• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
نوشتن از گات ممنوع نیست؟ همین پی تی جرات نداری تاپیک جدید بزنی و اسمی ازش بیاری
بعد انتظار داری سایت هایی که مرتبط با موضوع هستن ...
کلا اخیرا فکر کردن به got هم ممنوع شده چه برسه به در اختیار گذاشتن اون
پس چطور زومجی داره راحت نقد و بررسیش میکنه؟o_O
شاید به خاطر چسبیدنشون به دو لت باشه که کسی بهشون کاره نداره:rolleyes:

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بیشتر زنگ بزن

کارشناس بررسی میکنه ولی دیگه انقد دقیق نیستن که بشینن و ببینن همش یه دونه بوده و شما حساب کار دستت اومده ؟! اونم 4 5 ماه پیش!!
جدیدا دقیقا دارن همین کارو میکنن
میشینن تک تک فایلا رو بررسی میکنن

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
طبیعتا الان که بیشتر سرشون شلوغه باید کم تر وقتشونو صرف اینکارا کننو وارد جزییات بشن نسبت به 4 5 ماه پیش !
واسه یکی حتی ایمیل حذفم نمیفرستن و زرتی فیلتر حالا واسه اینیکی پست به پست میبینن و نظر میدن!

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
والا از 4-5 ماه پیش هیچ اخطاری نمیاد میزنن از دسته میبندن

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
نوشتن از got تو سایت ممنوعه؟o_O
جواب نامشخص چون سلیقه ای هست
پ.ن: چند وقت پیش تو سیمرغ پست دیدم که در مورد یک چورن استار بود و موارد مشابه زیاد داره هیچی نمیشه، اون وقت یکی میاد بازیگر ایرانی با حجاب هم میذاره میزنن فیلتر می کنن :angrybirds8:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
اولین باره دارم اینو میشنوم، فکر نمیکنم دانلود کنن به خاطر یک سایت و مشخص شدن راستی و درستی یک فیلم.
طبیعتا الان که بیشتر سرشون شلوغه باید کم تر وقتشونو صرف اینکارا کننو وارد جزییات بشن نسبت به 4 5 ماه پیش !
واسه یکی حتی ایمیل حذفم نمیفرستن و زرتی فیلتر حالا واسه اینیکی پست به پست میبینن و نظر میدن!
بیشتر زنگ بزن

کارشناس بررسی میکنه ولی دیگه انقد دقیق نیستن که بشینن و ببینن همش یه دونه بوده و شما حساب کار دستت اومده ؟! اونم 4 5 ماه پیش!!
در این خصوص یک مطلب رو مختصر توضیح بدم:
اینها علاوه بر اینکه خودشون کلی نیرو دارن، کلی هم نیروی همکار دارند! سال پیش بود که جلوی دانشگاه بنر زده بودن که پلیس همکار فتا شوید که افرادی که رفتن ثبت نام کردن هم قابل توجه بود! از همون ها خود من و سه نفر از دوستام بودند. برای افرادی که از زمان ثبت نام فعالیتی نداشتن که شامل من و دوستام هم میشد جلسه توجیهی گذاشته بودن و خلاصه گفتم برم ببینم چی میخوان بگن! یک ساعت قشنگ شستشوی مغزی کردن تا افراد حاظر که حدود 60 نفر میشد رو هم تشویق به همکاری بکنند.
این مقدمه رو گفتم تا به اینجا برسم که به این همکارها طبق گفته خودشون براساس هر گزارشی که میدن امتیاز داده میشه و البته نوع گزارش ها هم طبقه بندی کرده بودن و سیاسی ها حتی 10 برابر گزارش موارد مستحجن (هرگزارش 1 امتیاز) امتیاز داشت! و در نهایت براساس این امتیازها بهشون لباس و تقدیرنامه داده میشه!!
تو همون جلسه یک نفر رو هم صدا زدن بلند شد و اون مامور گفت که ایشون فعال ترین نیروی همکار ثبت نامی هست که اگه اشتباه نکنم تو اون زمان کوتاه 2 ماهه تونسته بود 600 امتیاز کسب کنه.
برای همین اگر میبنی میدونن که فیلم ات تو کدوم ثانیه صحنه داره به این معنا نیست که خودشون وقت گذاشته باشن چک کنند، بلکه توسط افرادی این کار صورت گرفته که عشق به گرفتن امتیاز و لباس دارند و براشون چیز دیگه ای مهم نیست!

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ساران هاستینگ کسی سرویس داره ؟
از صبح ناحیه کاربریشون خراب شده نمیشه یه تیکت زد .
این درگاه های پرداختم ازین بعد بعد باید مانیتور کنم میبینم هیچی فروش نداریم نگو سرورشون داونه o_O
توی شاپکیپر یوزر دارن اینجا نمیدونم یوزر داررن یا نه.

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
دوستان از https میخوایم ریدایرکت کنیم روی دامین جدید که https نداره
کدش رو کسی داره؟
میخوایم https میزنن ریدایرکت بشه روی دامین جدید بدون https

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
در این خصوص یک مطلب رو مختصر توضیح بدم:
اینها علاوه بر اینکه خودشون کلی نیرو دارن، کلی هم نیروی همکار دارند! سال پیش بود که جلوی دانشگاه بنر زده بودن که پلیس همکار فتا شوید که افرادی که رفتن ثبت نام کردن هم قابل توجه بود! از همون ها خود من و سه نفر از دوستام بودند. برای افرادی که از زمان ثبت نام فعالیتی نداشتن که شامل من و دوستام هم میشد جلسه توجیهی گذاشته بودن و خلاصه گفتم برم ببینم چی میخوان بگن! یک ساعت قشنگ شستشوی مغزی کردن تا افراد حاظر که حدود 60 نفر میشد رو هم تشویق به همکاری بکنند.
این مقدمه رو گفتم تا به اینجا برسم که به این همکارها طبق گفته خودشون براساس هر گزارشی که میدن امتیاز داده میشه و البته نوع گزارش ها هم طبقه بندی کرده بودن و سیاسی ها حتی 10 برابر گزارش موارد مستحجن (هرگزارش 1 امتیاز) امتیاز داشت! و در نهایت براساس این امتیازها بهشون لباس و تقدیرنامه داده میشه!!
تو همون جلسه یک نفر رو هم صدا زدن بلند شد و اون مامور گفت که ایشون فعال ترین نیروی همکار ثبت نامی هست که اگه اشتباه نکنم تو اون زمان کوتاه 2 ماهه تونسته بود 600 امتیاز کسب کنه.
برای همین اگر میبنی میدونن که فیلم ات تو کدوم ثانیه صحنه داره به این معنا نیست که خودشون وقت گذاشته باشن چک کنند، بلکه توسط افرادی این کار صورت گرفته که عشق به گرفتن امتیاز و لباس دارند و براشون چیز دیگه ای مهم نیست!
فتا رو میگی یا دادستانی ( فیلترینگ ) ؟!
چون این دو نهاد وظیفشون متفاوته همکاری این دو اونجا بهم گره میخوره که فیلترینگ موارد مستهجن و سیاسی در سطح اینترنت شناسایی کنه و ارجاع بده به فتا !
اینکه میبینم بعضی آدما عین آب خوردن هم نوع خودشونو گزارش میدن و به اینکارشونم افتخار میکنن و بدتر ازون واسه منفعت خودشون زندگی یه آدمو خراب میکنن خیلی ناراحت کنندس:( این دیگه ربطی به دین و **** نداره بیشرفی خودشونو ثابت میکنن

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
فتا رو میگی یا دادستانی ( فیلترینگ ) ؟!
چون این دو نهاد وظیفشون متفاوته همکاری این دو اونجا بهم گره میخوره که فیلترینگ موارد مستهجن و سیاسی در سطح اینترنت شناسایی کنه و ارجاع بده به فتا !
اینکه میبینم بعضی آدما عین آب خوردن هم نوع خودشونو گزارش میدن و به اینکارشونم افتخار میکنن و بدتر ازون واسه منفعت خودشون زندگی یه آدمو خراب میکنن خیلی ناراحت کنندس:( این دیگه ربطی به دین و **** نداره بیشرفی خودشونو ثابت میکنن
برای فتا بود. یه ایمیل داده بودن که مال خودشون (فتای تبریز) بود تا گزارش ها رو به اون ارسال کنند و اینها بعد از تایید بفرستن به تهران جهت فیلتر.
در خصوص قسمت دوم یکی از دوستام گفت باهم بریم ثبت نام کنیم وقتی سایت هامون در خطر فیلتر شدن قرار گرفت یک نفر آشنا داشته باشیم که کارمون رو سریع راه بندازه اینطوری شد که رفتیم پرونده ایجاد کردیم. ما هم از همه بی خبر نمی دونستیم حتی باید ریپورت بدیم! اصلا تصور ما از همکاری یه چیز دیگه بود، چون ریپورت دادن کار ساده ای هست و نیاز به دانشجوی مرتبط با حوزه آی تی نمیدیدم. خلاصه 2 ماه بعد برامون جلسه توجیهی گذاشته بودن که چرا ازتون خبری نیست بیایید همکاری کنید وگرنه این روال (عدم ارسال گزارش) 3 ماه دیگه هم ادامه داشته باشه پرونده تون بسته میشه و دیگه همکار به حساب نمی آیید که الان 8 ماه گذشته :دی

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان از https میخوایم ریدایرکت کنیم روی دامین جدید که https نداره
کدش رو کسی داره؟
میخوایم https میزنن ریدایرکت بشه روی دامین جدید بدون https
وب سرورتون apache, litespeed هست یا nginx؟
کد htaccess برای litespeed , apache:
کد:
Options +FollowSymlinks
RewriteEngine on
RewriteBase /

RewriteCond %{SERVER_PORT} ^443$ [OR]
RewriteCond %{HTTPS} =on
RewriteRule ^(.*)$ http://example.com/$1 [R=301,L]
بجای example.com، دامنه جدید رو قرار بدید

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام درود :) جمله همیشگی .
دوستان لطفا ادرس بیست اسپید رو بدید
و اینکه چیزی به نام آnتی چیlتر داریم ؟برای دیر تر فیل شدن ؟:)

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
برای فتا بود. یه ایمیل داده بودن که مال خودشون (فتای تبریز) بود تا گزارش ها رو به اون ارسال کنند و اینها بعد از تایید بفرستن به تهران جهت فیلتر.
در خصوص قسمت دوم یکی از دوستام گفت باهم بریم ثبت نام کنیم وقتی سایت هامون در خطر فیلتر شدن قرار گرفت یک نفر آشنا داشته باشیم که کارمون رو سریع راه بندازه اینطوری شد که رفتیم پرونده ایجاد کردیم. ما هم از همه بی خبر نمی دونستیم حتی باید ریپورت بدیم! 2 ماه بعد برامون جلسه توجیهی گذاشته بودن که چرا ازتون خبری نیست بیایید همکاری کنید وگرنه این روال (عدم ارسال گزارش) 3 ماه دیگه هم ادامه داشته باشه پرونده تون بسته میشه و دیگه همکار به حساب نمی آیید که الان 8 ماه گذشته :دی
همین بی معرفت هایی که ریپورت سایت هارو مستقیم به اینترنت دات ای ار میدن کم بود اینجوری ملت رو بجون هم انداختن من فک کردم منظورتون گزارش به فتاس
چون به مراتب گزارش به فتا و رسیدگی اونا خیلی شدید تر و جبران ناپذیرتر هست قصد بی احترامی به شما و دوستاتونو نداشتم چون منم بودم مثل شما فک میکردم ولی اینکه گزارش بدی و ازین راه نیازتو برطرف کنی دور از اخلاقه!

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
سلام درود :) جمله همیشگی .
دوستان لطفا ادرس بیست اسپید رو بدید
و اینکه چیزی به نام آnتی چیlتر داریم ؟برای دیر تر فیل شدن ؟:)
آی دی یاهو مدیرش رو دارم ولی خیلی وقت هست آنلاین نشده
آنتی چیلتر؟!! مگه داریم؟ o_O
پ.ن: من از یه سایت اکانت 1 ماهه گرفته بودم 2 هزار تومن الان 5 ماه هست دارم استفاده می کنم :D بزرگ ترین شانسی که تو زندگی تجربه کردم :دی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
در خصوص قسمت دوم یکی از دوستام گفت باهم بریم ثبت نام کنیم وقتی سایت هامون در خطر فیلتر شدن قرار گرفت یک نفر آشنا داشته باشیم که کارمون رو سریع راه بندازه اینطوری شد که رفتیم پرونده ایجاد کردیم. ما هم از همه بی خبر نمی دونستیم حتی باید ریپورت بدیم! اصلا تصور ما از همکاری یه چیز دیگه بود، چون ریپورت دادن کار ساده ای هست و نیاز به دانشجوی مرتبط با حوزه آی تی نمیدیدم. خلاصه 2 ماه بعد برامون جلسه توجیهی گذاشته بودن که چرا ازتون خبری نیست بیایید همکاری کنید وگرنه این روال (عدم ارسال گزارش) 3 ماه دیگه هم ادامه داشته باشه پرونده تون بسته میشه و دیگه همکار به حساب نمی آیید که الان 8 ماه گذشته :دی
فتا امتیاز نمیده من خودم فتا بودم چند روز البته فتای تهران

گرداب **** فعلا همچین برنامه ای داره که به درد میخوره برای موارد سیاسی و مستهجن

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
یا خود خدا :general410:
بالاخره برگشت :general606:
قسمت دوم گیم اف ترونز عجب چیزی بود ، هر کی ندید نصف عمرش بر فناست مخصوصا 3 ثانیه اخرش :general611:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بالاخره بعد از کلی زنگ زدن به کمیته فیلترینگ برداشتن آخر گفتن پیگیری میکنیم... خدا کنه سریع فیلتر رو بردارن دق کردم من :confused:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یا خود خدا :general410:
بالاخره برگشت :general606:
قسمت دوم گیم اف ترونز عجب چیزی بود ، هر کی ندید نصف عمرش بر فناست مخصوصا 3 ثانیه اخرش :general611:
اشکان عزیزم
داستان سریال رو لو نده
اونم تازه این سریال :mad:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اشکان عزیزم
داستان سریال رو لو نده
اونم تازه این سریال :mad:
چیزی نگفتم که دقیقا گفتم برید نگا کنید بخاطر همین لو ندادن بود:general210:
عجب چیزی بشه قسمت اینده یا خدا :D