکنی.

پ.ن: خیلی از سریال های امریکایی به این صورت بوده که یک نویسنده یک ایده خوب به ذهن اش میرسه و داستان رو مینویسه و بعد داستان اش رو به شکبه های تلوزیونی پیشنهاد میده ، اگر داستان خوب باشه در نهایت توسط یک شبکه ساخته میشه .
چیز جالبی هست اینکه شبکه های وقتی یک داستان خوب ببینن براشون مهم نیست که طرف معروفه یا نه ، سعی میکنن از موقعیت ها بهترین استفاده کنن و در نهایت نتیجه اش هم میبینن ، برای مثال
سریال هایی مثل بریکینک بد ، فیلادلفیا ، مستر روبوت ، همین دختر ها به همین صورت ساخته شدن ، خیلی از نویسنده ها هم به همین صورت معروف شدن.
حالا شبکه های خودمون بدون پارتی از همون در صدا سیما راهت نمیدن ، این همه سال دارن یک مشت سریال با موضوع های تکراری و کلیشه میسازن ، مطمئنا ما هم نویسنده خوب داریم ، اما مشکل اینجاست اونها نمیتونن کارهاشون رو ارائه بدن . با این کارهاشون زدن ریدن تو ذائقه مردم .
کلا hbo خیلی قوی میسازه و میده بیرون
دمت گرم نقد و توضیح خوبی بود :)
رفت تو لیست دانلود

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
https://fa.wikipedia.org/wiki/علی_دایی

278470696-parsnaz-ir.jpg

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
اقا موقع نصب رمز عبور میخواد چی؟لطفا عجله دارم میشه رمز رو به شماره ۰۹۳۹۸۹۴۳۷۵۱

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
بچه ها سایت 5000 بازدید و 2600 تا 3000 ای پی چقد میبرن !؟
صفحه اول با کلمه : اس ام اس، اس ام اس عاشقانه و تمام کلمات بعد از اس ام اس عاشقانه (جدید، 94 و ...)
صفحه دو با کلمات : جملات عاشقانه و عاشقانه !

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@aalireza439
@007saeed
و بقیه دوستان اهل سریال. این سریال چطوره ؟
Its Always Sunny in Philadelphia
مشاهده پیوست 898189
یکی از بهترین سریال کمدی در حال پخش هست ، سریال کمدی ای که در عین خنده دار بود ، نقدی است بر هنجار های جامعه کنونی ما (بیشتر امریکا :دی)
داستانش در مورد یک گروه 5 نفره (فصل اول 4 نفر هستن ، از فصل 2 یکی دیگه به گروهشون اضافه میشه) است ، که تو هر اپیزود یک اتقاق براشون میافته یا یک کاری میخواهن انجام بدن ، همیشه هم کارها رو به سبک خودشون انجام میدن .
این هم بگم ، این گروه از اون مدل هایی نیست که وقتی یک مشکل براشون پیش بیاد همه سعی کنن به کمک هم مشکل رو حل کنن ، تو این گروه هر کی به فکر خودشه و از انجام هر کاری ابایی ندارن ، هیچ وقت هم سر یک موضوع با هم توافق ندارن.
نویسنده و ایده اصلی از سه تا کاراکتر اصلی سریال هست ، مک و دنیس و چارلی (Charlie Day, Glenn Howerton , Rob McElhenney) ، سه تا دوست بودن که ایده اصلی سریال به شبکه FX داده بودن ، بعد ساخت سریال رو خودشون دادن ، تا الان هم خیلی موفق بودن.
فصل 11 اش همین هفته شروع شده ، من خودم خیلی منتظرش بودم.

این هم بگم من سریال های زیادی دیدم ، الکی هم از هیچ سریالی تعریف نمیکنم.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
شماها چتو میتونید سریال ببینید ؟من اگه یه قسمت سریالو ببینم تا اخرین قسمتشو نبینم فکرم مشغول میشه . هی باخودم میگم این اتفاق میوفته :general306: حالا بعد تموم شدن فیلم سینمایی یا سریال باز فکرم مشغول میشهo_O:D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
یکی از بهترین سریال کمدی در حال پخش هست ، سریال کمدی ای که در عین خنده دار بود ، نقدی است بر هنجار های جامعه کنونی ما (بیشتر امریکا :دی)
داستانش در مورد یک گروه 5 نفره (فصل اول 4 نفر هستن ، از فصل 2 یکی دیگه به گروهشون اضافه میشه) است ، که تو هر اپیزود یک اتقاق براشون میافته یا یک کاری میخواهن انجام بدن ، همیشه هم کارها رو به سبک خودشون انجام میدن .
این هم بگم ، این گروه از اون مدل هایی نیست که وقتی یک مشکل براشون پیش بیاد همه سعی کنن به کمک هم مشکل رو حل کنن ، تو این گروه هر کی به فکر خودشه و از انجام هر کاری ابایی ندارن ، هیچ وقت هم سر یک موضوع با هم توافق ندارن.
نویسنده و ایده اصلی از سه تا کاراکتر اصلی سریال هست ، مک و دنیس و چارلی (Charlie Day, Glenn Howerton , Rob McElhenney) ، سه تا دوست بودن که ایده اصلی سریال به شبکه FX داده بودن ، بعد ساخت سریال رو خودشون دادن ، تا الان هم خیلی موفق بودن.

توی این سریال ازون خنده های رو اعصاب تماشگرا نیست؟o_O

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

این سریال رو ندیدم
کلا از سریال های کمدی خوشم نمیاد (اصلا تا به حال تست نکردم ببینم خوشم میاد یا نه )
ولی تا دلت بخواد سریال های تخیلی و ماجراجویی و هیجانی و ... دیدم :)
میخوام اینو تست کنم > whats your opinion?
qi7f6lreu2djuzsay5bq.jpg

از سریال هایی مثل big bang theorey که پس زمینه صدای خنده هست خوشم نمیاد :دی
این ویدیو رو دیدی؟ (Paul Anka - Papa - Lyrics - YouTube )

بالا