• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آقا شرمنده همتون سوالم سخت بود !!!!! نباید میپرسیدم ! همه به فکر سایت خودشونن :confused:
البته اینم بدون که سایت زیرنویس دیگه مثه قبل نیست که سریع رشد کنه
الان با این اسکریپت هایی که دارن میفروشن و وجود رقبای قدیمی شما نهایت بتونی روزی 2 3 هزار تا آی پی بگیری

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
البته اینم بدون که سایت زیرنویس دیگه مثه قبل نیست که سریع رشد کنه
الان با این اسکریپت هایی که دارن میفروشن و وجود رقبای قدیمی شما نهایت بتونی روزی 2 3 هزار تا آی پی بگیری
با این وضعی که سایت های فیلم درست کردن هرکی برا خودش بخش زیرنویس زده دیگه فک کنم سایت جوک و اس ام اس هم بهتر از زیرنویس باشه
ماشالله کم نیستن قبلا 5 تا بود الان فقط 50 تا سایت جدید درست شده

من تو هر زمینه ورود کردم خیل عظیم دوستان رقیب پشت سرم بوده ، دوستان یه چندتا ایده جدید دارم خواهشا پولاتون رو حروم نکنید باید داخل اونا هم سرمایه گذاری کنید ها :| :general509::oops::general505:

پ.ن : فقط اینو فهمیدم تو نت که اگر تا الان 5 میلیون در اورده باشم یه ریالش رو واقعا استفاده نکردم لامصب پوله انگار خیر نداره هنوز نیومده تو حساب خرج لینک و دامین میشه:general510::(

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
با این وضعی که سایت های فیلم درست کردن هرکی برا خودش بخش زیرنویس زده دیگه فک کنم سایت جوک و اس ام اس هم بهتر از زیرنویس باشه
ماشالله کم نیستن قبلا 5 تا بود الان فقط 50 تا سایت جدید درست شده

من تو هر زمینه ورود کردم خیل عظیم دوستان رقیب پشت سرم بوده ، دوستان یه چندتا ایده جدید دارم خواهشا پولاتون رو حروم نکنید باید داخل اونا هم سرمایه گذاری کنید ها :| :general509::oops::general505:

پ.ن : فقط اینو فهمیدم تو نت که اگر تا الان 5 میلیون در اورده باشم یه ریالش رو واقعا استفاده نکردم لامصب پوله انگار خیر نداره هنوز نیومده تو حساب خرج لینک و دامین میشه:general510::(
حتی minitoons هم که یه سایت درست حسابی بود الان قسمت زیرنویس زده اونم با اسکریپتی که تو همه سایتا دارن استفاده میکنن
منم دنبال یه اسکریپتی هستم که نخام برای هر پست زیرنویس آپلود کنم٬ یه اسکریپتی که فقط زیرنویسای فیلمامو (حدود ۵۰۰تا) داشته باشه.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
حتی minitoons هم که یه سایت درست حسابی بود الان قسمت زیرنویس زده اونم با اسکریپتی که تو همه سایتا دارن استفاده میکنن
منم دنبال یه اسکریپتی هستم که نخام برای هر پست زیرنویس آپلود کنم٬ یه اسکریپتی که فقط زیرنویسای فیلمامو (حدود ۵۰۰تا) داشته باشه.
ما رو بگو برا کی روضه می خونیم :|
خو نزن اون اسکریپت لامصب رو بزار 4 تا هم بیاد سمت ما :general709::D
یکم فشار بیارید به این ملت اینا باید از گشاد بودن خارج شن ، بزارید یکم سرچ کنن
طرف فراخه حال نداره دانلود کنه می گه فایل 20 کلیو بایتی رو واسش ایمیل کنم:general611:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
دوستان
معمولا چند درصد بازدیداتون از تگ میاد؟
من مطالبم تگ هاش noindex کردم که کاربردی باشه برای کاربر ها
دیروز برای تست چندتا مطالب رو دستی ایندکس کردم (تگ هاشونو)٬ برای همون چندتا تگ الان بازدید میاد
میخام ببینم تگ هنوز توی گوگل کاربرد داره٬؟
از تگ زیاد نمیاد..بیشتر از خود مطالب هست :) چون تگ ها ایندکس نمیشه..فقط واسه ی جستجوی بهتر تو سایت و پیدا کردن سریعتر کاربرد داره واسم :)
مهم تر از اون اینه که از یووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووز:D روزی 2 تا لینک میاد واسم:general306::general306::general306:...

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
ما رو بگو برا کی روضه می خونیم :|
خو نزن اون اسکریپت لامصب رو بزار 4 تا هم بیاد سمت ما :general709::D
یکم فشار بیارید به این ملت اینا باید از گشاد بودن خارج شن ، بزارید یکم سرچ کنن
طرف فراخه حال نداره دانلود کنه می گه فایل 20 کلیو بایتی رو واسش ایمیل کنم:general611:
مگه من گفتم میخام بزنم؟ :D
من میگم دنبال یه چیزی هستم تا دیگه آپلود نکنم زیرنویس هارو ;)
موندم این همه سایتی که از این اسکریپت استفاده میکنن چرا گوگل کاری بهشون نداره
دقیقا همه کپی هم٬ کلمه به کلمه 101 درصد کپی هستن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
از تگ زیاد نمیاد..بیشتر از خود مطالب هست :) چون تگ ها ایندکس نمیشه..فقط واسه ی جستجوی بهتر تو سایت و پیدا کردن سریعتر کاربرد داره واسم :)
مهم تر از اون اینه که از یووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووز:D روزی 2 تا لینک میاد واسم:general306::general306::general306:...
تبریک میگم
بزنم به تخته با اون تعداد پست خیلی عالی تونستید خودتون رو توی وب فارسی جا کنید :general601:
امیدوارم بازدیدات تا سال دیگه اونقدری زیاد شه که همه هاستینگ‌ها جوابت کنن٬ مجبور شی برای سایتت سرور اختصاصی بگیری :D

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
گوگل هم کار آدمو سخت میکنه :|
این چی میگه ؟
در ضمن مطالب هم نیمه اختصاصی هستن
To: Webmaster of http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=12040485.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of aDMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

Here are the affected URL(s):
http://dlsub.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-a-perfect-day-2015/

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ديديد بعضيا به هر دَرى ميزنن پولدار نميشن؟
حالا يه سرى آدما هستن هر روز پولدارتر میشن.

یکی از دوستای خود من که تا چند ماه پیش وضعش زیاد خوب نبود الان هر روز داره پولدارتر میشه. همین چند روزپیش یه ماشین خیلی خوب خرید.
منم کنجکاو شدم که قضیه چیه. رفتم ازش سوال کردم.گفت من فقط باورم عوض شده نسبت به پول و همون کار قبلی خودمو ولی با ایدهای جدید دارم انجام میدم.لینک یه کانالی را بهم داد گفت عضو این کانال شو خیلی بهت کمک میکنه.منم امروز عضو شدم بنظر خیلی کانال خوبیه. تعداد اعضاشم زیاده.فکر کنم مفید باشه لینکش را برای شما دوستان هم بذارم

wiki (227).gif wiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gifwiki (227).gif

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
این چی میگه ؟

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of aDMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

http://dlsub.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-a-perfect-day-2015/
فک کنم میگه یه جا کپی رایت رو زیر پا گذاشتی
احتمالا یکی پستت رو به گوگل ریپورت کرده

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
این چی میگه ؟

What you can do next:
File a Counter Notice

Speak to a lawyer

میگه پست شما به علت قوانین کپی رایت از نتایچ حذف شده.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
این چی میگه ؟

What you can do next:
File a Counter Notice

Speak to a lawyer

این ارور DMCA هست یعنی اون لینک طبق قوانین کپی رایت از نتایج گوگل حذف شده
هیچ راهی هم نداره برا بازگشتش
این ارور برای سایت فیلم و سریال و موزیک خیلی رایج هست و ممکنه برا خیلی از مطالب پیش بیاد

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
فک کنم میگه یه جا کپی رایت رو زیر پا گذاشتی
احتمالا یکی پستت رو به گوگل ریپورت کرده

میگه پست شما به علت قوانین کپی رایت از نتایچ حذف شده.

این ارور DMCA هست یعنی اون لینک طبق قوانین کپی رایت از نتایج گوگل حذف شده
هیچ راهی هم نداره برا بازگشتش
این ارور برای سایت فیلم و سریال و موزیک خیلی رایج هست و ممکنه برا خیلی از مطالب پیش بیاد
https://www.lumendatabase.org/notices/12040485
جالبه طرف سایتش انگلیسی زبانه اومده مارو ریپورت کرده !!!!!! گوگل هم که بدون بررسی فوری Accept میکنه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
https://www.lumendatabase.org/notices/12040485
جالبه طرف سایتش انگلیسی زبانه اومده مارو ریپورت کرده !!!!!! گوگل هم که بدون بررسی فوری Accept میکنه
اینا همه رو ریپورت می کنن
برا منم میاد
اینا مثلا اسم فیلم رو سرچ می کنن تا صفحه 500 هر سایتی اومد ریپورت می دن :|
ولی اکثرا خود شرکت های صاحب فیلم هستن
مطلب رو هم حذف نکن برا تو ارشیو خوبه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان بهتره موقع خرید بک لینک تمام بک لینک ها رو یه کلمه باشه یا مثلا متفاوت باشه
مثلا
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
مثلا اگر روی دانلود آهنگ کار کنیم رو دانلود آهنگ جدید هم بالا میایم یا برعکس؟

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان بهتره موقع خرید بک لینک تمام بک لینک ها رو یه کلمه باشه یا مثلا متفاوت باشه
مثلا
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
به نظر من بهتره با تنها با اون کلمه ای بک لینک بگیری که سرچش تو گوگل بیشتره با google adword میتونی میزان سرچ رو ببینی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
مثلا
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
یک کلمه خیلی بهتره و تمرکزش بیشتر میشه روی نتایج
اما اگه دسته یا موضوعی توی سایت دارید که مطالبش جامع هست و ارزش خرید بک لینک رو داره٬ میتونید روی اون دسته٬ با توجه به اسمش بک لینک بخرید
مثلا توی سایت های دانلود نرم افزار٬ میتونن توی دسته کارتون و انیمیشن بک لینک با عنوان "دانلود انیمیشن" بگیرن و صفحه اصلی سایت هم بک لینک با عنوان "دانلود نرم افزار" بگیرن.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
ديديد بعضيا به هر دَرى ميزنن پولدار نميشن؟
حالا يه سرى آدما هستن هر روز پولدارتر میشن.

یکی از دوستای خود من که تا چند ماه پیش وضعش زیاد خوب نبود الان هر روز داره پولدارتر میشه. همین چند روزپیش یه ماشین خیلی خوب خرید.
منم کنجکاو شدم که قضیه چیه. رفتم ازش سوال کردم.گفت من فقط باورم عوض شده نسبت به پول و همون کار قبلی خودمو ولی با ایدهای جدید دارم انجام میدم.لینک یه کانالی را بهم داد گفت عضو این کانال شو خیلی بهت کمک میکنه.منم امروز عضو شدم بنظر خیلی کانال خوبیه. تعداد اعضاشم زیاده.فکر کنم مفید باشه لینکش را برای شما دوستان هم بذارم

مشاهده پیوست 921791 مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791
نیکی و پرسش ؟

بالا