• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
@siavashx
سیاویش اون افزونه zemanta که برای related post استفاده میشد چرا فقط یه سری دسته ی خاص رو نمایش میده؟
کلا از صبح اینقدر افزونه شو دستکاری کردم ولی فقط یکی دو تا دسته ی خاص رو نمایش میده و کاری به دسته های دیگه نداره

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یه چیز تبلیغاتیه
غیر ممکن
هیچ کدوم نمیتونن با مدرک ادعا کنن که سرورشون ۹۹.۹ درصد بدون مشکل مدام در حال اجراست
همشون یه جای کارشون میلنگه و بلاخره یه مشکلی حتی شده برای چند دقیقه در هفته هم براشون پیش میاد که اکثرا من و شما زمان این اختلال ها رو متوجه نمیشیم.
ممکن هست ، یادمه خیلی وقت پیش یک مقاله خونده بودم ، در مورد زبان Erlang بود ، نوشته بود که شرکت اریکسون (تو کار شبکه های مخابراتی هست) ، یک سیستم با اسنفاده از Erlang طراخی کرده بود که تونسته بود به آپ تایم 99.9999999% دست پیدا کنه ! یعنی توی هر سال فقط 32 میلی ثانیه در دسترس نبوده ! و اینکه این سیستم شون بیشتر از 20 ساله در حال استفاده است !

حالا اپراتور های خودمون تو یک هفته هم همچین آپ تایمی ندارن :دی

پ.ن: زبان برنامه نویسی Erlang توسط خود اریکسون توسعه داده شده ، قابلیت این رو داره ، حجم زیادی از درخواست های همزمان رو به خوبی مدیریت کنه (منظورم از حجم زیاد تعداد درخواست های میلیونی هست!) ، یک قابلیت جالبی هم داره اینکه برای ارتقا و کانفیگ نیازی به توقف و ری استارت نداره و به خاطر توزیع پذیری آسون تو یک شبکه از کامپیوترها باعث شده که بتونه امکان مقباس پذیری با تعداد زیاد ماشین تو یک شبکه رو داشته باشه.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ممکن هست ، یادمه خیلی وقت پیش یک مقاله خونده بودم ، در مورد زبان Erlang بود ، نوشته بود که شرکت اریکسون (تو کار شبکه های مخابراتی هست) ، یک سیستم با اسنفاده از Erlang طراخی کرده بود که تونسته بود به آپ تایم 99.9999999% دست پیدا کنه ! یعنی توی هر سال فقط 32 میلی ثانیه در دسترس نبوده ! و اینکه این سیستم شون بیشتر از 20 ساله در حال استفاده است !

حالا اپراتور های خودمون تو یک هفته هم همچین آپ تایمی ندارن :دی

پ.ن: زبان برنامه نویسی Erlang توسط خود اریکسون توسعه داده شده ، قابلیت این رو داره ، حجم زیادی از درخواست های همزمان رو به خوبی مدیریت کنه (منظورم از حجم زیاد تعداد درخواست های میلیونی هست!) ، یک قابلیت جالبی هم داره اینکه برای ارتقا و کانفیگ نیازی به توقف و ری استارت نداره و به خاطر توزیع پذیری آسون تو یک شبکه از کامپیوترها باعث شده که بتونه امکان مقباس پذیری با تعداد زیاد ماشین تو یک شبکه رو داشته باشه.
یک هفته؟ کلا تو یه روز همچین آپتایمی ندارن
بازم بنازم شرف چنگیز هاست رو که روراست به ملت میگه هاستم اینه میخوای بخواه نمیخوای هم به سلامت
--------------------
یک سوال:
یعنی گوگل واقعا عقلش نمیرسه سایت هایی که محتوای روی خود گوگل رو کپی می کنن رو اسپم محسوب کنه؟
اینقدر بی عقل؟

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
برای کیفیت 320 آهنگ های خارجی سایتی رو میشناسید؟؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یک هفته؟ کلا تو یه روز همچین آپتایمی ندارن
بازم بنازم شرف چنگیز هاست رو که روراست به ملت میگه هاستم اینه میخوای بخواه نمیخوای هم به سلامت
--------------------
یک سوال:
یعنی گوگل واقعا عقلش نمیرسه سایت هایی که محتوای روی خود گوگل رو کپی می کنن رو اسپم محسوب کنه؟
اینقدر بی عقل؟
گوگل عقلش میرسه ، ببین الان شرکت هایی مثل گوگل ، فسبوک ، مایکروسافت و... دارن به سمت یادگیری ماشینی میرن (رفتن) ، یعنی اینکه به جای صرف اینکه بخوان یک متن رو ذخیر کنن ، این قابلیت رو دارن که اون متن رو درک کنن ، (برای اطلاعات بیشتر میتونی در مورد پردازش زبان طبیعی NLP تحقیق کنی) ، به این صورت موتور جستجوگر میتونن محتوای بی کیفیت رو تشخیص بدن .

حالا مشکلی که برای ما وجود داره ، اینکه گوگل برای زبان فارسی هزینه در این زمینه نمیکنه (طبیعی هست اینکارش ، به خاطر اینکه کاربرهای ایرانی هیچ سودی براش ندارن) ، نتیجه این میشه که گوگل برای زبان فارسی وقتی یک محتوا با چگالی بالا برای یک کلمه کلیدی ببینده اون مطلب رو به عنوان یک محتوای خوب در نظر میگیره ، حالا چه بخواهد اون محتوا یک مطلب خوب و عالی باشه یا یک مشت جمله که مفهوم خاصی نداشته باشه.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
تا حالا کسی از این استفاده کرده ؟؟
http://amarfa.ir
من ازش استفاده میکنم
فعلا تو نسخه ازمایشیه ولی بازم شمارشش خوبه:general601:
@siavashx
سیاویش اون افزونه zemanta که برای related post استفاده میشد چرا فقط یه سری دسته ی خاص رو نمایش میده؟
کلا از صبح اینقدر افزونه شو دستکاری کردم ولی فقط یکی دو تا دسته ی خاص رو نمایش میده و کاری به دسته های دیگه نداره
من دستکاری نکردمش:D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
رزبلاگ رو خودمم قبول ندارم
قبلا از مکس پاپ اپ استفاده میکردم ولی میخوام جای دیگه هم امتحان کنم
بیشتر نظرم روی irpopup و popupads هستش
یکی از اشتباهات من ثبت نام در مکس پاپ بود:rolleyes:
من از یه سیستم با شمارش خوب استفاده میکنم و راضی هستم اما ازونجایی که تو زیر مجموعه نمیشی بهت ادرس نمیدم:D:general711:

ACUN

Registered User
لایک‌ها
253
از دوستان کسی برای خرید پکیج اموزشی هست پ.خ بده

bats

Registered User
لایک‌ها
28
همکاران گرامی لطفا درباره ی قالب سایت زیر نظر بدین اینم در نظر داشته باشین که لوگو و شخصی سازیش کامل نیس :)
http://hititr.ir

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سلام

به جز پارس پال درگاه درست و حسابی و ابرومند و فنی معرفی کنید که با سرور های ovh نت افراز موشکول نداشته باشه

به جز جهان پی وdargahpardakht

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
برا درامد از پاپ اپ خوبه از چ تعداد شروع کنیم؟
ارزش داره سایت با هزار ای پی رو پاپ اپ گذاشت؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
برا درامد از پاپ اپ خوبه از چ تعداد شروع کنیم؟
ارزش داره سایت با هزار ای پی رو پاپ اپ گذاشت؟
1- هرچه بیشتر بهتر :دی
2- نذاری بهتر هست! پاپ سایت 1000 آی پی هزینه های اینترنت مدیر سایت رو نهایت اش میتونه تامین کنه!

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه چیز تبلیغاتیه
غیر ممکنه
هیچ کدوم نمیتونن با مدرک ادعا کنن که سرورشون ۹۹.۹ درصد بدون مشکل مدام در حال اجراست
همشون یه جای کارشون میلنگه و بلاخره یه مشکلی حتی شده برای چند دقیقه در هفته هم براشون پیش میاد که اکثرا من و شما زمان این اختلال ها رو متوجه نمیشیم.
سوالم چیز دیگه بود.
آپتایم 99 درصد یعنی چی؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه چیز تبلیغاتیه
غیر ممکنه
سوالم چیز دیگه بود.
آپتایم 99 درصد یعنی چی؟

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بالا