• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
شما تقریبا 20% بازدیدت از پست های دیگه ته و بقیه ش ماله همون پست حذف اکانت تلگرامه :)
ولی نگران نباش !
وقتی شبکه قرآن هم داره تبلیغ تلگرامو میکنه یعنی اینکه میتونی حالا حالا از اون پستت پول در بیاری و لذتشو ببری :general710:
عجب!!!!
طوری برخورد میکنید..انگار آموزش چورن تو سایتم گذاشتم :)
من که آمارگیرمو بستم..چجوری به این مسئله ی تروریستی و خیلی نامشروح پی بردی که 20% بازدید من مال تاپیک های دیگه هست؟

از چی میسوزی؟
اون موقع که تاپیک فروش هم زدم..اومدی و کلی زدی تو سر مال..سایت به این بزرگی رو گفتی 4 میلیون ارزش داره :)

شما هم میتونی برو یه تاپیک بزن که اینجوری بازدید بگیره..

ضمنا اگه دوست داری اسپم بدی پستات بره بالا..پستای منو نقل قول نکن

Last edited:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
بهترین پاپ اپ کدومه الان؟

--------------------
تا الان اعتقاد داشتم نباید پاپ اپ گذاشت ولی با این کامنت اخری که گذاشت یه نفر درباره یه سریالی فهمیدم لیاقت ندارن این جماعت که راحتی داشته باشن باید کاری کرد تا ی کلیک کردن 30 تا پاپ اپ یهو بره تو صورتشون

برو poppop.ir هم پول زیادی میده هم اینکه زیاد میکنه تو صورت ملت :))

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
عجب!!!!
من که آمارگیرمو بستم..چجوری به این مسئله ی تروریستی و خیلی نامشروح پی بردی که 20% بازدید من مال تاپیک های دیگه هست؟

از چی میسوزی؟
اون موقع که تاپیک فروش هم زدم..اومدی و کلی زدی تو سر مال..سایت به این بزرگی رو گفتی 4 میلیون ارزش داره :)

امیر حرف بدی نزد :دی
هر کسی میتونه راحت متوجه این موضوع بشه که تقریبا نزدیک به تمام بازدیدهای سایتت از همون یکی دو تا پست بارزت هستش .
مهدی هم چیزی نگفت که ، حساس شدی یهو :دی
@EmpireWorld
آزادی بیان به ز آزادی بیان :دی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
امیر حرف بدی نزد :دی
هر کسی میتونه راحت متوجه این موضوع بشه که تقریبا نزدیک به تمام بازدیدهای سایتت از همون یکی دو تا پست بارزت هستش .
مهدی هم چیزی نگفت که ، حساس شدی یهو :دی
@EmpireWorld
آزادی بیان به ز آزادی بیان :دی
:دی
والا آمارگیر من که چیز دیگه ای میگه..
دیروز که 50 کا بازدید داشتم فقط 1/4 از اون تاپیک بود..
راستش این دوست خوبمون..یه بار قبل هم نظر فوق کارشناسی کردن واسه من..اومدن پی وی و با اینکه خریدار نبودن گفتن سایتت اینقدر می ارزه :)

یه جورایی حس میکنم با من مشکل دارند :)):D:general304:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
شما تقریبا 20% بازدیدت از پست های دیگه ته و بقیه ش ماله همون پست حذف اکانت تلگرامه :)
ولی نگران نباش !
وقتی شبکه قرآن هم داره تبلیغ تلگرامو میکنه یعنی اینکه میتونی حالا حالا از اون پستت پول در بیاری و لذتشو ببری :general710:
عجب!!!!

از چی میسوزی؟

چه ایرادی داره بابا ، استفاده کنید از موقعیت ها
رفیق من سایت اندروید داره ، سر اون قضیه فرو کردن لامپ مطلبش رو گذاشت داخل سایت یهو اومد لینک یک فقط تو یه هفته از همین یه دونه مطلب تنها نزدیک 2.5 درامد اونم فقط از پاپ اپ !!!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
عجب!!!!

از چی میسوزی؟

نه عزیزم من مشکلی باهات ندارم و اتفاقا خیلی برام جالبه که تو این رقابت شدید تونستی بیای لینک یک ، یعنی هنرشو داشتی و اومدی و هیچ مشکلیم نداره نوشه جونت
ولی چیزی که هست نوشته بودی من 20% بازدیدم از اون پسته که گفتم اینطوری نیس و قطعا هم همینطوره که میگم
در مورد فروش سایتتم چند بار دیگه هم گفتی و منم بهت گفتم سایتی با درامد 800 تومن نهایت 6 یا 7 میلیون میرزه حالا تو اصن 100k آی پی در روز داشته باش
وقتی هنرشو نداری که از آی پی هات نهایت درامدزایی رو بکنی رو چه حسابی من بیام بهت قیمت بالا بدم؟
هیچ جایی هم نگفتم 4 میلیون پس بیخودی جوسازی نکن
در کل تو الان تو موضوعی داری کار میکنی که رقابت توش نیس و فعلا میتونی لذتشو ببری
مورد آخر هم اینکه این انجمن و خصوصا این تاپیک در مورد بحث و گفتگو درباره مسائل وب مستری هستش و من میتونم آزادانه نظرم رو بگم و به قول شما تعداد پست هامو ببرم بالا

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
راستش این دوست خوبمون..یه بار قبل هم نظر فوق کارشناسی کردن واسه من..اومدن پی وی و با اینکه خریدار نبودن گفتن سایتت اینقدر می ارزه :)

@AhangCity.CoM واقعا بهترین جوابی بود که تونستم ببینم و خیلی به دلم نشست.
امیر جان چه ایرادی داره؟ استفاده کن داداش ، اگر کمکی هم خواستی از بقیه کمک بگیر و برو حالشو ببر.

مهدی فکر نمیکنم با کسی مشکلی داشته باشه ، 50 کا که سهله ، ایشالله روزی برسه 500 کا بازدید داشته باشی و وسط تابستون بشینی زیر باد کولر هندونه چاق بزنی بخوری و موزیک عاشقانه گوش کنی و همینجوری از سایتت حال ببری. :دی
---------------
خودم به شخصه از سایتت خوشم میاد و وقتی میام سایتت حال میکنم چرا که قالب اوکیه، مطالب اوکیه و ... :)
موفق و موید و منصور باشی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اقایون چجوری میشه ارسال ایمیل از پرشین تولز رو متوقف کرد؟
همه تنظیماتشو غیرفعال کردم..اما باز ایمیل ها ارسال میشه..سرویس شدم روزی باید 40 تا ایمیل پاک کنم

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اقایون چجوری میشه ارسال ایمیل از پرشین تولز رو متوقف کرد؟
همه تنظیماتشو غیرفعال کردم..اما باز ایمیل ها ارسال میشه..سرویس شدم روزی باید 40 تا ایمیل پاک کنم
توی جیمیل براش فیلتر بزار
و یا یه پوشه درست کن توی جیمیل و با برچسب همه ی ایمیل های پرشین تولز رو منتقل کن به اون پوشه خاص .
هم ایمیل ها رو از دست نمیدی و هم یه وقتی مشکلی پیش اومد میتونی اوکی کنی.
و یا از تنظیمات قسمت عمومی تیک گزینه که وقتی پاسخ میدن بیاد به ایمیلت رو غیر فعال کن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
توی جیمیل براش فیلتر بزار
و یا یه پوشه درست کن توی جیمیل و با برچسب همه ی ایمیل های پرشین تولز رو منتقل کن به اون پوشه خاص .
هم ایمیل ها رو از دست نمیدی و هم یه وقتی مشکلی پیش اومد میتونی اوکی کنی.
و یا از تنظیمات قسمت عمومی تیک گزینه که وقتی پاسخ میدن بیاد به ایمیلت رو غیر فعال کن
سپاس از پاسخت
تیکشو ورداشته بودم..اما بازم میاد :((

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
@AhangCity.CoM واقعا بهترین جوابی بود که تونستم ببینم و خیلی به دلم نشست.
امیر جان چه ایرادی داره؟ استفاده کن داداش ، اگر کمکی هم خواستی از بقیه کمک بگیر و برو حالشو ببر.

مهدی فکر نمیکنم با کسی مشکلی داشته باشه ، 50 کا که سهله ، ایشالله روزی برسه 500 کا بازدید داشته باشی و وسط تابستون بشینی زیر باد کولر هندونه چاق بزنی بخوری و موزیک عاشقانه گوش کنی و همینجوری از سایتت حال ببری. :دی
---------------
خودم به شخصه از سایتت خوشم میاد و وقتی میام سایتت حال میکنم چرا که قالب اوکیه، مطالب اوکیه و ... :)
موفق و موید و منصور باشی
ولی من اخرش این سایتو گزارش میدم با اون ترفنداش:general711::D

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
بالا