• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چقدر سطحی به موضوعات نیگاه میکنید شما. به نظر میاد بحث کردن با شما اشتباه باشه تو این مکان چون ممکنه از بحث های ما هر جور برداشتی بشه بهتره چنین بحثهای به صورت حضوری انجام بشه که فکر نکنم بتونیم حضوری با هم صحبت کنیم چون من شهرستان میشنم. ولی
اولا در مورد زبان عربی: دین اسلام به زبان عربی نازل شده و این زبان باید در کشوری که اکثریت مسلمان داره تدریس بشه که طبیعی هست همه جای دنیا به همین شکله. در ضمن جالبه بدونید زبان عربی جزو کامل ترین زبان های دنیا هست.
دوما شما دقت نکردید من گفتم فیلترینگ دچار مشکلاتی هست که قبلا (مثلا یک سال پیش) طبیعی بود ولی تو سه ماه گذشته معلوم نیست به چه علتی تغییر رویه دادن که باید این دلیل رو بدنیم بعد بحث کنیم.ولی هر دلیلی قانع کننده نیست که درگاه های پرداخت واسط رو فیلتر کنن.
سوما تدریس زبان انگلیسی حرام نیست و داره تدریس میشه و قراره تو سال تحصیلی جدید ساعت تدریس افزایش پیدا کنه چرا در مورد چیزی که اصلا اطلاعی ندارید صحبت می کنید و در ضمن من منظورم مطالبی هست که ضد دین و اسلام هست مثل نظریات داروين که میگه ادم ها از نسل میمون هستن و نظریه این که میگن انسان ها از نسل آدم فضایی ها هستن.
و در مورد این که شما دین اسلامی رو قبول نداری از جهل شماست کاری ندارم ولی فقط 20 دقیقه تحقیق کنید در مورد شگفتی های قرآن و دانشمندانی که اسلام اورده اند.
و در آخر این که هیچ کشوری تو دنیا نیست که بدون مشکلات باشه هر جای یه سری مشکلات و محدودیت های وجود داره و طبیعی هست. و این که تو **** جمهوری اسلامی هم مشکلاتی وجود داشته باشه دور از ذهن نیست و همه هم میدون از سوء مدیریت هاست. و کلی بحثت دیگه دارم که به نظرم کش دادن این مسئله از اون جای که متن لحن نداره ممکنه باعث برداشت های غلط توسط شما و خیلی از عزیزانی که تو این تایپیک فعالیت میکنن میشه. اصلا این مکان جای این بحث ها نیست انسان عاقل و هوشیار در مورد این مسائل باید خودش تحقیق کنه و به نتجیه برسه و بدون هدف زندگی نکنه.
موفق و موید باشید.
ویرایش کردم چند کلمه اشتباه تایپ شده بود ...

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
این لینک یک سایت دمو است آیا شما بازدیدکننده ای که اولین بار وارد همچین فرومی میشوید یا میخواهید کاربر ثبت نامی باشید ایا از این قالب ویبولتین حالا خارج از محتوای خوب یا بد سایت خوشتون میاد یا نه؟؟
این لینک را مشاهده کنید:

http://demo.flatly.ir/

ممنون میشم در این نظرسنجی شرکت کنید
باتشکر

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
خوب تو دو مثال بزن که داخل کتاب ها محتوای ضد دین و اسلام هست؟
کتاب به زبون فارسی که منظورش رو خیلی واضح می رسونه الکی بهش گیر می دن بخاطر دو پهلو بودن بعضی جملات انوقت کتاب خارجی رو الکی چاپ کنن؟
آمریکا دشمنه؟آمریکا بزرگ ترین متحد ایران بود ، اگر امریکا نبود که 40 سال پیش پیشرفته ترین هواپیما های جنگی زمان رو به ایران بفروشه الان باید عربی تایپ می کردی
امریکایی که بیشترین تعداد هلی کوپتر کبری را برای شاه ایران فرستاد تا روزی نباشه که جلوی صدام کم بیاره
انوقت امریکا بده؟هر روز مرگ بر امریکا می گی ، سفارتشون رو 40 ساله اتیش زدید هر روز هم جشنش رو می گیرید
این حکومت می ره سمت کشور های کمونیستی مثل چین و روسیه ولی حاضر نیست بره سمت کشورهای خدا پرستی مثل امریکا و ...
همین اسرائیلی که داری بدش رو می گی ایران رو زمان جنگ از خطر حمله اتمی صدام نجات داد ، برو سرچ کن هرچند ویکی پدیا برا دشمنه ولی شاید بعضی هاش راست گفته باشه !!!
https://fa.wikipedia.org/wiki/روابط_ایران_و_اسرائیل_در_جنگ_ایران_و_عراق
می دونی کی قرار بوده برا عراق سوخت هسته ای بفرسته برا بمب اتم؟روسیه ای که سنگش رو به سینه می زنن
در مورد فیلترینگ هم دیگه چی بگم برات خودت بیشتر از من می دونی
در مورد مثال من هر چی بگم شما میتونی ردش کنی چون خبر دقیقی در موردش پخش نشد و هی تایید و تکذیب کردن. کاریش ندارم. ولی این بحث بیشتر تو دانشگاه بود. حالا این مهم نیست.
بله قبل از انقلاب ایران ژاندارم آمریکاه تو منطقه بود و هواپیمای اف 14 که خود آمریکا داشت رو به ما داده بود و خیلی تجهیزات دیگه. اون موقع صدام با ما خوب بود و مشکلی وجود نداشت و بعد از انقلاب با حمایت کل دنیا و دستور آمریکا به ایران حمله کرد. در مورد رابطه با اسرائیل هم رابطه ای وجود داشته و برخی اسنادش هم موجوده. من حقیقتا نتونستم این مورد رو از بزرگان بپرسم و اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ندارم. فقط نظر خودم اینه که وقتی میتونی از دشمنت بازی بگیری چرا نگیری ؟ باید تهدید ها رو به فرصت تبدیل کرد. و بعد تو همین لینکی که دادید نوشته : (دلیل فروش اسلحه به ایران برای ما این است که پنجره کوچکی را برای احتمال برقراری روابط دوستانه میان دو کشور را برای آینده باز گذاشته باشیم.) این یعنی این که هنوز امید داشتن بتونن با ما همکاری داشته باشن.
در مورد این که تاسیسات هسته ای اسرائیل نابود کرد از ترس این بود که ممکنه به خود اسرائیل حمله کنه صدام. چون به هر حال صدام برای تحریک کشور های عرب حاشیه خلیج فارس خودشو دشمن اسرائیل میدونست و حتی چند تا موشک کروز به اسرائیل زد تا حسن نیتش رو ثابت کنه. بماند که تو کلاهک هاش به جای مواد منفجره سیمان کرده بود. ولی در کل متاسفانه دز این مورد که دلایل نابود کردن تاسیسات هسته ای به دست اسرائیل چه بوده هم اطلاعات دقیقی ندارم. (برای خودم جالبه این همه کتاب خوندم در این موارد توضیح مختصری داده بودن)
ولی در کل این که شما مغرور چهار تا تجهیزات بشی و فکر کنی به خاطر اون تجهیزات تو جنگ پیروز شدیم هم واقعا منسفانه نیست. رشادت های شهیدان و رزمندگان نباید فراموش کرد.
نتیجه کلی : تا حالا از خودتون پرسیدین ما قبل از انقلاب ژاندارم آمریکا تو منطقه بودم چی شد که بعد از انقلاب شدیم دشمن درجه یک شون ؟(ریچارد نیکسون (وزیر خزانه داری دولت ریگان) می گوید : اسلام ***** و بنیاد گرایی اسلامی برای ما خطرناک تر از تهدید کمونیسم و شوری ست.این که دیگه حرف من نیست!) << جالبه بدونید در اون زمان که این حرف رو زد شوروی بمب های اتمشو تو یک وجبی آمریکا تو شهر کوبا مستفر کرده بود ولی بازم ما خطرناکتر از اونم.>> نماز خوندیم ؟ روزه گرفتیم ؟ عذاداری کردیم ؟ عربستان سعودی نماز نمیخونن ؟ حج نمیرن ؟ اصلا مکه وسطشونه بیکار میشن میرن حج. ترکیه نماز نمیخونه ؟ روزه نمیگیره ؟ حج نمیره ؟
نه عزیز من. ما گفتیم مهدی(عج) رو میخوام. ما بعد از چندین سال گفتیم حکومتی میخوایم که بر مبنای دین باشه برا همینه که شدیم دشمنشون و بعد از 37 سال تازه کشور های دور و برمون بیدار شدن و دارن یه کارهای میکنن ...
خواهشا در این تایپیک در مورد این مسائل بحث نکنید تقریبا حرفامون رو زدیم و جوابهامون رو هم گرفتیم. این جا جاش نیست
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم

rizak.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
چقدر سطحی به موضوعات نیگاه میکنید شما. به نظر میاد بحث کردن با شما اشتباه باشه تو این مکان چون ممکنه از بحث های ما هر جور برداشتی بشه بهتره چنین بحثهای به صورت حضوری انجام بشه که فکر نکنم بتونیم حضوری با هم صحبت کنیم چون من شهرستان میشنم. ولی
اولا در مورد زبان عربی: دین اسلام به زبان عربی نازل شده و این زبان باید در کشوری که اکثریت مسلمان داره تدریس بشه که طبیعی هست همه جای دنیا به همین شکله. در ضمن جالبه بدونید زبان عربی جزو کامل ترین زبان های دنیا هست.
دوما شما دقت نکردید من گفتم فیلترینگ دچار مشکلاتی هست که قبلا (مثلا یک سال پیش) طبیعی بود ولی تو سه ماه گذشته معلوم نیست به چه علتی تغییر رویه دادن که باید این دلیل رو بدنیم بعد بحث کنیم.ولی هر دلیلی قانع کننده نیست که درگاه های پرداخت واسط رو فیلتر کنن.
سوما تدریس زبان انگلیسی حرام نیست و داره تدریس میشه و قراره تو سال تحصیلی جدید ساعت تدریس افزایش پیدا کنه چرا در مورد چیزی که اصلا اطلاعی ندارید صحبت می کنید و در ضمن من منظورم مطالبی هست که ضد دین و اسلام هست مثل نظریات داروين که میگه ادم ها از نسل میمون هستن و نظریه این که میگن انسان ها از نسل آدم فضایی ها هستن.
و در مورد این که شما دین اسلامی رو قبول نداری از جهل شماست کاری ندارم ولی فقط 20 دقیقه تحقیق کنید در مورد شگفتی های قرآن و دانشمندانی که اسلام اورده اند.
و در آخر این که هیچ کشوری تو دنیا نیست که بدون مشکلات باشه هر جای یه سری مشکلات و محدودیت های وجود داره و طبیعی هست. و این که تو **** جمهوری اسلامی هم مشکلاتی وجود داشته باشه دور از ذهن نیست و همه هم میدون از سوء مدیریت هاست. و کلی بحثت دیگه دارم که به نظرم کش دادن این مسئله از اون جای که متن لحن نداره ممکنه باعث برداشت های غلط توسط شما و خیلی از عزیزانی که تو این تایپیک فعالیت میکنن میشه. اصلا این مکان جای این بحث ها نیست انسان عاقل و هوشیار در مورد این مسائل باید خودش تحقیق کنه و به نتجیه برسه و بدون هدف زندگی نکنه.
موفق و موید باشید.
چرا هرکی باهاتون مخالفه میگید از روی جهله ؟ چرا هرکی مسلمون نیست دشمنه ؟ چرا هرچی شما میگید درسته اما غیر میگه اشتباهه ؟
از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول ندارم ؟ بهت وحی شد ؟ یعنی هرکس نقدی میکنه نشونه ی جهل اونه ؟

خوب تو دو مثال بزن که داخل کتاب ها محتوای ضد دین و اسلام هست؟
کتاب به زبون فارسی که منظورش رو خیلی واضح می رسونه الکی بهش گیر می دن بخاطر دو پهلو بودن بعضی جملات انوقت کتاب خارجی رو الکی چاپ کنن؟
آمریکا دشمنه؟آمریکا بزرگ ترین متحد ایران بود ، اگر امریکا نبود که 40 سال پیش پیشرفته ترین هواپیما های جنگی زمان رو به ایران بفروشه الان باید عربی تایپ می کردی
امریکایی که بیشترین تعداد هلی کوپتر کبری را برای شاه ایران فرستاد تا روزی نباشه که جلوی صدام کم بیاره
انوقت امریکا بده؟هر روز مرگ بر امریکا می گی ، سفارتشون رو 40 ساله اتیش زدید هر روز هم جشنش رو می گیرید
این حکومت می ره سمت کشور های کمونیستی مثل چین و روسیه ولی حاضر نیست بره سمت کشورهای خدا پرستی مثل امریکا و ...
همین اسرائیلی که داری بدش رو می گی ایران رو زمان جنگ از خطر حمله اتمی صدام نجات داد ، برو سرچ کن هرچند ویکی پدیا برا دشمنه ولی شاید بعضی هاش راست گفته باشه !!!
https://fa.wikipedia.org/wiki/روابط_ایران_و_اسرائیل_در_جنگ_ایران_و_عراق
می دونی کی قرار بوده برا عراق سوخت هسته ای بفرسته برا بمب اتم؟روسیه ای که سنگش رو به سینه می زنن
در مورد فیلترینگ هم دیگه چی بگم برات خودت بیشتر از من می دونی
کتابای انگلیسی چون دخترای داخلش مو باز هستن مشکل دارن نمیدونی ؟
اما کتاب دینی و .... خیلی خوبه چون من اول راهنمایی نمیدونستم شراب چیه اما تو اون بهم یاد دادن چیه
نمیدونستم صیغه چیه نمیدونستم دوست دختر و رابطه نامشروع چیه نمیدونستم حرام چیه و ... که همه اینارو به لطف درس دینی یاد گرفتم :)
2 نفر با یه دنیا عشق و علاقه به هم محرم نیستن اما با خوندن 2 خط عربی به هم محرم میشن :)
2 نفرو به عقد هم در میارن بدون اینکه همو بشناسن و ... بعد اینکه نمیتونن با هم کنار بیان از تعجب شاخ در میارن
توی خیابون گرفتن دست کسی که دوسش داری جرمه اما اسید پاشیدن تو صورت دخترا حلاله :)
من فدای این اسلام بشم که انقدر باحاله :) مثلا رابطه نامشروع داشتن حرامه اما این اسلام چون به فکر ما هست گفته صیغه کنید تا راحت همه کار کنید و بعد تموم شه بره
یعنی برای هر کار .... یه راهی درست کرده دیگه ههههعی :)
البته همه اینا برای اینه که میخوان مارو کمک کنن بریم بهشت :)

Last edited:

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
چرا هرکی باهاتون مخالفه میگید از روی جهله ؟ چرا هرکی مسلمون نیست دشمنه ؟ چرا هرچی شما میگید درسته اما غیر میگه اشتباهه ؟
از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول ندارم ؟ بهت وحی شد ؟ یعنی هرکس نقدی میکنه نشونه ی جهل اونه ؟
نقد مایه پیشرفته ولی چه نقدی ...
شما بیا منطقی در مورد اسلام با هم حرف بزنیم تکرام میکنم منطقی. نه از روی مسخره بازی و لج و لج بازی.
همین شما اصلا توجه کردی داری چی میگی ؟؟؟؟؟؟ نه چون جاهلی حالا بهت میگم چرا البته اگر منطقی باشی.
ببین عزیز شما داری میگی که ( از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول ندارم ؟ بهت وحی شد ؟)
همین سوال نشون دهنده جهل شماست چرا ؟ چون که اگر واقعا شما اسلام رو قبول میداشتین نمیگفتین ( نفر با یه دنیا عشق و علاقه به هم محرم نیستن اما با خوندن 2 خط عربی به هم محرم میشن)
اصلا شما در مورد اسلام چی میدونید ؟ اصلا بی خیال اقا اینها هیچ اصلا شما یه آمریکایی شما هم که از خداته آمریکایی باشی. پس فرض میکنیم هستید! آیا واقعا طبق باور های که دارید باید به اسلام توهین کنید ؟ گیریم اصلا مشکل هم داشته باشه که نداره ولی شما باید توهین کنید ؟؟؟ خیلی جالبه دارید توهین میکنید و بعد میگید از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول دارم یا ندارم ؟
بازم میگم نقد کردن منصفانه و منطقی باعث پیشرفته ولی شما داری میگی هر کی نقد میکنه شما بهش میگید جاهل اصلا این طور نیست شما بیا با هم منطقی در مورد دین صحبت کنیم همه حرف هامو بشنو بعد ببین راست میگم یا دروغ.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان بحث نکنید
مگه عکس صفحه قبلو ندیدید که نشون میده ما تو سیاه چاله اینترنتی هستیم؟
همون یه عکس کافیه برای نتیجه گیریه اینجور مباحث
این بحث ها هم هیچ نتیجه ای نداره. فقط وقتتونو تلف می کنید

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بله فرمایشات شما متینه
آمریکا دشمنه ایران دوسته
زبان انگلیسی جیزه زبان عربی واجبه
فیلترینگ سایت ها اشتباهه ولی فیلترینگ درگاه پرداخت و آجر کردن نون هزاران نفر از واجبات اسلام ناب محمدیه
تدریس انگلیسی حرامه چون باعث میشه فکر و ذهن و گستره علمی و نگاه به جهان کودک باز بشه که به ضرر بعضیاست
اصلا همه تابلوهای آموزش رانندگی هم باید تغییر کنه و این آدرس رو اموزش بدن : http://rafefilter.internet.ir
خیلی خیلی خیییییییییییییلی باعث ابروریزیه که یکی از یه کشور دیگه بیاد و عالی ترین مقام یه کشور نتونه به زبان واحد دنیا صحبت کنه :)
البته این که مهم نیست همین که کل خاندان عربی رو بلد باشی کافیه :)
اصلا همه چی بده همه دشمنن ایران خوبه دین خوبه اسلام خوبه منم گوشام دراره همه چی خوبه من چقد خوشحالم توی ایران هستم ... :)
کتابای انگلیسی چون دخترای داخلش مو باز هستن مشکل دارن نمیدونی ؟
اما کتاب دینی و .... خیلی خوبه چون من اول راهنمایی نمیدونستم شراب چیه اما تو اون بهم یاد دادن چیه
نمیدونستم صیغه چیه نمیدونستم دوست دختر و رابطه نامشروع چیه نمیدونستم حرام چیه و ... که همه اینارو به لطف درس دینی یاد گرفتم :)
2 نفر با یه دنیا عشق و علاقه به هم محرم نیستن اما با خوندن 2 خط عربی به هم محرم میشن :)
من فدای این الام بشم که انقدر باحاله :)
والا حرف حق جواب نداره داداش ولی ی سری ها کار خودشون رو می کنن که ...
والا تا اونجایی که ما می دونیم ایران ژاندارم امریکا حرف اول رو می زد ، پاسپورتش رو وقتی می دیدن فقط تعضیم نمی کردن ، کم مونده بود بشه نماد نژاد پرستی و تفرقه بین ملل از بس که ایرانی ها بالا بودن
در ضمن یکی نیس بگه اگر خطر بمب اتم بود اولش برای ایران بد بود چون ایران در حال جنگ بود با عراق !!!
خبرنگار رویترز ( اگه اشتباه نکنم ) از شاه می پرسه شما چرا این همه هلی کوپتر کبری می خری؟ شاه می گه شما از من نپرسید چرا این همه هلی کوپتر می خرم شما برید از همسایه کوچیک من بپرسید اون چرا داره این همه تانک می خره ، به ازای هر تانکی که اون بخره من یه هلی کوپتر کبری می زارم تو اشیانه ، خبرنگار بش می گه اگر بگن قراره ی جنگ پیش بیاد فکر می کنید با کدوم کشور هست ، شاه می گه شک نکنید عراق !
انوقت می گن روابط خوب بوده ، حالا انگار 4 تا عکس از زیارت صدام داخل مشهد در اوردن انگار الان شده کی ، خوبه که صدام حامی هاش روسیه و ... بودن
خدا شاهده اقوام رفته بودن عراق قسم می خورد داخل عراق بعد از این همه امکاناتی که ایران بهش داده وقتی ایرانی جماعت می بینن داد می زنه ایرانی خائن ، دیروز هم که گندش در اومد داخل مجلس عراق ریخته بودن می گفتم ایران از بغداد بره بیرون بغداد باید ازاد شه
دلشون خوشه به روسیه ، اونم روسیه ای که همیشه تو طول تاریخ ارزوی فتح ایران رو داشته ، روسیه ای که الان جزء دولت های ورشکسته جهان حساب می شه ، همین ریگان که اسمش رو میارن ، فقط با گفتن اسم پروژه جنگ ستارگان کمر اقتصاد شوروی رو شکوند ، اصلی ترین دلیل سقوط شوروی !!
جنگ جنگ تسلیحاته ، فک کردن 4 تا موشک بالستیک عامل حمله نکردن امریکاس خخخخخ کشور اروپایی که ارزش جون ی انسان اونقدر بالاست که هواپیما ی اف 16 با هزینه های فوق سرسام اور پروازش بلندمیشه تا ی مریض قلبی رو از ی نقطه دور دست به بیمارستان برسونه فک کردی حاظر بیاد خودش رو الکی به کشتن بده؟اونا حتی به کشته شدن یک نفر از خودشون هم راضی نیستن
اگر دشمنی هست کاری می کنن که نابود شه ، کاری که همین الان داعش ، طالبان ، القاعده ، بوکوحرام و ... دارن انجام می دن
وقتی تهدید به مرگ می کنی و می گی همه رو می کشیم مطمئن باش انسانیت اونا هم حدی داره و نمی شینن نگا کن
یکی از وطن پرست ترین ملت های جهان امریکایی ها هستن همون قدر که ی سری به ایمان و اعتقادات وفادارن اونا ده برابرش رو برای کشورشون دارن ، کجا دنیا دیدید پرچم کشورشون رو نصب کنن در جلوی در خونه شون ولی امریکای ها می کنن
پس فکر نکنن می تونن الکی دنیا رو فتح کنن

rizak.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
شما بیا منطقی در مورد اسلام با هم حرف بزنیم تکرام میکنم منطقی. نه از روی مسخره بازی و لج و لج بازی.
همین شما اصلا توجه کردی داری چی میگی ؟؟؟؟؟؟ نه چون جاهلی حالا بهت میگم چرا البته اگر منطقی باشی.
ببین عزیز شما داری میگی که ( از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول ندارم ؟ بهت وحی شد ؟)
همین سوال نشون دهنده جهل شماست چرا ؟ چون که اگر واقعا شما اسلام رو قبول میداشتین نمیگفتین ( نفر با یه دنیا عشق و علاقه به هم محرم نیستن اما با خوندن 2 خط عربی به هم محرم میشن)
اصلا شما در مورد اسلام چی میدونید ؟ اصلا بی خیال اقا اینها هیچ اصلا شما یه آمریکایی شما هم که از خداته آمریکایی باشی. پس فرض میکنیم هستید! آیا واقعا طبق باور های که دارید باید به اسلام توهین کنید ؟ گیریم اصلا مشکل هم داشته باشه که نداره ولی شما باید توهین کنید ؟؟؟ خیلی جالبه دارید توهین میکنید و بعد میگید از کجا فهمیدی من اسلام رو قبول دارم یا ندارم ؟
بازم میگم نقد کردن منصفانه و منطقی باعث پیشرفته ولی شما داری میگی هر کی نقد میکنه شما بهش میگید جاهل اصلا این طور نیست شما بیا با هم منطقی در مورد دین صحبت کنیم همه حرف هامو بشنو بعد ببین راست میگم یا دروغ.
همون اسلام گفته در مورد آدما زود قضاوت کنید و زود بشینید پای منبر ؟ ( تو جواب پستم گفتید جهل دارم )
شمایی که ادعاتون میشه از اسلام میدونید ، همون اسلام مگه نگفته حتی اگر من قبول ندارم نباید به من توهین کنی و در مورد عقاید یک نفر باید احترام بزاری ؟
مشکل ما اسلام نیست ، مشکل ما آدم هایی هستند که به اسم اسلام خودشون رو جای خدا میزارن :) به اسم این چیزا هر کاری میکنن و ...
یه نمونش پست های خود شمارو کافیه یک بار دیگه بخونی خودت متوجه میشی
شما چقدر دین قشنگی دارید که به راحتی بهتون اجازه میده به یه نفر هرچی میخواین بگید چون با شما مخالفه ... !!!!

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
دوستان بحث نکنید
مگه عکس صفحه قبلو ندیدید که نشون میده ما تو سیاه چاله اینترنتی هستیم؟
همون یه عکس کافیه برای نتیجه گیریه اینجور مباحث
این بحث ها هم هیچ نتیجه ای نداره. فقط وقتتونو تلف می کنید
والا من که اون عکس رو تایید کردم فقط گفتم بعضی از فیلتر کردن هاشون واقعا درسته همین. اشاره هم نکردم چه سایت های ولی مطمئنم اشاره میکردم همه تایید میکردن. چون خودم وب مسترم میدونم چی به چیه. من خودم از مخالفای سر سخت فیلتینگم اصلا این فیلترنگ رو خیانت میدونم باید یه جور دیگه فیلتر میکردن نه این جوری ولی خوب نه میتونم نظرمو به قانون گذار ها بگم و ایده مو در مورد فیلترنیگ بگم. هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد.
من که حرفی ندارم اصلا ...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
@F-5
@unnam
@Hamid_KK
@ArashMiniStar
با شما کار دارن
درود
این لینک یک سایت دمو است آیا شما بازدیدکننده ای که اولین بار وارد همچین فرومی میشوید یا میخواهید کاربر ثبت نامی باشید ایا از این قالب ویبولتین حالا خارج از محتوای خوب یا بد سایت خوشتون میاد یا نه؟؟
این لینک را مشاهده کنید:

باتشکر
خوب نیست

rizak.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
والا حرف حق جواب نداره داداش ولی ی سری ها کار خودشون رو می کنن که ...
والا تا اونجایی که ما می دونیم ایران ژاندارم امریکا حرف اول رو می زد ، پاسپورتش رو وقتی می دیدن فقط تعضیم نمی کردن ، کم مونده بود بشه نماد نژاد پرستی و تفرقه بین ملل از بس که ایرانی ها بالا بودن
در ضمن یکی نیس بگه اگر خطر بمب اتم بود اولش برای ایران بد بود چون ایران در حال جنگ بود با عراق !!!
خبرنگار رویترز ( اگه اشتباه نکنم ) از شاه می پرسه شما چرا این همه هلی کوپتر کبری می خری؟ شاه می گه شما از من نپرسید چرا این همه هلی کوپتر می خرم شما برید از همسایه کوچیک من بپرسید اون چرا داره این همه تانک می خره ، به ازای هر تانکی که اون بخره من یه هلی کوپتر کبری می زارم تو اشیانه ، خبرنگار بش می گه اگر بگن قراره ی جنگ پیش بیاد فکر می کنید با کدوم کشور هست ، شاه می گه شک نکنید عراق !
انوقت می گن روابط خوب بوده ، حالا انگار 4 تا عکس از زیارت صدام داخل مشهد در اوردن انگار الان شده کی ، خوبه که صدام حامی هاش روسیه و ... بودن
خدا شاهده اقوام رفته بودن عراق قسم می خورد داخل عراق بعد از این همه امکاناتی که ایران بهش داده وقتی ایرانی جماعت می بینن داد می زنه ایرانی خائن ، دیروز هم که گندش در اومد داخل مجلس عراق ریخته بودن می گفتم ایران از بغداد بره بیرون بغداد باید ازاد شه
دلشون خوشه به روسیه ، اونم روسیه ای که همیشه تو طول تاریخ ارزوی فتح ایران رو داشته ، روسیه ای که الان جزء دولت های ورشکسته جهان حساب می شه ، همین ریگان که اسمش رو میارن ، فقط با گفتن اسم پروژه جنگ ستارگان کمر اقتصاد شوروی رو شکوند ، اصلی ترین دلیل سقوط شوروی !!
جنگ جنگ تسلیحاته ، فک کردن 4 تا موشک بالستیک عامل حمله نکردن امریکاس خخخخخ کشور اروپایی که ارزش جون ی انسان اونقدر بالاست که هواپیما ی اف 16 با هزینه های فوق سرسام اور پروازش بلندمیشه تا ی مریض قلبی رو از ی نقطه دور دست به بیمارستان برسونه فک کردی حاظر بیاد خودش رو الکی به کشتن بده؟اونا حتی به کشته شدن یک نفر از خودشون هم راضی نیستن
اگر دشمنی هست کاری می کنن که نابود شه ، کاری که همین الان داعش ، طالبان ، القاعده ، بوکوحرام و ... دارن انجام می دن
وقتی تهدید به مرگ می کنی و می گی همه رو می کشیم مطمئن باش انسانیت اونا هم حدی داره و نمی شینن نگا کن
یکی از وطن پرست ترین ملت های جهان امریکایی ها هستن همون قدر که ی سری به ایمان و اعتقادات وفادارن اونا ده برابرش رو برای کشورشون دارن ، کجا دنیا دیدید پرچم کشورشون رو نصب کنن در جلوی در خونه شون ولی امریکای ها می کنن
پس فکر نکنن می تونن الکی دنیا رو فتح کنن
داداش پستمو بخون
اینا به اسم .... هرکاری میکنن و به خودشون اجازه میدن خودشونو عقل کل بدونن و ....
در مورد جنگ هم بگم که یه ایران بود و اف 14 که فقط ایران و آمریکا داشتن و اگر ایران اینارو نداشت هزاران بار شکست میخورد تو جنگ
آمریکا اگر ( اگر ) جنگ طلب و آدم کشه همه اینا برای رفاه مردم و کشورشه اما ایران چی ؟
در کل ایران بهشتی بود که افتاد دست ...
ببین چیکارمون کردن که حتی تو فضای مجازی هم نمیتونیم حرفمونو بزنیم و از رفتن تو اوین میترسیم :)
البته از قدیم گفتند : از ماست که بر ماست
لیاقت ما مردم ایران همینه :)

rizak.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
والا من که اون عکس رو تایید کردم فقط گفتم بعضی از فیلتر کردن هاشون واقعا درسته همین. اشاره هم نکردم چه سایت های ولی مطمئنم اشاره میکردم همه تایید میکردن. چون خودم وب مسترم میدونم چی به چیه. من خودم از مخالفای سر سخت فیلتینگم اصلا این فیلترنگ رو خیانت میدونم باید یه جور دیگه فیلتر میکردن نه این جوری ولی خوب نه میتونم نظرمو به قانون گذار ها بگم و ایده مو در مورد فیلترنیگ بگم. هیچ کاری هم از دستم بر نمیاد.
من که حرفی ندارم اصلا ...
ببین ما با هم دشمن نیستیم 2 نفر آدمیم و ...
همین فیلترینگ از پایه مشکل داره
چرا باید به زور چیزیو ازت بگیرن ؟
خدا به انسان عقل داده کسی اگر عقل داشته باشه از فضای مجازی درست استفاده میکنه کسی هم که نداره مسئولش خودشه
چرا باید به زور بیان حتی سایت های +18 رو فیل کنن ؟ خو آقا ول کن بزار هرکی دوست داره هرکاری کنه و زندگیه خودشه
چرا باید به زور مارو ببرن بهشت؟
آقا شاید یکی دوست داره بره جهنم با جنیفر یه جا باشه و دوست نداشته باشه بره بهشت با ج نت ی همنشین بشه
چرا و چرا و چراهای دیگه :)

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
همون اسلام گفته در مورد آدما زود قضاوت کنید و زود بشینید پای منبر ؟ ( تو جواب پستم گفتید جهل دارم )
شمایی که ادعاتون میشه از اسلام میدونید ، همون اسلام مگه نگفته حتی اگر من قبول ندارم نباید به من توهین کنی و در مورد عقاید یک نفر باید احترام بزاری ؟
مشکل ما اسلام نیست ، مشکل ما آدم هایی هستند که به اسم اسلام خودشون رو جای خدا میزارن :) به اسم این چیزا هر کاری میکنن و ...
یه نمونش پست های خود شمارو کافیه یک بار دیگه بخونی خودت متوجه میشی
شما چقدر دین قشنگی دارید که به راحتی بهتون اجازه میده به یه نفر هرچی میخواین بگید چون با شما مخالفه ... !!!!
والا اگر جاهل خطاب کردن توهین من باشه قبلش شما توهین کرد.
قبلا هم گفتم چون متن لحن نداره باعث برداشت اشتباه میشه.

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
کسی ادرس جدید 20اسپید رو داره :(

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
این لینک را مشاهده کنید:

باتشکر
بازم سلام

ناموسا شانس هم نداریم ما این پست رو زدیم اما سیل عظیم روشنفکران دینی ،مذهبی،سکولار،لائیک،و هزاران ................شروع به بحث های بی فایده کردن و چند صفحه رفت جلو و این پستهای ما هم گم شد ..........

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
پسر روانی کیه؟ اینکه بسته هست پیحش.
همون پسر قاتل دختر 6 ساله
اینقدر فوش و ریپورت دادن پیجش رو بستن

پ.ن : چ غوغای شده داخل پیج ساسی ، دنیا ، طلا گلزار

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
بازم سلام

ناموسا شانس هم نداریم ما این پست رو زدیم اما سیل عظیم روشنفکران دینی ،مذهبی،سکولار،لائیک،و هزاران ................شروع به بحث های بی فایده کردن و چند صفحه رفت جلو و این پستهای ما هم گم شد ..........
جالب نیست اصلا ، قالب یه دست سفیده ، خیلی هم بی روحه اصلا ادم می بینه ضد حال می خوره
سعی کن یکم رنگ بندی هاش بیشتر باشه نه همش سفید

بالا