• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
سلام
بروبچ کدوم سایت پاپ آپرو پیشنهاد می کنید که شمارشش هم خوب باشه؟

اصلا با 4هزار آی پی چطور میشه درامد داش؟ میشه اصن؟ :joy:
سایت ای ار پاپ اپ و پاپ ادز پیشنهاد میشه : (http://popupads.ir) & (http://irpopup.ir)
با 4 هزار آپی میشه درآمد داشت ولی بستگی داره به موضوع سایت.
مثلا من که تو موضوع سایت های دانلود کار میکنم با 4 هزار آی پی 300 هزار تومن میشه درآمد داشت ولی چون سایت دانلود هزینه داره زیاد سودی نداره و بستگی به مدیریت شما داره.
من اوایلی که وارد مدیریت سایت شدم برای سایتی با 600 ای پی سرور اختصاصی گرفتم دیگه شما فرض کن. چند وقت پیش حساب کتاب کردم اون موقعه ها که حدود 8 ماه بود من 3 میلیون خرج سایت کردم و فقط یک میلیون در آوردم....

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
من برای اولین بار یکی از کتابای عرفانی زاده که رایگان گذاشته بود رو دانلود کردم...
باورم نمیشه یعنی ما اینقد احمقیم؟
پ ن: ایمیل اومد این مطلب رو حذف کنید از yjc.ir کپی کرده بودم زنگ زدم دلیلش رو پرسیدم گفتن مطلب چیزه کلمات سختی دارین شما فارس ها اهشای چی چی بود خلاصه فهموند که مورد س.ک.س.ی داره بعدش گفتم من کپیش کردم منبع هم زیرش زده شده چرا با این yjc کاری ندارین گفت به شما ربطی نداره!
کلا اینطوریه یا من نگرفتم چی شد؟
اگه میخواستن قانونو رعایت کنن yjc اولین سایتی بود که باید بسته میشد

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سایت ای ار پاپ اپ و پاپ ادز پیشنهاد میشه : (http://popupads.ir) & (http://irpopup.ir)
با 4 هزار آپی میشه درآمد داشت ولی بستگی داره به موضوع سایت.
مثلا من که تو موضوع سایت های دانلود کار میکنم با 4 هزار آی پی 300 هزار تومن میشه درآمد داشت ولی چون سایت دانلود هزینه داره زیاد سودی نداره و بستگی به مدیریت شما داره.
من اوایلی که وارد مدیریت سایت شدم برای سایتی با 600 ای پی سرور اختصاصی گرفتم دیگه شما فرض کن. چند وقت پیش حساب کتاب کردم اون موقعه ها که حدود 8 ماه بود من 3 میلیون خرج سایت کردم و فقط یک میلیون در آوردم....
چطوری با 4 هزار ای پی میشه 300 درامد داشت اخه :|

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
http://internet.ir/ezh/index.html
این لینک چیه؟
امروز اخطار حذف چند تا مطلب اومد بعد تو آمارم زده از این ورودی دارم. ربطی داره اصن؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
پ ن: ایمیل اومد این مطلب رو حذف کنید از yjc.ir کپی کرده بودم زنگ زدم دلیلش رو پرسیدم
چطوری تونستی باهاشون تماس بگیری؟! ما که هرکاری کردیم نتونستیم.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چطوری تونستی باهاشون تماس بگیری؟! ما که هرکاری کردیم نتونستیم.
منم یه بار زنگ زدم یک فرد بی اعصاب ورداشت...
کلا محکوم به مرگ شدم..آخرشم گفت برو ب زندگیت برس

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
چطوریه من هربار زنگ میزنم درس حسابی جوابمو میدن ؟! :general210:
والا من یه بار تو عمرم زنگ زدم..
اولش گفتم سلام..ساماندهیه؟...گفت نعععع اینجا کارگروهه..بعدش گوشی رو محکم گذاشت و قطع کرد..
دوباره زنگ زدم گفتم چرا قطع کردی..گفت به تو ربطی نداره
بهش گفتم دو تا از لینکام فیلتر شده چیکار کنم رفع بشه..یوزر پسوردم وارد نمیشه...گفت اصلا چرا پست گذاشتی که فیلتر بشه:| نباید میزاشتی
لینک هارو نمیشه رفع فیلتر کرد...گفتم خب الان باید چیکار کنم؟ گفت هیچی..برو ب زندگیت برس

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
اولش گفتم سلام..ساماندهیه؟...گفت نعععع اینجا کارگروهه..بعدش گوشی رو محکم گذاشت و قطع کرد..
بهش گفتم دو تا از لینکام فیلتر شده چیکار کنم رفع بشه..یوزر پسوردم وارد نمیشه...گفت اصلا چرا پست گذاشتی که فیلتر بشه:| نباید میزاشتی
لینک هارو نمیشه رفع فیلتر کرد...گفتم خب الان باید چیکار کنم؟ گفت هیچی..برو ب زندگیت برس
پس خیلی بد شانسی.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چطوری با 4 هزار ای پی میشه 300 درامد داشت اخه :|
اگر روی تبلیغ متمرکز بشی میتونی من همین سایتم که زدن و فیلتر کردن وقتی رسید به 4 هزاز رو خورده ای ای پی از پاپ اپم 160 تومن در آمد داشتم که به یه سایت فروختم و قبلش از همین سیستم پاپ اپ (http://popupads.ir) استفاده کردم و اون ماه 154 تومن در آمد داشتم فقط از پاپ اپ. این سایت رو با دوستم راه اندازی کردیم و مسئولیت ها رو با هم تقسیم کریدم برای همین خیلی خوب داشت پیش میرفت تا وقتی رفیقم از شهرمون رفت و منم فکر میکردم میتونم تنهایی اداره کنم و مثل اون حیون تو گل موندم.
ولی در عوض خیلی تجره ها به دست آوردم. به هر حال حالا این ها مهم نیست ولی در کل میشه در آورد از 4 هزار ای پی 300 تومن ولی بستگی به مدیریت و موضوع سایت داره.

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
منم زنگ زدم 10 بار اخرش جواب داد گفتم این پسته چرا فیلتر شده ما مجوز داریم و اینا یوزر پسورد پنل رو ازم گرفت
گفت ما کلا این سری پستارو فیلتر میکنیم یه سری توضیحات بهش دادم که انگار قانع کننده بود واسش یه ایمیل بهم داد
گفت همین توضیحات رو ایمیل کن به همین ادرس رسیدگی میکنن که البته نکردن :D

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
چطوری میشه مطالب سایتو مخفی کرد که فقط ربات گوگل بتونه ببینه و کاربرای عادی نبینن

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
اگه vb 4 داری یه لایسنس suite دارم با قیمت خیلی مناسب تقدیم می کنم ( خیلی وقت هست که فرومم رو از vb به زنفورو تغییر دادم دیگه استفاده نداره واسم :D )

قیمت خیلی مناسب مثلا چند؟ من پول ندارم هاستم تمدید کنم :confused::confused:

اره تبدیل میشه

چطوری باید تبدیل کنم؟

بالا