• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
رنک الکسا هم تاثیری تو این قضیه داره؟ بعنی میشه گفت مثلا رنک بشه فلان قدر به آدم تبلیغای خوب بدن؟؟
کلا سایت با قالب خوب بزنی و از طریق پاپ اپ هم الکسای خوبی داشته باشی میتونی تبلیغات بگیری (چون خیلی ها که تبلیغ میدن فقط همون الکسا رو بهش توجه دارن و چیز دیگه براشون مهم نیست)
ولی خوب بازم بستگی داره به اینکه به نظرت چقدر برات درآمد محسوب بشه (یکی ماهی 100 تومن هم براش درآمده، یکی ماهی 2 میلیون هم براش درامدی محسوب نمیشه)

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,738
تو ساماندهی میشه تلفن ثابتی رو که قبلا باهاش هویت رو تایید کردی٬ برای یه یوزر دیگه استفاده کرد؟
یعنی یه تلفن ثابت برای ثبت نام ۲ کاربر ؟
کسی تست کرده؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
هزینه صدور و ارسال زرین‌کارت:

49500 تومان

:general208::general208::general208::general208::general208:

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
نتایج قرعه کشی 5 دامنه رایگان به مناسبت ولادت امام علی(ع) و روز پدر:
قرعه کشی با نرم افزار The Hat -
همکاران برنده شده کدهای کاربری 8 - 24 - 101 - 46 - 48 می باشند. تا 11 اردیبهشت ماه این همکاران مهلت دارند از طریق بخش پشتیبانی اقدام به دریافت دامنه رایگان خود نمایند.

سیستم همکاری در فروش حراجی ها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اگه بدردت میخوره من کشور دوست و همسایه آلمان یعنی اتریش رفتم :D
بالاخره از هیچی بهتره :دی
تو پی تی که تاپیک میزنی اسپمرها میریزن سرت و فقط چرت و پرت تحویلت میدن.
یعنی یه بار نشد تاپیک بزنم و دو سه تا از این اسپمر ها نیان و تاپیک رو خراب نکنن :(
من که تاحالا از شمال خارج نشدم..چه برسه به المان:general404::general406::general108::D:D:D:general502:
ایشالله قسمت بشه بری همه کشورها رو برگردی و کیف کنی فقط

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
میگوم این زرین پال خیلی داغونه که 1 ساعته می خوام به درگاه بانک وصل شم خطا میزنه واس شما هم ایطوره؟ از افزونه edd استفاده می نمایوم خدایا آخر عاقبت مارو ختم به خیر کن

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بعد از گذشت 5 روز ار موافقت و تایید رفع فیلتری سایتم هنوز در عمل سایتم فیلتره :( تا حالا کسی این مشکل رو داشته که موافقت هم بکنن ولی از فیلتری در نیارن ؟؟؟
حالا سایت من که بازدیدی نداشته که داغون شده ولی اون بدخت های که مثل من برای چیز های بیخود فیلتر شدن و بازدیدشونم بالا بوده به خاک سیا نشستن. دلم برای اون ها میسوزه

• Like
Reactions: ap3

hadi7002

Registered User
لایک‌ها
50
رتبه سایت پیوندها کاهش داشته این یعنی خوب بچه ها کار کردن و تونستن بازدید زیادی رو بگیرن
همینجا خسته نباشید میگیم به بچ های فیلتر کن که تونستن بدون کوچکترین تبلیغاتی به این رتبه برسن.آفرین

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
بعد از گذشت 5 روز ار موافقت و تایید رفع فیلتری سایتم هنوز در عمل سایتم فیلتره :( تا حالا کسی این مشکل رو داشته که موافقت هم بکنن ولی از فیلتری در نیارن ؟؟؟
حالا سایت من که بازدیدی نداشته که داغون شده ولی اون بدخت های که مثل من برای چیز های بیخود فیلتر شدن و بازدیدشونم بالا بوده به خاک سیا نشستن. دلم برای اون ها میسوزه
پارتی نداشتن اخرش همین میشه دیگه باید صبر کرد فقط :angrybirds3:
رتبه سایت پیوندها کاهش داشته این یعنی خوب بچه ها کار کردن و تونستن بازدید زیادی رو بگیرن
همینجا خسته نباشید میگیم به بچ های فیلتر کن که تونستن بدون کوچکترین تبلیغاتی به این رتبه برسن.آفرین
بقول یکی از بچه ها همینجا اگه واقعا دنبال کم کردن رتبه هستن
خب چند روزی گوگل رو فیلتر کنن دیگه این همه زور زدن نداره که :general609:

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سایت مارو با قدمت 5 سال و اون همه هزینه و وقتی که براش گذاشته بود به خاک سیاه نشوندن.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان گیم اف ترونز دوشنبه میاد یا سه شنبه؟
منظورم اینه دو شنبه شب پخش میشه فرداش میشه دانلود کرد درسته؟

بالا