• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
منم رتبه سایتم بد نبود حتی تا 290 هم اومد اما سوزش من از اینجاست که سایت دانلود جرا باید فیلتر بشه و اینکه من تو ساماندهی ثبت کرده بودم بدون اخطار فیلتر کردن الانم 2 ماهه جواب نمیدن حداقل بگن برای فلان چیز فیلتر شدی
سایت دانلود باید به همون دلیلی فیلتر بشه که سایت خبری میشه ، سایت موزیک میشه ، سایت عکس میشه، سایت واسط پرداخت میشه، (سایت تفریحی، بازی،سایت فیدخوان و اسپمر، سایت هاست،سایت شبکه اجتماعی و ... میشه)
برای هر کدومش هم دلیل دارم. شمار بگو کدوم سایت رو نمیشه کلا فیلتر کرد تا دلیلش رو بهت بگم چرا میشه فیلتر کرد.
ولی در اینکه فیلتر میشه و چرا باید بشه که شکی نیست. مشکل اینجاست که وقتی که من یه مطلب میزارم و بقیه هم عین همون مطلب رو میزارن چرا من باید باید بر اساس تبعیض فیلتر بشم و بقیه نه. اگر قرار بر فیلتر باشه کلا باید بزنن فیلتر کنن و این تک و توک بازی ها چیه؟
عیدی واعظی به کاربران اینترنت و موبایل/تقویت سرعت در ایام نوروز (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۳ اقدام مهم در جهت افزایش سرعت و کیفیت شبکه ارتباطی کشور در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: افزایش سرعت اینترنت، عیدی ما به کاربران است.)

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
توضیحات زرین پال در رابطه با فیلتر نشدنشون
عدم تدوین قانون مشخص برای فعالیت شرکت‌های تجمیع کننده خدمات، منجر به فیلتر شدن برخی از این سایت‌ها شده است. بنیان‌گذار زرین پال می‌گوید: «ایجاد چنین استرسی به کسب و کارها در روزهایی که بیشترین گردش مالی سال در جریان است، لطمه بزرگی به آنهاست». تصمیم به فیلترینگ این سایت‌ها یکباره اجرا شده و تاکنون هم توضیحی درباره چرایی آن به مسئوولان سایت‌ها داده نشده است.

براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای اینکه موافقت اولیه برای فعالیت این شرکت‌ها صادر شود، باید تضمین‌های خاصی را ارائه دهند. هر کدام از این سایت‌ها در مقابل طرف‌های قراردادشان مسئولیت تضامنی دارند و در صورت تخلف از سوی هر یک از این بخش‌ها آنها در مقابل مسئولان پاسخگو هستند. به همین دلیل این سایت‌ها باید نظارت دقیقی روی فرایند کاری طرف‌های قراردادی خود داشته باشند. اما در اتفاقی بی‌سابقه، عصر روز سه شنبه ۲۵ اسفندماه ۹۴ تعدادی از درگاه‌های واسط پرداخت به دلایلی نامعلوم و مبهم از دسترس خارج شدند.

اولین زمزمه‌های توقیف این سایت‌ها مهرماه گذشته شنیده شد که با توجه به مخالفت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی روند فیلترینگ متوقف شد. محمد گرکانی نژاد، رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک پیش از این درباره فعالیت این سایت‌ها به پیوست گفته بود: «در برخی از این سایت‌ها بی‌دقتی‌ها و بی‌توجهی به قانون صورت گرفته و این گونه استفاده‌ها باعث ایجاد حساسیت در برخی از بخش‌های کشور شده و به کل این مفهوم صدمه زده است». او اعلام کرده بود که در حال تصمیم‌گیری درباره این موضوع هستند. کرگانی نژاد در دی ماه سال ۹۴ گفته بود تا دو سه ماه آینده برای این سایت‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد و به نظر می‌رسد این تصمیم‌گیری حالا اجرایی شده است.

مصطفی امیری، از موسسان درگاه پرداخت زرین پال در گفتگو با پیداد درباره وضعیت فعلی درگاه پرداخت زرین پال می‌گوید: «در نامه‌ای که پیش از این از سوی شاپرک برای PSP ها درباره درگاه‌های غیرمجاز زده شده بود نام زرین پال وجود نداشت. با این حال با توجه به فشارهایی که در این باره آمده است در حال حاضر اختلالاتی در درگاه ما به وجود آمده که منشا آن یا حملات متفاوتی است که به سایت می‌شود و یا فیلترینگ است که بر روی برخی سایت‌های دیگر هم اعمال شده است». به گفته او با توجه به اقداماتی که تیم فنی زرین پال انجام داده است، در سه ساعت گذشته فیلترینگ بر روی سایت آنها اعمال شده است.

او در ادامه درباره وضعیت فعلی درگاه زرین پال می‌گوید: «در حال حاضر در داخل ایران با توجه به کار تیم فنی اختلال زیادی وجود ندارد اما در خارج از کشور سایت زرین پال قابل مشاهده نیست و این نشان می‌دهد که اختلال در لایه‌های فیلترینگ وجود دارد و یا شرکت زیرساخت تصمیم گرفته با توجه به حمله‌های متعدد، سایت را فیلتر کند».

امیری بر این باور است که با توجه به نزدیک بودن به روزهای پایان سال و ایام نوروز، درگاه‌های فیلتر شده نمی‌توانند پاسخی دریافت کنند و پس از پایان تعطیلات ۱۵ روزه نوروز باید برای پیگیری این فیلترینگ مراجعه کنند. او کلیت این کار را «کار زشتی» می‌داند و در این باره می‌گوید: «تمام کسب و کارها در روزهای پایانی سال برای خود برنامه‌ریزی می‌کنند و اگر قانونی هم بوده در این ایام وارد کردن چنین استرسی به کسب و کارها لطمه می‌زند و من فکر نمی‌کنم کسی حاضر باشد به این شکل رقبای خود را از میدان به در کند».

او معتقد است اگر قانونی وجود دارد باید برای همه اعمال شود و نباید در این میان گزینشی عمل شود. در حال حاضر سایت‌های اینترنتی زرین پال و درگاه پرداخت فیلتر نشدند و برخی بر این باورند که دلیل آن مجوز داشتن این درگاه‌ها از بانک مرکزی است اما امیری در این باره می‌گوید: «زرین پال هیچ مجوزی از بانک مرکزی ندارد و تنها در حال همکاری و تعامل با بانک مرکزی است تا بتواند مجوز را دریافت کند. اما در حال حاضر چنین مجوزی وجود ندارد».

او دلیل نبودن سایتشان در لیست فیلترینگ را «خوش‌شانسی» یا «از قلم افتادن نامشان در لیست» یا «وجود قصد و غرض‌های شخصی» می‌داند. بنیان‌گذار زرین پال بار دیگر تاکید می‌کند از ابتدای امروز زرین پال اتفاقات متفاوتی را تجربه کرده که باعث لطمه خوردن این سایت اینترنتی شده است. او معتقد است شرکت زیرساخت این درگاه‌ها را فیلتر کرده و این در حالی است که پیش از فیلتر شدن هیچ اخطار یا نامه‌ای به مسئولان سایت‌ها داده نشده بود. پیش از این شاپرک در نامه‌ای که به PSP ها زده بود اعلام کرده بود که آنها می‌توانند با ۲۴ سایتی که در آن نامه اعلام شده بود همکاری کنند و این در حالی است که حالا ۲۲ سایت از این ۲۴ سایت فیلتر شده‌اند و مسئولان تاکنون پاسخی به چرایی این فیلترینگ گسترده نداده‌اند.

منبع: پیداد

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
همان روزی که وی پی ان فروش داشتیم و استعلام می گرفتن
می گفتیم ببندیم اینارو
می گفتن کاریتون نباشه
و الان به بهانه های مختلف حتی الکی بستن
صحبت جالب بین دو درگاه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان یک مطلب منتشر کردم (ولی سرعت داغون بود صفحه پیشخوان ارسال مطلب به درستی باز نشده بود)
الان بعد از انتشار اون مطلب - فقط قالب همون صفحه از مطلب بهم ریخته ست و بقیه جاها قالب درسته و مشکلی نداره.
چیکار باید کرد؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
وب مسترین پارسی
عیدی نمیدین ؟
اسکریپتی ؛ قالبی ؛ سایتی :D چیزی :)
این دم عیدی هم بهتون کمک زیاد شده از این طرف اون طرف :]
اگر خدمات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی لازم داشتی در خدمتم...عیدی هم میدم[emoji4]

فرستاده شده از V3ِ من با Tapatalk

signul

Registered User
لایک‌ها
938
@l3est :
عزیز این 20 اسپید که معرفی کردی تخفیف داده استفاده کردی ازش ؟
سرعتش خوبه ؟
قطعی ندارن ؟
در کل چه طورین ؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستان یک مطلب منتشر کردم (ولی سرعت داغون بود صفحه پیشخوان ارسال مطلب به درستی باز نشده بود)
الان بعد از انتشار اون مطلب - فقط قالب همون صفحه از مطلب بهم ریخته ست و بقیه جاها قالب درسته و مشکلی نداره.
چیکار باید کرد؟
ctrl+f5 بزنید
بهم ریختگی در چه حدی هست؟ متن زیاد هست و از کادر زده بیرون ؟
ویرایشگر رو در حالت متنی بزارید و ببنید div اضافی توی مطلب هست ، اگه میتونید یه بار هم مطلب رو ویرایش کنید و ذخیره کنید ،

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
@l3est :
عزیز این 20 اسپید که معرفی کردی تخفیف داده استفاده کردی ازش ؟
سرعتش خوبه ؟
قطعی ندارن ؟
در کل چه طورین ؟
من کلا هرچی از سایتهای دیگه میگرفتم مشکل دار بود دیگه میترسیدم بخرم اما اکانت تست اینو گرفتم خیلی خوبه.
یکسال دیگه که شاید تو نت نباشم اما یه 6ماهه حتما میگیرم ازش.

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من کلا هرچی از سایتهای دیگه میگرفتم مشکل دار بود دیگه میترسیدم بخرم اما اکانت تست اینو گرفتم خیلی خوبه.
یکسال دیگه که شاید تو نت نباشم اما یه 6ماهه حتما میگیرم ازش.
برای موبایلش خوبه یا نع ؟
سسسیک و یا وی پی ا ن اش خوب باشه حله

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
عیدی واعظی به کاربران اینترنت و موبایل/تقویت سرعت در ایام نوروز (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۳ اقدام مهم در جهت افزایش سرعت و کیفیت شبکه ارتباطی کشور در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: افزایش سرعت اینترنت، عیدی ما به کاربران است.)
این اقا هروقت میاد حرف میزنه نت من برعکس میشه.از روزی که این حرف رو زده نت هی میره و میاد

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
نودهشتیا با اون عظمت و رتبه 60 ایران الان شده 1850 :||||
بنده خدا مدیرش هم قبل هیتلر شدن سایتش به رحمت خدا رفت:(:(
فعلا که سایت رو برای فروش گذاشتن قیمتی که هر کسی نمیتونه بگه توضیحات بیشتر رو ارسال کنید .

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
همان روزی که وی پی ان فروش داشتیم و استعلام می گرفتن
می گفتیم ببندیم اینارو
می گفتن کاریتون نباشه
و الان به بهانه های مختلف حتی الکی بستن
صحبت جالب بین دو درگاه
با مدیر این شاپکیپر چطور میشه ارتباط برقرار کرد. چند سال هست اکانت من رو از دسترس خارج کردن :|

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
بچه ها نرم افزار حساب داری روی گوشی اندروید چی پیشنهاد می کنید
خوب و راحت باشه

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

payam-nice

Registered User