• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

shiraz-boy

Registered User
لایک‌ها
350
سلام
اوقات به کام
اگه یه چندتا فیلم (اکشن یا کمدی )که ارزش وقت گذاشتن رو داشته باشه رو معرفی کنید ، ممنون میشم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
به نظرتون استفاده از اسکریپت الکسا تو سایت تاثیری تو رنک الکسا داره ؟! :general405:
ما خودمون سایت میسازیم اصلا غافل بودیم از رنک الکسا و ... کلا ما رو تو لیست ایران بازی نداده :general404:
تبادل ترافیک ایرانی خوب کسی سراغ داره مثل نمونه های خارجی ؟
به نظرم بیشترین تاثیر توی الکسارو فقط تولبارش داره

• Like
Reactions: WBS

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خداوندا در سال جدید پرشین تولز را از کلاه برداران پاک بگردان:general406:

پ.ن:یارو میخواست ازم کلاه برداری کنه سرمچشو گرفتم الان بهم میگه به مدیریت گفتم که ازم کلاه برداری کردیo_O:general304:به موجود عجیبی برخوردم تو سال جدید..:D

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
این دفترچه کارآموزی که میدن توش نوشته بود که تعطیلات رسمی مثل جمعه حساب نیست و نباید کارآموزی برید ، میخواستم بدونم الان تعطیلات نوروز هم جزو این تعطیلات رسمی که برای کارآموزی حساب نمیشه هستش یا نه باید بریم کارآموزی؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
سلام
این دفترچه کارآموزی که میدن توش نوشته بود که تعطیلات رسمی مثل جمعه حساب نیست و نباید کارآموزی برید ، میخواستم بدونم الان تعطیلات نوروز هم جزو این تعطیلات رسمی که برای کارآموزی حساب نمیشه هستش یا نه باید بریم کارآموزی؟
تعطیلات رسمی عید نوروز فقط تا روز 4 فروردین هستش و بعدش دیگه تعطیل نیست و همه ادارات و ... طبق روال عادی شون میرن سر کار و .... (غیر از آموزش و پرورش و یکسری ادارات خاص دیگه که به مسافرت رفتن و ... مرتبط هستن)
شمام باید ببینی کجا میری کاراموزی و کارورزی و طبق اون باید بدونی الان تعطیلات رسمی صدق میکنه یا خیر و بری یا نری

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تعطیلات رسمی عید نوروز فقط تا روز 4 فروردین هستش و بعدش دیگه تعطیل نیست و همه ادارات و ... طبق روال عادی شون میرن سر کار و .... (غیر از آموزش و پرورش و یکسری ادارات خاص دیگه که به مسافرت رفتن و ... مرتبط هستن)
شمام باید ببینی کجا میری کاراموزی و کارورزی و طبق اون باید بدونی الان تعطیلات رسمی صدق میکنه یا خیر و بری یا نری
مغازه است باو ، یعنی طرف جمعه هم بازه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام
مگه اصن کسی کاراموزی رو میره؟
من خودم از 240 ساعت 100 ساعتشو رفتم اونم مجبور بودم وگرنه نمیرفتم

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
این ارور رو چطوری برطرف کنم؟
ss.JPG
permisionها رو هم طبق این اموزش تغییر دادم اما بازم ارور میده!

Ashkan9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
یک هاستینگ خوب معرفی کنین به غیر از نت افراز و پارس پک
سلام
بستگی داره چقد بخوای هزینه کنی
من ۶ ماهه که از LinuxVIP3 برتینا استفاده میکنم(سرور کانادا). آپ تایم و لود عالی -پشتیبانی هم خوبه. تا به حال هر بار تیکت زدم سریع جواب گرفتم.
قیمتا توی سایت هست.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
تو وارد کردن دیتابانک به مشکل برخوردم
کسی هست راهنمایی کنه تو phpMyAdmin ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
تو وارد کردن دیتابانک به مشکل برخوردم
کسی هست راهنمایی کنه تو phpMyAdmin ؟
مشکلت چیه دقیقا؟
حجمش بالاست و ایمپورت نمیشه؟
اگر مشکلت حجمه، سی پنل و دایرکت ادمین هر دو قسمت ری استور دیتابیس دارند (در سی پنل قسمت backups و در دایرکت ادمین قسمت مدیریت دیتابیس mysql )

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
مشکلت چیه دقیقا؟
حجمش بالاست و ایمپورت نمیشه؟
اگر مشکلت حجمه، سی پنل و دایرکت ادمین هر دو قسمت ری استور دیتابیس دارند (در سی پنل قسمت backups و در دایرکت ادمین قسمت مدیریت دیتابیس mysql )
از سری استعداد های وبمستران پی تی می توان به : حدس زدن مشکل دیگران و ارائه راهکار های مفید و کارساز برای آن هاست. :دی

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
از سری استعداد های وبمستران پی تی می توان به : حدس زدن مشکل دیگران و ارائه راهکار های مفید و کارساز برای آن هاست. :دی

جمله بندیت تو حلقم :D
اونجا که گفتی ( می توان به ) آخر جمله باید میگفتی ( اشاره کرد ) که گفتی آن هاست o_O

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
چطوری باید php نوشت که با mysql injection حمله نکنن ؟؟ :| یا اگه حمله کردن پیروز نشن:D
بدون فریمورک

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
چطوری باید php نوشت که با mysql injection حمله نکنن ؟؟ :| یا اگه حمله کردن پیروز نشن:D
بدون فریمورک
از توابع mysqli استفاده میکنی یا pdo؟
تو mysqli:
PHP:
function make_safe($str)
{
    global $mysqli;
    $str = $mysqli->real_escape_string($str);
    return strip_tags(trim(htmlspecialchars($str,ENT_QUOTES)));
}

تو pdo هم از prepare و دستورات ترکیبی بالا استفاده کن (مثل htmlspecialchars، strip_tags )
یا اگر دیتا ات فقط شامل عدد هست، از intval هم میتونی استفاده کنی

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
باید جای این جمله
متفاوت ترين سرويس سایت ساز
بنویسن
متفاوت ترین اسپمر ساز:D
هرچی اسپمره رو اینه:general710:
اصلا با این سرویس حال نمیکنم.
خودشون یه خبر زدن که قالب ادیت شده و ... بعد میری تو وبلاگشون میبینی اصلا یه قالب درب و داغون
خودشون برای خودشون ارزش قائل نیستن. نشد یه بار ما یه چیزی سرچ کنیم و این تو لینک ها باشه و وبلاگ اسپمر نباشه.
نمیدونم چرا همه رو این میارن بالا
بعد هی بیایین اینجا و بگین بلاگفا بده و فلانه و بیساره (یه بار شد روی بلاگفا یه اسپمر بیارن بالا؟) = خدایی علیرضا شیرازی دیگه به هیچی اعتقاد نداره (نمیزاره وبلاگ نویس بیچاره جم بخوره و حتی نمیتونی یه قالب درست و حسابی برای وبلاگ)
یه سرویس بود (نصر بلاگ) خیلی باهاش حا کردم وبلاگ اسپمر رو سریع میبست و بعد مینوشت ما با اسپمر ها اوکی نیستیم و میبندیم :دی

بالا