• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دندون عقل که یه دونه بیشتر نیست و معلوم نیست دقیقا کی در میاد.
دندون کشیدن که درد نداره (تقریبا با بی حسی اوکی میشه)
ولی چرا میخوای بکشی؟ خوب برو پر کن که بعدها مشکلی هم برات پیش نیاد.
پر کردن چیه؟ چ

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
و یک روز مردمی که نمیتوانستند از پله برقی به درستی استفاده کنند از خواب بیدار شدند و تصمیم گرفتند از امروز از تویتر و فیسبوک و اینستاگرام استفاده کنند
در ان روز هر کسی که کانال تلگرامش از ۵ هزار بیشتر باشه اول ID خودش که توی بیو گذاشته کلمه مهندس رو اضافه میکنه
مثل مهندس عن زاده
لحظه ای سکوت برای واقعیت...

از وبلاگ javadth

• Like
Reactions: ap3

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فایرفاکس آپدیت شد
شفافیت همه ی رنگ ها تغییر کرده توی محیط مرورگر :دی
45.0.2 رو دانلود کنید

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
Telegram Messenger ‏@telegram 1h1 hour ago

Tg users in Europe and MENA are having connection issues at the moment. Our best wizards are working to resolve this ASAP. Hang on, people!

تلگرام اینو توییت کرده ، مشکل از خود تلگرام بوده . نترسید فیلتر نمیشه:D

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
یکی از بچه های اینجا میگفت موقع رفتن به پنل رفع فیلتر , ارور میده .مشکلش برطرف شد؟
نه همچنان ارور " نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است" میده ولی خب رفع فیلتر کردن خودشون . دیروز اس ام اس دادن که با رفع فیلتر موافقت شده و چند ساعت بعد رفع فیلتر شد

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تلگرام درست شد.
آرامششششششششششش :general108::general108:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
Telegram Messenger ‏@telegram 1h1 hour ago

Tg users in Europe and MENA are having connection issues at the moment. Our best wizards are working to resolve this ASAP. Hang on, people!

تلگرام اینو توییت کرده ، مشکل از خود تلگرام بوده . نترسید فیلتر نمیشه:D
:general206::general206::general206::general206::general206:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کسی با یاس در ارتباط هست ؟
بهش بگین یه آهنگ درباره وضعیت اینترنت و وبمسترای ایران بخونه.
جدای از بار طنز جملت که واقعا طنزه (طنز مشکلات جامعه رو با لحنی شوخیانه بیان می کنه!)! ولی مثلا یاس بخواد بخونه احتمالا باید بگه:
از چی بگم برات؟o_O
از فیلترینگی که کابوس هر وبمستره؟:(
یا از گوگلی که توش پر اسپمّره؟ (برای اینکه وزن آهنگ خوب جا بیفته تشدید گرفته!):D
حالا از مسائل طنز بگذریم، کلا همونطور که قبلا هم اشاره کردم وبمسترها بزرگترین رسانه رو دارن! در حقیقت تاثیر گذارترین قشر جامعه باید باشن چون صاحبان این قدرت هستن! شما در نظر بگیرید که یکی از عواملی که باعث شده کشورهای غربی اینقدر قدرتمند بشن همین رسانه هست! و در حقیقت رسانه یک صلاحه که در کنار پول و چیزهای دیگه داره دنیارو تسخیر می کنه! ولی تو ایران چون فلسفه اینترنت همون فلسفه ایه که اینجا گفتم نتیجه همین وضع میشه که حتی رسانه توانایی دفاع منطقی از خودش رو نداره!

mahmoodsoft

Registered User
لایک‌ها
186
دوستان این گوگلم هر روز یه 10 ، 12 تایی ارور DCMA میده و میگه این لینکو پاک کن :|
این لینکایی که میگه برچسب هستن همشون ! به نظرتون اگه برچسب رو از افزونه سئو noindex کنم مشکلی برا بازدید و سئو پیش نمیاد ؟
ممنون

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستان این گوگلم هر روز یه 10 ، 12 تایی ارور DCMA میده و میگه این لینکو پاک کن :|
این لینکایی که میگه برچسب هستن همشون ! به نظرتون اگه برچسب رو از افزونه سئو noindex کنم مشکلی برا بازدید و سئو پیش نمیاد ؟
ممنون
برا سایتت dmca بگیر
موضوع سایتت چیه؟

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
جدیدا روش فیلترینگ عوض شده ؟
ساب دومین ها رو فیلتر نکردن ..خدا عمرشون بده

+ اساتید یه سوال دارم از خدمتتون الان اگر دامنه اصلی که فیلتر شده ، روی سابش 301 کنم مشکلی پیش نمیاد از نظر سئو ؟، اصلا خوبه این کار ؟ یا ریدایرک نکنم و فقط محتویات سایتو ببرم روی ساب ؟

گویا دوباره میخوان رتبه اولو بگیرن
http://www.alexa.com/siteinfo/peyvandha.ir#trafficstats

Last edited:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
برا سایتت dmca بگیر
موضوع سایتت چیه؟
منظورشون پیام DHCP Copyright در سرچ کنسول هست!
ممنون
این پیام در تعداد بالا باعث مشکل و افت سایتتون میشه
بهتره صفحاتی ک براش DHCP میاد رو مسدود کنید
معمولا تگ یا مطالبی که توش کلمه "دانلود" هست این مشکل رو بوجود میاره

Last edited:

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
اخه مگه میشه بدون اخطار بزنن فیلتر کنن /؟ خیلی نامردیه این جوری. بازم امیدی هست شاید تو دولت بعدی بهتر بشه نمیدونم والا.
چه ربطی به دولت داره!

اون مسئول نفهمی که نشته خیر سرش مثلا داره پالایش میکنه سایت رو باید عقل و شعورش برسه برای 2 تا پست غیر مجاز مردم رو از نون خوردن نندازه!:|

یکی نیست بگه خب همون 2 3 پست کوفتی رو فیلتر کن :|

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
اون مسئول نفهمی که نشته خیر سرش مثلا داره پالایش میکنه سایت رو باید عقل و شعورش برسه برای 2 تا پست غیر مجاز مردم رو از نون خوردن نندازه!:|
مشکل دقیقا از همین کارمندانی هست که اسم خودشون رو گذاشتن کارمندان شوت ترینگ...سایت بنده رو صفحه پیوند ها بود تو قسمت فیلم و سریال سایت اول بود هر روز چکش میکردن زنگ زدن گفتن باید مطالب رو پاک کنی پاک کردم گفتن اینجوری فایده نداره باید رباط به صفحه دیگه هدایت بشه که بفهمیم مطلب پاک شده مطلب رو کامل پاک کردم هم از گوگل هم از سایت گفت این که دوباره ریدایرکت میشه به صفحه اصلی باید از ادرس بار حذف بشه یعنی منظورش رو دقیقا نفهمیدم چی بود از ادرس بار حذف بشه:general505: تا ته داستان رو بخون که چه دانشمندانی اون پشت نشستن و دارن گند میزن به زحمت چندین ساله یه جوون...
اخر سر هم یه پرونده برامون ساختن با موضوع انتشار فیلم های مستهجن و توهین به امام ***** (ره);)

بالا