• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
وب سرورتون apache, litespeed هست یا nginx؟
کد htaccess برای litespeed , apache:
کد:
Options +FollowSymlinks
RewriteEngine on
RewriteBase /

RewriteCond %{SERVER_PORT} ^443$ [OR]
RewriteCond %{HTTPS} =on
RewriteRule ^(.*)$ http://example.com/$1 [R=301,L]
بجای example.com، دامنه جدید رو قرار بدید

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
بالاخره بعد از کلی زنگ زدن به کمیته فیلترینگ برداشتن آخر گفتن پیگیری میکنیم... خدا کنه سریع فیلتر رو بردارن دق کردم من :confused:
ما ی سایت اپلود عکس داریم
عید زدن فیلتر کردن بدون هیچ اخطاری
بعد از چندین روز تماس بی پاسخ بالاخره جواب دادن گفتن پیگیری میکنیم
22 روز گذشت چیزی نشد زنگ زدم مصادیق گفت واستا چک کنم-چک کرد گفت چرا فیلتر کردن؟! گفتم نمیدونم ایمیلی چیزی نیومد چرا
گقت حتما اشتباه شده! رفت 15 روز بعد از فیلتر دراومد :)
پاشنه تلفنشون رو بکن تا کارت رو درست کنن وگرنه میره برای چند روز دیگه

پ ن:یکی از دوستان و همکاران ما که تو دانشگاهی مثل شریف و علم و صنعت داره تدریس میکنه و اصولا رده بالا های دولتی میشناسنش چون همکاری خوبی داره باهاشون چند روز پیش اخطار اومد برای سایت شخصیش که مطالب درسی و اموزشی و .... میذاره که شما کتاب سیاسی و ضد ا م ا م خ م ی ن ی دارید سریعا حذف کنید
این بنده خدا هم انقدر زنگ زد کسی جواب نداد بستن سایتو :)
اینطوری هم پیش میاد

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
با سلام دوستان حدود دو هفته ای میشه شما هم افت بازدید داشتید ؟

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
چیزی نگفتم که دقیقا گفتم برید نگا کنید بخاطر همین لو ندادن بود:general210:
عجب چیزی بشه قسمت اینده یا خدا :D
توی پ.خ برای من تعریف کن، من میام به صورت زیر پوستی همه رو لو میدم که حرص اینا در بیاد :general404::p

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
با سلام دوستان حدود دو هفته ای میشه شما هم افت بازدید داشتید ؟
نه بازدید باید الان خوب باشه چون نه تعطیلات عید هست نه امتحانات هست کلا توی این بازه زمانی حداقل افت نباید داشته باشه.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
توی پ.خ برای من تعریف کن، من میام به صورت زیر پوستی همه رو لو میدم که حرص اینا در بیاد :general404::p
ما هم به صورت زیر پوستی بهت اخطار میدیم و جمع اخطار هات که به عدد مناسب رسید به صورت زیر پوستی بن میشی :general404:
البته شوخی میکنم شما به دل نگیر :D

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
**** انقلاب اسلامی با گلایه از وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی گفتند: کسی به‌دنبال بستن فضای مجازی نیست؛ زیرا این کار عاقلانه نیست اما چرا هنگامی که کشورهای دیگر برای حفاظت از فرهنگ خود، در استفاده از فضای مجازی چارچوب‌هایی قرار می‌دهند، ما فضای مجازی را رها کرده‌ایم؟

940px-Internet_blackholes.svg.png

دسته‌بندی براساس گزارشگران بدون مرز
بدون فیلترینگ اینترنت
کمی فیلترینگ اینترنت
کاملاً تحت نظر
سیاه چاله‌های اینترنت (کشورهایی که سنگین‌ترین فیلترینگ اینترنت را دارند)

https://fa.wikipedia.org/wiki/فیلتر_اینترنتی

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
...
**** انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه حریف ما چنین برنامه‌ای برای نسل آینده‌ی کشورمان دارد، لزوم ترویج فکر و فرهنگ و زبان بومی را خاطرنشان کردند و گفتند: متأسفانه در برخی مواقع به‌جای ترویج زبان فارسی، زبان انگلیسی ترویج می‌شود و اکنون کار به جایی رسیده است که آموزش زبان انگلیسی به مهد کودک‌ها کشیده شده است.

حضرت آیت‌الله *****‌ای خاطرشان کردند: این موضوع به‌معنای مخالفت با یادگیری زبان خارجی نیست بلکه بحث اصلی، ترویج فرهنگ بیگانه در کشور و در میان کودکان، نوجوانان و جوانان است.
...

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خدا را شکر ما که تمام کردیم مدرسه رو
احتمالا می خوان روسی تدریس کنن از این به بعد:general710:

پ.ن : از ی زبان این همه می ترسن اینا چ برسه به خود امریکا:general602:
پ.ن 2 : تا حالا اینجا بحث سیاسی نشده بود که اونم شد :general108:

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
ما هم به صورت زیر پوستی بهت اخطار میدیم و جمع اخطار هات که به عدد مناسب رسید به صورت زیر پوستی بن میشی :general404:
البته شوخی میکنم شما به دل نگیر :D
من هم چون می دونستم بن میکنید، خواستم خودم رو پیشمرگ AhangCity.com بکنم. من یه همچین آدم ایثارگری هستم:general704::D

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431

پ.ن 2 : تا حالا اینجا بحث سیاسی نشده بود که اونم شد :general108:
اینا اگر از روز اول می دونستن که اینترنت در آینده چجوری میشه، محال بود که دسترسی عمومی به مردم بدن. یجورهایی الان تحت عمل انجام شده قرار گرفتن.. نه راه پس دارن، نه راه پیش:D

amir_coolboy

Registered User
لایک‌ها
902
دوستان ، راهی برای اینکه بشه فهمید ریکاوری فون یه جیمیل چیه هست؟
ترفندی، سایتی چیزی هست ایا؟!
ریکاوری فون جیمیلم رو تغییر دادم . قبلا هک شده بود میخوام حالا مطمئن شم هکر میتونه recovery phone رو ببینه ؟
آخه معمولا چهار رقم اخر شماره رو فقط میزنه
اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه :(

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دسته‌بندی براساس گزارشگران بدون مرز
بدون فیلترینگ اینترنت
کمی فیلترینگ اینترنت
کاملاً تحت نظر
سیاه چاله‌های اینترنت (کشورهایی که سنگین‌ترین فیلترینگ اینترنت را دارند)

https://fa.wikipedia.org/wiki/فیلتر_اینترنتی

اونایی که بدون فیلتر هستن

اصلا اینترنت دارن ؟

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
کسی با یادگیری زبان انگلیسی مشکلی نداره بحث سر اینه که تو اموزشگاه ها چی تدریس میشه ؟
با یه برسی ساده متوجه میشی که بخشی از مطالب این کتاب ها ضد دین و اسلام هست.
باید در مقابل توطئه های دشمن بیدار بود اونم دشمنی که رسانه دسشته.
راجب دشمنی امریکا نیاز نیست بحث کنیم هر آدمی با کمترین هوش میتونه دشمنی ها رو ببینه فقط دقت بسیار اندکی میخواد ...
راجع به فیلترینگ باید بگم که به بعضی چیز ها بیخودی گیر میدن و بعضی موضوعات هم واجبه. در این که مشکلاتی در این زمینه وجود داره کسی حرفی نداره.

rizak.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
کسی با یادگیری زبان انگلیسی مشکلی نداره بحث سر اینه که تو اموزشگاه ها چی تدریس میشه ؟
راجب دشمنی امریکا نیاز نیست بحث کنیم هر آدمی با کمترین هوش میتونه دشمنی ها رو ببینه فقط دقت بسیار اندکی میخواد ...
راجع به فیلترینگ باید بگم که به بعضی چیز ها بیخودی گیر میدن و بعضی موضوعات هم واجبه. در این که مشکلاتی در این زمینه وجود داره کسی حرفی نداره.
بله فرمایشات شما متینه
آمریکا دشمنه ایران دوسته
زبان انگلیسی جیزه زبان عربی واجبه
فیلترینگ سایت ها اشتباهه ولی فیلترینگ درگاه پرداخت و آجر کردن نون هزاران نفر از واجبات اسلام ناب محمدیه
تدریس انگلیسی حرامه چون باعث میشه فکر و ذهن و گستره علمی و نگاه به جهان کودک باز بشه که به ضرر بعضیاست
اصلا همه تابلوهای آموزش رانندگی هم باید تغییر کنه و این آدرس رو اموزش بدن : http://rafefilter.internet.ir
خیلی خیلی خیییییییییییییلی باعث ابروریزیه که یکی از یه کشور دیگه بیاد و عالی ترین مقام یه کشور نتونه به زبان واحد دنیا صحبت کنه :)
البته این که مهم نیست همین که کل خاندان عربی رو بلد باشی کافیه :)
اصلا همه چی بده همه دشمنن ایران خوبه دین خوبه اسلام خوبه منم گوشام دراره همه چی خوبه من چقد خوشحالم توی ایران هستم ... :)

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
بله فرمایشات شما متینه
آمریکا دشمنه ایران دوسته
زبان انگلیسی جیزه زبان عربی واجبه
فیلترینگ سایت ها اشتباهه ولی فیلترینگ درگاه پرداخت و آجر کردن نون هزاران نفر از واجبات اسلام ناب محمدیه
تدریس انگلیسی حرامه چون باعث میشه فکر و ذهن و گستره علمی و نگاه به جهان کودک باز بشه که به ضرر بعضیاست
اصلا همه تابلوهای آموزش رانندگی هم باید تغییر کنه و این آدرس رو اموزش بدن : http://rafefilter.internet.ir

اصلا همه چی بده همه دشمنن ایران خوبه دین خوبه اسلام خوبه منم گوشام دراره همه چی خوبه من چقد خوشحالم توی ایران هستم ... :)
چقدر سطحی به موضوعات نیگاه میکنید شما. به نظر میاد بحث کردن با شما اشتباه باشه تو این مکان چون ممکنه از بحث های ما هر جور برداشتی بشه بهتره چنین بحثهای به صورت حضوری انجام بشه که فکر نکنم بتونیم حضوری با هم صحبت کنیم چون من شهرستان میشنم. ولی
اولا در مورد زبان عربی: دین اسلام به زبان عربی نازل شده و این زبان باید در کشوری که اکثریت مسلمان داره تدریس بشه که طبیعی هست همه جای دنیا به همین شکله. در ضمن جالبه بدونید زبان عربی جزو کامل ترین زبان های دنیا هست.
دوما شما دقت نکردید من گفتم فیلترینگ دچار مشکلاتی هست که قبلا (مثلا یک سال پیش) طبیعی بود ولی تو سه ماه گذشته معلوم نیست به چه علتی تغییر رویه دادن که باید این دلیل رو بدنیم بعد بحث کنیم.ولی هر دلیلی قانع کننده نیست که درگاه های پرداخت واسط رو فیلتر کنن.
سوما تدریس زبان انگلیسی حرام نیست و داره تدریس میشه و قراره تو سال تحصیلی جدید ساعت تدریس افزایش پیدا کنه چرا در مورد چیزی که اصلا اطلاعی ندارید صحبت می کنید و در ضمن من منظورم مطالبی هست که ضد دین و اسلام هست مثل نظریات داروين که میگه ادم ها از نسل میمون هستن و نظریه این که میگن انسان ها از نسل آدم فضایی ها هستن.
و در مورد این که شما دین اسلامی رو قبول نداری از جهل شماست کاری ندارم ولی فقط 20 دقیقه تحقیق کنید در مورد شگفتی های قرآن و دانشمندانی که اسلام اورده اند.
و در آخر این که هیچ کشوری تو دنیا نیست که بدون مشکلات باشه هر جای یه سری مشکلات و محدودیت های وجود داره و طبیعی هست. و این که تو **** جمهوری اسلامی هم مشکلاتی وجود داشته باشه دور از ذهن نیست و همه هم میدون از سوء مدیریت هاست. و کلی بحثت دیگه دارم که به نظرم کش دادن این مسئله از اون جای که متن لحن نداره ممکنه باعث برداشت های غلط توسط شما و خیلی از عزیزانی که تو این تایپیک فعالیت میکنن میشه. اصلا این مکان جای این بحث ها نیست انسان عاقل و هوشیار در مورد این مسائل باید خودش تحقیق کنه و به نتجیه برسه و بدون هدف زندگی نکنه.
موفق و موید باشید.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خوب تو دو مثال بزن که داخل کتاب ها محتوای ضد دین و اسلام هست؟
کتاب به زبون فارسی که منظورش رو خیلی واضح می رسونه الکی بهش گیر می دن بخاطر دو پهلو بودن بعضی جملات انوقت کتاب خارجی رو الکی چاپ کنن؟
آمریکا دشمنه؟آمریکا بزرگ ترین متحد ایران بود ، اگر امریکا نبود که 40 سال پیش پیشرفته ترین هواپیما های جنگی زمان رو به ایران بفروشه الان باید عربی تایپ می کردی
امریکایی که بیشترین تعداد هلی کوپتر کبری را برای شاه ایران فرستاد تا روزی نباشه که جلوی صدام کم بیاره
انوقت امریکا بده؟هر روز مرگ بر امریکا می گی ، سفارتشون رو 40 ساله اتیش زدید هر روز هم جشنش رو می گیرید
این حکومت می ره سمت کشور های کمونیستی مثل چین و روسیه ولی حاضر نیست بره سمت کشورهای خدا پرستی مثل امریکا و ...
همین اسرائیلی که داری بدش رو می گی ایران رو زمان جنگ از خطر حمله اتمی صدام نجات داد ، برو سرچ کن هرچند ویکی پدیا برا دشمنه ولی شاید بعضی هاش راست گفته باشه !!!
https://fa.wikipedia.org/wiki/روابط_ایران_و_اسرائیل_در_جنگ_ایران_و_عراق
می دونی کی قرار بوده برا عراق سوخت هسته ای بفرسته برا بمب اتم؟روسیه ای که سنگش رو به سینه می زنن
در مورد فیلترینگ هم دیگه چی بگم برات خودت بیشتر از من می دونی

بالا