• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چه ربطی به دولت داره!

اون مسئول نفهمی که نشته خیر سرش مثلا داره پالایش میکنه سایت رو باید عقل و شعورش برسه برای 2 تا پست غیر مجاز مردم رو از نون خوردن نندازه!:|

یکی نیست بگه خب همون 2 3 پست کوفتی رو فیلتر کن :|
حرفتون رو قبول دارم.
کسانی که این مسئولیت رو بر عهده دارن دولت تایین میکنه. کارکنان هم مامورا و معضور.(منحای پارتی)

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
اگه یه بک لینک رو مثلا 1-2 ماه تمدید نکنیم و اون لینک حذف شه بعد دوباره همون لینک رو بگیریم مشکلی پیش میاد؟ کلا لینکی که تو یه سایت حذف شده رو اگه دوباره بخریم خوبه یا بد؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
جدیدا روش فیلترینگ عوض شده ؟
ساب دومین ها رو فیلتر نکردن ..خدا عمرشون بده

+ اساتید یه سوال دارم از خدمتتون الان اگر دامنه اصلی که فیلتر شده ، روی سابش 301 کنم مشکلی پیش نمیاد از نظر سئو ؟، اصلا خوبه این کار ؟ یا ریدایرک نکنم و فقط محتویات سایتو ببرم روی ساب ؟

گویا دوباره میخوان رتبه اولو بگیرن
http://www.alexa.com/siteinfo/peyvandha.ir#trafficstats
- اگه ریدایرکت نکنی مثل این می مونه که بخوایی از 0 شروع کنی.

کسی ssl خریده؟ این سایت های فروش از کجا این قیمت ها رو میگن! پرشین تولز نزدیک یک میلیون هست یکجای دیگه 60 هزار تومن یه جا دیگه 200 هزار و... موضوع چیه؟ اصلا برای سایت غیرفروشگاهی ssl گرفتن خوبه یا نه؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738

کسی ssl خریده؟ این سایت های فروش از کجا این قیمت ها رو میگن! پرشین تولز نزدیک یک میلیون هست یکجای دیگه 60 هزار تومن یه جا دیگه 200 هزار و... موضوع چیه؟ اصلا برای سایت غیرفروشگاهی ssl گرفتن خوبه یا نه؟
ssl باید مطمئن باشه
یه علامتش فکر میکنم اینه که کنار آدرس بار مرورگر سبز میشه و پیام میده Secure Connection
به نظرم پرشین تولز مطمئن تره
کاربردت چیه اصلا ؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
دوستان روی نت افراز می شه فرووم VB نال شده, راه انداخت؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

کلود فلر که رایگان میده چطوریاس ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بهترین پاپ اپ کدومه الان؟

--------------------
تا الان اعتقاد داشتم نباید پاپ اپ گذاشت ولی با این کامنت اخری که گذاشت یه نفر درباره یه سریالی فهمیدم لیاقت ندارن این جماعت که راحتی داشته باشن باید کاری کرد تا ی کلیک کردن 30 تا پاپ اپ یهو بره تو صورتشون

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
ssl باید مطمئن باشه
یه علامتش فکر میکنم اینه که کنار آدرس بار مرورگر سبز میشه و پیام میده Secure Connection
به نظرم پرشین تولز مطمئن تره
کاربردت چیه اصلا ؟
اون علامت سبز رو مثل اینکه همشون دارن. فقط تا جایی که اطلاع پیدا کردم تو نسخه های قرون تر میشه تو کنار آدرس سایت و داخل کادر سبزی که اضافه میشه نام هم اضافه کرد.
کاربرد واسه کلاس گذاشتن :general707:
کلود فلر که رایگان میده چطوریاس ؟
خبر ندارم. کلا با ssl بیگانم :general208:

--------------------
تا الان اعتقاد داشتم نباید پاپ اپ گذاشت ولی با این کامنت اخری که گذاشت یه نفر درباره یه سریالی فهمیدم لیاقت ندارن این جماعت که راحتی داشته باشن باید کاری کرد تا ی کلیک کردن 30 تا پاپ اپ یهو بره تو صورتشون
اونی که گفته حق همیشه با مشتری هست حتما خودش مشتری بوده (جابز) اونایی هم که میگن حق با بازدید کننده هست وباید نازش رو خرید وبمستر نیستن(منبع موجود نیست :دی)

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

--------------------
من دارم الان پاپکده کار میکنم بد نیست . قبلش با نکست پاپ کار میکردم که شمارشش داشت هر روز افتضاحتر میشد.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
تقریبا 20% بازدیدم از اونه..بقیش مال تاپیک های دیگه هست
شما تقریبا 20% بازدیدت از پست های دیگه ته و بقیه ش ماله همون پست حذف اکانت تلگرامه :)
ولی نگران نباش !
وقتی شبکه قرآن هم داره تبلیغ تلگرامو میکنه یعنی اینکه میتونی حالا حالا از اون پستت پول در بیاری و لذتشو ببری :general710:

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
وقتی شبکه قرآن هم داره تبلیغ تلگرامو میکنه یعنی اینکه میتونی حالا حالا از اون پستت پول در بیاری و لذتشو ببری :general710:
حالی که تلگرام به برنویس ها داد دولت روحانی نداد با این کلید زنگ زدش...کافیه بازار رو باز کنی :general502: ش رو در آوردن موبوگرام,تلگراف,تلگرامیتی,تلگرام غیر رسمی,تلگرام رسمی فارسی, حساب کنی فقط این برنامه موبوگرام 400 میلیون فقط به جیب زده وای به حال بقیش:general505:

Last edited:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان زیرنویس ted talks رو باید از کجا گیر آورد؟
کلا زیرنویس فیلم ted رو میاره و سایت دقیقی نیست که سخنرانی های تد رو زیرنویس کرده باشه (حالا به هر زبانی)
-------------
ویرایش : سایت خود ted talks زیرنویس برای زبان های زیادی میزاره

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
یعنی چی dcma بگیرم ؟
زیرنویس فیلمه موضوع
احتمالا فکر میکنن فیلم رو برای دانلودگذاشتین . فکر نکنم حق داشته باشن اینکارو کنن شما بهشون ایمیل بده بگو چی هست فایلا الکی هرکاری میگن انجام ندی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
تو ایران 1- نه هاست درست حسابی داریم و 2- نه اینترنت درست حسابی
بعد انتظار دارن سایت درست حسابی داشته باشیم؟؟
تازه اگه با این همه محدودیتها سایت درست حسابی بخواد بیاد بالا 3- فیلترینگ اجازه نمیده :|
وطنم پاره ی تنم

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
دوستان و اساتید فنی، یکی از سایت های وردپرسی ام وقتی با pingdom چک می کنم 95.77% زمان صرف Wait میشه که حدود 5 تا 10 ثانیه هست! پوسته سایت رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد. مشکل از چی هست؟

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
مشکل باید از سرور باشه شاید هارد مشغوله،‌یا پورت یه قسمت زیادیش گرفته شده.
روی همین هاست چند تا سایت دیگه هم دارم ولی هیچکدوم اینطور نیست. برای همین فکر می کنم از وردپرس باشه، باید صبرکنم تا شب همه افزونه ها و ابزارک ها رو غیرفعال کنم تا ببینم که از اونها هست یا نه.

بالا