• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
شماها چتو میتونید سریال ببینید ؟من اگه یه قسمت سریالو ببینم تا اخرین قسمتشو نبینم فکرم مشغول میشه . هی باخودم میگم این اتفاق میوفته :general306: حالا بعد تموم شدن فیلم سینمایی یا سریال باز فکرم مشغول میشهo_O:D
سریال ها اغلب 2 مدل داستان دارن ، یک مدلشون هر اپیزود یک داستان جدا داره ، البته بعضی ها سریال ها علاوه بر اینکه هر اپیزود یک داستان جدا داره ، یکسری اتقاق ها که برای بعضی کاراکترها رخ میده ، در طول پخش سریال ادامه دار هست ، مثلا یک کاراکتر یکی رو مبینه ازش خوشش میاد ، این قضیه اش تو اپیزودهای دیگه هم ادامه داره.

یک مدل دیگه هم سریال هایی هست که اتقاق های ادامه دار تو هر اپیزود رخ میده ، اما این مدل سریال ها طوری نیست که بیننده یک قسمت رو ببینده دغدغه این رو داشته باشه که آخر سریال چه اتقاقی قرار بیفته، اغلب سریال های خوش ساخت طوری داستان می نویسند که خود سریال یک داستان کلی داره ، علاوه بر اون هر فصل هم یک داستان مجزا داره که خود این داستان هم در ادامه داستان کلی سریال هست ، مثلا یک سریال در نطر بگیر یک گروه خلافکار وجود داره که تو این گروه یک آدم خوب داره ، یک آدم بد ، داستان کلی این هست که این دو نفر با هم اختلاف نظر دارن و اول اخرش به پر پای هم میپیچن ، حالا کی این اتفاق می افته ، چطورش در طول خود سریال مشخص میشه ، حالا نویسنده های این سریال میان طوری داستان هر فصل رو مینویسن که طی هر فصل یک سر اتفاق هایی برای اون گروه خلافکار می افته ، مثلا گروه شون درگیر یک مشکل میشه ، اون مشکل اوایل فصل شروع میشه و تا آخر فصل به پایان میرسه و علاوه بر اون اختلاف بین اون دو نفر هم تو طی فصل رشد پیدا میکنه ، اینطوری نویسنده های کاری میکنن که بیننده توی یک فصل یکسری اتفاق ها رو دنبال میکنه ، بعد آخر فصل هم به یک نتیجه میرسه و علاوه بر اون داستان کلی هم براش پیش میره ، اونقدرها براش ضروری نمیشه که بخواهد بدونه چه اتفاقی قرار برای اون دو نفر بیافته (یکجورایی از خط داستانی براش ارضا کننده میشه).

از فرندز بهتره ؟ حال و هواش شبیه فرندز هست ؟
جامعه کنونی ما (آمریکا) رو خوب اومدی :general601:
فرندز کلا سبک اش فرق داره ، تو سریال فرندز گروه شون همه شون هوای همدیگه رو دارن ، به اخلاقیات خیلی اتکا دارن ، اما اینها دقیقا عکس اش هستن.

توی این سریال ازون خنده های رو اعصاب تماشگرا نیست؟o_O
نه این سریال از اون خنده ها نداره .
ولی من خودم از سریال هایی که پشت صحنه خنده داره ، خوشم میاد :دی

این سریال رو ندیدم
کلا از سریال های کمدی خوشم نمیاد (اصلا تا به حال تست نکردم ببینم خوشم میاد یا نه )
ولی تا دلت بخواد سریال های تخیلی و ماجراجویی و هیجانی و ... دیدم :)
میخوام اینو تست کنم > whats your opinion?
qi7f6lreu2djuzsay5bq.jpg

از سریال هایی مثل big bang theorey که پس زمینه صدای خنده هست خوشم نمیاد :دی
این ویدیو رو دیدی؟ (Paul Anka - Papa - Lyrics - YouTube )
سریال New Girl رو من از فصل اولش دنبال میکنم ، داستانش در مورد 3 تا پسر هست که یک دختر به آپارتمانشون میاد باهاشون زندگی میکنه
یکی از معدود سریال های کمدی ای هست که ، سعی نداره هر طور شده بیننده رو بخندونه ، یک کمدی خیلی ساده و باور پذیر ، شخصیت های خیلی خوب نوشته شدن به طوری که بعد از دیدن چند اپیزود ، احساس میکنید شما هم تو همون اپارتمان هستید ، نوع شوخی ها خیلی هوشمندانه هست ، با دیدن سریال اخساس خوبی دارید . در کل یکی از کمدی های خوب هست .

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
بچه ها سایت 5000 بازدید و 2600 تا 3000 ای پی چقد میبرن !؟
صفحه اول با کلمه : اس ام اس، اس ام اس عاشقانه و تمام کلمات بعد از اس ام اس عاشقانه (جدید، 94 و ...)
صفحه دو با کلمات : جملات عاشقانه و عاشقانه !
درآمدی از همکاری در فروش داره ؟

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
سلام دوستان خسته نباشید
12 سوال ساده c++ دارم که اگه لطف کنین برام حل کنین ممنونتون میشم (با هزینه)
واسه فردا تا ساعت 11 میخوامشون
سوالات مربوط به درس مبانی کامپیوتره (رشته و آرایه)
هرکی میتونه لطفاً پخ بده تا سوالات رو براش بفرستم
ممنونم از شما

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام دوستان خسته نباشید
12 سوال ساده c++ دارم که اگه لطف کنین برام حل کنین ممنونتون میشم (با هزینه)
واسه فردا تا ساعت 11 میخوامشون
سوالات مربوط به درس مبانی کامپیوتره (رشته و آرایه)
هرکی میتونه لطفاً پخ بده تا سوالات رو براش بفرستم
ممنونم از شما
تو نت بگردی جواب خیلی از سوالات رو پیدا می کنی

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چه جوری برای سایت خبری مجوز بگیرم؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
مجوز برای چی میخواد؟
یک دامین خبری عالی دارم اگه خواستی
تو این خبرگزاری ها زده هر گونه سایت خبری مجوز میخواد + دامنه رو پ.خ کن یه چیزی خودم در نظر دارم از اون بهتر باشه میگیرم.

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
تو این خبرگزاری ها زده هر گونه سایت خبری مجوز میخواد + دامنه رو پ.خ کن یه چیزی خودم در نظر دارم از اون بهتر باشه میگیرم.
باید از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز بگیری و بعدشم باید حتما با سایت سازی که اونها تایید می کنند سایت را راه اندازی کنید. که توی خیلی از سایت ها زده چی هست پایین سایت
البته فکر کنم اگر برید پیش همینا که مدیریت محتوا را اسکریپتش را می فروشند کارهای مجوزش را هم بهتون راهنمایی بکنند.

estefani

Registered User
لایک‌ها
49
دوستان یک سوال
یک سیستم همکاری در فروش شارژ می خواهیم راه اندازی کنیم
چه اسکریپتی رو پیشنهاد می دید ؟ آیا اسکریپت آماده و با کیفیت وجود دارد ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستان یک سوال
یک سیستم همکاری در فروش شارژ می خواهیم راه اندازی کنیم
چه اسکریپتی رو پیشنهاد می دید ؟ آیا اسکریپت آماده و با کیفیت وجود دارد ؟
روی این موضوع فکر کردین ؟ یا برای تست میخواید راه اندازی کنید ؟ من الان شارژ ها مو از همین پرشین تولز با تخفیف 20 درصد میگرم
نیاز هم باشه از طریق همراه بانک نهایتا از طریق سایت های معتبر و ussd
کار سختی پیش رو دارید
اسکریپت تو رایگان ها : freer

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
سلام
بچه ها افزونه ای هست که بطور اتومات هر ارسالی میشه رو همون لحظه به فیسبوک و تویتر و اینستا گرام و... بفرسته بدون نیاز به دخالت شما ؟
برای وردپرس بله موجود هست برای تلگرام هم هست البته برای اینستا هنوز ساخته نشده چون میگند api ارسال نداره یک پروزه ای هم بود که متاسفانه نا موفق موند

ariaieboy

Registered User
لایک‌ها
256
این رو مطمئن هستین ؟
تا جایی که بنده اطلاع دارم و قدیم قانونش بود بله همینطور هست. و باید حتما با سیستم مدیریت محتوای ارائه شده توسط خودشون ساخته بشه.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
برای وردپرس بله موجود هست برای تلگرام هم هست البته برای اینستا هنوز ساخته نشده چون میگند api ارسال نداره یک پروزه ای هم بود که متاسفانه نا موفق موند

آره برا تلگرام رو دارم ولی اینکه برای هر کدوم هی بخوایم یه افزونه نصب کنیم پدر سایت در میاد !
تگه یکی باشه که حداقل چندتارو بفرسته خیلی خوب میشه .

estefani

Registered User
لایک‌ها
49
روی این موضوع فکر کردین ؟ یا برای تست میخواید راه اندازی کنید ؟ من الان شارژ ها مو از همین پرشین تولز با تخفیف 20 درصد میگرم
نیاز هم باشه از طریق همراه بانک نهایتا از طریق سایت های معتبر و ussd
کار سختی پیش رو دارید
اسکریپت تو رایگان ها : freer
سلام
ممنون از پاسخ شما
بله فکر شده و الان می خواهیم یک سیستم همکاری در فروش شارژ راه اندازی کنیم. توجه کنید که سیستم همکاری در فروش شارژ نه سیستم فروش شارژ
ممنون می شم اگر کسی اطلاع داره که چه سایت یا شخصی این اسکریپت رو می فروشه اطلاع بده

بالا