• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
خطای 502 یعنی چی ؟‌ سایت زیر حملست ؟

یکی آهنگ نمیترسم سورنا رو برای فیلترینگ بفرسته :|
درخواست زیاد و همزمان که به وب سرور nginx فرستاده میشه ارور 502 میده. که احتمال خیلی زیاد میتونه حمله باشه.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان الان کدوم درگاه به جز زرین پال امتحانشو پس داده ؟ شدیدا نیازمند یه درگاه که مشکلی نداشته باشه. dargahpardakht.org رکوئست میفرستم خطا میده!
@MOHAMMAD026_1
@EmpireWorld
@ap3
و بقیه اساتید.

شایدم رکوئستی که میفرستم مشکل داره.
مشاهده پیوست 926259

مشاهده پیوست 926260
از دیروز ک درگاه پرداخت فیلتر شد، دست منم تو پوست گردو مونده :general509::general602:
از طرفی اصلا از زرین پال خوشم نمیاد :general607:

من الان یه رکوئست به دامنه org زدم، بدون مشکل پاسخ داد
سرورت ایرانه یا خارج؟
چون یسری بخاطر اتگ، آیپی بعضی کشور هارو بستن

همچنین مبلغ رو افزایش بده و مجدد تست کن (مقدار resnum در حال حاضر 500 ریال زدی ک به تومان 50ت میشه، احتمالا سقفش بیشتره)
ارور خاصی برگشت میده؟

پ.ن: شدیدا کندی سرعت هم داره، زمان timeout رو بیشتر کن

سيد عليرضا ..

Registered User
لایک‌ها
761
سایت یا سایت هایی برای منابع انگلیسی زبان برای سایت دانلود برنامه و بازی آندروید می شناسید معرفی کنید ممنون

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
الان تست کردم بالا میاد.

سرور نیست از سیستم خودم درخواست میفرستم.
درباره مبلغ هم توضیحاتش گفته واحدش تومانه.
دوباره فرستادم اوکی شد.

تو گوگل کلمه درگاه پرداخت واسط رو مینویسی بالای 20 تا درگاه هست. من دنبال یکی ام که امتحانشو پس داده باشه.
درگاه پرداخت مهمترین حسنش پرداخت سریع هستش. من ساعت 3 نصف شب درخواست واریز زدم ساعت 3:05 برام واریز کردن!

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
:general210::general210:
عجب اسکلیه
من که میگم از رقبا هست داره اذیتت میکنه
از رقبا نیست٬ یکم سرچ کردم دیدم که اکثرا میره تو سایت های مذهبی و بحث در مورد آخرت و این جور چیزا میکنه و چندتا سایت هم دیدم توی قسمت کامنت هاشون بدجور تهدیدشون کرده بود که دارید فسادو نشر میکنید و به قول خودش داره نهی از منکر میکنه
توی سایت منم به نظر میرسه نتونسته با recaptcha کار کنه مجبور شده از طریق فرم تماس با ما پیام بده .
شما مگه جوابشو میدی که این یارو دوباره میاد؟
آره من تقریبا جواب همه رو به جز اونایی که فحش میدنو٬ میدم٬ واسه این یکی هم نوشتم هرکدوم از مطالب میبینی مشکل دارن لینک بده برسی کنم که در جواب نوشته که همه مطالبتون مشکل داره

شماره تلفنش و اسمش داده و ازم خاسته جواب پیامشو بدم و میخاد به راه راست هدایتم کنه :general304:

پ.ن: مردک ملعون 5 خط عربی نوشته، یه غلط املایی هم نداره:general509:. احتمالا یا آخونده یا افتکه :D
۵ خط نیست٬ ۲ تا ایمیل داره حدود ۴۰ خط شده

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
الان تست کردم بالا میاد.

سرور نیست از سیستم خودم درخواست میفرستم.
درباره مبلغ هم توضیحاتش گفته واحدش تومانه.
دوباره فرستادم اوکی شد.

تو گوگل کلمه درگاه پرداخت واسط رو مینویسی بالای 20 تا درگاه هست. من دنبال یکی ام که امتحانشو پس داده باشه.
این یکی از همه بهتره :D
http://paypax.info/
مشاهده پیوست 926278
این سایتش که مرخصه!
http://paypax.info/

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام به همه عزیزان میخواستم تاپیک جدید بزنم دیدم همینجا بپرسم بهتره!
الان اغلب درگاه ها واسط فیلتر هستن شما از چه درگاهی استفاده میکنید که فیلتر نیست درگاه من پارس پال که دومین دومشم فیلتر شده!چطور میتونم درگاه مستقیم بگیرم؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
چند روز قبل از سایتی قندشکن خریدم درگاه متصل شد به درگاه پارسپال , مگه پارسپال مسدود نشده ؟
دوستان میگفتن دامنه org زده ولی اونم چک کردم مسدود بود !
من خودم از چند جا که درگاهشون پارس پال بود خرید کردم و مشکلی نداشت (با قندشکن)

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
من خودم از چند جا که درگاهشون پارس پال بود خرید کردم و مشکلی نداشت (با قندشکن)
با قندشکن که مشکلی نداره ولی اماز خرید های ناموفق ما به خرید موفق ما 30به یک میباشد یعنی روزانه 30برابر خرید ناموف داریم و خرید موفق ... که به خاطر این مشکلات کلی هست متاسفانه اکثر درگاه ها فیلترشدن و جواب قطعی برای این مشکل نمیدن!!درگاه مستقیم هم دقیقا شرایط نمیدونم!!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
@ms368 چقدر پیگیر هستی! رفتی بررسی کردی که طرف کجاها میره و چه کارهایی می کنه؟ :دی
با این حساب فکر کنم 10 نفر این مدلی تو سایتت بیان از کار و زندگی بیفتی و کاملا به شغل کارآگاهی روی بیاری :general707:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
درگاه مستقیم هم دقیقا شرایط نمیدونم!!
درگاه مستقیم روالش به این شکل هست
اول باید سایت شما نماد داشته باشه , بعد از اینکه نماد داشتید با یکی از شرکتهایی که مسئول ارائه درگاه بانک مربوطه هستند تماس میگیرید
فرم درخواست رو پر میکنید , بعد از بررسی سایت شما و مورد تایید قراردادن از شما میخوان که مدارک رو بصورت فیزیکی براشون ارسال کنید و در بانک مربوطه حساب باز کنید
مدارک مورد نیاز هم در هر بانک متفاوت هست ولی چیز خاص و یا غیرعادی ازتون نمیخوان , تنها نکته مهم که شاید بعضی ها مشکل داشته باشند کپی سند ملکی هست که اگر نداشته باشید باید اجاره نامه ارائه بدید
تهیه اجاره نامه هم که زیاد سخت نیست , میتونید بصورت سوری از یکی از بنگاه ها با مبلغ کمی تهیه کنید
من خودم از بانک پاسارگاد گرفتم که نهایتا سه روز بیشتر طول نکشید
بعد از اینکه مدارک بدستشون رسید و اصالت اونها تایید شد درگاه شما فعال میشه و به شما نام کاربری و پسورد برای بررسی تراکنشها داده میشه
و در نهایت شما باید اسکریپت درگاه بانک مربوطه مه مخصوص به سیستم وب سایت خودتون هست تهیه کنید و برروی سایتتون پیاده کنید تا بتونید از درگاه استفاده کنید

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
شماره تلفنش و اسمش داده و ازم خاسته جواب پیامشو بدم و میخاد به راه راست هدایتم کنه :general304:
خیلی محترمانه و با رعایت کامل ادب و انسانیت ازشون بپرسید :general502: میدونن چیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
@l3est
مهدی چند تا پست جالب داده بودی کلی خندیدم گفتم اینطوری نقل قولت کنم :D
درگاه واسط هم فعلا بهتر از درگاه پرداخت چیزی نیس
این آخریه که دادی هم کلا مایه خنده س
همون بالای سایتش از ترسش نوشته میریم همه اطلاعاتتونو میدیم دست پلیس :general404:
"ثبت درگاه برای فروش وی-پی-ان و سایت های غیرمجاز(فروش فیلم و سایتهای قمار)...اکیدا ممنوع است و با کاربران خاطی شدیدا برخورد میشود و موجودی حساب این کاربران مسدود و مشخصات فردی انها برای پلیس فتا ارسال میگردد."
این از ایناس که اگه پلیس بگیرتش و یه چک بهش بزنه به کارای نکرده هم اعتراف میکنه :general711:

خیلی محترمانه و با رعایت کامل ادب و انسانیت ازشون بپرسید :general502: میدونن چیه
شما خودتم اومده بودی تو تاپیک شرط بندی فوتبال و به محتوای تاپیک گیر داده بودی
یادته؟ :p

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
درگاه مستقیم روالش به این شکل هست
اول باید سایت شما نماد داشته باشه , بعد از اینکه نماد داشتید با یکی از شرکتهایی که مسئول ارائه درگاه بانک مربوطه هستند تماس میگیرید
فرم درخواست رو پر میکنید , بعد از بررسی سایت شما و مورد تایید قراردادن از شما میخوان که مدارک رو بصورت فیزیکی براشون ارسال کنید و در بانک مربوطه حساب باز کنید
مدارک مورد نیاز هم در هر بانک متفاوت هست ولی چیز خاص و یا غیرعادی ازتون نمیخوان , تنها نکته مهم که شاید بعضی ها مشکل داشته باشند کپی سند ملکی هست که اگر نداشته باشید باید اجاره نامه ارائه بدید
تهیه اجاره نامه هم که زیاد سخت نیست , میتونید بصورت سوری از یکی از بنگاه ها با مبلغ کمی تهیه کنید
من خودم از بانک پاسارگاد گرفتم که نهایتا سه روز بیشتر طول نکشید
بعد از اینکه مدارک بدستشون رسید و اصالت اونها تایید شد درگاه شما فعال میشه و به شما نام کاربری و پسورد برای بررسی تراکنشها داده میشه
و در نهایت شما باید اسکریپت درگاه بانک مربوطه مه مخصوص به سیستم وب سایت خودتون هست تهیه کنید و برروی سایتتون پیاده کنید تا بتونید از درگاه استفاده کنید
همین نماد گرفتن کلی دردرسره!!

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
@l3est
شما خودتم اومده بودی تو تاپیک شرط بندی فوتبال و به محتوای تاپیک گیر داده بودی
یادته؟ :p
من به محتوای تاپیک گیر ندادم برادر , من خودم هر هفته شرط بندی شرکت میکنم , من اونجا پرسیدم که چطور مدیران پی تی باتوجه به اینکه قانونا سایت های شرط بندی مجاز نیستن اون تاپیک رو باز گذاشتن
فکر کنم این دو مقوله کلا با هم فرق داره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
من به محتوای تاپیک گیر ندادم برادر , من خودم هر هفته شرط بندی شرکت میکنم , من اونجا پرسیدم که چطور مدیران پی تی باتوجه به اینکه قانونا سایت های شرط بندی مجاز نیستن اون تاپیک رو باز گذاشتن
فکر کنم این دو مقوله کلا با هم فرق داره
اوکی عزیز :D

بالا