• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ديديد بعضيا به هر دَرى ميزنن پولدار نميشن؟
حالا يه سرى آدما هستن هر روز پولدارتر میشن.

یکی از دوستای خود من که تا چند ماه پیش وضعش زیاد خوب نبود الان هر روز داره پولدارتر میشه. همین چند روزپیش یه ماشین خیلی خوب خرید.
منم کنجکاو شدم که قضیه چیه. رفتم ازش سوال کردم.گفت من فقط باورم عوض شده نسبت به پول و همون کار قبلی خودمو ولی با ایدهای جدید دارم انجام میدم.لینک یه کانالی را بهم داد گفت عضو این کانال شو خیلی بهت کمک میکنه.منم امروز عضو شدم بنظر خیلی کانال خوبیه. تعداد اعضاشم زیاده.فکر کنم مفید باشه لینکش را برای شما دوستان هم بذارم

مشاهده پیوست 921791 مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791مشاهده پیوست 921791
من موندم این ایده ها از کجا میاد؟
چرا برا من نمیاد؟ خخخخ
یک کلمه خیلی بهتره و تمرکزش بیشتر میشه روی نتایج
اما اگه دسته یا موضوعی توی سایت دارید که مطالبش جامع هست و ارزش خرید بک لینک رو داره٬ میتونید روی اون دسته٬ با توجه به اسمش بک لینک بخرید
مثلا توی سایت های دانلود نرم افزار٬ میتونن توی دسته کارتون و انیمیشن بک لینک با عنوان "دانلود انیمیشن" بگیرن و صفحه اصلی سایت هم بک لینک با عنوان "دانلود نرم افزار" بگیرن.
خودم هم نظرم دقیقا همینه ولی خیلی جاها می گن متفاوت باشه کلمه و لینک سایت تا گوگل به خرید لینک شک نکنه اسپم شه سایت

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
البته اینم بدون که سایت زیرنویس دیگه مثه قبل نیست که سریع رشد کنه
الان با این اسکریپت هایی که دارن میفروشن و وجود رقبای قدیمی شما نهایت بتونی روزی 2 3 هزار تا آی پی بگیری
من همین الآنشم که دقیقا یه هفته ست راه افتاده ایندکس خوبی هم تو گوگل داره حدود 400 کلیک داشتم!
رقبای قدیمی مث Subtitlecity و subdl رو با بک لینک های رویایی :D پس میزنم :D
این اسکریپت ها هم اصلا سئوی درست حسابی نداره و فقط با بک لینک اومده بالا به زودی از عرش به فرش میان :general311:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام

میلاد جان روزهای تعطیل نیستن ؟

دیشب آخر وقت تیکت فرستادم هنوز جواب ندادن !
آره انگار کلا پشتیبانی درگاه پرداخت تعطیل هست. بنده هم دیشب تیکت زدم اما هنوز جواب ندادن. خوبی جهان پی حداقل اینه که تیکت میزنی در بدترین حالت زیر یک ساعت جواب میدن.

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من همین الآنشم که دقیقا یه هفته ست راه افتاده ایندکس خوبی هم تو گوگل داره حدود 400 کلیک داشتم!
رقبای قدیمی مث Subtitlecity و subdl رو با بک لینک های رویایی :D پس میزنم :D
این اسکریپت ها هم اصلا سئوی درست حسابی نداره و فقط با بک لینک اومده بالا به زودی از عرش به فرش میان :general311:
بعید میدونم بتونی :D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
بک لینک p30world , 20script persianscript 1abzar در دستور کاره :D
ولی اگه نشه بدبخت میشم :| گرونه بک لینکاشون
با اینا که هنر نیست سایت بالا آوردن :general607:
هنر اینه که کل هزینه های سایتت ماهی 30 40 تومن بیشتر نشه :general711::D

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
با اینا که هنر نیست سایت بالا آوردن :general607:
هنر اینه که کل هزینه های سایتت ماهی 30 40 تومن بیشتر نشه :general711::D
صبر ایوب ندارم عمر نوح رو ندارم طاقت دیر بالا اومدن سایت رو هم ندارم :D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
گوگل هم کار آدمو سخت میکنه :|
این چی میگه ؟
در ضمن مطالب هم نیمه اختصاصی هستن
To: Webmaster of http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=12040485.

Please note that it may take several weeks for the notice to be posted on the above page.

What you can do next:
File a Counter Notice

If you feel that your sites or pages were mistakenly removed due to a DMCA request filed against you, Google can reinstate these materials into our search results upon receipt of aDMCA Counter Notification.

Speak to a lawyer

If you have legal questions about this notification, you may wish to speak to your own lawyer.

Here are the affected URL(s):
http://dlsub.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-a-perfect-day-2015/
ارور DHCP هست :|
واسه من 3 4 بار اومده، تو هر بار نزدیک 100هزار ایندکس دود شده!
بخاطر حذف ایندکس ها، بازدیدم نزدیک 40% افت کرد
من حذف و سپس 404 ست کردم براشون
بعد از یه مدت وضعیت خوب شد
اگر حذف نکنی، ارور هی تکرار میشه و همین نمره منفی هست برات
همونطور ک @AhangCity.CoM گفت، اینا میان تو گوگل سرچ میکنن و نزدیک 300 400 تارو یکجا ریپورت میدن

دوستان به نظرتون یه موتور جستجویی که نتایج رو از گوگل بگیره و یه لیست سفید شامل سایت های مفید داشته باشه جواب میده ؟ :general408:
از وقتی ک اینو گفتی، کم کمش تا الان 5 تا سایت بالا اومده :eek::D

.omid.64

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان کسی میدونه لطفا کمک کنه...
افزونه ای سراغ دارید که مطالب وردپرس رو تبدیل به pdf کنه؟؟ (با فونت فارسی مشکلی نداشته )

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان ما هم فیلتر شدیم رفت سایتی که 4 یا 5 ماهه غیر فعاله و یک مطلبم روش نذاشتم. تازه میخواستم دوباره از نو شروع کنم :(
حالا میخوام درخواست رفع فیلتر بدم تو این لینک : http://rafefilter.internet.ir/index.html
ولی وقتی یوزر و پسورد رو میزنم میگه :
نام کاربری و کلمه عبور وارد شده نا معتبر می باشد
در حالی که با همین یوزر و پسورد وارد کاربریم تو این سایت میشم : http://www.samandehi.ir/Login.aspx

فایل های ضمیمه

• a.jpg
    a.jpg
    192.4 KB · نمایش ها: 16

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان ما هم فیلتر شدیم رفت سایتی که 4 یا 5 ماهه غیر فعاله و یک مطلبم روش نذاشتم. تازه میخواستم دوباره از نو شروع کنم :(
حالا میخوام درخواست رفع فیلتر بدم تو این لینک : http://rafefilter.internet.ir/index.html
در حالی که با همین یوزر و پسورد وارد کاربریم تو این سایت میشم : http://www.samandehi.ir/Login.aspx
چیکار کنم به نظرتون ؟؟؟؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سایت رو بتازگی در ساماندهی ثبت کردی؟
مواقعی ک این مشکل پیش میاد، میبایست 6 تا 24 ساعت صبر کنی تا user و pass های ساماندهی با پنل فیلترینگ Sync بشه
فردا صبح مجدد تست کن، احتمالا تا اون وقت اوکی شده

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
سایت رو بتازگی در ساماندهی ثبت کردی؟
مواقعی ک این مشکل پیش میاد، میبایست 6 تا 24 ساعت صبر کنی تا user و pass ها ساماندهی با پنل فیلترینگ Sync بشه
فردا صبح مجدد تست کن، احتمالا تا اون وقت اوکی شده
نه کاربری رو 6 ماه پیش ثبت کردم و تلفن همراه و ثابت رو + سایت رو احراز اطلاعات کردم همون موقع بعد از یک ماه فعالیت دیگه کار نکردم تا به الان. امروز رفتم به سایت سر زدم دیدم فیلتره رفتم تو کاربری دوباره تلفن همره و ثابت رو احراز هویت کردم و فقط احراز هویت سایت مونده چون فیلتره نمیتونم احراز کنم. چون هر شیش ماهی باید احراز اطلاعات بشن.
فقط دلیلی که من میبینم اینه که سایت با یه کاربری دیگه تو سایت قدیمشون ثبت بوده و الان با یه کاربری جدید تو سایت جدیدشون فکر کنم دلیلش این باشه.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
نه کاربری رو 6 ماه پیش ثبت کردم و تلفن همراه و ثابت رو + سایت رو احراز اطلاعات کردم همون موقع بعد از یک ماه فعالیت دیگه کار نکردم تا به الان. امروز رفتم به سایت سر زدم دیدم فیلتره رفتم تو کاربری دوباره تلفن همره و ثابت رو احراز هویت کردم و فقط احراز هویت سایت مونده چون فیلتره نمیتونم احراز کنم. چون هر شیش ماهی باید احراز اطلاعات بشن.
فقط دلیلی که من میبینم اینه که سایت با یه کاربری دیگه تو سایت قدیمشون ثبت بوده و الان با یه کاربری جدید تو سایت جدیدشون فکر کنم دلیلش این باشه.
تاییده فنی رو با روش "ارسال کد به ایمیل دامنه" انجام بده، اینطوری فیلتر باشی یا نباشی فرقی نداره

نه، کلا این مشکل رو تقریبا 99% افراد موقع رفع فیلتر داشتند و دارند!
من خودمم این مشکل رو داشتم، بعد از تقریبا 8 ساعت ک Sync شد، مشکلم برطرف گردید (البته سایت رو حتما باید تایید فنی بکنی)

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
تاییده فنی رو با روش "ارسال کد به ایمیل دامنه" انجام بده، اینطوری فیلتر باشی یا نباشی فرقی نداره

نه، کلا این مشکل رو تقریبا 99% افراد موقع رفع فیلتر داشتند و دارند!
من خودمم این مشکل رو داشتم، بعد از تقریبا 8 ساعت ک Sync شد، مشکلم برطرف گردید (البته سایت رو حتما باید تایید فنی بکنی)
الان سایت رو هم تاییده فنی کردم. چند بار لود کردم سایت رو یه بار باز شد یه بار هم فقط متن نشون میده.
بی زحمت شما چک کنید ممنون میشم. http://www.best4dl.com
اخه سایت چیزی نداشته که فیلتر کردن ....

بالا